نگران هزینه پشتیبانی سایت هستید؟ نمی دانید کدام پکیج برای وب سایت شما مناسب است؟ با مجموعه ما تماس بگیرید تا شما را جهت انتخاب خدمات پشتیبانی وب سایت وردپرس به صورت حرفه ای راهنمایی کنیم. اگر وب سایت خدماتی، شرکتی، فروشگاهی یا هر حوره ای که هستید قصد توسعه و پیشرفت دارید، حتما از خدمات گاسی وب استفاده کنید. بسیار پیش آمده که صاحبان مشاغل برای گسترش فعالیت خود، نیاز به طراحی و پشتیبانی سایت داشته باشند. به عنوان مثال یک پزشک تمایل دارد تا با طراحی سایت پزشکی و ارائه خدمات در آن، به مخاطبین بیشتری کمک کند. برای داشتن یک سایت خوب نیاز به یک پشتیبانی حرفه ای وب سایت مانند شرکت گاسی وب داریم که دارای خدمات مناسبی باشد.

از جمله عملکردهای پشتیبانی سایت می‌توان به ویرایش و درج محتوا، سئو (Seo) سایت و محتوا (Content)، تغییر در طراحی سایت و … اشاره داشت. هرکدام از این موارد فوق برای دارای هزینه متفاوتی هستند که برای اطلاع از آن‌ها می‌توانید به آدرس سایت مراجعه کنید.

سوالی دارید؟ منتظر تماس شما هستیم

برای دریافت مشاورۀ رایگان، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

پشتیبانی سایت (Support Site) چیست؟

پشتیبانی سایت چیست

به مجموعه خدمات از جمله تولید محتوا، اصلاح ساختاری و ظاهری وب سایت، سئو داخلی، به روز رسانی افزونه‌ها و مشاوره جهت افزایش فروش که باعث پیشرفت و توسعه یک وب سایت می‌شود پشتیبانی وب سایت گفته می‌شود. این اقدامات به صورت ماهانه برای هر وب سایت انجام می‌شود. با توجه به پکیج خریداری شده خدمات ارائه شده متفاوت خواهد بود. رسیدگی به موقع به سایت و آپدیت مداوم باعث می‌شود تا در نتایج گوگل جزء نتایج برتر باشید. پس اگر صاحب وب سایت هستید و می‌خواهید ترقی داشته باشید، توصیه می‌کنیم تا پشتیبان حرفه ای داشته باشید.

برای این که یک کسب و کار دوام داشته باشد و بتواند در دنیای امروزی به موفقیت برسد، نیاز به قدم نهادن در دنیای دیجیتال و اینترنتی دارد. اولین گام در این دنیا داشتن یک سایت با کارایی مناسب است. به عنوان مثال یک وکیل نیاز به اقداماتی در زمینه طراحی سایت وکالت برای خود دارد.

اما ساخت این سایت و طراحی و نگهداری سایت ❤️ نیاز به یکسری دانش تخصصی دارد که عموم مردم از این دانش آگاه نیستند. به مجموعه دانش و فعالیت‌هایی که باعث می‌شود یک سایت پابرجا بماند و امنیت داشته باشد، پشتیبانی از سایت می‌گویند. این پشتیبانی می‌تواند در زمینه‌های زیر باشد:

خدمات پشتیبانی سایت در چه زمینه‌های انجام می‌شود

پشتیبانی از لحاظ فنی
پشتیبانی از لحاظ محتوایی
پشتیبانی از لحاظ گرافیکی
پشتیبانی از لحاظ سئو

البته هر کدام از این موارد برای خود زیرمجموعه‌هایی را در بر می‌گیرند.

پشتیبانی سایت وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس از محبوب‌ترین سیستم‌ها جهت اداره و برپایی سایت است که امکانات متنوعی جهت مدیریت به مدیر می‌دهد. وردپرس به عنوان یکی از سیستم‌هایی که می‌توان تغییرات متنوعی از لحاظ ظاهری در وب سایت داد می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. چه از لحاظ سئو و چه لحاظ ویژگی‌هایی که دارد، بسیار منحصر به فرد است.

پشتیبانی وب سایت باید برای هر سایتی فعال باشد که از نظر سئو و جایگاه عبارات کلیدی در گوگل ضربه نخورد. هر وب سایتی پس از طراحی و توسعه نیاز دارد تا یک پشتیبان سایت وردپرس نیز داشته باشد. پشتیبان تلاش می‌کند تا وب سایت را از هر نظر فعال و بدون خطا نگهداری کند. پشتیبان وردپرس وظایف مهمی دارد؛ پس در انتخاب یک شرکت معتبر در این زمینه که خدمات حرفه ای ارائه می‌دهد کوشا باشید. به روز رسانی مداوم سایت یکی از مهم‌ترین وظایفی است که باید انجام شود؛ پس به منظور رسیدگی بهتر و همیشگی با خدمات نوین پشتیبانی سایت وردپرسی خود را به شرکت گاسی وب بسپارید.

برای استفاده از خدمات پشتیبانی سایت گاسی وب با راه‌های ارتباطی مشخص شده تماس حاصل فرمایید.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

تعرفه و هزینه پشتیبانی سایت

دانلود فایل: تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس سال 1401 شرکت گاسی وب
خدمات پکیج پایه پکیج حرفه ای
پشتیبانی فنی وب سایت ✔️ ✔️
پشتیبانی امنیتی وب سایت ✔️ ✔️
بروزرسانی متداول وردپرس و افزونه ها ✔️ ✔️
بررسی بکاپ گیری سایت ✔️ ✔️
نصب و راه اندازی انواع پلاگین ✔️ ✔️
رفع ارور های رایج وب سایت ✔️ ✔️
درج محصولات جدید (به تعداد محدود) ✔️ ✔️
ساخت کدهای تخفیف به صورت سفارشی ✔️ ✔️
رصد هفتگی سلامت وبسایت ✔️ ✔️
درج محتوای ارسالی کارفرما 2 عدد در ماه 5 عدد در ماه
مشاوره رایگان سئو ✔️ ✔️
پشتیبانی 24 ساعته ❌ ✔️
بکاپ گیری مداوم از وب سایت ❌ ✔️
طراحی لندینگ پیج های جدید ❌ ✔️
نصب و فعال سازی کامل SSL ❌ ✔️
راه اندازی گوگل سرچ کنسول ❌ ✔️
افزایش سرعت بارگذاری سایت ❌ ✔️
درج و تغییر المان های موجود در سایت (بدون کد نویسی) ❌ ✔️
بهینه سازی تصاویر وردپرس ❌ ✔️
تهیه لیست کلید واژه های سئو وبسایت ❌ ✔️
قیمت ماهانه 2 میلیون 3 میلیون

چه نوع وب سایت‌هایی نیاز به پشتیبانی دارند؟

فروشگاه‌های آنلاین و بسیاری از کارخانه جات و وب سایت‌های خدماتی به دلیل پایداری سایت در فضای اینترنت به دنبال پشتیبان سایت هستند. رسیدگی منظم به یک وبگاه کمک می‌کند تا کسب و کار مربوطه در مسیر پیشرفتی که در پیش دارد با سرعت بیشتری حرکت کند. پس فرقی نمی‌کند که چه نوع سایتی دارید؛ هر سایتی که داشته باشید با هر موضوعی، اگر زمان کافی جهت مدیریت ندارید، حتما به پشتیبانی گاسی وب بسپارید.

انواع مختلف وب سایت‌های اینترنتی برای مدیریت و به روز رسانی وب سایت نیاز به پشتیبانی دارند. کسب و کارهایی که خدمات آنلاین ارائه می‌دهند، برای مدیریت کاربران و بازدیدکنندگان و شرکت‌هایی که انواع محصولات برای فروش در وب سایت به نمایش گذاشته‌اند، باید برای اداره کارها پشتیبان سایت وردپرس داشته باشند. برخی از کسب و کارها که می‌توانند که از خدمات پشتیبانی سایت استفاده کنند عبارتند از:

 • پشتیبانی سایت فروشگاهی
 • پشتیبانی سایت پزشکی
 • پشتیبانی سایت شخصی
 • پشتیبانی سایت بیمه
 • پشتیبانی سایت رستوران و فست فود
 • پشتیبانی سایت خبری
 • پشتیبانی سایت خدماتی
 • پشتیبانی سایت آموزشی
 • پشتیبانی سایت تجاری
 • پشتیبانی سایت سازمانی
 • پشتیبانی سایت مهندسی
 • پشتیبانی سایت لباس و پوشاک
 • پشتیبانی سایت کارخانه
 • پشتیبانی سایت بازرگانی
 • پشتیبانی سایت شرکت ساختمانی

برای نگهداری از وب سایت با کارشناسان گاسی وب تماس بگیرید.

چرا از گاسی وب برای پشتیبانی سایت وردپرسی کمک بگیریم؟

پشتیبانی سایت مجموعه‌ای از خدمات است که بعد از طراحی سایت توسط شرکت ارائه داده می‌شود. این خدمات شامل سئو داخلی، تولید محتوا، اصلاح ساختار وب سایت و به روز رسانی تمامی موارد موجود در سایت می‌شود. سایت‌های وردپرسی نیز مانند دیگر وب سایت‌ها نیاز به پشتیبانی و به روز رسانی مداوم دارند.

گاسی وب می‌تواند در زمینه پشتیبانی سایت بهترین خدمات را به شما ارائه دهد. این شرکت می‌تواند محتوای عالی و سئو شده را در وب سایت شما قرار دهد و انواع افزونه‌های وردپرس را برای شما به روز رسانی کند. در این صورت شما می‌توانید جذب مخاطب داشته باشید و اگر وب سایت شما مربوط به فروش است، مشتری‌ها افزایش پیدا می‌کنند. از این رو گاسی وب می‌تواند بهترین پشتیبانی را برای وب سایت شما ارائه دهد.

اگر از پشتیبانی استفاده نکنیم چه خطراتی سایت را تهدید می‌کند؟

پشتیبانی سایت به ویژه یک سایت وردپرسی بسیار مهم است و باید به آن توجه شود‌؛ زیرا در غیر این صورت ممکن است خطرات جبران ناپذیری وب سایت را تهدید کند. به عنوان مثال ممکن است در زمینه کدنویسی یا قالب‌های سایت خطا ایجاد شده و سایت باز نشود. در این صورت اگر پشتیبانی وجود نداشته باشد ممکن است مشتری از برند دور شده و او را از دست بدهیم.

گاهی اوقات نیز ممکن است لینک‌های مخرب وارد سایت شود‌. در این صورت نیز بر عملکرد سایت تأثیر گذاشته و آن را مختل می‌کند. پشتیبانی با بروز رسانی سایت و حذف لینک‌های خراب می‌تواند اختلال را به سرعت از بین ببرد و سایت را به حالت عادی بازگرداند. از این رو استفاده از پشتیبانی سایت بسیار مهم است.

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم؟

شاید برایتان پیش آمده باشد که پس از شروع کار نیاز به تبلیغات گسترده‌تری داشته و در مورد سایت‌های کسب و کار در گوگل نیز اطلاعات کافی نداشته باشید؟ با وجود فناوری‌های بسیار زیاد در حوزه اینترنت و بالا رفتن میزان درخواست‌های عمده به روز رسانی سایت و حتی راه اندازی یک سایت فروش بسیار از افراد پشتیبانی سایت بی اطلاع هستند.

عمده کار پشتیبانی سایت ویژه کسب و کارهای اینترنتی، فروشگاه‌های بزرگ دارای شعبه‌های عمده در کشور، کارخانجات، معرفی راه حل‌های پزشکی و … است. با داشتن یک پشتیبان آنلاین همه روزه می‌توانید تعداد افراد بیشتری را از وجود سایت خود مطلع کرده و در نتیجه افزایش سفارش گیری نیز به دست آورید.

با سپردن این کار به افراد زبده و ماهر سایت و وب سایت شما در رقابت با سایر کسب و کارها در گوگل می‌تواند جایگاه اول تا سوم را در گوگل پیدا کند. با بالا رفتن میزان بازدید و به روز شدن مطالب، گوگل سایت شما را به عنوان کاربر باتجربه و دارای دانش کافی در حوزه و مجموعه‌های مختلف دانسته و برای افراد بیشتری نمایش می‌دهد.

در واقع کار را به دست کاردان سپرده و با خرید پکیج‌های ویژه در مجموعه‌ای چون گاسی وب، اطلاعات کسب و کار شما و تبلیغات خاص و جذابی را برای بالا بردن سطح مشتریان خود انجام می‌دهید.

ویژگی‌های شرکت پشتیبان خوب برای وب سایت

ویژگی شرکت پشتیبانی سایت

با توجه به متن فوق برای داشتن یک سایت عالی، نیاز به پشتیبان داریم. این پشتیبانی توسط شرکت‌های مختلفی انجام می‌شود. به عنوان مثال می‌توانید شرکتی با فعالیت طراحی سایت در رشت یا در شهر خود پیدا کنید. البته اکثر این شرکت‌ها به طور اینترنتی فعالیت کرده و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

بسیاری از کسب و کارها برای پشتیبانی فنی وب سایت خود به شرکت های معتبر مراجعه می کنند تا آینده کسب و کار اینترنتی خود را تضمین کنند.

از جمله ویژگی‌های یک شرکت پشتیبانی خوب برای طراحی سایت و دیگر خدمات آن می‌توان به سابقه کاری بالا اشاره داشت. هرچه میزان سایت‌های فعال برای یک شرکت بیشتر باشد، آن شرکت قابل اعتمادتر است. مسئله بعدی تخصص پرسنل شرکت می‌باشد. افرادی که در آن مجموعه فعالیت می‌کنند باید از تخصص و تبحر لازم برخوردار باشند. مسئله بعدی برای یک شرکت خوب میزان خدماتی است که به مخاطب ارائه می‌دهد و هزینه‌ای است که بابت آن خدمات دریافت می‌کند. سرورهای قدرتمند از دیگر ویژگی‌های یک شرکت(Company) خوب برای پشتیبانی‌اند.

پشتیبانی و نگهداری سایت شامل چه خدماتی است؟

نگهداری سایت

نگهداری از یک سایت و پشتیبانی آن خدمات مختلفی را دربرمی‌گیرد که در این قسمت به چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم 💕

 • بهبود سرعت سایت

یکی از مهم‌ترین موارد برای فعالیت یک سایت، سرعت بالای آن می‌باشد. پشتیبان وظیفه دارد که همواره سرعت سایت را در بالاترین حالت خود نگه دارد.

 • بروزرسانی افزونه های سایت

گاهی اوقات بروزرسانی بطور خودکار انجام نمی‌شود و نیاز است که پشتیبان، آن‌ها را به طور دستی بروزرسانی کنند. گاهی نیز ممکن است بروزرسانی ها باعث اختلال در عملکرد شود که پشتیبان وظیفه برطرف کردن این اختلالات را دارد.

 • رفع خطاها

در عملکرد یک سایت ممکن است خطاهایی در زمینه کد نویسی یا دیگر موارد به وجود آید. یک پشتیبان سایت وظیفه دارد که این خطاها را برطرف کند.

 • تولید محتوای جدید

از دیگر فعالیت‌های پشتیبانی سایت، تولید محتوای جدید و سئوی آن می‌باشد. به عنوان مثال اگر دارای یک سایت پزشکی هستید، پشتیبان وظیفه سئو سایت پزشکی شما را برعهده می‌گیرد.

 • حذف لینک‌های خراب

گاهی ممکن است لینک‌هایی که در سایت شما قرارگرفته خراب باشد یا از دسترس خارج شود. پشتیبان وظیفه دارد این لینک‌ها را شناسایی کرده و خطای آن‌ها را برطرف سازد یا جایگزین کند.

 • تجزیه و تحلیل

از مهم‌ترین عملکردهای یک پشتیبان، تجزیه و تحلیل عملکرد سایت می‌باشد. پشتیبان وظیفه دارد خود سایت، سایت‌های رقیب و همچنین نتیجه تمامی فعالیت‌ها را مورد آنالیز قرار داده و از آن‌ها برای بهبود فعالیت سایت استفاده کند.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311

پشتیبان سایت چه وظایفی دارد؟

پشتیبان سایت

از وظایف یک پشتیبان این است که به مدیران سایت‌ها، آموزش‌های ابتدایی لازم را دهد. همچنین از نحوه فعالیت و تغییرات ایجادشده در سایت برای مدیران سایت توضیح دهد و آن‌ها را از این تغییرات آگاه سازد. پشتیبان وظیفه دارد که به طور هفتگی یا ماهانه است از اطلاعات سایت بک آپ بگیرد تا در صورت بروز هر گونه اتفاقی، اطلاعات سایت حفظ شود.

یک پشتیبان باید از همیشه در دسترس باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل، در کوتاه‌ترین زمان آن را برطرف سازد. برای این برطرف سازی نیاز به داشتن دانش بالا، تبحر و مهارت کافی و سابقه کاری خوب است. از دیگر وظایف پشتیبان سایت انجام تغییراتی از لحاظ فنی برای اصلاح عملکرد سایت می‌باشد. همچنین پشتیبان باید از جدیدترین تغییرات ایجادشده در فضای مجازی مطلع بوده و سایت را مطابق با جدیدترین تغییرات بروزرسانی کند.

امنیت سایت از مهم‌ترین مسائل برای صاحبان سایت‌ها می‌باشد، زیرا آن‌ها نمی‌خواهند اطلاعات سایت آن‌ها در دسترس عموم قرار بگیرد و یا حتی اطلاعات درج شده در سایت از بین رود. به همین دلیل پشتیبان وظیفه نگهداری و محافظت از تمامی اطلاعات موجود در سایت را دارد.

جمع بندی

پشتیبانی سایت به مجموعه اعمالی گویند که با رعایت آن، یک وب سایت به طور منظم از لحاظ فنی و ظاهری و دیگر جنبه‌ها مورد پیگیری قرار می‌گیرد. در این پیگیری و پشتیبانی تمام ایرادات و مشکلات احتمالی پیش آمده برای سایت برطرف می‌شود. این پشتیبانی به کمک اشخاص با دانش خاص و سابقه کاری خوب صورت می‌گیرد 🙂

به طور معمول پشتیبانی سایت برعهده شرکت‌های پشتیبان می‌باشد. یکی از شرکت‌های معروف و حرفه ای در این زمینه شرکت گاسی وب است. این شرکت خدمات و بسته‌های پشتیبانی عالی با قیمت بسیار مناسب ارائه می‌دهد.

تماس مستقیم با کارشناسان گاسی وب:

09934004311


برای مشاوره فرم زیر را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

انتخاب خدمات
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.


کدام شخص یا شرکت را برای پشتیبانی سایت باید انتخاب کنیم؟

پشتیبانی می‌بایست توسط تیمی انجام شود که سابقه و تخصص بالایی در این زمینه داشته باشد؛ یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم پشتیبانی گاسی وب، داشتن دانشی به روز شده، تلاش و تجربه زیاد است. حتی تجربه کافی هم برای تیم پشتیبانی کافی نیست. باید تجربه زیادی در حوزه رفع مشکلات وب سایت داشت.

چقدر باید برای پشتیبان سایت هزینه کرد ؟

هزینه پشتیبانی با توجه به نیازها و پلن­های انتخابی کارفرما متفاوت است. لیست تعرفه پشتیبانی سایت را می‌توانید در بخش پکیج‌های پشتیبانی آنلاین گاسی وب مشاهده کنید.

کدام موارد شامل پشتیبانی مجموعه آموزشی گاسی وب میشه؟

از جمله مواردی که در طول دوره پشتیبانی به‌صورت کامل پوشش داده می‌شوند رفع مشکلات فنی وب سایت شما، آپدیت‌های منظم، گرفتن بکاپ­ دوره ­ای و روزانه و جلوگیری از مشکلات احتمالی وب سایت است. جزئیات کامل در بخش پکیج‌های پشتیبانی ذکر شده است.

آیا می توان وب سایت طراحی شده را در آینده ارتقا داد؟

بله، شما می‌توانید برخی امکانات را در آینده به وب سایت اضافه کنید و حتی میزان فضای هاست را نیز ارتقا دهید.

 
آیا امکان نمایش برای موبایل هم فراهم می شود؟

بله، تمام وب سایت‌های طراحی شده توسط گاسی وب به صورت واکنشگرا یا ریسپانسیو (Responsive) است که به راحتی در گوشی موبایل قابل مشاهده است.

پس از اتمام طراحی وب سایت توسط شرکت گاسی وب، امکان تغییرات روی سایت توسط مشتری وجود دارد؟

بله، پس از تحویل مشتری می تواند به قسمت های مختلف سایت دسترسی داشته باشد و تغییرات مدنظر را اعمال کند.

آیا وب سایت بر اساس سئو طراحی می شود؟

بله، تیم طراحی گاسی وب کاملا سئو بیس وب سایت را بهینه سازی می کند.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس چگونه است؟

شرکت گاسی وب برای پشتیبانی وب سایت (Support Site) شما پلن های پایه و حرفه ای را ارائه می‌دهد.

خدمات سئو برای سایت طراحی شده شامل چه پلن هایی است؟

شما می توانید سئو وب سایت خود را به شرکت گاسی وب بسپارید. پکیج پیشرو و پکیج VIP می تواند کمک کند تا رتبه خوبی در موتورهای جستجو کسب کنید.

 

مشاوره برای طراحی سایت

مشاوره رایگان و برآورد طراحی سایت توسط راه‌های ارتباطی مشخص شده در ساعات اداری در شرکت گاسی وب انجام می‌پذیرد.تیم حرفه ای شرکت گاسی وب برای اینکه مشتریان بیشتری به کسب و کارتان رجوع کنند و اگر قصد دارید تا کسب و کارتان را به روز کنید، کمک می‌کند. اگر قصد دارید تا زودتر به درآمد برسید حتماً برای طراحی سایت با ما ارتباط بگیرید.

 

در وبلاگ گاسی وب بیشتر دربارۀ طراحی سایت و کسب و کار بخوانید

لوگوموشن

قدرت ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن ها برای ارتقای برند

فروردین 25, 1403
ویدیوهای تبلیغاتی و لوگوموشن به اجزای جدایی‌ناپذیر در چشم‌انداز برندسازی مدرن تبدیل‌شده‌اند. ازآنجایی‌که کسب‌وکارها تلاش می‌کنند توجه مخاطبان را در ...
نکته طلایی سئو برای سایت

7 نکته طلایی سئو که سایت شما را متحول خواهد کرد

دی 21, 1402
هر کسی برای ساختن یک وب سایت دلیلی دارد، رویای هر مدیر کسب و کار قرار گرفتن در صفحه اول ...
سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

معرفی بهترین سایت های استخدامی و کاریابی در شهر بابل

مرداد 11, 1402
در مقاله حاضر به معرفی بهترین سایت‌های کاریابی و استخدام بابل خواهیم پرداخت. شهر بابل به‌عنوان یکی از شهرهای استان ...
پروفیل در و پنجره

کاربرد و قیمت پروفیل در و پنجره

خرداد 20, 1402
یکی از محصولات پرکاربرد و مهم در زمینه ساخت و ساز، پروفیل در و پنجره می‌باشد که شناخت انواع آن ...
5/5 - (10 امتیاز)

17 دیدگاه

 • ممنون از مطالب پربار و مفیدتون امیدوارم که همیشه موفق باشید و در سال جدید و قرن جدید موفق و پیروز باشید. مطالبی که در مورد پشتیبانی سایت و سئو سایت شما خوندم بسیار مفید بود. من کار خیاطی انجام میدم و امیدوارم که بتونم به زودی یک سایت طراحی کنم و پشتیبانی سایتش رو از شما مشاوره بگیرم.

  • سلام بانو قاسمی بزرگوار. سال و قرن جدید بر شما هم مبارک باشه. باعث افتخاره که با مشاوره رایگان در ایجاد سایت برای کسب و کار تون بتونم کمکتون کنم. قطعا خیاطی هم طیف گسترده ای از کسب و کارهای مهم رو در بر میگیره که به طراحی سایت نیاز داره. با واتس اپ یا شماره های پشتیبانی گاسی وب با ما در ارتباط باشید.

 • سلام حمیدی هستم میخواستم یه سوال تخصصی بپرسم این که آیا شما پشتیبانی سایت غیر وردپرس انجام میدید؟ نگهداری از سایت و اینکه نگهداری سایت شما مربوط به سایت خارجی هم میشه یا نه من توی زمینه کتاب تخصصی زبان انگلیسی می خوام طراحی سایت انجام بدم میخواستم بدونم شما پشتیبانی سایتش رو انجام میدید یا نه؟

 • از شرکت اتکالاین هستم- میخواستم سایتمون رو یه بررسی کلی انجام بدید. باگ های سختی ایجاد میشه و بعضی اوقات سایت بالا نمیاد. میخواستم یه بررسی کلی برامون انجام بدید. متاسفانه پشتیبانی سایت و سئو سایت مون رو به کسی سپردیم که ناوارد بود و اینجوری شد. تعریف کارتون رو از دکتر اتوکش شنیدم. انشاءالله اگه اوکی بشه بتونیم با هم کار کنیم. صامتی هستم

 • من یه سایت فروش قطعات موبایل و لوازم جانبی موبایل دارم که تازه برون سپاری دادم برام انجام دادن. ولی برای طراحی سایت فکر میکردم اونی که برام طراحی سایت کرده بود مدیریت سایتم رو هم انجام میده. البته از نظر سئو سایت و در کل پشتیبانی سایت رو منظورمه. اما گفت که باید برای پشتیبانی سایت هزینه جدایی بدم. شما برای طراحی سایت فروش لوازم جانبی جدا از پشتیبانی وب سایت هزینه می گیرید؟

 • سلام. هزینه پشتیبانی سایت پزشکی تون برای مدت یک سال رو میخواستم بدونم. واینکه اگه بشه رزومه کاریتون رو برام ایمیل کنید. برای کلینیک تخصصی پوست و مو دنبال پشتیبان وب سایت معتبر هستیم. سابقه کاری موفق تو پشتیبانی سایت پزشکی برامون مهمه. لطفا اگه پیام رو دیدید برام بفرستید که اگه اوکی شد باهاتون ارتباط بگیرم برای قرارداد.

 • سلام.پشتیبانی سایت خارجی هم انجام میدین؟ سئو سایت چطور؟ کل خدمات طراحی سایتتون در قالب چیاست؟ ما یه شرکت وارد کننده قطعات مکانیکی هستیم و سایت فروشمون رو میخوایم راه بندازیم. دیدم سایتوون بالای گوگله اومدم ببینم شرایط چطوره؟ قیمت پشتیبانی سایت برام ملاک نیست. فقط راهنمایی کنید که چقدر طول میکشه تا سایتمون بیاد بالا؟

 • از نظر پشتیبانی سایت خیلی سایت ها دارن کار میکنن ولی نمیشه اعتماد کرد و سایت رو سپرد بهشون. شما چه امکاناتی ارائه میدید واسه پشتیبانی وب سایت؟

 • درود. من یه سایت ورزشی دارم با محصولاتی مثل کیف کفش کتونی و تمام ملزومات ورزشی. یه نفر رو میخوام که عکس های محصولاتم بهمراه مطالبش رو تو سایت بزاره در کل مدیریتش کنه. شما چطوریه کارتون انجام میدین؟ هزینه چقدره؟

  • درود برشما. بله پشتیبانی سایت یکی از خدمات سایت گاسی وب هست و شما میتونید با ارتباط با متخصصان گاسی وب از طریق راه های ارتباطی، از کلیه موارد مربوطه و شرایط کار مطلع شوید.

 • سلام شما پشتیبانی سایت رو تا چه زمانی تقبل می کنید؟ سئو سایت روی کلمات سخت هم انجام میشه توسط شما؟

  • سلام اقای ناصری تا هر زمان که نیاز باشه و شما درخواست کنید خدمات پشتیبان سایت گاسی وب نیروهای ما خدمتتون هستند و کلیه کارهای مربوطه رو انجام میدن. در مورد سئو هم که درخواست داشتید بله سئو تخصصی در کلمات مدنظرتون انجام میدیم. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید یا واتس اپ پیام بدید.

 • سلام و درود برشما. یه سایت فروشگاهی داریم به نام دکتر یوسفی چطور می تونیم بدلیل کمبود وقت کارامون رو بسپاریم به شما که تولید محتواش رو زحمتشو بکشید.

  • سلام و عرض ارادت. پشتیبانی سایت شامل موارد مختلفی میشه که باید طی یک جلسه تلفنی ، آنلاین یا حضوری با شما هماهنگ بشیم برای شروع پروژه. لطفا در واتس اپ مون پیام بدید جهت همکاری.

 • تعرفه پشتیبانی سایت وردپرس شما رو کجا میتونم پیدا کنم؟ قیمت پشتیبانی سایت وردپرس تو سایتهای مختلف متفاوته واقعیتش نمیدونم کدومو انتخاب کنم. تعریف شما رو از مالک سایت زیتون 013 تماس گرفتم باهاشون تعریفتونو کرد و راضی بود. یه پروژه دارم حالا نمیدونم چجوری قیمتاتون.

  • سلام اقای فرجام. خوشحالیم که با گاسی وب همراه هستید. حتما با بخش پشتیبانی تماس بگیرید و شرایط مطلع بشید. قیمتها هم تو قسمت تعرفه ها میتونا پیدا کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *