قیمت پروژه سئو

قیمت پروژه سئو به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به همین خاطر پروژه‌های طراحی سایت‌های مختلف، انجام سئو سایت پزشکی، انجام سئو سایت فروشگاهی و … به فاکتورهای متعددی بستگی دارند. در ابتدا کارشناسان طراحی سایت باید برای پشتیبانی سئو و بهبود سئو سایت، وضعیت سایت شما را بررسی کنند تا بتوانند با بررسی شرایط رقبا و انتظارات کارفرما یک پروژه سئو موفق را انجام دهند. برای این کار بهتر است از بهترین شرکت سئو کمک بگیرید تا بتوانید با پرداخت هزینه استاندارد، خدمات مربوط به بهبود سئو سایت را در مدت زمان مناسبی دریافت نمایید.

محاسبه قیمت سئو به چه صورت است؟

محاسبه قیمت سئو (SEO price) با توجه به تعداد و سختی کلیدواژه‌های به‌کاررفته در سایت شما جهت بهبود سئو سایت و میزان رقابت با نتایج بدست آمده در گوگل بستگی دارد؛ بنابراین ابتدا باید وضعیت سایت شما بررسی شود تا امکان محاسبه قیمت سئو وجود داشته باشد. کارشناسانی که در زمینه طراحی و سئو سایت فعالیت می‌کنند میزان فعالیت رقبای شما را نیز بررسی می‌کنند تا بتوانند انواع پکیج سئو با بهترین قیمت و شرایط را در اختیار شما قرار دهند. مشخص کردن یک تعرفه دقیق برای محاسبه قیمت سئو کار دشواری است. چراکه عوامل متعددی بر تخمین هزینه انجام سئو سایت تأثیر دارند.

فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت سئو

پس از بررسی جایگاه سایت و تحلیل سایت‌های رقیب، کارشناسانی که در زمینه بهینه‌سازی وب سایت فعالیت می‌کنند؛ می‌توانند نسبت به محاسبه و تخمین قیمت و هزینه سئو وب سایت اظهارنظر کنند. عوامل زیادی مانند:

 • لینک دهی داخلی
 • افزایش سرعت وب سایت
 • بهبود انکرتکست ها
 • ثبت نمودن وب سایت در وب مستر گوگل
 • بهینه‌سازی تصاویر و کاهش حجم آن‌ها
 • بررسی لینک‌های داخلی و خارجی
 • حذف محتواهای بی ‌مورد و غیرضروری
 • به روز رسانی کدهای html
 • بهینه‌سازی عناوین مربوط به صفحات با توجه به کلمات کلیدی
 • حجم پروژه کلمات کلیدی موردنظر
 • جایگاه سایت
 • بازار هدف
 • انجام فعالیت‌های بهینه‌سازی و توسعه لینک

سئو ارزان چیست و چه معایبی را به همراه دارد؟

سئو ارزان به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به‌صورت غیراصولی و از راه‌های نادرست انجام می‌شود. معمولاً تکنیک‌های استفاده‌شده غیراصولی و ارزان هستند. به‌عنوان‌مثال استفاده از تکنیک‌های سئو کلاه‌سیاه علاوه بر این‌که کیفیت مناسبی ندارند باعث می‌شود تا سایت شما توسط موتورهای جستجوگر مانند گوگل جریمه شود.

بنابراین به‌هیچ‌وجه برای راه‌اندازی سایت‌های تخصصی و فروشگاهی از سئو ارزان استفاده نکنید. اگرچه ممکن است استفاده از سئو ارزان برای کلمات کلیدی فرعی مناسب باشد، اما به‌هیچ‌وجه برای کلمات کلیدی اصلی از سئو ارزان استفاده نکنید. چراکه هم غیرقانونی است و هم باعث تخریب جایگاه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو می‌شود.

کلام پایانی

قیمت پروژه سئو با توجه به فعالیت‌هایی که توسط شرکت‌های طراحی سایت انجام می‌شود، متفاوت است. کارشناسان سئو با انتخاب کلمات کلیدی هدف مناسب با وب سایت شما، بازار هدف را شناسایی می‌کنند و فعالیت‌هایی را جهت بهینه‌سازی وب سایت شما انجام می‌دهند. همه این فعالیت‌ها به منظور بهبود بخشیدن به جایگاه شما در نتایج موتورهای جستجو انجام می‌شود و با توجه به کارهای صورت گرفته، هزینه پروژه سئو متفاوت است. قیمت پروژه سئو به صورت ماهیانه، ساعتی، پروژه‌ای و … انجام می‌شود.

چگونه از باتجربه بودن متخصص سئو مطمئن شویم؟

افرادی که در زمینه سئو متخصص هستند، می‌توانند در زمینه بهینه‌سازی وب سایت ازلحاظ فنی محتوا و کاربری بهترین عملکرد را داشته باشند. این افراد باید در مدت‌زمان کوتاهی بتوانند وب سایت شما را در میان پربازدیدی‌ترین نتایج گوگل قرار دهند. این افراد باید بتوانند در زمینه بازاریابی و مدیریت استراتژی سئو موفق عمل کنند.

قیمت پروژه سئو به صورت ماهیانه چگونه است؟

قیمت پروژه سئو به صورت ماهیانه با توجه به مدت زمان کار از دو میلیون تومان شروع می‌شود و ممکن است بیشتر از این هم باشد. پروژه سئو به صورت ماهیانه رابطه مناسبی بین شرکت سئو و مشتری برقرار می‌کند و فرایندهای سئو سایت به نحو مؤثرتر انجام می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *