پول درآوردن از اینستاگرام

پول درآوردن از اینستاگرام نیازمند این است که برنامه ریزی و استراتژی مناسب برای فروش، تبلیغات و همچنین تولید محتوا داشته باشیم. به جهت رونق کسب و کارها توسط اینستاگرام، باید اینستاگرام به عنوان بهترین فرصت برای پیشرفت و فروش بالاتر استفاده کرد. امروزه با وجود شبکه اجتماعی بزرگی به نام اینستاگرام و قابلیت بسیار گسترده‌ای که در ایجاد درآمد و پول برای کاربران دارد، همه به دنبال راه های پول درآوردن از اینستاگرام هستند. ایده های زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد، ولی توصیه می کنیم در زمینه ای که مهارت و تخصص دارید، فعالیت کنید و بهترین آن حوزه شوید.

ما دهه هفتادی ها آرزوی همچین امکانات امروزی را برای کسب درآمد داشتیم و در آن زمان تنها چیزی که وجود داشت و ما با آن سرگرم بودیم تلویزیون بود؛ پس چرا از این امکانات امروزی مانند گوشی های اندروید و ios و اینترنت پرسرعت و برنامه های کاربردی پولساز مانند اینستاگرام استفاده نکنیم و زندگی خود را نسازیم. بهترین فرصت است تا با آشنایی کامل اینستاگرام به آن وارد شوید، آموزش ببینید و کسب درآمد بالایی از اینستاگرام کسب کنید.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

چطور درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشته باشیم؟

قطعاً پول درآوردن از اینستاگرام به صورت یک شبه امکان پذیر نیست، اما به شما قول می‌دهم که اگر همت داشته باشید و به صورت چند ماه، مستمر و با برنامه و هدفمند در این شبکه اجتماعی رایگان و پرسود کار کنید، بعد از مدتی خود را متخصص پول درآوردن در اپلیکیشن اینستاگرام خواهید شناخت.

افراد در کنار اینکه به سرگرمی خود می پردازند دوست دارند از اینستاگرام پول در بیاورند. اما:

آیا واقعاً می شود از اینستاگرام پول درآورد؟

کسب درآمد از اینستاگرام

همیشه افراد این چنینی وجود دارند که سوال های بی منطق می پرسند. در حالی که بسیاری از این راه پول در می آورند و درآمدهای میلیونی و چندین میلیونی بسیار جذابی به جیب می زنند. همیشه افرادی وجود دارند که بیرون از گود ایستاده و می گویند این حقیقت ندارد و پول درآوردن از اینستاگرام دروغ است.

خب جواب کاملاً مشخص است و بسیاری از شما با گشت و گذار در اینستاگرام دیده اید که افراد زیادی مثلاً با تبلیغ محصول در پیج خود، از صاحب محصول پول دریافت می کند. قطعا افرادی که پول درآوردن از اینستاگرام را انکار می کنند، باید به مطالعه بیشتر بپردازند و مطمئناً این یک حرف بدون منطق و بدون مطالعه می باشد که نمی توان از اینستاگرام پول درآورد! اگر می خواهید از میزان درآمد از اینستاگرام اطلاع داشته باشید، می توانید به این پست سر بزنید.

راه های پول درآوردن از اینستاگرام با درآمد بالا

درآمد از اینستاگرام

برای شروع کار و پول درآوردن از اینستاگرام باید در ابتدا مانند تمامی کارهای دیگری که می خواهیم انجام دهیم، شروع به یادگیری کنیم. برای پول درآوردن در یک مکانیکی، باید در ابتدا در کنار یک مکانیک خبره و کاربلد مدتی را شاگردی کنید. قطعاً بعد از مدتی خود دارای شاگرد خواهید بود و این پیشرفت شما را نشان می دهد. شما در اینستاگرام هم برای پول درآوردن باید نکات و مواردی که به شما در کسب درآمد از اینستاگرام کمک می کند، بهره ببرید و آنها را یاد بگیرید.

در ادامه چند روش که می توان با آن از اینستاگرام پول در آورد را به شما معرفی می کنیم:

 • با تبلیغ شرکت های معتبر برند سازی حرفه‌ای کنید

  این ویژگی در اینستاگرام که شما را به پول می‌رساند، به این روش استفاده می‌شود که شما اگر در حوزه موبایل مشغول به فعالیت هستید، می‌توانید برند شرکت خاصی را در پیج خود تبلیغ کرده و با تعریف از آن، پول های هنگفتی از صاحبان شرکت‌ها بگیرید.

 • کامنت، فالوور و لایک بفروشید

  اگر در این زمینه یعنی فروش فالوور، لایک و کامنت زرنگ باشید و به سرعت کار انجام دهید، می‌توانید پول قابل توجهی به جیب بزنید. 

 • کالا یا خدمات بفروشید

  این معرکه است که شما بتوانید کالایی را در پیج اینستاگرامی خود به فروش برسانید. اگر کالایی مانند لباس یا گل و گیاه داشته باشید و فقط روزی ۲۰ تا ۳۰ سفارش داشته باشید، درآمد ماهیانه شما قابل توجه بوده و با پول درآوردن از اینستاگرام شگفت زده خواهید شد. فقط باید فالوور های خود را افزایش دهید.

 • فروش تبلیغ مستقیم داشته باشید

  در روش تبلیغ مستقیم فردی در اینستاگرام به شما مراجعه کرده و درخواست دارد که بنر خود را در پیج شما تبلیغ کند و شما با توجه به هر ۱۰۰۰ بازدید مقدار معینی پول دریافت می کنید.

 • از سایت های دیگر اشتراک گیری کنید

  در روش اشتراک گیری از سایت های دیگر، شما با توجه به فروش و یا سود فروش محصولی که از طریق پیج اینستاگرام شما به فروش رسیده است، درصدی را دریافت خواهید کرد و هرچه تعداد فروش ها بیشتر شود مقدار سود و پول شما بیشتر خواهد شد.

نکات مهم برای پول درآوردن از اینستاگرام

درآمدزایی از اینستاگرام

در اینجا نکته ای کلیدی و مهم را باید به شما در مورد درآمدزایی از اینستاگرام متذکر شوم که پول درآوردن از اینستاگرام، یک شب به وجود نمی‌آید و شما برای اینکه بتوانید به پول و درآمد سرشار از این کار برسید، باید حداقل ۳ تا ۱۲ ماه به صورت جدی وقت گذاشته و به کار خود اهمیت ویژه ای دهید و این ممکن است در ماه های اول هیچ درآمدی برای شما نداشته باشد، اما قطعاً بعد از آن از پول درآوردن از اینستاگرام لذت خواهید برد.

⭕ اگر واقعاً قصد این را دارید که به پول درآوردن از اینستاگرام بپردازید، خوب است به نحوه کار و موارد پیشنهادی ما که می تواند در این راه به شما کمک کند دقت کنید:

 • می توانید با کانال های دیگران تبادل تبلیغات کنید
 • حتماً هدف و موضوع خود را به صورت دقیق مشخص کنید
 • فعالیتتان مختص موضوع خودتان باشد
 • تکراری نباشید، خلاق و حرفه ای رفتار کنید
 • به فکر رضایت دنبال کننده باشید
 • از تبلیغ زیادی در پیج خود بپرهیزید
 • برای پیج خود یک سایت داشته باشید
 • در ابتدا یک برند یا نام خوب و عالی انتخاب کنید
 • زیر پست های خود از هشتگ مناسب استفاده کنید
 • از استوری و لایو اینستاگرام که معجزه می کند استفاده کنید
 • در شبکه های مجازی دیگر پیج خودتان رو با نام خودتان بسازید

اهمیت داشتن فالوور و دنبال کننده برای کسب درآمد از اینستاگرام

هر کسب و کار اینترنتی برای کسب درآمد و پول درآوردن نیاز به آن دارد که مخاطبین بیشتری داشته باشد. اینستاگرام هم به همین روش به شما امکان آن را می‌دهد که از آن پول در بیاورید. در صورتی که شما بتوانید مخاطبان و کاربران خود را افزایش دهید، فرقی ندارد که شما سایت داشته و یا از شبکه‌های اجتماعی استفاده می کنید‌. باید بدانید که رمز طلایی کسب درآمد از اینستاگرام و پولدار شدن در فضای مجازی، داشتن کاربران و مخاطبان بیشتر و در مرحله بعدی کاربران مرتبط بیشتر مد نظر می باشد.

قطعاً شما ای که از طریق پیج اینستاگرام تان قصد پول درآوردن را دارید، حتما باید تعداد فالوور های خود را افزایش دهید. قطعاً میزان پولی که با تعداد فالوور های بیشتر به دست می آورید، افزایش خواهد یافت و البته همان طور که گفته شد باید فالور های هدفمند بیشتری داشته باشید.

جمع بندی

در مجموع می توان گفت که پول درآوردن از اینستاگرام یکی از پردرآمدترین مدل ها برای کسب درآمد آنلاین می باشد. همان طور که می دانید محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران اینستاگرام است و این خود باعث شده که یک منبع درآمد سرشار برای افراد زیادی باشد که از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. ما در این مقاله موارد مورد نیازی که برای نحوه پول درآوردن از اینستاگرام بود را به شما ارائه دادیم و شما می توانید برای بازاریابی و برندسازی از این شبکه اجتماعی و قدرتمند نهایت بهره را ببرید.

این مقاله ادامه دارد و امیدواریم شما در زمان های دیگر به سایت گاسی وب سر بزنید و از امکانات دیگر اینستاگرام جهت کسب درآمد مطلع شوید.

برای شروع کار در اینستاگرام چه کنم؟

باید دوره های آموزش تخصصی مربوطه مانند دوره معجزه اینستاگرام گاسی وب را ببینید و بر اساس آن فعالیت پیج خود را آغاز کنید.

چطور می توانم دوره معجزه اینستاگرام را تهیه کنم؟

با پشتیبانی ما در گاسی وب ارتباط بگیرید تا فایل های دوره را برایتان ارسال کنیم.

4.7/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *