دوره بازاریابی و فروش

با مشارکت کردن در دوره بازاریابی و فروش” می‌توانید به یک فروشنده حرفه‌ای در هر کسب و کاری تبدیل شوید. کافی است برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود و درآمدهای پرسود، در دوره‌های بازاریابی و فروش به طور کامل و حساب شده مشارکت داشته باشید. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید آن است که لازمه ماندگاری و دوام شرکت‌ها، سازمان‌ها استفاده از تیم حرفه ای فروش است. شما می‌توانید با شرکت کردن در دوره‌های آموزشی بازاریابی و فروش آن هم به صورت آنلاین، در هر کجا که هستید، برای همیشه شغل خود را تغییر دهید و کسب درآمد اینترنتی پرسود داشته باشید‌.

استفاده درست از فضای پولساز اینترنت میتواند در همه عرصه ها به نفع فروشگاه ها و شرکت ها و تولید کنندگان باشد. با پیشرفت اینترنت در زندگی، با اهمیت کار ویزیتورهایی که بیشتر اوقات در سوپرمارکتها میدیدیم آشنا می شویم. آنها به نوعی بازاریابان قدیمی محصولات بودند که امروز هم با پیشرفت فضای مجازی خود را با آن هماهنگ کرده اند و این کار در اکثر کسب و کارها رواج یافته است. میتوان برای آموزش این کار دوره بازاریابی اینترنتی را در سایت های مختلف شرکت کرد و در این زمینه بروز شد.

بازاریابی اینترنتی چیست؟

در بازاریابی اینترنتی که به آن دیجیتال مارکتینگ هم می‌گویند، به عنوان نوعی از بازاریابی محصولات و خدمات است که با استفاده از فناوری دیجیتال، اینترنت و گوشی‌های همراه و به طور کل هر رسانه دیجیتال می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دیو چافی نویسنده کتاب‌های بازاریابی اینترنتی، بازاریابی اینترنتی را این گونه تعریف کرده است که:

استفاده از تکنولوژی دیجیتال برای دستیابی به اهداف بازاریابی است.

می‌توان این گونه نتیجه گرفت که بازاریابی اینترنتی‌، یعنی استفاده از فناوری دیجیتال و اینترنت برای دستیابی و بررسی تمام جوانب بازاریابی و شناخت نیازها و خواسته‌های مشتریان است.

سر فصل‌های دوره‌های آموزش فروش و بازاریابی چه مواردی هستند؟

باید توجه داشته باشید که برای داشتن یک فروش خوب اول باید درک درستی از محصولات و خدماتی که ارائه می‌کنید داشته باشید و سپس نیازها و خواسته‌های مشتریان را بررسی و زیر نظر داشته باشید.

حال می‌خواهیم شما را با سر فصل‌های دوره‌های بازاریابی و فروش آشنا کنیم که عبارت‌اند از:

 • هدف سازی و برنامه ریزی فروش
 • بازاریابی و تبلیغات
 • تکنیک‌های بازاریابی و فروش حرفه‌ای
 • بازاریابی و فروش تلفنی
 • اصول و تکنیک‌های مذاکره در فروش
 • زبان بدن و آداب معاشرت در فروش
 • فنون بیان تأثیرگذار در فروش
 • مشتری مداری

معرفی ۵ دوره بازاریابی و فروش

باید توجه داشته باشید که دوره‌های بازاریابی و فروش را افرادی هستند که اعتقادی به آن ندارند مانند:

 • گروهی از افراد که فقط فروش به شیوه سنتی را قبول دارند و در کسب و کار اینترنتی فعالیت ندارند.
 • افرادی که شرایط تغییر را ندارند.
 • یک سری فروشندگان که علاقه‌ای به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و به طور کسب درآمد بالا ندارند و به درآمد متوسط موجود خودشان راضی هستند.

 در این بخش می‌خواهیم شما را با ۵ دوره بازاریابی و فروش به طور اساسی آشنا سازیم که عبارت‌اند از:

 • دوره جامع سایت برتر (میهن وردپرس)
 • دوره جامع آکادمی دیجیتال مارکتینگ
 • دوره دیجیتال مارکتینگ نوین
 • دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی مدیر سبز
 • دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

هر کدام شامل مباحث خاصی است که در ادامه مقاله به توضیح هر کدام می‌پردازیم.

دوره جامع سایت برتر (میهن وردپرس)

دوره جامع سایت برتر (میهن وردپرس)

اگر شما به دنبال ‌کسب درآمد از اینترنت هستید، سایت وردپرس و ابزارهای گوناگونی که وجود دارد می‌تواند مرجع بسیار خوبی برای راه اندازی یک سایت عالی که در آن می‌توانید محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانید و در کنار آن با دادن تبلیغات به پیج ها و سایت‌های مختلف سبب جذب مشتری که در نتیجه آن موجب افزایش فروش سایت می‌شود را داشته باشید.

همه این تغییرات ایجاد می‌شود که شما با کارکرد سئو‌، وردپرس، تولید محتوا و غیره آشنایی داشته باشید. اگر می‌خواهید که این ویژگی‌ها و مهارت‌ها را به طور جامع آموزش ببینید، می‌توانید با شرکت در دوره‌های جامع سایت برتر (مهین وردپرس) به هدف خود دست پیدا کنید.

دوره جامع آکادمی دیجیتال مارکتینگ

دوره جامع آکادمی دیجیتال مارکتینگ

وقتی شما با استفاده از دستگاه‌های دیجیتال مثل کامپیوتر، موبایل، لپ تاپ و غیره قصد دارید محصولات خود را در اینترنت به فروش برسانید و سبب جذب مشتری و برند سازی محصولات تولید خود شوید، در حقیقت شما با استفاده از دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال برای رسیدن به هدف خود بهره مند شده‌اید.

باید توجه داشته باشید که دوره‌های دیجیتال مارکتینگ محدود به یک قسمت خاص نیست، بلکه دریای بی‌کرانی از حوزه‌های مختلف را شامل می‌شود.

همچنین باید توجه داشته باشید که یکی از بخش‌های اصلی دیجیتال مارکتینگ بازاریابی شبکه‌های اجتماعی است که باید قبل از اقدام به آن توجه کافی شود.

دوره دیجیتال مارکتینگ نوین

امروزه دوره‌های آموزشی در زمینه‌های گوناگون و در سطوح مقدماتی، متوسطه، حرفه‌ای وجود دارد و شرکت در هر کدام دوره می‌تواند سبب افزایش اطلاعات و آگاهی افراد از بخشی که در آن فعالیت دارند شود. در این میان یکی از دوره‌هایی که سبب جذب بیشتر افراد به خود شده است، دیجیتال مارکتینگ است.

 • اما باید بدانید که وب سایت نوین یکی از بهترین سایت‌های ایرانی در زمینه تولید محتوا آموزشی و دیجیتال مارکتینگ است و سایت‌های زیر مجموعه ایران نوین برخی زیر شاخه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی نوین را در دنیای آنلاین شامل می‌شوند.

دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی مدیر سبز

دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی مدیر سبز

دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی مدیر سبز که توسط ژان بقوسیان تدریس می‌شود. ایشان یکی از نویسندگان بزرگ با بیش از 40 اثر، مدیر و مؤسس سایت مدیر سبز است که به طور سخنران در شبکه‌های اجتماعی مستند به عنوان کارآفرین نمونه حضور پیدا می‌کند.

جالب است بدانید که از جمله مزیت‌های استفاده از این دوره دیجیتال مارکتینگ واقعی مدیر سبز موارد زیر است:

 • معرفی بهترین پلاگین های دیجیتال مارکتینگ: اگر بخواهید به طور جداگانه خودتان پلاگین های مختلف وردپرس را امتحان کنید، متحمل صرف هزینه و زمان زیادی خواهید شد که به صرفه نیست.
 • دادن وظایف و کارها به صورت هفتگی
 • ارائه چک لیست‌های مناسب

دوره دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی

اگر شما به دنبال استفاده از یک دوره دیجیتال مارکتینگ سنتی خاص هستید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره‌های دیجیتال مارکتینگ عادل طالبی است.

زیرا از جمله ویژگی که سبب متمایز شدن آن از سایر دوره‌ها است به علت موارد زیر است:

 1. عدم تکرار و ارائه ترجمه‌های منابع خارجی، بلکه حاصل تلاش‌های فردی عادل طالبی است.
 2. از تصاویر و اسلایدهای سایت‌های خارجی استفاده نمی‌شود؛ بلکه از اعداد و ارقام واقعی و تجربیات کسب و کارهای واقعی به شما ارائه داده می‌شود.

جمع بندی

با توجه به‌ توضیحات داده شده در این مقاله، شما باید به طور کل توجه داشته باشید که استفاده از دیجیتال مارکتینگ برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و یا را اندازی انواع کسب و کار در فضای اینترنت به این صورت نیست که یک شبه به اهداف خود برسید؛ در حقیقت در استفاده از هر دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ باید نهایت صبر و بردباری و تلاش خود را به کار بگیرید تا به اهداف خود د کسب موفقیت برسید‌.

در این میان قابل ذکر است که اگر شما قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق را دارید، می‌توانید با مراجعه به سایت گاسی وب با تمام مراحل و جزئیات آن به طور دقیق و حساب شده‌ای آشنا می‌شوید.

دوره فروش و بازاریابی به درد چه کسانی می‌خورد؟

مدیران فروش و بازاریابی
دانشجویان و افرادی که جویای کسی درآمد بالا و پرسود هستند.
مشاغل صنف‌های مختلف
فروشندگان و ویزیتورها
افرادی که علاقه زیادی به افزایش آگاهی و اطلاعات خود در زمینه فروش دارند.

آیا برای کسب و کار اینستاگرامی هم باید بازاریابی و فروش را دانست؟

بله. اینستاگرام هم به نوبه خود یک مکان بسیار وسیع کسب و کار است که برای فروش بیشتر باید بازاریاب خوبی باشید. پس حتما در دوره های مربوطه شرکت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *