در دنیای امروزی تمامی کسب و کارها به دنبال یافتن راهی برای دوام و معروفیت بیشتر خود هستند. به عنوان مثال طراحی و سئو سایت پزشکی و رونق بخشیدن به آن، باعث می‌شود یک پزشک یا یک مجموعه و کلینیک مخاطب بیشتری داشته باشند. برای داشتن این سایت نیاز به مشاوره خاص و افراد سئوکار (SEO expert) داریم. این افراد با توجه به دانشی که دارند می‌توانند یک سایت را به سمت موفقیت بیشتر هدایت کنند. پشتیبانی سایت کار ساده‌ای نیست و نیاز به دانش خاص دارد. به همین منظور افراد به تنهایی توانایی ایجاد یک سایت یا پشتیبانی کامل آن را ندارند. پس برای این امر از شرکت‌های فعال کمک می‌گیرند.

در این محتوا می‌خواهیم به طور تخصصی در زمینه نحوه ایجاد سایت پزشکی و مراحل سئو آن صحبت کنیم.

سئو سایت پزشکی چیست؟

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی به مجموعه فعالیت‌هایی گویند که طبق آن یک سایت جزء نتایج موتور جستجوی گوگل به خوبی شناخته شده و در رتبه‌های نخست هر جستجو قرار می‌گیرد. در سئو فعالیت‌هایی مانند طراحی سایت، انتخاب کلمات کلیدی، تولید محتوا، لینک دهی و … انجام می‌شود. هر کدام از این فعالیت‌ها باید طبق استراتژی خاص و دانش تخصصی سئو صورت گیرد. برای این منظور نیاز است که به شرکت‌های طراحی سایت مانند شرکت طراحی سایت در گیلان گاسی وب یا دیگر استان‌ها مراجعه کنید 🙂

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

در این شرکت‌ها افراد متخصص در هر زمینه با برنامه ریزی اصولی در راستای بهبود فعالیت سایت پزشکی و جذب بیشتر بیماران و مراجعه کنندگان تلاش می‌کنند.

 

دانلود جدول قیمت سئو سایت پزشکی سال 1401 شرکت گاسی وب

خدمات پکیج پیشرو پکیج VIP
تولید محتوا 5000 کلمه 10000 کلمه
یافتن کلمات کلیدی ✔️ ✔️
افزایش رتبه در کلمات کلیدی ✔️ ✔️
آنالیز URL ها ✔️ ✔️
آنالیز بک لینک ها ✔️ ✔️
حذف بک لینک های مضر ✔️ ✔️
یافتن محتواهای تکراری ✔️ ✔️
آنالیز ساختار وب سایت ✔️ ✔️
آنالیز رقبا ✔️ ✔️✔️
ارائه گزارش از وضعیت رقبا ✔️
بهینه سازی عنوان صفحات ✔️ ✔️✔️
جستجوی کلمات کلیدی ✔️ ✔️✔️
بهینه سازی لینک های داخلی ✔️ ✔️✔️

بهینه سازی تصاویر

✔️ ✔️
بهینه سازی تگ های هدینگ ✔️ ✔️
افزایش سرعت سایت ✔️ ✔️
لینک سازی طبیعی تا 10 عدد  تا 20 عدد 
تولید و انتشار رپورتاژ آگهی 15 درصد قیمت پکیج 20 درصد قیمت پکیج

ثبت سایت در سرچ کنسول

✔️ ✔️
تحلیل بخش Performance  ✔️ ✔️
گزارش تغییرات رتبه سایت در کلمات کلیدی ✔️ ✔️
گزارش تغییرات ترافیک سایت ✔️ ✔️
گزارش فعالیت های انجام شده ✔️ ✔️
قیمت ماهانه 6 میلیون 12 میلیون

همین الان سایت خودت را بساز

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311


برای مشاوره فرم زیر را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

انتخاب خدمات
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.


چرا سئو برای سایت‌های پزشکی مهم است؟

یکی از بهترین نمونه‌های طراحی سایت و وب سایت‌های مختلف در مجموعه مخصوص به سایت‌های پزشکی است.

پزشکان می‌توانند با بارگذاری مطالب سئو شده در وب سایت‌های خود، مقاله‌هایی مربوط به کار خود و انواع بیماری‌ها به بازدید کنندگان خود معرفی نماید. همچنین با سپردن به کاربری که اطلاعات سئو را در زمینه‌های پزشکی به خوبی اداره می‌کند، درصد میزان بازدید خود را بالا برده و به عنوان سایت پزشکی برتر شناخته می‌گردد. این امر لازمه تداوم و استمرار در امر بارگذاری مقاله‌های سئو شده بوده و با وقت گذاشتن بر روی پروژه‌های پزشکی بالا رفتن بازدید سایت یک هدف تیک خورده هست.

به طور کلی با طراحی سایت پزشکی، پزشکان نمونه‌های مختلفی از خدمات را همچون رزرو وقت بیماران، پرسش و پاسخ میان خود و بیمار، معرفی تخصص خود و … را ارائه خواهد داد. مهم‌ترین کار در وب سایت‌های پزشکی علاوه بر بارگذاری مطالب پزشکی در حوزه مربوطه، وقت دهی به صورت آنلاین است؛ زیرا امروزه با برقراری بستری بزرگ برای افراد جامعه آنها راحت‌تر می‌توانند با پزشک معرف ارتباط بگیرند.

با راه اندازی وب سایت‌های تخصصی توسط افراد توانگر مجموعه‌های پشتیبانی سایت، پزشکان حاذق می‌توانند با صرف نیروی کم در اداره سایت خود، افراد بیشتری را از طریق اینترنت با فعالیت خود آشنا نمایند.

اهداف سئو وب سایت پزشکی

اهداف سئو وب سایت پزشکی

هدف از ایجاد هر وب سایت، بهبود فعالیت و گسترش آن شغل و حرفه است. وب سایت ­های پزشکی نیز از این قضیه مستثنی نیستند. هدف اولیه و اصلی از ایجاد وب سایت­ های پزشکی، بالا بردن مخاطبین محلی به منظور مراجعه به مطب یا کلینیک و … است 👨🏿‍⚕️

در قدم بعدی با افزایش فعالیت و رضایت بالای مراجعه کنندگان، می‌توانند مخاطب را از دیگر استان‌ها و شهرها نیز جذب کند که این مسئله باعث شهرت بیشتر آن کلینیک و فعالیت بهترشان می‌شود. در مواردی حتی دیده شده در صورتی که یک مجموعه پزشکی فعالیت خیلی خوبی داشته باشد، می‌تواند در سطح جهانی نیز به شهرت برسد و مراجعه کننده از دیگر کشورها نیز داشته باشد.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

کدام کسب و کارهای حوزه پزشکی نیاز به سئو سایت دارند؟

تمامی کسب و کارها می‌توانند برای رونق شغل خود سایت ایجاد کند؛ اما کسب و کارهایی که در حوزه پزشکی فعالیت می‌کنند برای اطلاع رسانی بیشتر به مخاطب نیاز به سایت درمانی، زیبایی و پزشکی دارند.

 به عنوان مثال کلینیک‌های فعال در حوزه درمانی (Therapeutic) و زیبایی (Beauty) در سایت خود می‌توانند بخش‌های زیر را داشته باشند.

امکانات سایت پزشکی

دریافت نوبت اینترنتی

درج آدرس کلینیک
شماره‌های تماس
نمونه کارها
مقالات مرتبط
اطلاعاتی در زمینه مراقبت از بیماری‌ها
ایجاد پرونده الکترونیک بیمار

همچنین کسب و کارهایی در زمینه فروش محصولات پزشکی یا دندان پزشکی، می‌توانند با ایجاد یک سایت فروشگاهی، خرید را برای مخاطب راحت‌تر کنند. همچنین با ارسال به سراسر کشور محدوده مخاطبان خود را گسترش دهند و به دنبال آن فروش بیشتری داشته باشند.

مراحل سئو سایت پزشکی

مراحل سئو سایت پزشکی

همان طور که گفتیم سئو یک سری فعالیت‌های تخصصی است و سئو سایت پزشکی نیاز به استراتژی‌های خاص خود دارد. فرقی نمی‌کند که شما برای طراحی سایت وکالت یا طراحی سایت پزشکی و … مراجعه می‌کنید، در هر صورت باید یک جلسه مشاوره داشته باشید و در طی آن جلسه از روند کار مطلع شوید.

مشاوره خصوصی سئو

اولین قدم برای طراحی یک سایت و پشتیبانی آن، داشتن یک جلسه مشاوره با سئوکار است. در این جلسه سئوکار از نحوه فعالیت خود، نمونه کارها و استراتژی‌های خاص خود صحبت می‌گوید و صاحب سایت را نسبت به پروژه موردنظر مطلع می‌سازد. در این جلسه علاوه بر مشاوره تخصصی در زمینه روند کار، در زمینه قیمت و مدت همکاری نیز صحبت‌هایی می‌شود.

انتخاب استراتژی مناسب مخصوص سایت پزشکی

هر سایتی برای موفقیت خود نیاز به استراتژی‌های خاص دارد. نمی‌توان یک استراتژی را برای تمامی سایت‌ها بکار برد؛ زیرا مخاطبین هدف هر سایت مختلف بوده و همچنین نوع کلمات محصولات موردنظر و غیره برای هر سایت باید اختصاصی باشد. پس قدم دوم برای سئو سایت انتخاب استراتژی مناسب است.

در این مرحله حوزه فعالیت وب سایت پزشکی مشخص شده و با برسی نحوه فعالیت رقبا و نیازهای مخاطبین استراتژی چیده می‌شود. دقت کنید که ممکن است این استراتژی در طول مسیر دستخوش تغییراتی شود تا سئو سایت پزشکی به نتیجه مطلوب برسد.

انتخاب کلمات کلیدی پولساز حوزه پزشکی

کلمات کلیدی اصلی‌ترین بخش برای سئو هستند. عملاً می‌توان گفت که سئو بر پایه محتوا و کلمات کلیدی آن قرار می‌گیرد. به همین منظور انتخاب این کلمات بسیار مهم است.

انتخاب این کلمات معمولاً بر عهده سئوکار و پشتیبان سایت است. این افراد با توجه به کلمات مهم و پر جستجو در حوزه مرتبط با فعالیت سایت، کلمات کلیدی مشابه اما کم رقیب را می‌یابند. وجود این کلمات در سایت و متن‌های درج شده نقش بسیار زیادی در دیده شدن آن دارد.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

سئو تکنیکال

سئو تکنیکال در واقع بهینه سازی سایت از جنبه فنی آن است. یک سایت پزشکی مانند همه سایت‌ها نیاز به سئو تکنیکال (Technical SEO) و سئو خارجی دارد. هدف اصلی از این بخش قرار گرفتن سایت در معرض دید ربات موتور جستجوی گوگل است. این بخش از سئو نیاز به موارد مختلفی مانند بررسی و بهبود سرعت سایت، ساختارهای داخلی سایت، لینک‌ها، امنیت و … دارد. یک سئوکار وظیفه دارد تمامی موارد را مورد بررسی قرار دهد.

این بخش از سئو نیاز به دانش تخصصی، تجربه بالا و به روز بودن دارد و بسیار حیاتی است.

استراتژی تولید محتوای منظم

همان طور که گفتیم کلمات کلیدی برای سئو بسیار مهم هستند؛ اما این کلمات باید در بستر متن درون سایت قرار بگیرند. پس سئو و محتوی دو جز جداناپذیر از یکدیگر می‌باشند؛ اما محتواهای تولید شده باید دارای ویژگی‌های خاصی باشند و در زمان‌های مناسب روی سایت قرار گیرند.

در گذشته زمان درج مطلب در سایت اهمیت چندانی نداشت؛ اما امروز این مسئله بسیار حائز اهمیت است و یک سایت فعال باید در زمان‌های کوتاه و به طور تقریبی هفته‌ای دو تا سه بار، مطلب در سایت خود درج کند تا به نتیجه مطلوب برسد.

در بخش قبل گفتیم که تولید محتوای منظم بسیار برای سایت اهمیت دارد؛ اما این تولید محتوا را می‌توان از روش‌های مختلف انجام داد.

به عنوان یک مثال یک سایت پزشکی می‌تواند از مقالات جدید درج شده در حوزه علمی مرتبط با خود استفاده کند. در این صورت تعداد بالایی از مقالات برای درج شدن در سایت وجود دارد. روزانه با درج بخشی از مطلب مقالات می‌توان سایت پزشکی را به سایتی به روز با مطالب ارزنده تبدیل کرد. این سایت علاوه بر مراجعه کنندگان برای دانشجویان این رشته و یا همکاران پزشک نیز بسیار مفید خواهد بود.

همچنین سایت می‌تواند از نوشته‌های پیشین خود استفاده کرده و با ایجاد تغییرات جزئی در آن دوباره آن‌ها را بر روی صفحه بیاورد.

لینک سازی داخلی و خارجی طبق برنامه زمان بندی

یکی از دیگر بخش‌های مهم برای سئو سایت پزشکی، لینک سازی ها است. این لینک سازی هم باید برای محتواهای داخلی و هم برای سایت‌های خارجی انجام شود.

برای لینک سازی داخلی در محتواهای یک سایت، می‌توان به دیگر محتواها یا دیگر بخش‌های خود سایت لینک دهی داد. در این به همین منظور میزان کلیک‌ها و ترافیک سایت بالا می‌رود. علاوه بر این لینک دهی به سایت‌های دیگر باعث سئو خوب یک سایت می‌شود؛ اما این لینک دهی‌ها باید طبق برنامه خاص و زمان بندی درست انجام شود که وظیفه زمان بندی و برنامه‌دهی آن بر عهده پشتیبانی سایت ❤️ یا سئوکار است.

 جمع بندی

طراحی یک سایت بخصوص سئو سایت پزشکی، نیاز به دانش تخصصی دارد. هر سایتی متناسب با نحوه عملکرد، موضوع و جامعه هدف مورد نظرش نیاز به یکسری استراتژی‌های خاص دارد. در این بخش در مورد یک وب سایت پزشکی، طراحی و پشتیبانی آن صحبت کردیم. همچنین مراحل موردنظر برای سئو سایت پزشکی را با یکدیگر بررسی کردیم. در صورتی که در زمینه پزشکی (medical) فعالیت دارید و می‌خواهید برای بهبود و رونق فعالیت خود سایت تأسیس کنید، خوب است که نسبت به موارد گفته شده در متن آگاهی داشته باشید.

آمدن به صفحه اول گوگل چقدر وقت می برد؟

پاسخ دقیق برای این سؤال وجود ندارد، برای برخی موضوعات و کلمات کلیدی شاید 4 تا 5 ماه و برای برخی دیگر حتی بیشتر از یک سال ممکن است وقت نیاز باشد تا به صفحه اول گوگل برسید و فاکتورهای زیادی در این وقت تأثیرگذار است. قرار گرفتن در لینک 1 گوگل هم امکان‌پذیر است.

هزینه سئو سایت پزشکی چقدر است؟

مبلغ سئو با توجه به موضوعات مختلف و رقابتی که در آن هست، کلمات کلیدی، محلی بودن یا نبودن سئو مثل  عبارت سئو سایت در پزشکی و سبک و نوع خدماتی که شرکت سئو کار ارائه می‌دهد می‌تواند متفاوت باشد. حتماً در این مورد با ما ارتباط بگیرید.

چه خدماتی در سئو سایت پزشکی ارائه می‌شوند ؟

شرکت‌های سئو سایت پزشکی خدمات متنوعی انجام می‌دهند. اصلی‌ترین خدمت آن‌ها افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و گوگل است. همچنین این شرکت‌ها وظیفه دارند مشکلات فنی سایت را برطرف کنند و درباره وضعیت سئو و رتبه رقبا نیز اطلاعات لازم را بیابند. درنهایت شرکت‌های سئو باید وضعیت سایت شما را با ابزارهای موجود تحلیل کنند و گزارشی از روند پیشرفت به شما ارائه دهند.

آیا می توان وب سایت طراحی شده را در آینده ارتقا داد؟

بله، شما می‌توانید برخی امکانات را در آینده به وب سایت اضافه کنید و حتی میزان فضای هاست را نیز ارتقا دهید.

 
آیا امکان نمایش برای موبایل هم فراهم می شود؟

بله، تمام وب سایت‌های طراحی شده توسط گاسی وب به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) است که به راحتی در گوشی موبایل قابل مشاهده است.

پس از اتمام طراحی وب سایت توسط شرکت گاسی وب، امکان تغییرات روی سایت توسط مشتری وجود دارد؟

بله، پس از تحویل مشتری می تواند به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشد و تغییرات مدنظر را اعمال کند.

آیا وب سایت بر اساس سئو طراحی می شود؟

بله، تیم طراحی گاسی وب کاملا سئو بیس وب سایت را بهینه سازی می کند.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس چگونه است؟

شرکت گاسی وب برای پشتیبانی وب سایت (Support Site) شما پلن های پایه و حرفه ای را ارائه می‌دهد.

خدمات سئو برای سایت طراحی شده شامل چه پلن هایی است؟

شما می توانید سئو وب سایت خود را به شرکت گاسی وب بسپارید. پکیج پیشرو و پکیج VIP می تواند کمک کند تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کنید.

 

مشاوره برای طراحی سایت

مشاوره رایگان و برآورد طراحی سایت توسط راه‌های ارتباطی مشخص شده در ساعات اداری در شرکت گاسی وب انجام می‌پذیرد.تیم حرفه ای شرکت گاسی وب برای اینکه مشتریان بیشتری به کسب و کارتان رجوع کنند و اگر قصد دارید تا کسب و کارتان را به روز کنید، کمک می‌کند. اگر قصد دارید تا زودتر به درآمد برسید حتماً برای طراحی سایت با ما ارتباط بگیرید.

 

در وبلاگ گاسی وب بیشتر دربارۀ طراحی سایت و کسب و کار بخوانید

لوگوموشن

قدرت ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن ها برای ارتقای برند

فروردین 25, 1403
ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن به اجزای جدایی‌ناپذیر در چشم‌انداز برندسازی مدرن تبدیل‌شده‌اند. ازآنجایی‌که کسب‌وکارها تلاش می‌کنند توجه مخاطبان را در ...
نکته طلایی سئو برای سایت

7 نکته طلایی سئو که سایت شما را متحول خواهد کرد

دی 21, 1402
هر کسی برای ساختن یک وب سایت دلیلی دارد، رویای هر مدیر کسب و کار قرار گرفتن در صفحه اول ...
سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

معرفی بهترین سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

مرداد 11, 1402
در مقاله حاضر به معرفی بهترین سایت‌های کاریابی و استخدام بابل خواهیم پرداخت. شهر بابل به‌عنوان یکی از شهرهای استان ...
پروفیل در و پنجره

کاربرد و قیمت پروفیل در و پنجره

خرداد 20, 1402
یکی از محصولات پرکاربرد و مهم در زمینه ساخت و ساز، پروفیل در و پنجره می‌باشد که شناخت انواع آن ...
5/5 - (3 امتیاز)

12 دیدگاه

 • سلام می خواستم بدونم این کار برای پزشکان و دکترهایی که مطب دارن هم خوبه یا نه؟ چون همه بیمار هایی که میان مطب معمولاً واسه همون محله هستند و اکثراً از همان منطقه به دکتر مراجعه می کنند. آیا نیازه که به خاطر جمعیت کوچیک بخواهیم یه سایت راه اندازی کنیم در حالی که اینها حتی سواد خواندن و نوشتن بلد نیستند؟

  • سلام خانم توحیدی بزرگوار. قطعا اگر بخواید کسب درآمد بیشتری داشته باشید باید افراد بیشتری به مطب مراجعه کنند. حال اگر با طراحی سایت بتونید با مشاوره آنلاین هم درآمد داشته باشید این فوق العاده نیست؟ قطعا ابعاد کار در اینترنت زیاده و برای مثال در ایام کرونا اگر سایت مطب شما طراحی شده بود براحتی میتونستید با نوبت دهی آنلاین حتی بصورت آنلاین ویزیت داشته باشید.

 • سلام. من دکتر فروزان وفا فوق تخصص جراحی ستون فقرات و کمر هستم و در یک مرکز فوق تخصصی ارتوپدی کار می کنم. شما چه امکانات ویژه ای برای سئو سایت پزشکی انجام میدید، من سایت های مختلفی رو گشتم که همین کارهای ارتقای سایت را انجام می دادند. طراحی سایت مرا خوب انجام دادم و می خوام برای اینکه توی نتایج گوگل هم رشد خوبی داشته باشم سئو سایت رو به صورت تضمینی برام انجام بدید.

  • سلام و درود. تمامی امکاناتی که برای سئو سایت پزشکی در مجموعه گاسی وب انجام میشه در پکیج هاسئو، مشخص شده و فقط نیاز هست که تماسی داشته باشید با پشتیبان گاسی وب یا در واتس اپ میتونم راهنمایی کاملی براتون داشته باشم.

 • سلام دکتر اتوکش هستم. از مجموعه گاسی وب جهت سئو سایت من ممنونم. کلماتی که خواسته بودم رو رتبه دادید. سرعت کارتون هم نسبت به تعهدی که داده بودید خوب بود. امیدوارم که تو پروژه بعدیم که سایت فروشگاهی هست از ابتدا باهم همکاری داشته باشیم. بابت زحماتتون اومدم اینجا تشکر کنم .امیدوارم همیشه موفق باشید.

 • سلام.مولایی هستم.تجهیزات پزشکی ماهان تو خیابان رازی رو دارم افتتاح میکنم. سایتی که از قبل دادم برام طراحی کردن هر کاری میکنم رتبه نمیگیره. الان 2سال میشه که این سایت رو دارم ولی هنوز صفحه 4 گوگل هستم. اگه سایت رو جهت سئو به شما تحویل بدم چقدر طول میکشه تا صفحه 1 و لینک های بالای اون برسونید؟ مدت و هزینش رو بگید لطفا این شماره من جهت هماهنگی های بیشتره.ممنونم%

 • هزینه سئوتون نسبت به سایت های دیگه پایین تره. دلیلش چیه؟ مدت زمانی که یه کلمه مثل متخصص جراحی پلاستیک رو بیارید صفحه یک گوگل یا اصلا بیارید تا لینک ۱ تا ۳ چقدره؟
  اگه بخواید لینک ۱ تحویل بدید قیمتش بیشتر میشه؟ اینار جواب بدید ممنون میشم

 • سلام. پیش دکتر اتوکش که رفته بودم شمارو پیشنهاد دادن. مثل اینکه سایت ایشون رو شما دارید سئوی تخصصی ش رو انجام میدین. ازتون راضی بودن منم میخواستم برای سئو وبسایت پزشکی خودم از شما مشاوره بگیرم. من کرمی هستم متخصص داخلی
  برای مطب خودم میخوام یه حالت نوبت دهی آنلاین ایجاد بشه که مراجعین راحت بتونن نوبت بگیرن.

  • سلام. با ما اراتباط واتس اپی بگیرید یا با شماره تماس مون در ارتباط باشید.

 • ما میخوایم یه سایتی بزنیم که توی حوزه پزشکی یک باشه یعنی توی یه سری کلمات حتما بیایم صفحه یک لینک های بالا باشیم. مبلغ هر کدومش از طراحی و پشتیبانی و سئو سایت مون چقدره؟

  • سلام. وقت بخیر. در قسمت تماس باما سایت گاسی وب از راه های ارتباطی منتظر ارتباط تون هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *