امروزه دیگر می‌توان گفت تمامی کسب و کارها نیاز جدی به حضور در فضای جذاب مجازی دارند. یکی از کارهایی که نیاز جدی آن به حضور فعال در اینترنت مشاهده می‌شود، پزشکان هستند؛ که باید به فکر طراحی سایت پزشکی خوب باشند که ما در این مقاله از گاسی وب در مورد طراحی سایت پزشکی با وردپرس و مطالب مربوطه در این زمینه را به جهت آشنایی شما ارائه کرده‌ایم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اهمیت داشتن یک سایت خوب پزشکی که با وجود آن می‌توان خدمات پزشکی (medical services) بهتری هم ارائه داد را به شما آموزش دهیم.

اهمیت وب‌ سایت برای پزشکان و ساخت سایت برای مطب

این روزها افراد زیادی در محیط اینترنت به دنبال آشنایی با انواع بیماری و شیوه‌های درمان آن و همچنین داروی مرتبط و کارایی و اثر آن هستند. علاوه بر این‌ها طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت برای مطب، در صورتی که کامل و جامع باشد، می‌تواند محتوای گسترده‌ای را در مورد علم با ارزش پزشکی و درمان، همانند کتاب پزشکی به بیماران و افراد علاقه مند ارائه دهد.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

یکی دیگر از کاربردهای طراحی سایت پزشکی و ساخت سایت برای مطب، آن است که از طریق این سایت، دکتر مربوطه می‌تواند با بیمار ارتباط بهینه و مؤثری داشته باشد و پاسخگوی سؤالش باشد. به عنوان نمونه دکتر می‌تواند اطلاعات وسیعی را در حوزه تخصصی خودش در طراحی سایت برای کلینیک بارگذاری کند تا بیماران، بیشتر با نوع بیماری خود و روند درمانشان آشنایی پیدا کنند. طراحی وب‌سایت امکانات مختلفی را برای طراحی یک سایت پزشکی برای مطب معرفی کرده و قابلیت‌هایی مانند مقالات پزشکی، سؤالات رایج، پرسش و پاسخ، معرفی پزشکان، رزرو وقت و انتقال نظرات و … را فراهم می‌سازد.

پزشکان حتی با طراحی سایت برای مطب خود می‌توانند، با انتشار مقالات و اخبار مختلف پزشکی، محبوبیت سایت خود را افزایش داده و از سوی دیگر با بهینه سازی سایت و سئو، رتبه سایت خود را در موتورهای جستجوگر گوگل بالا ببرند و محبوبیت و معروفیت سایت بیشتر شود. در نهایت با داشتن یک سایت خوب پزشکی یک شیوه بازاریابی مدرن و یک سیر طبیعی تبلیغات ایجاد می‌شود و با معرفی پزشکان، مراجعان بیشتری به مرکز پزشکی شما مراجعه می‌کنند.

با طراحی سایت پزشکی در بخش معرفی سایت پزشکان، می‌توانید مدارک و تخصص خود را معرفی کنید و اگر گواهینامه، رزومه یا افتخاراتی دارید آن را به نمایش بگذارید. علاوه بر این ساعات کاری کلینیک یا مطب و راه‌های ارتباطی را ثبت و در معرض دید قرار دهید.

مزایای طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

امروزه با پیشرفت محسوس علم پزشکی و حضور پزشکان بیشتر در جامعه و خدمات پزشکی متنوع، حضور پزشکان و دکترها در مطب (clinic) و بیمارستان و حتی درمانگاه‌ها بیشتر شده؛ اما انتخاب اینکه کدام یک از پزشکان از دیگری بهتر و خدمات پزشکی باکیفیت‌تری ارائه می‌دهد یا اینکه میزان شناخت بیمار از او و تجربه دکتر مربوطه چقدر است؛ همگی این‌ها و بسیاری اطلاعات دیگر در مورد جامعه پزشکی را می‌توان با راه اندازی سایت پزشکی آنلاین در اختیار مراجعه کننده قرار داد ⚕️

برای مثال، بیمار می‌خواهد بداند که چه زمان‌هایی دسترسی به پزشک دارد یا سابقه تحصیلی او در چه حدی بوده و اینکه چه خدماتی می‌تواند از پزشکی که می‌خواهد به درمانگاه یا کلینیک او مراجعه کند، در اختیارش قرار می‌گیرد؟ پس یک دکتر عمومی یا پزشک متخصص می‌تواند با طراحی سایت مخصوص پزشکی مناسب و قرار دادن امکانات سایت پزشکی به نحوی مطلوب، در آن سایت، هم خود را بهتر بشناساند و هم مراجعه کننده از او خدماتش رضایت کامل داشته باشند. حال در ادامه به چند مزایای اصلی طراحی سایت پزشکی آنلاین می‌پردازیم:

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

ارتباط آسان‌تر بیماران با پزشک

یک سایت خوب پزشکی بی شک به شما کمک می‌کند تا درباره تخصص‌های خود با مراجعه کنندگان صحبت کنید. ارائه سابقه تحصیلی و دستاوردهای پزشکی خود، موجب افزایش اعتماد بیمار به شما می‌شود. شما می‌توانید لیست دقیقی از تمام مطب‌ها، بیمارستان‌ها و یا مراکز بهداشت و درمانی که در آن حضور می‌یابید را به همراه ساعت حاضر شدن و نوع بیمه (Insurance) پوشش دهنده آن را به‌عنوان امکانات سایت پزشکی در سایت خود قرار دهید.

یکی دیگر از مزایای داشتن سایت پزشکی آنلاین، امکان قرار دادن مصاحبه‌های آنلاین برای هدایت مؤثرتر بیمار است؛ مثلاً اگر شما دارای کلینیک نیز باشید، می‌توانید به راحتی به صورت آنلاین بیمار را به قسمت‌های مختلف کلینیک خود ارجاع دهید.

نوبت دهی در هر زمان و مکان

قطعاً همه ما از اینکه در زمان‌هایی نه چندان دور و حتی در حال حاضر هم از نوبت دهی درمانگاه و بیمارستان محله خود و یا حتی کلینیک‌های اطراف شهرتان ناراضی بوده و هستید؛ چون در بسیاری از موارد با حجم نفرات در مطب پزشکی مواجه شده و نوبت دهی های دستی و کاغذی و بی نظمی در خدمات پزشکی، رضایت مراجعه کننده و بیمار را از دکتر به کمترین حد خود رسانده است.

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که وب‌سایت‌های پزشکی باید به آن مجهز شوند، امکان تعیین وقت ملاقات با پزشک است؛ یعنی نوبت دهی در هر زمان و مکان برای بیمار یا مراجعه کننده فراهم باشد. با این امکان، بیماران شما می‌توانند در هر زمان و تاریخی که خودشان راحت‌تر هستند وقت ملاقات با شما را دریافت کنند.

همچنین شما نیز می‌توانید با چک کردن سایت پزشکی آنلاین خود از تعداد مراجعه کنندگان و موضوع مراجعه آنان باخبر شده و برنامه ریزی مناسبی برای زمان خود داشته باشید.

نیروی کار کم

در بعضی از کلینیک‌های پزشکی دیده می‌شود که افراد زیادی مشغول به کارهایی هستند که اگر پزشک بخواهد یک سایت پزشکی آنلاین سفارش دهد، دیگر نیاز نیست که پول بیشتر به نیروی کار بدهد و از نظر اقتصادی هم برای پزشک، به صرفه است.

در بسیاری از موارد پزشکان برای اینکه بتوانند خود را در فضای مجازی بیشتر مطرح کنند و خدمات پزشکی خود را در معرض افراد بیشتری قرار دهند، یک را فقط برای راه اندازی و نگهداری یک سایت خوب پزشکی خود استخدام می‌کنند. یا اینکه راه اندازی و نگهداری سایت پزشکی کلینیک و یا درمانگاه و حتی بیمارستان خود را به یک شرکت طراحی سایت و سئو سایت می‌سپارند. مجموعه آموزشی سایت گاسی وب با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه درخشان در این عرصه، بهترین نتیجه را در فضای اینترنت و گوگل به شما ارائه می‌دهد.

شما پزشکانی که در هر زمینه پزشکی در حال فعالیت هستید، جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات پزشکی خود می‌توانید صفر تا صد طراحی سایت پزشکی آنلاین خود را به ما بسپارید و از راه‌های ارتباطی ما در اولین فرصت، سایت آنلاین خود را با امکاناتی نظیر نوبت دهی آنلاین و … راه اندازی و مدیریت کنید.

ارائه رزومه پزشک

طراحی سایت پزشکی امکانات مناسب باید داشته باشد، امکان معرفی تخصص‌ها و رزومه پزشک در بخشی خاصی از سایت است. این بخش کمک می‌کند بیماران با شما و سایر پزشکان همکارتان به خوبی آشنا شوند و همچنین برای شما نیز می‌تواند اعتبار بالاتری ایجاد کند.

ما ایرانی‌ها کنجکاوی‌های خاص خود را برای اکثر موارد ابراز می‌کنیم و جستجو و کنجکاوی در هر زمینه‌ای و رسیدن به اطمینان خاطر در هر موضوعی می‌تواند خیالمان را راحت‌تر کند. وقتی بیمار بیوگرافی و رزومه دکتر را در سایت پزشکی مربوطه مشاهده می‌کند، حتی می‌تواند مقایسه‌ای انجام داده و در انتخاب دکتر برای بیماری خود به نتیجه بهتری برسد. پس می‌توان گفت ارائه رزومه یکی از مزایای کاربردی در طراحی سایت پزشکی محسوب می‌شود که شما پزشکان باید در سایت خود قرار دهید.

برند سازی و شهرت در فضای مجازی

همیشه پزشکان خوب، چه آنهایی که در بیمارستان و درمانگاه مشغول بودند و چه آنهایی که خدمات پزشکی خود را در کلینیک عرضه می‌کردند اگر کارشان خوب و با دلسوزی بیمار را معاینه می‌کردند، قطعاً بیماران مراجعه کننده به‌عنوان یک مبلغ برای آن دکتر تبلیغ می‌کردند و شهرت او در بین افراد و اهالی آن محل و شهر بیشتر و بیشتر می‌شد.

اما با ورود اینترنت و وسعت بیش از حد امکانات و تبلیغات اینترنتی و سوق دادن کسب کارها به سمت فضای مجازی، پزشکان هم به فضای مجازی پیوستند و از پتانسیل بی نظیر فضای مجازی برای ارائه خدمات پزشکی و شناساندن خود و مهارت پزشکی خود، استفاده می‌کنند💉

اگر قبلاً در محله و شهر خود شهرت داشتند، حالا با طراحی یک سایت پزشکی مختص خود، میلیون‌ها مخاطب و مراجعه کننده دارند و قطعاً با این کار، برند سازی و شهرت قابل توجهی برای خود بدست می‌آورند.

کسب درآمد از مشاوره آنلاین

یکی از مواردی که بسیار کاربردی و پولساز برای شما پزشکان متخصص و حتی دکترهای عمومی می‌تواند باشد، مشاوره آنلاین است؛ زیرا افراد بسیار زیادی از شهرهای مختلف و بلکه از کشورهای مختلف می‌خواهند از تخصص شما استفاده کنند و قطعاً شما به‌صورت حضوری نمی‌توانید پذیرای آنها باشید؛ یا اینکه بیماران یا مراجعه کنندگان نمی‌توانند بدلیل بعد مسافت و مشکلات مربوطه به‌صورت حضوری مراجعه کنند.

شما پزشکان عزیز با امکاناتی که یک سایت خوب پزشکی در اختیار مراجعه کننده و بیمار شما قرار می‌دهد، می‌توانید کسب درآمدهای باورنکردنی از مشاوره آنلاین داشته باشید، بدون اینکه فرد مورد نظر به مطب دکتر مراجعه کند می‌تواند کلیه سؤالات مربوط به مشکل خود را با دکتر مربوطه در سایت به‌صورت آنلاین و آفلاین مطرح کند و پاسخ بگیرد.

 امروزه یکی از پولسازترین مشاغل در ایران مشاوره آنلاین پزشکی است. البته که مشاوره آنلاین (Online consultation) در تمامی کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کار اینستاگرامی حرف اول را در پولسازی آنلاین دارد.

به نمایش گذاشتن نظرات

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که قصد خرید کالایی را داشته باشید و برای مثال اگر از سایت دیجی کالا قصد خرید محصولی را داشته باشید، قبل از انجام فرایند خرید، مشخصات محصول را چک کرده و حتماً بخش نظرات محصول را چک می‌کنید که آیا افرادی که این محصول را خریده‌اند از کیفیت و کارکرد آن راضی بوده‌اند یا نه😷

وقتی شما دکتر عزیز و گرامی، با طراحی سایت پزشکی، نظرات مراجعه کنندگان خود را در سایت قرار می‌دهید تا بقیه افراد بتوانند ببیند، قطعاً در تصمیم گیری بیمار و مراجعه کننده بعدی تأثیرگذار بوده و می‌تواند حس اعتماد بیشتری نسبت به شما برای دیگران ایجاد کند. پس حتماً باید در سایت خود در بخش نظرات مراجعه کنندگان فعال باشید.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

امکانات طراحی سایت پزشکی

امکانات طراحی سایت پزشکی

در یک وب‌سایت پزشکی باید امکانات متنوعی ارائه شود تا بیمار بتواند به‌راحتی و بدون سردرگمی نیازش را مطرح و جواب به موقع و سریع، همراه با نظم دریافت کند. پس باید امکانات ویژه‌ای در آن در نظر گرفت.

یک سایت خوب پزشکی باید سرعت لود صفحات بالایی داشته باشد و یک امکان بسیار مهمی که این سایت باید به‌صورت برخط و همیشه فعال داشته باشد، بخش نوبت دهی آنلاین آن است؛ زیرا از تمامی نقاط کشور ممکن است بخواهند نوبت گیری داشته باشند و اگر سایت در این قسمت ضعیف کار کند، کیفیت خدمات‌دهی کاهش و باعث نارضایتی خواهد شد.

نکته دیگر آنکه باید سایت پزشکی شما طوری طراحی شود که اگر فردی در دورترین نقاط کشور با اینترنت سرعت پایین هم خواست به صفحات سایت پزشکی تان دسترسی داشته باشد بتواند با کیفیت از مطالب آن استفاده کند.

حال اگر خواستید طراحی سایت پزشکی خود را به متخصصان گاسی وب بسپارید، بدانید که امکانات زیر حتماً در سایت شما اعمال می‌شود:

امکانات طراحی سایت پزشکی با گاسی وب

امکان رزرواسیون و تعیین وقت برای ویزیت
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت بیمار
پیاده سازی بخش چت آنلاین و امکان چت تصویری
امکان مشاوره رایگان و یا با هزینه
مشخص کردن مکان دقیق مطب دکتر در گوگل مپ
درج و نمایش پرونده بیمار توسط دکتر

قیمت طراحی سایت پزشکی حرفه ای

به طور کلی قیمت طراحی سایت پزشکی شامل هزینه‌های نام اختصاصی، هاست مربوطه و طراحی سایت است؛ اما آیا قیمت طراحی سایت پزشک محدود به همین موارد است؟ پس قیمت بازاریابی اینترنتی آن چه می‌شود؟ در پاسخ به این سؤال که قیمت طراحی یک سایت پزشکی خوب چقدر است؟ باید گفت که بستگی دارد.

دانلود جدول قیمت طراحی سایت پزشکی سال 1401 شرکت گاسی وب

خدمات پکیج پایه پکیج پیشرو پکیج VIP
دامنه هدیه ir ✔️ ✔️ ✔️
دامنه هدیه com ✔️ ✔️
هاست (یکساله رایگان) ۵۰۰ مگابایت 2 گیگابایت 5 گیگابایت
پهنای باند نامحدود نامحدود نامحدود
اتصال به SSL / HTTPS ✔️ ✔️ ✔️
زبان برنامه و CMS WordPress / PHP WordPress / PHP WordPress / PHP
نمایش ریسپانسیو ✔️ ✔️ ✔️
مجوز ای نماد ✔️ ✔️
اتصال به درگاه بانکی ✔️ ✔️ ✔️
پنل مدیریت فارسی ✔️ ✔️ ✔️
اسلایدر تصاویر یا محصولات ✔️ ✔️ ✔️
صفحه درباره ما ✔️ ✔️ ✔️
صفحه تماس با ما ✔️ ✔️ ✔️
گالری تصاویر و ویدیو ✔️ ✔️
صفحه نمونه کارها ✔️ ✔️
صفحه قوانین و مقررات ✔️ ✔️
صفحه سوالات متداول ✔️
صفحه معرفی اعضای تیم ✔️
پشتیبانی یک ماه سه ماه  یکسال
راه اندازی چت آنلاین ✔️ ✔️
دکمه چت از طریق واتس اپ ✔️ ✔️
فروشگاه آنلاین با امکانات ✔️ ✔️
درج آدرس شبکه اجتماعی ✔️ ✔️ ✔️
ایجاد آدرس ایمیل اختصاصی ✔️ ✔️ ✔️
ثبت مکان در نقشه گوگل ✔️ ✔️ ✔️
سئو داخلی سایت ✔️ ✔️
سئو کلمات رقابتی تماس بگیرید تماس بگیرید تماس بگیرید
آموزش غیرحضوری ✔️ ✔️ ✔️
پشتیبانی تلفنی و واتس اپ ✔️ ✔️ ✔️
زمان پیاده سازی سایت حداکثر 10 الی 25 روز  حداکثر 10 الی 25 روز  حداکثر 10 الی 25 روز 
شرایط پرداخت نقدی 50% پیش پرداخت  50% پیش پرداخت 
کاربرد بسته انتخابی خدمـاتی / شخصی / شرکتی فروشگاهـی / خدماتـی / شرکتـی / شخصی / املاک / وکالت / پزشکی و سایـر موارد فروشگاهـی / خدماتـی / شرکتـی / شخصی / املاک / وکالت / پزشکی و سایـر موارد
ایجاد وبلاگ ✔️
ساخت پاپ آپ ✔️
امتیاز دهی به کالا ✔️
عضویت در خبرنامه ✔️
نمایش ویدئو ✔️ ✔️ ✔️
نصب آمارگیر ✔️ ✔️
یک جلسه مشاوره حضوری ✔️
صفحه دعوت به همکاری ✔️
راه انداری وبمستر تولز ✔️
قیمت 6.5 میلیون 9 میلیون 13 میلیون

همین الان سایت خودت را بساز

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311


اجازه بدهید تا با یک مثال این مسئله را توضیح دهیم. فرض کنید شما قصد دارید یک مطب یا کلینیک برای خود دارید. هزینه‌ای که برای این کار باید صرف کنید در واقع شامل موارد زیر است:

 • ارائه خدمات پزشکی به بیمار
 • انتخاب و خرید لوازم از جمله مبلمان اداری و …
 • مصاحبه و استخدام‌ نیرو
 • خرید سیستم رایانه و متعلقات
 • مدیریت واحدهای مختلف از جمله مشتریان، بیمه و …

آیا در همین لحظه قیمت نهایی را می‌توانید بگویید؟

پاسخ شما این است که (بستگی دارد).

پس می‌توان گفت قیمت نهایی طراحی سایت پزشکی شما بستگی به نیازها و خواسته‌ها دارد که سایت گاسی وب با بهترین قیمت، بهترین کیفیت را برای شما ارائه خواهد داد.

طراحی سایت شامل کدام مشاغل حوزه پزشکی و سلامت می‌شود؟

می‌توان با جرات گفت که طراحی سایت هیچ گونه محدودیتی برای هیچ نوع شغلی ندارد و کمتر شغلی پیدا می‌شود که نیاز به حضور در فضای مجازی نداشته باشد. اکثر مشاغل حوزه پزشکی می‌توانند سایت پزشکی مخصوص خود را راه اندازی کرده و خدمات تخصصی و عمومی خود را در آن عرضه کنند.

از جمله مشاغلی که در حوزه پزشکی و سلامت می‌توانند سفارش طراحی سایت، بنا به درخواست و سلیقه خود داشته باشند عبارت‌اند از:

 1. پزشک عمومی (General Practitioner)
 2. چشم پزشک (Optometrist)
 3. دندان پزشک (Dentist)
 4. جراح (Surgeon)
 5. داروساز (Pharmacist)
 6. مامایی (Midwifery)
 7. دامپزشک (Vet)
 8. روانپزشک (Psychiatrist)
 9. متخصص تغذیه
 10. متخصص صنایع غذایی
 11. فیزیوتراپیست (Physiotherapist)
 12. متخصص بیهوشی
 13. گفتار درمانگر
 14. متخصص فوریت‌های پزشکی
 15. مهندس بهداشت محیط
 16. مهندس پزشکی (Medical Engineering)
 17. کار درمانگری در منزل

جمع بندی

باید بدانید که قطعاً اگر تا چند سال آینده، سایت مربوط به تخصص خود در پزشکی را راه اندازی نکنید، شاید تخصصتان کمتر از قبل مورد استقبال قرار گیرد؛ زیرا افراد و جامعه بیشتر از قبل به حاضرین در فضای مجازی اعتماد خواهند کرد و پزشکان مورد اعتماد خود را در فضای اینترنت انتخاب خواهند کرد. اگر قصد یک طراحی سایت پزشکی خوب و کاربردی را دارید، پروژه تان را به ما بسپارید. مجموعه آموزشی گاسی وب، پشتیبانی و مدیریت صد در صدی سایت پزشکی شما را انجام خواهد داد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و در تصمیم شما مؤثر باشد.


برای مشاوره فرم زیر را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

انتخاب خدمات
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.


 

ویژگی یک سایت پزشکی چیست؟

یکی از امکانات مهم در ویژگی سایت پزشکی دارا بودن امکاناتی مثل ویزیت آنلاین و ایجاد پرونده الکترونیکی است.

طراحی سایت پزشکی چه ضرورتی دارد؟

یکی از شاخص‌ترین مزایای طراحی سایت پزشکی، این است که دیگر نیازی به ثبت وقت تلفنی و دردسرهای آن نیست و به‌راحتی می‌توان از سایت وقت آنلاین ثبت کرد و از شلوغی مطب نیز خبری نخواهد بود.

برای سفارش طراحی سایت پزشکی چه کاری باید انجام دهم؟

از طریق راه‌های ارتباطی مشخص شده در سایت می‌توانید به‌راحتی با مشاوران گاسی وب ارتباط بگیرید و تمامی هر آنچه برای طراحی سایت پزشکی نیاز است را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

آیا می توان وب سایت طراحی شده را در آینده ارتقا داد؟

بله، شما می‌توانید برخی امکانات را در آینده به وب سایت اضافه کنید و حتی میزان فضای هاست را نیز ارتقا دهید.

 
آیا امکان نمایش برای موبایل هم فراهم می شود؟

بله، تمام وب سایت‌های طراحی شده توسط گاسی وب به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) است که به راحتی در گوشی موبایل قابل مشاهده است.

پس از اتمام طراحی وب سایت توسط شرکت گاسی وب، امکان تغییرات روی سایت توسط مشتری وجود دارد؟

بله، پس از تحویل مشتری می تواند به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشد و تغییرات مدنظر را اعمال کند.

آیا وب سایت بر اساس سئو طراحی می شود؟

بله، تیم طراحی گاسی وب کاملا سئو بیس وب سایت را بهینه سازی می کند.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس چگونه است؟

شرکت گاسی وب برای پشتیبانی وب سایت (Support Site) شما پلن های پایه و حرفه ای را ارائه می‌دهد.

خدمات سئو برای سایت طراحی شده شامل چه پلن هایی است؟

شما می توانید سئو وب سایت خود را به شرکت گاسی وب بسپارید. پکیج پیشرو و پکیج VIP می تواند کمک کند تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کنید.

 

مشاوره برای طراحی سایت

مشاوره رایگان و برآورد طراحی سایت توسط راه‌های ارتباطی مشخص شده در ساعات اداری در شرکت گاسی وب انجام می‌پذیرد.تیم حرفه ای شرکت گاسی وب برای اینکه مشتریان بیشتری به کسب و کارتان رجوع کنند و اگر قصد دارید تا کسب و کارتان را به روز کنید، کمک می‌کند. اگر قصد دارید تا زودتر به درآمد برسید حتماً برای طراحی سایت با ما ارتباط بگیرید.

 

در وبلاگ گاسی وب بیشتر دربارۀ طراحی سایت و کسب و کار بخوانید

لوگوموشن

قدرت ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن ها برای ارتقای برند

فروردین 25, 1403
ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن به اجزای جدایی‌ناپذیر در چشم‌انداز برندسازی مدرن تبدیل‌شده‌اند. ازآنجایی‌که کسب‌وکارها تلاش می‌کنند توجه مخاطبان را در ...
نکته طلایی سئو برای سایت

7 نکته طلایی سئو که سایت شما را متحول خواهد کرد

دی 21, 1402
هر کسی برای ساختن یک وب سایت دلیلی دارد، رویای هر مدیر کسب و کار قرار گرفتن در صفحه اول ...
سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

معرفی بهترین سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

مرداد 11, 1402
در مقاله حاضر به معرفی بهترین سایت‌های کاریابی و استخدام بابل خواهیم پرداخت. شهر بابل به‌عنوان یکی از شهرهای استان ...
پروفیل در و پنجره

کاربرد و قیمت پروفیل در و پنجره

خرداد 20, 1402
یکی از محصولات پرکاربرد و مهم در زمینه ساخت و ساز، پروفیل در و پنجره می‌باشد که شناخت انواع آن ...
5/5 - (7 امتیاز)

13 دیدگاه

 • سلام من یک پزشک عمومی در شهر رشت هستم. میخواستم بدونم شما برای طراحی سایت در رشت هم پروژه تحویل می گیرید. من می خوام یه مطب راه اندازی کنم و یه سایت مخصوص خودم داشته باشم تا بتونم خدمات پزشکی رو داخلش قرار بدم. حتی می خوام نوبت آنلاین سایت من داشته باشه تا مطب شلوغ نشه. میخواستم بدونم شما تو این بازی به طراحی سایت اختصاصی هم انجام میدین ؟ ممنون میشم خبر بدید

  • سلام. به شما هم تبریک میگم که به طراحی سایت اعتماد کردید و کسب و کارتون رو میخواید توی سایت شخصی تون ارتقا بدید.با امکانات متنوعی مثل نوبت دهی آنلاین و … میتونید با تماس و ارتباط با مشاوران گاسی وب آشنا بشید و سفارش تون رو ثبت کنید.

 • سلام من دکتر قادری هستم ممنون از پست زیبایی که گذاشتید میخواستم در مورد سئو سایت پزشکی خودم با شما صحبت کنم و بدون اینکه برای این کار چه مدت زمان طول میکشه تا کلمه کلیدی مد نظر من به صفحه اول گوگل رتبه‌های نزدیک به اول گوگل برسه. من برای طراحی سایت پزشکی هم مزاحم شما شده بودم. میخواستم که پشتیبانی سایت خودم رو به شما بسپارم و ممنون میشم قیمت سئو سایت و پشتیبانی سایت رو بهم بگید. درود

  • سلام آقای دکتر عزیز. خوشحالم که تیم گاسی وب رو برای سئو سایت پزشکی خودت انتخاب کردی. تمامی شرایط رو تو واتس اپ براتون خواهم گفت. لطفا تماس بگیرید یا به واتس اپ ما پیام بدید.

 • سلام. سال نوتون مبارک. لطفا شرایط تحویل کار رو بفرمایید. ما کلینیک سعادت آباد رو میخواستیم تغییراتی روش انجام بشه و کارای سئوی سایتش رو هم رو اگه بشه که انجام بدید عالیه. برای ما زمان مهمه چون مراجعات زیاده و اگر سایت رو بخواید تغییرات ایجادکنید آیا باید سایت رو و کارایی که داریم توش انجام میدیم رو متوقف کنید؟ اگر اره که بگید چقدر طول میکشه. شماره واتس اپ من09122339810

 • سلام از خوزستان هستم .کامیار . ما یه درمانگاه تخصصی رمو داریم برای طراحی سایتش چند تا شرکت سر زدیم تقریبا قیمت دستمون هست. لطفا قیمت و شرایطتون رو بگید با هیئت مدیره در جریان بزارم و مقایسه کنیم شاید بتونیم همکاری خوبی داشته باشیم. فعلا یاعلی

 • سلام ما میخوام شبکه های اجتماعی رو روی سایت پزشکیمون فعال کنیم که افرادی که میان به سایت بتونن مستقیم برن و تو پیج اینستاگرام ما عضو بشن و فالو کنن. یا مثلا توییتر و یوتیوب و … اینو چجوری باید انجام بدیم؟ چقدر طول میکشه؟
  منشی دکتر هاشمی هستم فوق تخصص بیماری های عفونی

 • سلام. ما داریم یه بخش دامپزشکی ایجاد میکنیم. خدماتمون هم مشخصه و پیج اینستاگرام هم داریم. ارزش داره که سایت بزنیم و با توجه به افزایش نگهداری حیوان خانگی نیازه که سایت اینترنتی داشته باشیم؟ شما چه پیشنهادی برای پیشرفت کار ما دارید؟

 • سلام. اوقات بخیر. دکتر رحمان پاشایی هستم. برای مطب شخصی خودم نیاز به طراحی سایت دارم. چقدر وقت میبره بهم تحویل بدین هزینه مهم نیست چون تعرفه هاتونو دیدم. فقط بدلیل نوبت دهی و این جور مسائل میخوام زودتر تحویل بگیرم. تولید کننده محتوا دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *