گاسی وب
رسانه گاسی وب، آکادمی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا، ساخت فروشگاه اینترنتی و راهنمای خرید بهترین محصولات بازار است.

خدمات پشتیبانی سایت + تعرفه 1401

بسیار پیش آمده که صاحبان مشاغل برای گسترش فعالیت خود، نیاز به طراحی و “پشتیبانی سایت” داشته باشند. به عنوان مثال یک پزشک تمایل دارد تا با طراحی سایت پزشکی و ارائه خدمات در آن، به مخاطبین بیشتری کمک کند. برای داشتن یک سایت خوب نیاز به یک پشتیبانی حرفه ای وب سایت مانند شرکت گاسی وب داریم که دارای خدمات مناسبی باشد.

از جمله عملکردهای پشتیبانی سایت می‌توان به ویرایش و درج محتوا، سئو (Seo) سایت و محتوا (Content)، تغییر در طراحی سایت و … اشاره داشت. هرکدام از این موارد فوق برای دارای هزینه متفاوتی هستند که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به آدرس سایت مراجعه کنید.

پشتیبانی سایت (Support Site) چیست؟

پشتیبانی سایت چیست

برای این که یک کسب و کار دوام داشته باشد و بتواند در دنیای امروزی به موفقیت برسد، نیاز به قدم نهادن در دنیای دیجیتال و اینترنتی دارد. اولین گام در این دنیا داشتن یک سایت با کارایی مناسب است. به عنوان مثال یک وکیل نیاز به اقداماتی در زمینه طراحی سایت وکالت برای خود دارد.

اما ساخت این سایت و طراحی و نگهداری سایت ❤️ نیاز به یکسری دانش تخصصی دارد که عموم مردم از این دانش آگاه نیستند. به مجموعه دانش و فعالیت‌هایی که باعث می‌شود یک سایت پابرجا بماند و امنیت داشته باشد، پشتیبانی از سایت می‌گویند. این پشتیبانی می‌تواند در زمینه‌های زیر باشد:

خدمات پشتیبانی سایت در چه زمینه‌های انجام می‌شود

پشتیبانی از لحاظ فنی
پشتیبانی از لحاظ محتوایی
پشتیبانی از لحاظ گرافیکی
پشتیبانی از لحاظ سئو

البته هر کدام از این موارد برای خود زیرمجموعه‌هایی را در بر می‌گیرند.

ویژگی‌های شرکت پشتیبان خوب برای وب سایت

ویژگی شرکت پشتیبانی سایت

با توجه به متن فوق برای داشتن یک سایت عالی، نیاز به پشتیبان داریم. این پشتیبانی توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. به عنوان مثال می‌توانید شرکتی با فعالیت طراحی سایت در رشت یا در شهر خود پیدا کنید. البته اکثر این شرکت‌ها به طور اینترنتی فعالیت کرده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

از جمله ویژگی‌های یک شرکت پشتیبانی خوب برای طراحی سایت و دیگر خدمات آن می‌توان به سابقه کاری بالا اشاره داشت. هرچه میزان سایت‌های فعال برای یک شرکت بیشتر باشد، آن شرکت قابل اعتمادتر است. مسئله بعدی تخصص پرسنل شرکت می‌باشد. افرادی که در آن مجموعه فعالیت می‌کنند باید از تخصص و تبحر لازم برخوردار باشند. مسئله بعدی برای یک شرکت خوب میزان خدماتی است که به مخاطب ارائه می‌دهد و هزینه‌ای است که بابت آن خدمات دریافت می‌کند. سرورهای قدرتمند از دیگر ویژگی‌های یک شرکت(Company) خوب برای پشتیبانی‌اند.

پشتیبانی و نگهداری سایت شامل چه خدماتی است؟

نگهداری سایت

نگهداری از یک سایت و پشتیبانی آن خدمات مختلفی را دربرمی‌گیرد که در این قسمت به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم 💕

 • بهبود سرعت سایت

یکی از مهم‌ترین موارد برای فعالیت یک سایت، سرعت بالای آن می‌باشد. پشتیبان وظیفه دارد که همواره سرعت سایت را در بالاترین حالت خود نگه دارد.

 • بروزرسانی افزونه های سایت

گاهی اوقات بروزرسانی بطور خودکار انجام نمی‌شود و نیاز است که پشتیبان، آن‌ها را به طور دستی بروزرسانی کنند. گاهی نیز ممکن است بروزرسانی ها باعث اختلال در عملکرد شود که پشتیبان وظیفه برطرف کردن این اختلالات را دارد.

 • رفع خطاها

در عملکرد یک سایت ممکن است خطاهایی در زمینه کد نویسی یا دیگر موارد به وجود آید. یک پشتیبان سایت وظیفه دارد که این خطاها را برطرف کند.

 • تولید محتوای جدید

از دیگر فعالیت‌های پشتیبانی سایت، تولید محتوای جدید و سئوی آن می‌باشد. به عنوان مثال اگر دارای یک سایت پزشکی هستید، پشتیبان وظیفه سئو سایت پزشکی شما را برعهده می‌گیرد.

 • حذف لینک‌های خراب

گاهی ممکن است لینک‌هایی که در سایت شما قرارگرفته خراب باشد یا از دسترس خارج شود. پشتیبان وظیفه دارد این لینک‌ها را شناسایی کرده و خطای آن‌ها را برطرف سازد یا جایگزین کند.

 • تجزیه و تحلیل

از مهم‌ترین عملکردهای یک پشتیبان، تجزیه و تحلیل عملکرد سایت می‌باشد. پشتیبان وظیفه دارد خود سایت، سایت‌های رقیب و همچنین نتیجه تمامی فعالیت‌ها را مورد آنالیز قرار داده و از آن‌ها برای بهبود فعالیت سایت استفاده کند.

پشتیبان سایت چه وظایفی دارد؟

پشتیبان سایت

از وظایف یک پشتیبان این است که به مدیران سایت‌ها، آموزش‌های ابتدایی لازم را دهد. همچنین از نحوه فعالیت و تغییرات ایجادشده در سایت برای مدیران سایت توضیح دهد و آن‌ها را از این تغییرات آگاه سازد. پشتیبان وظیفه دارد که به طور هفتگی یا ماهانه است از اطلاعات سایت بک آپ بگیرد تا در صورت بروز هر گونه اتفاقی، اطلاعات سایت حفظ شود.

یک پشتیبان باید از همیشه در دسترس باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف سازد. برای این برطرف سازی نیاز به داشتن دانش بالا، تبحر و مهارت کافی و سابقه کاری خوب است. از دیگر وظایف پشتیبان سایت انجام تغییراتی از لحاظ فنی برای اصلاح عملکرد سایت می‌باشد. همچنین پشتیبان باید از جدیدترین تغییرات ایجادشده در فضای مجازی مطلع بوده و سایت را مطابق با جدیدترین تغییرات بروزرسانی کند.

امنیت سایت از مهم‌ترین مسائل برای صاحبان سایت‌ها می‌باشد، زیرا آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعات سایت آن‌ها در دسترس عموم قرار بگیرد و یا حتی اطلاعات درج شده در سایت از بین رود. به همین دلیل پشتیبان وظیفه نگهداری و محافظت از تمامی اطلاعات موجود در سایت را دارد.

جمع بندی

پشتیبانی سایت به مجموعه اعمالی گویند که با رعایت آن، یک وب سایت به طور منظم از لحاظ فنی و ظاهری و دیگر جنبه‌ها مورد پیگیری قرار می‌گیرد. در این پیگیری و پشتیبانی تمام ایرادات و مشکلات احتمالی پیش آمده برای سایت برطرف می‌شود. این پشتیبانی به کمک اشخاص با دانش خاص و سابقه کاری خوب صورت می‌گیرد 🙂

به طور معمول پشتیبانی سایت برعهده شرکت‌های پشتیبان می‌باشد. یکی از شرکت‌های معروف و حرفه ای در این زمینه شرکت گاسی وب است. این شرکت خدمات و بسته‌های پشتیبانی عالی با قیمت بسیار مناسب ارائه می‌دهد.

پشتیبانی می‌بایست توسط تیمی انجام شود که سابقه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد؛ یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم پشتیبانی گاسی وب، داشتن دانشی به روز شده، تلاش و تجربه زیاد است. حتی تجربه کافی هم برای تیم پشتیبانی کافی نیست. باید تجربه زیادی در حوزه رفع مشکلات وب سایت داشت.

هزینه پشتیبانی با توجه به نیازها و پلن­های انتخابی کارفرما متفاوت است. لیست تعرفه پشتیبانی سایت را می‌توانید در بخش پکیج‌های پشتیبانی آنلاین گاسی وب مشاهده کنید.

ازجمله مواردی که در طول دوره پشتیبانی به‌صورت کامل پوشش داده می‌شوند رفع مشکلات فنی وب سایت شما، آپدیت‌های منظم، گرفتن بکاپ­

 دوره ­ای و روزانه و جلوگیری از مشکلات احتمالی وب سایت است. جزئیات کامل در بخش پکیج‌های پشتیبانی ذکر شده است.


برای مشاوره فرم زیر را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۴ رای
  منبع گاسی وب
  9 نظرات
  1. قاسمی خانواده می گوید

   ممنون از مطالب پربار و مفیدتون امیدوارم که همیشه موفق باشید و در سال جدید و قرن جدید موفق و پیروز باشید. مطالبی که در مورد پشتیبانی سایت و سئو سایت شما خوندم بسیار مفید بود. من کار خیاطی انجام میدم و امیدوارم که بتونم به زودی یک سایت طراحی کنم و پشتیبانی سایتش رو از شما مشاوره بگیرم.

   1. میلاد حیدری می گوید

    سلام بانو قاسمی بزرگوار. سال و قرن جدید بر شما هم مبارک باشه. باعث افتخاره که با مشاوره رایگان در ایجاد سایت برای کسب و کار تون بتونم کمکتون کنم. قطعا خیاطی هم طیف گسترده ای از کسب و کارهای مهم رو در بر میگیره که به طراحی سایت نیاز داره. با واتس اپ یا شماره های پشتیبانی گاسی وب با ما در ارتباط باشید.

  2. Hamidi90 می گوید

   سلام حمیدی هستم میخواستم یه سوال تخصصی بپرسم این که آیا شما پشتیبانی سایت غیر وردپرس انجام میدید؟ نگهداری از سایت و اینکه نگهداری سایت شما مربوط به سایت خارجی هم میشه یا نه من توی زمینه کتاب تخصصی زبان انگلیسی می خوام طراحی سایت انجام بدم میخواستم بدونم شما پشتیبانی سایتش رو انجام میدید یا نه؟

   1. میلاد حیدری می گوید

    سلام بله. از بخش تماس با ما از یکی از راه های ارتباطی در خدمتتون هستیم. موفق باشید

  3. sameti1364 می گوید

   از شرکت اتکالاین هستم- میخواستم سایتمون رو یه بررسی کلی انجام بدید. باگ های سختی ایجاد میشه و بعضی اوقات سایت بالا نمیاد. میخواستم یه بررسی کلی برامون انجام بدید. متاسفانه پشتیبانی سایت و سئو سایت مون رو به کسی سپردیم که ناوارد بود و اینجوری شد. تعریف کارتون رو از دکتر اتوکش شنیدم. انشاءالله اگه اوکی بشه بتونیم با هم کار کنیم. صامتی هستم

  4. کمال راغبی حسین آبادی می گوید

   من یه سایت فروش قطعات موبایل و لوازم جانبی موبایل دارم که تازه برون سپاری دادم برام انجام دادن. ولی برای طراحی سایت فکر میکردم اونی که برام طراحی سایت کرده بود مدیریت سایتم رو هم انجام میده. البته از نظر سئو سایت و در کل پشتیبانی سایت رو منظورمه. اما گفت که باید برای پشتیبانی سایت هزینه جدایی بدم. شما برای طراحی سایت فروش لوازم جانبی جدا از پشتیبانی وب سایت هزینه می گیرید؟

  5. kak hair tehran می گوید

   سلام. هزینه پشتیبانی سایت پزشکی تون برای مدت یک سال رو میخواستم بدونم. واینکه اگه بشه رزومه کاریتون رو برام ایمیل کنید. برای کلینیک تخصصی پوست و مو دنبال پشتیبان وب سایت معتبر هستیم. سابقه کاری موفق تو پشتیبانی سایت پزشکی برامون مهمه. لطفا اگه پیام رو دیدید برام بفرستید که اگه اوکی شد باهاتون ارتباط بگیرم برای قرارداد.

  6. داودی341 می گوید

   سلام.پشتیبانی سایت خارجی هم انجام میدین؟ سئو سایت چطور؟ کل خدمات طراحی سایتتون در قالب چیاست؟ ما یه شرکت وارد کننده قطعات مکانیکی هستیم و سایت فروشمون رو میخوایم راه بندازیم. دیدم سایتوون بالای گوگله اومدم ببینم شرایط چطوره؟ قیمت پشتیبانی سایت برام ملاک نیست. فقط راهنمایی کنید که چقدر طول میکشه تا سایتمون بیاد بالا؟

  7. کریمیان۶۵۵۵ می گوید

   از نظر پشتیبانی سایت خیلی سایت ها دارن کار میکنن ولی نمیشه اعتماد کرد و سایت رو سپرد بهشون. شما چه امکاناتی ارائه میدید واسه پشتیبانی وب سایت؟

  ارسال یک پاسخ

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  0