کسب درآمد از بازی

شاید برایتان در ابتدا غیرمنطقی به نظر می‌رسید که چگونه با بازی‌های اینترنتی می‌توان کسب درآمد کرد. بازی‌هایی که فرد مدت‌زمان زیادی را صرف آن می‌کند و جز وقت‌گذرانی و اتلاف وقت، ثمره برای فرد ندارد؛ اما باید بدانید که افرادی هم هستند به علت علاقه شدید به بازی‌های اینترنتی، با استفاده از هوش مالی خود، از آنها به عنوان منبعی برای کسب درآمد استفاده می‌کنند که در کل علاوه بر بازی، به “کسب درآمد از بازی” هم می‌پردازند.

 شاید برایتان سؤال پیش بیاید که چگونه چنین چیزی امکان‌پذیر است؟ امروزه به علت پیشرفت تکنولوژی، درآمد از اینترنت برای همگان فراهم شده است. به‌طوری‌که می‌توان از بازی‌های اینترنتی هم کسب درآمد کرد. اما چنین اقدامی به همین راحتی امکان‌پذیر نیست؛ بلکه نیاز به تلاش و پشتکار بسیاری دارد.

اما یکسری راهکارهای خاصی برای کسب درآمد از بازی وجود دارد که انتخاب هرکدام از این راه‌ها بستگی به علایق و استعدادهای ذاتی فرد دارد.

از جمله آن راهکارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مسابقه دادن و کسب درآمد داشتن
 • مربی بازی‌های ویدیویی شدن
 • تستر بازی‌های ویدیویی شدن

حال می‌خواهیم باهم به ۶ بازی پولساز اینترنتی آشنا شویم:

 1. Mlstplay
 2. lnboxDollars
 3. lRazoo
 4. Bananatic
 5. FanDuel
 6. Swagbucks

بازی های هیجان‌انگیز برای کسب درآمد

همانطور که گفته شد با استفاده از بازی‌های اینترنتی می‌توان در محیط خانه یک درآمد راحت را کسب کرد؛ اما بسیاری از افراد گمان می‌کنند که باید از شغل اصلی خود ترک و ساعات زیادی را به انجام بازی صرف کنند تا از این طریق کسب درآمد اینترنتی داشته باشند؛ اما در حقیقت این موضوع درست نیست، بلکه فرد می‌تواند ساعاتی را صرف انجام شغل خود کند و در زمان‌های بیکاری که می‌خواهد وقت خود را بگذراند از همین بازی‌ها به عنوان یکی از به کار اینترنتی استفاده کند.

کسب درآمد در بازی‌های اینترنتی به این معناست که فرد با انجام بازی‌های پولساز در اوقات بیکاری خود می‌تواند کسب درآمد اینترنتی انجام دهد که نوع و نحوه انجام بازی در هرکدام، شیوه‌های خاص خود را دارد.

حال می‌خواهیم باهم با دو بازی هیجان‌انگیز و پولساز جهانی آشنا شویم:

1) بازی lnboxDollars

lnboxDollars از جمله بازی‌های پرطرفدار است که با بررسی نقد آنلاین به درآمدزایی منجر می‌شود. به این صورت که فرد تنها با انجام یکسری کارهای ساده بر روی تلفن خود کسب درآمد می‌کند.

شاید باور کردنش برای شما آسان نباشد؛ اما باید بدانید که این برنامه تاکنون بیش از ۳۰ میلیون دلار به کاربران که این برنامه را برای کسب درآمد انتخاب کرده‌اند پول پرداخت کرده است.

lRazoo جز بازی‌هایی است که کسب درآمد از آن بسیار آسان و همچنین به‌صورت امتیازی صورت می‌گیرد.

دانلود از گوگل پلی


2) بازی swagbucks

اسواگ باکس از جمله بازی ایده‌آلی برای افراد مشتاق به کسب درآمد از اینترنت با تلفن همراه خود است. به این صورت که فرد با عضو شدن در این برنامه با ۱۰ روش کسب درآمداز بازی روبه‌رو می‌شود که از جمله می‌توان به ذیل اشاره کرد:

 •  تماشای فیلم
 • بازی کردن
 •  شرکت در نظرسنجی

 از جمله نکته جالب این بازی این است که فرد در ابتدا با عضویت در این برنامه ۵ دلار به عنوان خوش آمدگویی دریافت می‌کند که طبق آمارهای صورت گرفته نشان می‌دهد که این برنامه تاکنون بالغ بر ۴۰۰ میلیون دلار به کاربران عضو شده خود پرداخت مالی انجام داده است.

شاید سؤال برای بسیاری از کاربران مطرح شود که پس از عضویت در این برنامه انجام فعالیت‌هایی برای کسب درآمد در آن چگونه می‌توان درآمد حاصل را نقد کرد؟ باید بدانید که برای نقد کردن درآمد ارزی حاصل از انجام فعالیت در این سایت (به‌صورت نقد دریافت کنید و یا از گیفت های کارت آمازون برای خرید کتاب الکترونیک استفاده کنید) می‌توانید از خدمات مجموعه اول پرداخت استفاده کرد. از جمله تقسیم‌بندی‌های موجود در این برنامه به شرح زیر است:

 •  خرید آنلاین
 • پاسخگویی به نظرسنجی
 •  بازی کردن
 • تماشای فیلم
 • سرچ کردن انواع کلمات در موتور جستجو

دانلود از گوگل پلی


3) بازی Mistplay

میست پلی از جمله بازی‌هایی است که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و در حال حاضر جزو بهترین برنامه‌های شناخته شده‌ای است که در ازای بازی، پول به کاربران فعال خود پرداخت می‌کند.

شاید تعجب کنید که چرا این برنامه پول پرداخت می‌کند. در حقیقت هدف این برنامه از این اقدام جذب بیشتر کاربر و قرار گرفتن به عنوان اولین برنامه وفادار تلفن همراه کاربران خود است.

در این برنامه فرد به طور همزمان با چند بازی جدید مواجه می‌شود که سعی بر کشف آنها می‌کند و در مقابل آنها پاداش دریافت می‌کند‌. البته باید بدانید که شیوه درآمدزایی در این برنامه با سایر برنامه‌ها متفاوت می‌باشند. به این صورت که به کاربران خود به شکل واحدهای مشخص پاداش می‌دهد و طبق بررسی‌های صورت گرفته میست پلی تاکنون ۹ میلیون دلار فقط به کاربران خود پاداش داده است.

نکته قابل‌توجه این برنامه، امکان شرکت کاربران در مسابقات هفتگی و کسب درآمد از اینترنت از این بازی است.

از جمله کاربرد مثبت این برنامه که سبب جذب بسیاری از کاربران را فراهم کرده، امکان بازی با دوستان و همچنین امکان آشنایی با کاربران جدید است و در مقابل هم تنها نکته منفی در این برنامه عدم نصب این بازی بر روی سیستم‌های سیستم اندروید است.

دانلود از گوگل پلی


4) بازی Rewardia

در کنار سایر بازی‌ها، حال می‌خواهیم باهم با بازی ریواردیا آشنا شویم. در حقیقت ریواردیا یک پلتفرم آنلاین است که تنوع بازی‌های موجود در آن در مقایسه با سایر بازی‌ها بیشتر است که همچنین این برنامه امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده است که با انجام فعالیت‌های مثل شرکت کردن در نظرسنجی بازی‌ها، تماشای فیلم، بازی کردن (تست کردن برای مشخص کردن مشکلات و درجه کیفیت بازی) فراهم کرده است.

شیوه این برنامه به این صورت است که با دادن امتیاز به کاربران می‌توانند کسب درآمد کنند.

اما جالب است بدانید که این اپ برای عضویت نخستین کاربران ورودی خود ۱۰۰ امتیاز به عنوان هدیه برای آنها در نظر می‌گیرد.

شاید بسیاری از شما کاربران با توجه به توضیحات داده شده، به این نتیجه رسیده باشید که با یک برنامه غیر هیجانی مواجه هستید، حال آنکه طبق بررسی‌های صورت گرفته نشان از هیجانی و سرگرم‌کننده بودن این برنامه است که حتی اعتیادآور هم است.

 یکی از مزیت‌های ریوارد به عنوان راه اندازی کسب و کار اینترنتی به این صورت است که وقتی شما فردی را از طرف خود به عضویت این بازی درمی‌آورید، ۱۰ درصد از درآمد آن فرد به شما اضافه می‌شود بدون آنکه از درآمد فرد کم شود.

 اما جالب است که فرد برای داشتن پول خود از این بازی باید ۵ دلار پرداخت کند.


5) بازی HQ

بسیاری از کاربران هستند که در کنار هیجان به دنبال بازی خاص برای بالا بردن ضریب هوشی آی کیو خود است که بازی ‏HQ از جمله بازی‌هایی است که فرد می‌تواند با انجام آن علاوه بر بالا بردن هوش خود کسب درآمد اینترنتی هم داشته باشد. این برنامه به این صورت است که فرد با انجام چالش‌های فکری، در ازای آن پول یا جایزه دریافت می‌کند و جز بازی‌های اندرویدی است که پول واقعی می‌توان از آن به دست آورد.

HQ به عنوان یک بازی هیجانی این امکان را به شما می‌دهد که با کاربران دیگر به رقابت بپردازید و کسب درآمد کنید به این صورت که فرد باید در عرض ۱۰ ثانیه به پرسش‌های چهارگزینه‌ای پاسخ دهد.

 اما باید بدانید که بازی Swag lQ به عنوان یک بازی سرگرم‌کننده و درعین‌حال اعتیاد یادآور جز بازی‌های HQ شناخته می‌شود که سبب بالا بردن ضریب هوشی فرد می‌شود. اگرچه از نظر شهرت به‌اندازه HQ  نمی‌رسد، ولی باز از هیجان و رقابت خاصی برخوردار است.

دانلود از گوگل پلی


6) بازی Bananatic

همانطور که می‌دانید بازی‌هایی هستند که می‌توان از طریق آن یک کسب و کار اینترنتی خوبی داشته باشید که امروز هم گسترش زیادی پیدا کرده‌اند.

مثل بازی حکم، گل یا پوچ که با نصب در گوشی هوشمند خود می‌توانید کسب درآمد خوبی داشته باشید.

اما از جمله بازی‌های پردرآمد و درعین‌حال شناخته شده که از نظر اعتبار و کارکرد ثابت شده است، بازی Bananatic است که یک گزینه بی‌رقیب برای کسب درآمد است که می‌توان گفت از دو جهت سود دارد به این صورت که کاربران علاوه بر بازی کردن کسب درآمد هم می‌کنند، بلکه با تست بازی‌ها و شرکت در نظرسنجی آن هم پول دریافت می‌کنند.

باید بدانید که از نظر عملکرد، بازی با سایر بازی‌های اندرویدی تفاوت دارد؛ به این صورت که این برنامه با هدف آزمایش بازی‌های جدید (مشکل یابی کردن) و پیدا کردن باگ بازی‌های اندروید، همچنین گفتگو، تبادل اطلاعات با گیمرها، جزء بازی‌های شناخته شده است. در حقیقت با شرکت در بازی‌ها و اشتراک گذاری نظرات خود درباره سایر بازی‌ها به عنوان هدیه، ارزهای مجازی درون‌برنامه‌ای دریافت می‌کنید که به این صورت شما امتیازاتی را از برنامه به دست می‌آورید و از طریق ارز دیجیتال آن را به کارت هدیه یا بازی پرمیوم تبدیل می‌کنید.

دانلود از گوگل پلی


جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم راه‌های کسب درآمد از اینترنت با بازی موبایل را به طور جامع برای شما بیان کنیم.

اما اگر شما به فکر بازی و کسب درآمد از طریق بازی کردن هستید، باید سعی داشته باشید که بازی‌هایی را انتخاب کنید که:

 1. پول واقعی پرداخت می‌کنند.
 2. مجوز لازم را دارا هستند.
 3. مهارت‌ها و استعدادهای شما سازگاری دارند.

همچنین باید به خاطر داشته باشید که بازی‌های اینترنتی را نمی‌توان به عنوان یک شغل ثابت در نظر گرفت؛ زیرا درآمد حاصل از آن به‌اندازه نیست که بتواند نیازهای فرد را تأمین کند. اما می‌توان از آن به عنوان راهی برای افزایش درآمد استفاده کرد.

اکنون که با تعدادی از بازی‌های درآمدزایی اینترنتی آشنا شده‌اید. حالا نوبت شماست که با بازی کردن در آن ها تجربیات خود را در اختیار ما قرار دهید.

1.5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *