بهترین سایت ایمیل موقت

وقتی می خواهید از خدمات وب سایت هایی که به آنها اعتماد ندارید استفاده کنید، ساخت ایمیل موقت بهترین راه حل برای ادامه کار شماست. به جای دادن آدرس ایمیل شخصی شما، این آدرس های ایمیل یکبار مصرف برای مدت معینی ساخته می شوند و سپس حذف می شوند.

مجموعه ای از سرویس های آنلاین وجود دارد که خدمات ایمیل موقت 10 دقیقه ای را برای شما ارائه می دهند که می توانید خدمات رایگان و پولی را دریافت کنید. این خدمات و ویژگی های آنها متفاوت است.

در این مقاله، ما چگونگی خلاص شدن از دست اسپم و پیام های دریافتی ناخواسته از صندوق ورودی خود را با استفاده از خدمات ایمیل یکبار مصرف پوشش داده ایم. ما بهترین سرویس های ایمیل موقت با پسورد خارجی را که بصورت آنلاین در دسترس هستند لیست کردیم.

می توانید بر اساس نیاز خود سرویس اینترنتی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. چگونه ایمیل موقت بسازیم؟ برای استفاده شخصی، بیشتر این سرویس های ایمیل یکبار مصرف یک آدرس ایمیل را به صورت رایگان ارائه می دهند.

توجه داشته باشید: لطفا برای اشتراک گذاری، ارسال و دریافت اطلاعات حساس و محرمانه از سرویس ایمیل موقت غیرمعتبر استفاده نکنید. ما هیچ فعالیت غیر قانونی را که می توانیم با استفاده از خدمات ایمیل یکبار مصرف انجام دهیم، ترویج نمی کنیم.

سرویس های ساخت ایمیل های موقت یکبار مصرف

سایت ایمیل موقت E4ward

ایمیل موقت با E4ward

این سرویس ایمیل موقت به شما اجازه انتخاب چندین نام مستعار را به شما می دهد. E4ward به تمام ایمیل ها به آدرس ایمیل اصلی خود از نام های اختصاصی منتقل می شود. یک کاربر آزاد می تواند تنها یک نام مستعار داشته باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات پولی که در اختیار کاربران گذاشته شده از نام های مستعار نامحدود استفاده و انتخاب کنید. با استفاده از این سرویس ایمیل یکبار مصرف، کاربر حتی می تواند فضای ابر بیشتری برای ذخیره ایمیل داشته باشد.

لینک وب سایت: E4Ward


دریافت ایمیل موقت 10minutemail

سایت ساخت ایمیل 10minutemail

در اینجا، شما یک آدرس ایمیل موقت دریافت می کنید که پس از 10 دقیقه خود به خود از بین می رود. با این حال، می توانید تایمر را کلیک کردن بر روی دکمه Refresh گسترش یا تنظیم مجدد کنید. این کار آن را به مهلت 10 دقیقه ای باز می گرداند. آدرس های ایمیل این نوع مفید است وقتی که شما می خواهید یک سرویس جدید را بررسی کنید. شما می توانید برای سرویس مورد نظر خود، به طور موقت با استفاده از این آدرس ایمیل ثبت نام کنید. این سرویس ایمیل برای با استفاده آسان و قابل اطمینان تر نسبت به شرایط حریم خصوصی است. همچنین شما می توانید روش فعال کردن حالت تاریک در جیمیل را در مقاله ای که قبلا منتشر کردیم مشاهده کنید.

لینک وب سایت 10minutemail


سرویس ایمیل یکبار مصرف Mailinator

سرویس اینترنتی Mailinator

در Mailinator، می توانید از هر نام مستعار مورد نظر برای دریافت ایمیل استفاده کنید. این سرویس ایمیل یکبار مصرف در حوزه عمومی است و نامه ها در دسترس عموم است. نام مستعار دیگری که انتخاب می کنید می تواند توسط هر کس دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد. ایمیلهایی که دریافت می کنید بعد از چند ساعت حذف می شوند. بخش پولی هم وجود دارد که هیچ کس دیگری نمی تواند به آن دسترسی پیدا کند.

لینک وب سایت: Mailinator


ایمیل یکبار مصرف با TempMail

سایت میل TempMail

TempMail میل همچنین یک سرویس ایمیل معمولی یکپارچه است. این بدان معنی است که اگر دو نفر نام مستعار مشابه را انتخاب کنند، هر دو از آنها ایمیل های مشابه دریافت می کنند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد که Tempmail به کاربر ارائه می دهد ساخت ایمیل موقت با چندین دامنه است. شما حتی می توانید نام دامنه ایمیل یکبار مصرف را تغییر دهید. برای تغییر نام دامنه و نام مستعار بر روی دکمه change کلیک کنید. برای ثبت نام در هر سرویس از هر نوع ایمیل در ای سایت می توانید استفاده کنید.

لینک وب سایت: TempMail


Nada

ایمیل یکبار مصرف Nada

Nada یک سرویس ایمیل یکبار مصرف از سازندگان Airmail است. این سرویس ایمیل موقت برای ثبت نام برای خدمات اینترنت مفید است. NADA یک صندوق پستی دائمی را به کاربران خود فراهم می کند. صندوق ورودی معتبر است تا زمانی که دامنه فعال باشد. با خدمات ایمیل، NADA با کلیک کردن بر روی دکمه “Add Inbox“، می توانید چندین حساب و ترکیب دامنه را ایجاد کنید. شما می توانید نام مستعار ایمیل را پس از استفاده حذف کنید.

لینک وب سایت: NADA


سرویس Guerrilla Mail

سرویس ایمیل Guerrilla Mail

تمام ایمیل های دریافت شده در این صندوق پستی پس از 1ساعت حذف می شوند. ثبت نام برای استفاده از این سرویس لازم نیست. GuerrillAmail کاربران را با گزینه انتخاب یک نام مستعار و دامنه مورد نظر فراهم می کند. یکی دیگر از ویژگی های که Gurerilla Mail که برای کاربران فراهم می کند، ارسال ایمیل است. کاربر می تواند ایمیل را به هر ایمیل مورد نظر خود در اینترنت ارسال کند. آدرس IPفرستنده به صورت خودکار برای جلوگیری از سوء استفاده از این سرویس، به صورت خودکار تعبیه شده است. این سرویس ایمیل موقت همچنین یک برنامه اندروید دارد که می توانید از Google Play دانلود کنید.

لینک وب سایت: Guerrilla Mail


ایمیل موقت MohMal

سرویس ایمیل mohmal

کاربران این سرویس پشتیبانی چند زبان را دریافت خواهند کرد. ایمیلی که در mohmal ایجاد می شود پس از 45 دقیقه حذف می شود. این برای اطمینان از حفاظت در برابر سایر کاربران است. باید آن را به صورت دوره ای برای جلوگیری از حذف مجدد بارگذاری کنید. شما همچنین می توانید نام مستعار خود را در ایمیل موقت مهمل انتخاب کنید و نام دامنه مورد نظر را با کلیک روی Choose انتخاب کنید.

لینک وب سایت: Mohmal


سایت اینترنتی ThrowAwayMail

سایت ThrowAwayMail

در Trowawaymail کاربران یکبار یک شناسه ایمیل منحصر به فرد دریافت می کنند. Throawaymail دارای اعتبار 48 ساعت است. برای جلوگیری از حذف آن، باید قبل از ۴۸ ساعت، از آدرس ایمیل دیدن کنید. لطفا مطمئن شوید که کوکی ها در مرورگر شما فعال هستند تا اطمینان حاصل شود که عملکرد این سرویس را تضمین می کند.

لینک وب سایت: trowawaymail


سرویس آنلاین EmailOnDeck

سرویس ایمیل یکبار مصرف

EmailOnDeck یکبار مصرف به شما یک آدرس ایمیل منحصر به فرد شما می دهد. شما می توانید از آن برای ثبت نام یا دریافت ایمیل های دیگر استفاده کنید. در این سرویس، کاربران می توانند آدرس ایمیل خود را پس از حذف بازیابی کنند. شما نمی توانید بعد از حذف آن ایمیل ها را بازیابی کنید. محدودیت زمانی خاص وجود ندارد که ایمیل شما در صندوق ورودی باقی بماند. علاوه بر این، آنها سرورهای خود را به صورت دوره ای پاک می کنند.

لینک وب سایت: emailondec


سایت YOPmail

سرویس ایمیل موقت YOPmail

YOPmail یک مدت ذخیره سازی 8 روز برای ایمیل های دریافت شده فراهم می کند. کاربران می توانند هر زمان ایمیل را حذف کنند. همچنین دارای پشتیبانی چند زبان است. خدمات آنها با رابط کاربری بسیار شسته و رفته به نظر می رسد. شما نمی توانید ایمیل ها را اینجا بنویسید و به هر ارائه دهنده خدمات دیگر ارسال کنید. کاربران فقط می توانند ایمیل های ناشناس را به دامنه هایی که استفاده می شود فقط توسط YOPMAIL ارسال می کنند. علاوه بر این، آنها برای مرورگر افزونه سایت خود را برای دسترسی سریع به ایمیل یکبار مصرف ارائه کردند.

لینک وب سایت: YOPMail

 

خدمات ایمیل موقت

زمان هایی وجود دارد که شما با اشتراک گذاری آدرس ایمیل واقعی خود راحت نیستید. شما ممکن است نگرانی های حریم خصوصی داشته باشید یا مطمئن نیستید که آیا شما با ارائه دهنده خدمات به اعتماد مشتری ارائه می دهید. علاوه بر سایت های معرفی شده ربات تلگرام برای ایجاد ایمیل موقت و سایت های ایرانی بزودی در این مقاله معرفی می شوند.

در چنین مواردی سرویس های ایمیل یکبار مصرف شما را برای امنیت و حریم خصوصی شما پوشش داده است. ایمیل های یکبار مصرف اغلب ناشناس بودن شما را تضمین می کنند. اصطلاح ایمیل یکبار مصرف به یک نوع خاص از آدرس ایمیل اشاره ها دارد.

کاربران می توانند با برنامه ریزی در یک بازه زمانی، ایمیل موقت را حذف کنید. شما می توانید آن را به صورت دستی حذف کنید. سرویس هایی هم خدماتی ارائه می دهند که به کاربر اجازه می دهد یک نام مستعار ایمیل ایجاد کند. کاربر می تواند زمانی که ایمیل اسپم به آدرس ایمیل اصلی از هر یک از این نامها دریافت می کند حذف کند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *