تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

شما به احتمال زیاد به دنبال عطر برای خود هستید، اما چگونه باید فهمید که عطری اصل است یا فیک؟ خرید ادکلن های تقلبی نه تنها باعث دلسرد شدن از استفاده از آن عطر می شوید، بلکه می تواند برای سلامتی شما نیز مضر باشد. با این حال، علائم مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند عطرهای اصلی را پیدا کنید. ما در گاسی وب بهترین نکاتی که برای تشخیص ادکلن اصل از تقلبی لازم است و به شما کمک می کند را گردآوری کرده ایم.

چگونه ادکلن اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

عطرهای ارزان قیمت در مقایسه با سایر عطرها، رایحه شیرین تری دارند و برای افراد جوان طراحی شده اند. از طرف دیگر عطرهای اصل و گران قیمت دارای چندین رایحه هستند. هنگام خرید بهترین عطر مردانه یا زنانه , تشخیص ادکلن اصل از تقلبی، دقت کنید که سایت مورد نظر اطلاعاتی را که ارائه می دهد، با آنچه در بسته بندی ارائه شده، مطابقت دارد یا خیر. حتی کوچک ترین عدم تطابق نشانه تقلبی بودن ادکلن می باشد.

بسته بندی را بررسی کنید

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

ادکلن های معتبر معمولاً سلفون کاملاً ضخیمی دارند. از طرف دیگر، سلفون پیچیده شده نامناسب، علامت گویایی از عطرهای تقلبی است.

در هر محصولی، در نگاه اول می‌توانید کیفیت آن را از بسته بندی آن تعیین کنید. اگر سلفون کثیف باشد و یا در اطراف جعبه حرکت کند، نشانه فیک بودن عطر است. هر مارک و تولیدکننده سطح بالایی هنگام ساخت جعبه برای محصول خود از مقوا با کیفیت بالا استفاده می‌کند. بسته بندی نازک نشانه جعلی بودن است. همیشه در خرید مراقب باشید. بهتر است ابتدا در مورد مارک‌های مورد علاقه خود تحقیق کنید، جزئیات را قبل از خرید بررسی کنید و از فروشندگان معتبر ادکلن بخرید.

درزهای بی عیب و نقص

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

اگر بسته بندی جعبه به روش ناخوشایند و بی کیفیت مثل عکس زیر مهر و موم شده باشد یا چسب اضافی روی آن باشد، در این صورت ادکلن اصل نیست. بسته بندی ادکلن معتبر همیشه دارای درزهای بی عیب و نقص است. این گونه است که تشخیص ادکلن اصل از تقلبی سخت است.

مقوا درون جعبه

بسته بندی عطرهای اصل، از مقوا با کیفیت بالا ساخته شده است و برای محافظت از بطری در برابر آسیب، طراحی شده است. به همین دلیل در درون جعبه ساختار خاصی وجود دارد که شیشه عطر را به گونه ای نگه می دارد که نشکند.

برچسب ها و علامت ها

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

  • به دایره طلایی رنگ نگاهی بیاندازید. فلشی که به سمت راست است، باید همیشه تیره تر از فلشی که به سمت چپ است باشد.خواندن برچسب های مارک مورد نظر، در بسته بندی و خود بطری برای تعیین اصل بودن عطر کافی نیست.
  • کاملا توجه داشته باشد و بررسی کنید که چاپ برند یا برچسب یکنواخت باشد. هرگونه غلط املایی روی بسته بندی ممکن است به معنی فیک بودن عطر تلقی شود.

همچنین باید در مورد جزئیات چاپ خوب محتاط باشید. بارکد برای عطرهای اصل باید در پایین جعبه باشد و همچنین بارکد نشان می دهد که در کجا و چه زمان عطر تولید شده است.

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی از طریق طراحی

با نگاهی به قفسه های فروشگاه های ادکلن، می توان ادکلن هایی را مشاهده کرد که ظاهری شبیه به عطرهای معتبر و سطح بالا را دارند. بنابراین قبل از خرید عطر، بطری آن را به دقت بررسی کنید.

رنگ عطر

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

مارک های معروف از رنگ زیادی در محصولات خود استفاده نمی کنند، به همین دلیل است که رنگ ادکلن های معتبر معمولا کم رنگ است.

درب بطری

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

در این قسمت از تشخیص ادکلن اصل از تقلبی، باید بدانید که درب بطری اصلی باید کاملا وسط باشد. (مگر اینکه در خلاقیت خلاف آن طراحی شده باشد). عطر اصل همیشه شفاف و بدون رسوب و تغییر رنگ است.

سریال نامبر

تشخیص ادکلن اصل از تقلبی

  • سریال نامبر باید در پایین بطری هک شده باشد (روی آن چسبانده نشود). 
  • شماره سریال روی بطری باید با شماره پایین جعبه مطابقت داشته باشد. باید روی جعبه چاپ شود.

بطری

یک ادکلن اصل دارای بطری با کیفیت بالا، سطح صاف و ظریف است. از بسته بندی گرفته تا درب بطری، تمام جزئیات یک عطر اصل می باشد. با این حال، اگر یک عطر تقلبی را کاملا بررسی کنید، نواقص زیادی پیدا خواهید کرد. درپوش باید محکم به بطری بچسبد و اگر واژگون شود، نباید به راحتی از آن جدا شود. حال تمام موارد برای تشخیص ادکلن اصل از تقلبی را یاد گرفتیم.

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *