خارج شدن از ریپورت تلگرام

خارج شدن از ریپورت تلگرام فرآیندی آسان است که بی پرده راجع به جوانب مختلف ریپورت در تلگرام توضیح خواهم داد. حقیقتا قبل از هر چیزی باید به نخستین و ابتدایی ترین سوالی که به ذهن می رسد پاسخ دهیم.

 

ریپورت چیست؟

گزارشی است که اطلاعات را در یک فرمت سازمان یافته ارائه می دهد اگر چه خلاصه ریپورت تلگرام می تواند شامل محتوای جنسی و غیر اخلاقی، خشونت و مسائل سیاسی باشد. توجه داشته باشید که رفتن به پی وی تلگرام دیگران پیامی برای او در بالای صفحه چت ظاهر می کند که می‌تواند در صورت مزاحم شناختن و تبلیغات ناخواسته او را به عنوان اسپم به تلگرام ریپورت کند.

با توجه به افزایش روز افزون شرکت های تبلیغاتی فیک اکثر شبکه های اجتماعی قسمتی را به‌ عنوان ریپورت در نظر می گیرند تا فرد متخلف را گزارش دهند. به عنوان مثال در مقاله “بلاک شدن در اینستاگرام” علت بلاک شدن و از چگونگی رفع ریپورت آشنایی پیدا می کنید. در حال حاضر محبوب ترین پیام رسان تلگرام می باشد به همین دلیل حجم زیادی از مردم در حال گفتگو و تبلیغات با یکدیگر می باشند.

 

5 راه حل خارج شدن از ریپورت تلگرام

 

1- رفع ریپورت تلگرام با عوض کردن مشخصات خود با اکانت دیگر

به منظور خارج شدن از ریپورت تلگرام مشخصات اکانت خود را با شخص دیگری که آشنا است جابجا کنید. در این مرحله نام اکانت، آیدی و عکس پروفایل به اکانت جدید منتقل می کنید. مشاهده شده است پس از ۲۴ ساعت خارج شدن از ریپورت در تلگرام اتفاق می‌افتد. سپس میتوانید با مشخصات قبلی به حالت اولیه بازگردید.

 

2- استفاده از ربات رفع ریپورت در تلگرام

 ربات ضد اسپم یا اسپم بوت (Spam Bot) رباتی است که می توانید از ساعت و تاریخ پایان ریپورت در تلگرام خودتان اطلاع پیدا کنید. یکی از راه های ساده و پیشنهادی برای رفع ریپورت تلگرام به صورت سریع و فوری همین ربات ریپورت تلگرام می باشد. آموزش کامل این روبات را در زیر بیان می کنیم:

ابتدا وارد ربات @spambot شوید و بر روی استارت بزنید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

در مرحله بعدی گزینه This Is A Mistake بزنید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

در ادامه گزینه Yes را بزنید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

در صفحه بعدی No, I Will Never Do Any Of This را لمس کنید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

در گام نهایی متن زیر را برای پشتیبانی تلگرام بفرستید:

Dear Telegram Support

My Telegram account has been spammed suddenly and I cannot send message to any contacts whom I don’t have their number, if I am the chat starter
Kindly help to fix the issue and remove the spam report
Best Regards

خارج شدن از ریپورت تلگرام

در نهایت ربات به شما اعلام خواهد کرد که تاریخ رفع ریپورت در پیام رسان تلگرام چه تاریخی می باشد.

 

 

3- فرستادن پیام از سمت اشخاص ناشناس به سمت شما

از غیر عقلانی و سخت ترین روش برای خارج شدن از بلاک تلگرام برای شما می گویم. البته نگران نباشید در ابتدا از ۱۰ تا ۱۵ نفر از دوستان و آشنایانی که می شناسید درخواست کنید به مدت ۳ تا ۵ روز روزانه حداقل ۵ پیام برای شما بفرستند. خب این هم یکی از نحوه رفع ریپورت در تلگرام می باشد.

 

4- خارج شدن از ریپورت تلگرام با درخواست حل مشکل با فرستادن ایمیل

 تلگرام مسیر دیگری را جهت ارسال درخواست خارج شدن از ریپورت تلگرام برای دارندگان گوشی هوشمند باز گذاشته است. ایمیل Spam@telegram.org گزینه مناسب جهت ارسال پیام مبنی بر خروج از ریپورت تلگرام می باشد. در بخش موضوع ایمیل کلمه Spam را وارد کنید. متن ارسالی را تلگرام به خوبی بررسی می‌کند پس اهمیت زیادی دارد. نوشته ای که در این ایمیل باید قرار دهید برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

خارج شدن از ریپورت تلگرام

 

 5- ارسال درخواست به پشتیبانی جهت خارج شدن از ریپورت تلگرام

 روش جالب توجه پایانی قسمتی است که تلگرام برای رفع ریپورت در تلگرام برای استفاده کنندگان این پیام رسان تدارک دیده است. پشتیبانی تلگرام آماده دریافت درخواست ها هستند مراحل زیر را دنبال کنید تا آخرین راه را هم امتحان کرده باشید:

وارد نرم افزار شوید. منوی تلگرام را باز کرده و از قسمت support گزینه Ask A Question را انتخاب کنید.

خارج شدن از ریپورت تلگرام

سپس در پیغام باز شده روی Ask A Volunteer رو بزنید.

رفع ریپورت تلگرام

شما وارد pv پیشتیان می شوید. حالا پیغام خود مبنی بر خروج از بلاک تلگرام برای او به زبان انگیلسی می فرستید. 

 ریپورت شدن در تلگرام چگونه اتفاق می افتد؟

 زمانی که کاربر دکمه ریپورت را فشار می دهد گزارش به سمت ناظرین ارسال می‌شود و بررسی می‌کنند اگر مشکلی وجود داشت اکانت به صورت موقت محدود می‌گردد. این بدان معنی است که پیام ناخواسته را به افراد غریبه ارسال کرده اید که اسپم شناخته شده اید. مشکل ارسال پیام در چنین اکانت هایی ریشه در همین زمینه دارد.

 

 آیا دیگر نمیتوانم در تلگرام پیام بفرستم؟

 نه، زیاد هم اتفاق بدی رخ نداده است می توانید به افرادی که شماره هایشان در بخش مخاطبین تلگرام وجود دارد پیام بفرستید. همچنین وقتی کسی به پی وی شما اولین پیام را می فرستد با او هم توانایی ارتباط و چت دارید به امید حق علیه باطل مشکل رفع شود.

 

 چرا در تلگرام ریپورت شده ام؟

 در بخش بالایی تلگرام علامت جستجوی نام کاربری وجود دارد. معمولاً برخی افراد به خاطر یافتن دوستان جدید با غریبه ها تماس میگیرند. ریپورت تلگرام با انجام همین کار سبب می شود. یا به منظور افزایش تعداد گروه و اجازه ارسال پیام ربات شما را موظف می کند افرادی را به گروه اضافه کنید. به طور طبیعی همچنین گزارش‌هایی به ناظران تلگرام فرستاده می شود و باعث اسپم شناخته شدن فرد می شود. مدیران نسبت به پیامها در گروه ها آرامش کمتری دارند ولی هر کسی که اسپم یا تبلیغات به ظاهر ناخواسته ارسال کند بهتر است تا مدیر از گروه بیرونش نکرده خودش زودتر دکمه خروج را بزند.

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *