سشوار چرخشی بابلیس

با رفتن به سالن های زیبایی و زیر دست آرایشگرها، می توانیم موی خود را به زیبایی هرچه تمام تر در بیاوریم. اما در بیشتر اوقات نمی خواهیم وقت و هزینه خود را صرف رفتن به آرایشگاه کنیم تا موهای ما توسط یک آرایشگر حالت داده شود، با توجه به اینکه بیماری کرونا همیشه در کمین است. ما در مقاله ای دیگر، بهترین سشوارهای چرخشی را که از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخوردار هستند، معرفی کرده ایم. در اینجا می خواهیم نحوه استفاده از سشوار چرخشی بابلیس و دیگر مدل ها را به شما یاد بدهیم.

خوشبختانه مدل های زیادی از برس های حرارتی در بازار موجود است که با خرید آن می توان موهای زیبایی را به راحتی در خانه شکل دهیم. اما وقت آن رسیده است که بدانید چگونه از سشوار چرخشی بابلیس استفاده کنید.

مزایای سشوار چرخشی بابلیس

تنوع زیادی از سشوارهای چرخشی برای خرید وجود دارد، اما قطعا برخی از نظر کیفیت و فوایدی که در آنها وجود دارد، از سایر مدل ها برتری دارند. در اینجا دلایلی را بیان می کنیم که نشان می دهد مارک بابلیس یک برند خوب برای خرید است.

سشوار چرخشی بابلیس به شما این امکان را می دهد تا در کسری از زمان و بدون رفتن به آرایشگاه، موهای زیبا و صاف را ایجاد کنید. دیگر نیاز به سشوارهای معمولی به همراه برس جداگانه ندارید. با استفاده از این ابزار منحصر به فرد، می توانید در عرض چند دقیقه و کاملا به تنهایی به موهای صاف و ابریشمی برسید.

7 مرحله تا رسیدن موهای صاف با استفاده از سشوار چرخشی بابلیس

معمولا جنس مواد از سرامیک ساخته شده است تا گرما را به طور مساوی به موهای شما منتقل کند. این امر منجر می شود تا آسیب کمتری نسبت به موارد دیگر به موی شما بزند و همچنین درخشش بیشتری به موهای شما اضافه می شود. سشوار چرخشی دارای دو تنظیم گرما و سرما است که به شما اجازه می دهد با دمای مختلف کار کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید، بنابراین می توانید یکی از مواردی را که برای نوع مو شما مناسب است، پیدا کنید.

در این نوع برس های حرارتی با تنظیم گرمای بالاتر، سریعتر می چرخد و برای انواع موهای بلند و ضخیم مناسب است. در تنظیم حرارت پایین و خنک، با سرعت کمتری می چرخد که برای انواع موهای کوتاه و ظریف بهتر است. همراه ما باشید تا نحوه استفاده از سشوار چرخشی بابلیس را به شما توضیح دهیم.

قدم اول: موهای خود را بشویید و حالت دهید

برای بدست آوردن بهترین نتیجه از سشوار چرخشی بابلیس خود، آن را روی موهای مرطوب تازه شسته شده استفاده کنید. موهای خود را با شامپو و نرم کننده خوب بشویید و پس از بیرون آمدن از حمام، موها را با حوله خشک کنید. اطمینان حاصل کنید که وقتی شروع به صاف کردن و خشک کردن می کنید، مو کمی مرطوب باشد، ولی خیس نباشد.

قدم دوم: سشوار چرخشی را بردارید و موهای خود را آماده کنید.

عکسی از سشوار چرخشی در  دست خانم

سشوار چرخشی را بردارید و آن را به پریز برق وصل کنید تا گرم شود. آن را بر روی دمای مورد نظر خود تنظیم کنید . قبل از استفاده مطمئن شوید که به آن دما رسیده باشد. بسیاری از خانم ها عجله دارند و می خواهند بلافاصله شروع به کار کنند، اما این کار برای موی شما مفید نیست.

در حالی که سشوار چرخشی در حال گرم شدن است، از مواد محافظ حرارتی بر روی مو نیز بهتر استفاده کنید تا آسیب های ناشی از آن جلوگیری شود. اگر هم ندارید زیاد اشکال ندارد و سعی کنید کمتر استفاده کنید. بهتر است هنگام استفاده از گرما بر روی موهای خود تا حد ممکن محتاط باشید. در ادامه کم کم با نحوه استفاده از سشوار چرخشی بابلیس آشنا خواهید شد.

قدم سوم: موها را به چند قسمت تقسیم کنید

تقسیم مو به چندین قسمت، باعث می شود که موهای شما به طور مساوی خشک و حالت داده شود. نیمه بالایی موهای خود را جمع کنید و آنها را در بالای سر خود ببندید یا سنجاق کنید. وقتی که قسمت های پایین مو را حالت می دهید، این کار به شما کمک می کند تا مو را از حالت طبیعی خارج کنید و به شکل دلخواه خود در بیاورید.

قدم چهارم: حالت دادن را شروع کنید

روش استفاده کردن از سشوار چرخشی بابلیس به این صورت است که بعد از اینکه موهای خود را به قسمت های بالا و پایین تقسیم کردید، لایه زیرین خود را به چند قسمت نسبتا یکدست تقسیم کنید که اندازه آنها تقریبا به اندازه لوله سشوار چرخشی شماست. قسمت اول را بگیرید و با استفاده از سشوار چرخشی موهای خود را به آرامی از ریشه تا انتها خشک کنید یا همان طور که دوست دارید صاف کنید.

قدم پنجم: صاف کردن و خشک کردن را برای همه قسمت ها ادامه دهید

نحوه استفاده از سشوار چرخشی بابلیس بدین صورت است که روشی که در مرحله چهار توضیح داده شده است را برای قسمت های پایین موهای خود تکرار کنید. پس از پایان قسمت پایین، گیره یا سنجاق را از قسمت بالایی موهای خود جدا کنید. آن قسمت را به آرامی به جلوی صورت خود بکشید، بنابراین از قسمت پایین که قبلا مدل داده اید، جدا شده است. روند خشک کردن و صاف کردن را تا زمانی که تمام قسمت های بالا مو انجام بشود، ادامه دهید.

قدم ششم: مو و سشوار چرخشی را به حالت سرما تنظیم کنید

از آنجا که سشوار چرخشی مارک بابلیس، دارای تنظیمات کاربردی است، پس از اینکه موهایتان حدود 5 ثانیه به دور برس حرارتی پیچید، باید آن را به حالت خنک تنظیم کنید. بعد از اینکه آن را به حالت سرما تغییر دادید،سشوار چرخشی را به مدت 10 ثانیه در موهای خود نگه دارید که این کار به تنظیم مدل مو و درخشش بیشتر کمک بسزایی می کند.

قدم هفتم: به مدل دادن پایان دهید

بعد از اینکه تمام موهای خود را با سشوار چرخشی بابلیس خود خشک کرده و حالت دادید، به پایان مراحل مدل دادن موهایتان رسیده اید. مقداری اسپری بر روی موهایتان بزنید تا موهای شما صاف بماند. اگر موهایتان کاملا گره خورده است، انگشتان خود را به آرامی در میان موهایتان عبور دهید تا گره ها از بین بروند. پس از حالت دادن، از استفاده از برس یا شانه روی موی خود خودداری کنید، زیرا باعث وز شدن مو می شود.

اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن مانند آرایشگرهای حرفه ای، موی خود را صاف و مدل دهید، مهم است که بدانید نحوه استفاده از سشوار چرخشی بابلیس یا مارک های دیگر چگونه است. وقتی که از این برس حرارتی استفاده می کنید، می توانید در عرض چند دقیقه موهای زیبا و صاف بدست بیاورید.

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *