گاسی وب
رسانه گاسی وب، آکادمی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا، ساخت فروشگاه اینترنتی و راهنمای خرید بهترین محصولات بازار است.

طراحی سایت شرکتی در کمترین زمان

شاید چندین سال قبل اگر شرکتی اقدام به “طراحی سایت شرکتی” می‌کرد، با چالش‌ها و محدودیت‌هایی روبرو بود؛ اما امروزه شرکت‌های طراحی سایت مختلفی آماده طراحی سایت برای شرکت به صورت حرفه‌ای و ایده آل با پشتیبانی سایت عالی برای شما هستند.

طراحی سایت برای شرکت هم به این صورت است که به عنوان وب سایت تجاری برای شرکت محسوب می‌شود و نباید آن را با سایت تبلیغاتی اشتباه بگیرید؛ چون سایت‌های تبلیغاتی یک محصول یا برند فرعی را تبلیغ می‌کنند؛ اما وب سایت شرکتی انحصاراً شرکت شما را به طور کلی تبلیغ می‌کند. امروزه باید در هر زمینه‌ای به صورت آنلاین در فضای مجازی حضور داشته باشید. پس در مجموع می‌توان گفت با طراحی سایت شرکتی، اخبار شرکت، کارکنان، مسئولیت اجتماعی و در مجموع عملکرد کسب و کار شرکت مربوطه در آن سایت به نمایش درمی‌آید.

مراحل طراحی وب سایت شرکتی

قطعاً فرآیند طراحی سایت برای شرکت مراحلی دارد. اگر شما به عنوان مدیر شرکت بخواهید طراحی سایت مجموعه خود را برون سپاری کنید، مجموعه آموزشی گاسی وب تمام فرایند ساخت سایت شرکتی شما را مطابق با میل و سلیقه به طوری که کاملاً با مخاطب هدف و صنعت شما همسو و تأثیرگذار باشد، انجام می‌دهد.

برای مثال اگر شرکتی در استان گیلان قصد طراحی سایت شرکتی داشته باشد، یا اینکه مدیر یک شرکت در رشت بخواهد طراحی سایت در رشت را برون سپاری کند، مراحل طراحی آن در موارد زیر خلاصه می‌شود:

  مراحل طراحی سایت شرکتی
کشف کردن در این مرحله تحقیقات اولیه در مورد مراجعین و همچنین تحلیل و تجزیه در مورد رقبا و در مجموع خلاصه اموری که باید قبل از طراحی، کشف و استخراج شود صورت می‌پذیرد.
طراحی کردن بعد از اینکه کلیت مسیر مشخص شد، طراحان یک راه حل جامع تولید می‌کنند.
راه اندازی طراحی سایت شرکت ای شما آماده راه اندازی است؛ پس می‌توانید مطمئن باشید که نتایج فوق‌العاده‌ای خواهید گرفت.
توسعه حال که طراحی‌های مربوطه انجام شده، توسعه دهندگان، یک وب سایت کاربردی ایجاد می‌کنند.
تکرار این مرحله برای آن است که تغییرات لازم و تنظیمات دقیق وب سایت شما انجام شود.
بهینه سازی یا سئو در این بخش متخصصان گاسی وب در بخش seo مطمئن می‌شوند که وب سایت شما در رتبه بندی بالایی جستجو خواهد شد.

شما می‌توانید برای طراحی سایت شرکتی خود، به صورت سفارشی، نتیجه فوق العاده ای بگیرید. پس از مشاوره رایگان گاسی وب استفاده کنید و طراحی سایت برای شرکت خود را از صفر تا صد با اطمینان به ما بسپارید.

 هدف از ساخت سایت برای شرکت

قطعاً هر عملی انجام می‌شود اهداف مختص خود را دارد که در این مورد هم افرادی که برای ساخت سایت شرکتی به گاسی وب مراجعه کردند، هدف‌های مشخصی را ارائه کردند که بسیار در روند پیشرفت شرکت مربوطه تأثیرگذار و مثبت بوده است.

 یکی از هدف‌ها از داشتن سایت برای شرکت، معرفی خدمات و محصولات است؛ زیرا مخاطبان و مراجعه کنندگان در فضای مجازی بسیار بیشتر از مراجعین محلی و حضوری هستند. پس می‌توان گفت شما با حضور در فضای مجازی و طراحی سایت برای شرکت خود می‌توانید خود را به تمام ایرانیان و حتی شرکت خود را به جهان معرفی کنید.

از دیگر اهداف داشتن سایت شرکتی، برندسازی برای شرکت شماست که بیشتر از قبل شناخته خواهید شد. البته اگر سایت شما به صورت پویا ارتقا یافته باشد، می‌توانید از تبلیغات در آن درآمد جداگانه کسب کنید که این هم می‌تواند از اهداف شما باشد.

دریافت خدمات آنلاین و ارائه خدمات اینترنتی به مشتری و تجارت سودآور برای شرکت و اینکه فعالیت شرکت بدون محدودیت زمانی و مکانی به صورت ۲۴ ساعته انجام شود و با کم کردن نیروی کار به وسیله بخش‌های متنوع الکترونیکی کاهش مخارج و نیروی انسانی مورد نیاز شرکت را در بر داشته باشد، اینها همه از مزیت‌ها و اهداف طلایی طراحی سایت شرکتی محسوب می‌شود که قطعاً در همه زمینه‌ها می‌تواند مفید و سودآور برای شرکت مربوطه باشد.

امکانات طراحی سایت شرکتی

بعد از اینکه شما، طراحی سایت برای شرکت خود را به متخصصان سایت گاسی وب می‌سپارید، با توجه به سلیقه شما امکانات مورد نظر برای سایت شرکتی شما تعبیه خواهد شد؛ اما در مجموع، در طراحی سایت شرکتی امکانات زیر قرار داده خواهد شد:

   
طراحی ریسپانسیو این یعنی سایت شما در تمامی دستگاه‌ها، مانند موبایل، تبلت، رایانه و لپ تاپ به صورت کاملاً صحیح نمایش داده شود.
بخش ارتباط با مشتریان در این قسمت مشخصاتی نظیر شماره تماس ثابت، شماره موبایل، ایمیل، واتساپ، تلگرام، ایمیل و هرگونه راه ارتباطی که مخاطب و مشتری بتواند با شما در ارتباط باشد را در آن قرار می‌دهیم.
بخش امتیازدهی به شرکت قسمتی طراحی می‌شود تا زمانی که مراجعین به سایت شما ورود می‌کنند بتوانند به عملکرد شرکت یا محصولات و خدمات و حتی مدیریت و پشتیبانی سایت شما امتیاز دهند. قطعاً نتایج این امتیازدهی در تصمیمات شرکت بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
راهنمای استفاده از محصول و تصاویر مربوطه محصول یا خدماتی که در شرکت شما ارائه می‌شود در این قسمت به صورت تصویر و نحوه استفاده آن توضیح داده خواهد شد با مراجعه کنندگان با اطلاعات کامل محصول شما را تهیه کنند.
صفحه درباره ما حتماً باید این قسمت تکمیل گردد تا مشتریان درباره شما و شغل و در مجموع شرکت شما را بشناسند. سعی کنید صادقانه هر آنچه از سفر تا به حال بوده‌اید؛ و اهدافی که چشم انداز شماست را در این قسمت تکمیل کنید.
پرسش و پاسخ در این بخش ما به سؤالات مراجعین به سایت شرکت پاسخ می‌دهید. البته که پاسخ جامع و سریع می‌تواند رضایت مشتری را در بر داشته باشد.
پشتیبانی آنلاین حتماً ۱ نفر را برای پشتیبانی آنلاین سایت، مشخص کنید تا پاسخگوی سریع مشتریان به صورت آنلاین باشد. پاسخگویی آنلاین، امروزه بهترین نحوه پاسخگویی است.
صفحه سفارش گیری و محاسبه قیمت با طراحی این صفحه، بسیاری از سؤالات مراجعه کنندگان پاسخ داده خواهد شد؛ یعنی وقتی مشتری با جستجو در سایت شما از محصولات آن آگاهی پیدا کرد، در نهایت برای سفارش گیری به این قسمت مراجعه و خرید محصول خود را در این قسمت ثبت می‌کند. این یعنی شما در طراحی سایت شرکتی موفق بوده‌اید.

طراحی سایت شرکتی چه مزایایی به همراه دارد؟

قطعاً با مطالبی که گفته شد، می‌توان به این مهم پی برد که طراحی سایت شرکتی و پشتیبانی سایت، قطعاً برای شرکت سودآور بوده و مزیت‌های ویژه‌ای مانند موارد زیر را نیز به همراه خواهد داشت:

  • شما با طراحی سایت برای شرکت در هزینه‌ها صرفه جویی خواهید کرد و در بخش‌های مختلف نیاز به نیروی کار انسانی نخواهید داشت. همچنین اگر طراحی سایت برای شرکت خود را به صورت چند زبانه انجام دهید، باعث حضور بین المللی شرکت شما در اینترنت خواهد شد.
  • این کار می‌تواند بازار داخلی و خارجی شما را افزایش دهد و حتی شما می‌توانید در آن دستاوردهای خود را معرفی و تاریخچه شرکت را نشان دهید که این می‌تواند به عنوان رزومه‌های جذاب و حرفه‌ای برای شما ثبت شود.
  • این امکان که شما بتوانید به راحتی در سایت خود، نمایندگی‌های شرکت را معرفی کنید و افرادی که می‌خواهند دریافت نمایندگی داشته باشند، از سایت، فرم آنلاین دریافت کنند بسیار کاربردی و جذاب است.
  •  البته اینکه شما می‌توانید ارائه خدمات بدون محدودیت مکانی و زمانی داشته باشید و محصولات شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود، قطعاً فروش محصولات و خدمات شما چند برابر خواهد شد.

قطعا پشتیبانی سایت، در این مسیر پیشرفت بسیار مهم است. مجموعه آموزشی گاسی وب این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین نتایج جستجوی گوگل در بهترین رتبه مختص طراحی سایت شرکتی شما باشد.

جمع بندی

در این بخش سعی کردیم شما عزیزانی که مدیریت و اداره شرکت یا مجموعه‌ای را به عهده دارید را با اهمیت طراحی سایت شرکتی و پشتیبانی سایت آشنا کنیم. مراحل، اهداف، امکانات و مزایای آن را برایتان مطرح کردیم و امیدواریم توانسته باشیم شما را با اهمیت طراحی سایت برای شرکت خود، آشنا کنیم.

قطعاً امروزه، شناخت بیشتر و فروش بیشتر با حضور در فضای مجازی امکان پذیر خواهد بود. ما در گاسی وب این اطمینان را به شما می‌دهیم بهترین نتایج گوگل را برای شرکت و مجموعه شما اختصاص دهیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای
منبع گاسی وب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/gasiwebc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/gasiwebc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107