گاسی وب
رسانه گاسی وب، آکادمی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا، ساخت فروشگاه اینترنتی و راهنمای خرید بهترین محصولات بازار است.

6 روش کسب درآمد از اینستاگرام (آموزش ۱۰۰% رایگان)

0 80

در این مقاله قصد داریم بهترین روش ها برای کسب درآمد از اینستاگرام را به شما رایگان آموزش دهیم. اینستاگرام در حال حاضر میدانی آماده و رایگان برای کسب درآمد است. پس هر چه زودتر آموزش ببینید، درآمدزایی برای شما زودتر اتفاق می افتد. ما قصد داریم روشهای مطمئنی که حتماً با تلاش شما به نتیجه خواهد رسید را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن در اینستاگرام آموزش دهیم.

چرا باید به فکر کسب درآمد از از اینستاگرام باشیم؟

شاید خیلی از شما ایده های مختلفی برای ایجاد یک کسب و کار پر درآمد را در ذهن داشته و یا بعضی از آنها را امتحان کرده اید. ممکن است در این مسیر درآمدزایی حتی پول زیادی در ابتدا خرج کرده و در پایان هیچ نتیجه ای نگرفته اید و شاید حتی ضرر هم کرده باشید. مانند سایت های شرط بندی که ممکن است یک شبه کل سرمایه تان را از دست بدهید.

در اینجا از یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حاضر در کشور صحبت می کنیم که خیلی ها هم اکنون برای آن برنامه داشته و خیلی ها نیز در آن فعالیت می کنند و از آن کسب درآمد های بسیار بالا در زمینه های مختلف را تجربه کردند.

منظور من از خیلی ها افراد خاصی از جامعه را شامل نمی شود، بلکه همه اقشار جامعه در آن شرکت دارند، البته آنهایی که با کمی خلاقیت و استعداد توانستند منبع درآمد خوبی برای خود و خانواده خود از فضای خوب کسب و کار اینستاگرام به وجود آورند. از افراد معروف اینستاگرامی گرفته تا خانم های خانه داری که هیچ سرمایه اولیه ندارند در اینستاگرام مشغول به فعالیت و کسب درآمد می‌کنند.

امروزه نگاه کاربران موبایلی بیشتر رو به شبکه های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام و تلگرام بوده و دوست دارند نیاز خود را از این طریق برطرف کنند تا سایت های اینترنتی. البته سایت های اینترنتی هم طرفداران همیشگی خود را خواهد داشت، اما دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام کار را برای کاربران راحت تر و دسترسی را آسان تر کرده پس چه بهتر که به فکر راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی خوب باشید و این موج درخواست ها و طرفداران را به سمت پیج خود بکشانید و کالاهای مربوطه خود را به آسانی بفروشید.

چگونه از اینستاگرام درآمد کسب کنیم؟

اگر می‌خواهید کسب و کارتان به درآمد عالی برسد، باید کاربران علاقه مند به محصولتان را جذب کنید. هر روز و یا هر دقیقه تعداد بسیاری از افراد به دنبال کالا یا خدماتی هستند که به آن علاقه دارند و یا آن خدمات و یا محصول نیازشان را برطرف می کند. این نکته کلیدی را همیشه به خاطر بسپارید که شما اگر سایت داشته باشید یا تلگرام و یا اینستاگرام بالاخره باید کاربرانی را داشته باشید که از طریق آنها کسب درآمد کنید.

حال که در اینجا کسب درآمد از اینستاگرام مد نظر ماست باید بدانیم که برای فروش بیشتر و کسب درآمد بیشتر نیازمند فالوور های بیشتر هستیم. در بعضی از مواقع زیاد بودن فالوور شاید آنچنان مهم نباشد و بیشتر از آن نکته‌ای که مهم است هدفمند بودن فالوور های شماست که می تواند آنها را همیشه مشتاق پیج شما کند و البته مشتری های همیشگی که این خود یک تبلیغ برای پیج شماست.

در ادامه در مورد اینکه چطور می توان فالوور های اینستاگرام را افزایش داد و به نحو احسن از امکانات اینستاگرام برای افزایش فالوور و شناخته شدن در اینستاگرام که همه اینها منجر به افزایش درآمد و کسب درآمد بیشتر در اینستاگرام برای شما خواهد شد بحث خواهیم کرد. یک بار دیگر تاکید می کنم که سعی کنید فالوور های شما در اینستاگرام واقعی باشند و هدفمند، این می‌تواند یک نکته طلایی در فروش بیشتر شما و تبلیغ بیشتر شما باشد و اینکه زودتر به هدفتان خواهید رسید.

کارهایی که برای افزایش فروش در اینستاگرام ضروری است

اینستاگرام می تواند ویژگی ها و امکانات خوبی را در اختیارتان بگذارد تا شما با استفاده از آن فالوورهای بیشتر داشته و کسب و کارتان را رونق دهید.

لایو اینستاگرام جهت افزایش فروش

یکی از امکانات بسیار جذاب و کاربردی که اکثر پیج های معروف جهت شناساندن و معرفی کسب و کارشان از لایو اینستاگرام استفاده می کنند. این نکته بسیار مهم است که شما به صورت زنده با مخاطب تان در ارتباط باشید و این تاثیر گذاری نسبت به موارد آرشیوی بسیار بالاتر است. حتماً لایو هدفمند داشته باشید، زیرا افرادی که دنبال کننده شما هستند با توجه به پیشینه ای که از پیج تان به خاطر دارند شما را دنبال کرده و به دوستان خود معرفی می کنند.

تاثیر لایو در کسب درآمد از اینستاگرام

اگر بتوانید جذاب اجرا کنید، مثلاً ایده آرا مطرح کرده و یا نحوه درست انجام کاری را آموزش دهید و حتی کتابی را معرفی کنید مطمئن باشید در صورت جذاب بودن، مخاطبانتان تبلیغ کنندگان شما خواهد بود. حتماً اگر تشخیص دادید که لایو تاثیرگذار بوده و آن را به صورت ضبط شده در استوری خود داشته باشید تا افرادی که به هر دلیل بلایی و شما نرسیده اند بتوانند نسخه ضبط شده را ببینند.

کسب درآمد از اینستاگرام با استوری اینستاگرام

یکی دیگر از امکانات خارق العاده اینستاگرام که می توان با آن پیشنهادهای لحظه‌ای داد و حتی مخاطب را از طریق آن به خود جذب کرد استوری اینستاگرام است. شما می توانید با استوری خود تبلیغ کننده افراد و یا پیج های درخواستی باشید و از این طریق کسب درآمد از اینستاگرام کنید و همچنین می توانید در استوری های معروف حضور داشته و از این طریق مخاطب بیشتر جذب کنید. یعنی تک پروفایل شما در استوری پیج های معروف قرار گرفته و مخاطبان از آن طریق به پیج شما هدایت می شوند. ایا میتوان آدرس سایت و تلفن شخص مدنظر را در استوری وی اضافه کرد که این خود یک تبلیغ جذاب خواهد بود.

اما باید بدانند که هزینه تبلیغ کردن پیج های دیگران برای هر استوری که چند ثانیه هم طول نمی کشد، مبلغ ۳ میلیون تومان می باشد که البته این مبلغ با توجه به تعداد فالوور ها و میزان محبوبیت افزایش یا کاهش می یابد.

پست با کیفیت بگذارید

از دیگر مواردی که می‌توانیم در اینجا به آن اشاره کنیم که بسیار در بالا بردن میزان مخاطبان و فالوور های پیج شما موثر است این نکته که باید وقت بیشتری برای پست های اینستاگرامی خود بگذارید. زیرا شما با اینکار فالوورهای خود را با مشتریان همیشگی خود کرده هیچ وقت سعی نکنید کپی کاری داشته باشید و اینکه فقط بخواهید پست های زیاد در پیج تان وجود داشته باشد اما بی کیفیت نه. نکته کوچک اما مهمی که باید در پست های خود رعایت کنید این است که سعی کنید توضیحاتی در کپشن ها در مورد پست مربوطه داشته باشید که این خود اهمیت دادن به مخاطب را میرساند و باعث جلب اعتماد فالوور ها خواهد شد.

سعی کنید در ارسال پست های تان از تنوع بهره ببرید و این طور نباشد که فقط تصاویر یکنواخت در پست های اینستاگرامی تان موجود باشد، زیرا این تنوع و خلاقیت می تواند مخاطبان را بر سر شوق آورده و مشتاق شما کند. اگر محصولی را فروخته اید و ابراز محبت از خریداران پیج تان داشتید، آنرا اسکرین شات کنید و در استوری اینستاگرام خود قرار دهید چون باعث افزایش فروش در راه کسب درآمد از اینستاگرام می شود.

همیشه در مناسبت های مختلف آماده باشید، زیرا شما نباید در مناسبت ها از گذاشتن پست های مربوط که البته کار شده و زیبا باشد غافل شوید. میتوانید مناسبت ها را تبریک و یا تسلیت و همدردی داشته باشید.

ارتباط و پاسخگویی به مخاطب

نکته مهم دیگری که در اینجا اشاره می کند آن است که اگر شما بتوانید ارتباط پیوسته با مخاطبان داشته باشید مثلاً جواب کامنت هایشان را حتماً بدهید و اگر سوالی برایشان پیش آمد در اسرع وقت پاسخ دهید، این باعث صمیمیت و جلب توجه مخاطبانتان می شود. اصلاً بپرسید و منتظر پاسخ مخاطبان باشید که نظرشان در مورد مثلاً عکس خاصی که شما در پست می‌گذارید و یا محصولی که برای فروش عرضه کرده اید؛ نظراتشان شما را شگفت زده خواهد کرد‌. اغلب این کار باعث ترغیب بیشتر و مشارکت بیشتر فالوور ها در پیج شما خواهد شد. اینکه شما در چشم مخاطبان آشنا باشید خیلی مهم تر از هزینه برای دریافت فالوور است.

در ادامه با ایده های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا خواهید شد:

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

پیدا کردن ایده های درآمدزایی از اینستاگرام آنچنان سخت نیست و نیازمند پیشکار و فعالیت مداوم است. بهتر است درآمد غیر مستقیم را ترجیح دهید. یعنی مخاطب آن کسب و کار خود را از اینستاگرام به سمت وب سایت و یا فروشگاه خود سوق دهید تا این مشتریان همیشگی برایتان باقی بمانند. مشتاقان اینستاگرام قبلاً از فیس بوک به اینجا آمده اند و آنهایی که کاربران کنونی تلگرام در ایران هستند قبلاً در وایبر بودند و به اینجا سوق داده شده‌اند و ممکن است در سال بعد اینستاگرام نباشد و به برنامه‌های جدیدتر سوق داده شویم. در ادامه آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام همراه گاسی وب باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام با همکاری در فروش

همکاری در فروش کاریست که نیاز به سرمایه اولیه نداشته و می‌توان گفت کاری بی دغدغه است و شما به راحتی از این طریق درآمد کسب می کنید. شما باید محصولاتی که خواهان بیشتری در بین خریداران از اینستاگرام دارد را گلچین و پیدا کنید. بعد از آن باید عکس محصول را از فروشنده اصلی بگیرید و در پیج اینستاگرامی خود که قبلاً آن را ایجاد کرده اید قرار دهید.

بعد از اینکه مخاطب پیج شما سفارش این محصول را داد شما آن را از فروشنده اصلی خرید به خریدار پیج خود می‌فروشید و در این بین پورسانت خود را بر می دارید. یکی از سایت هایی که همکاری در فروش در آن به راحتی انجام می‌شود سایت دیجی کالا است. پس شما هم به وسیله وب سایت هایی که همکاری در فروش انجام میدهند و هم در پیج های اینستاگرامی مربوط می توانید به راحتی به وسیله همکاری در فروش کسب درآمد ایده آل از اینستاگرام داشته باشید.

پیج انگیزشی

کسانی که درس می خوانند و به دنبال آرزوهای بزرگ هستند، مخاطب اصلی پیج های انگیزشی هستند. دیدن جملات و کلیپ های انگیزشی به این دسته از افراد کمک می کند تا انگیزه بیشتری برای کسب موفقیت در کسب و کار داشته باشند. طرفداران این نوع صفحه ها در اینستاگرام، بیشتر به دنبال سخن بزرگان هستند که البته اگر بتوان کلیپ های خارجی که انگیزشی هستند را به صورت دوبله ترجمه کرد یا زیرنویس آن را زیر فیلم قرار داد، علاقه بیشتری نسبت به فالو کردن این نوع پیج های اینستاگرامی نشان می دهند. داشتن مهارت در زمینه طراحی پست به جذب مخاطب کمک شایانی می کند.

نرم افزار فتوشاپ یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی و ویرایش عکس است که به شما در جهت خلق یک عکس نوشته و قراردادن تصویری از شخصیت های محبوب در عکس یاری می رساند. همچنین قبل از راه اندازی پیج انگیزشی توصیه می شود تا پیج هایی که در این زمینه فعالیت دارند را مورد بررسی قرار دهید تا با دید بازتر و کامل به سمت این راه پولساز حرکت کنید. پس از طراحی و آماده ساختن پست ها، یک برنامه ریزی دقیق برای قراردادن آن در صفحه انگیزی خود نیاز دارید. بهتر است به مدت 20 تا 30، روزانه یک پست قرار دهید که پس از 30 روز صفحه ی شما دارای 30 پست می باشد. الگوریتم گوگل به گونه ای نوشته شده است که به صفحه هایی که دارای فعالیت مداوم هستند توجه ویژه ای دارد. همین امر باعث شده تا پست های شما در اکسپلور به غیر از دنبال کنندگان شما نمایش داده شود. هر چه جذابیت و درون مایه پست جذاب  تر و تاثیرگذارتر باشد، مخاطب ترغیب می شود تا پیج را فالو کند.

با رعایت زمان پست گذاری و تلاش برای راضی نگه داشتن افراد، باید به فکر موفقیت خود در آینده نزدیک باشید. اگر از ابتدای مقاله همراه ما بوده باشید، ما کارهایی که برای افزایش فروش در اینستاگرام لازم است را بیان نموده ایم. سعی کنید در این مورد وسواس به خرج دهید تا خروجی ایده آل داشته باشید. این رو نیز یکی از پردرآمدترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام می باشد که خیلیا هنوز خبر ندارند. پس شما همین حالا شروعش کنید.

ادمین پیج اینستاگرام

می خواهم یکی از شغل های پردرآمد در اینستاگرام را به شما معرفی کنم، بله ادمین پیج اینستاگرام. امروزه که بسیاری از کسب و کارهای اینستاگرامی به دلیل مشغله زیاد امکان مدیریت پیج های اینستاگرامی خود را نداشته و وقت کافی را برای این کار ندارند شما به راحتی می توانید ادمین پیج آنها شوید و با مدیریت این پیج ها به کسب درآمد بالا برسید.

اما شما قبل از آن باید یک حرفه ای شده باشید، باید بدانید که در چه زمانی پست را منتشر و از هشتگ ها چطور استفاده کنید. بدانید که ادیت کردن و جذاب کردن پست چطور امکان پذیر است. با قوانین اینستاگرام آشنا باشید تا بلاک نشوید و در مجموع بتوانید کاربران را مشتاق پیج مد نظر کنید. نکته های طلایی در این قسمت این می‌تواند باشد که اگر مدیریت پیج را متقبل می شوید حتما آنهایی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید در غیر این صورت اشتیاق شما از کار بعد از مدتی گرفته خواهد شد. به دنبال علاقه مندیهای خود بروید.

بلاگر شوید

حتماً با خود می گویید که چطور می توان این کار را انجام داد و اصلاً این چیست؟ یک کار پردرآمد و معروف که مختص شما ای ست که متخصص این کار هستید. بلاگری یعنی در یک حوزه خاص مانند گردشگری یا مد و هر حوزه خواص دیگر تولید محتوا داشتن. داشتن روابط عمومی خوب و محبوبیت در این کار بسیار حائز اهمیت است. پس شما باید در یک حوزه خاص فعالیت کنید که این خود بازدهی بالاتری در بین مخاطبان از نظر تبلیغ کالا و یا خدمات خواهد داشت. شما قبل از اینکه بخواهید بلاگر شوید باید آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را بلد باشید و بعد از آن شروع به فعالیت کنید.

حتماً سعی کنید موضوعی که به آن علاقه دارید را برای شروع کسب درآمد از اینستاگرام مد نظر قرار دهید، مثلاً غذا، بازاریابی، برندسازی و… هر چیزی که میل و علاقه شما به آن بیشتر از می تواند هدف تولید محتوای شما باشد. فقط شما باید روی تولید محتوا ایده آل باشید. بعد از آن خواهید دید که بسیاری از افراد فقط دنبال مطالب شما خواهد بود. با این کار شما شناخته تر و شناخته تر خواهید شد. این استارت کار بلاگری در اینستاگرام و شروع کسب درامد از تبلیغات و دورهای شماست.

پیج سرگرمی راه بیندازید

اغلب افرادی که در اینستاگرام به گشت و گذار می پردازند به دنبال سرگرم شدن و به دنبال پیجهای خواص در این زمینه هستند. مهمترین نکته در در این نوع پیج ها تولید محتوای آن می باشد که نباید به هیچ وجه محتوای تان کپی از جای دیگر باشد. پس خلاق باشید تا مخاطب مشتاق شما شود. سعی کنید حتماً روی کلیپ های مد نظرتان در جهت کسب درآمد از اینستاگرام کار کنید و محتوای جدید داشته باشید تا دیگران محتوای شما را به اشتراک بگذارند که این خود ابتدای شناساندن پیج شما به دیگران و افزایش فالوور و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای شماست.

این را بدانید که در پیج سرگرمی اگر بخواهید به درآمد برسید بیشترین درآمد شما از تبلیغات خواهد بود. پس باید محتوای منحصر به فرد و جذب کننده داشته باشید تا فالوورهای بالایی به پیج شما بپیوندند و شما از این طریق با تبلیغات بالا می‌توانید مبلغی ماهانه حدود ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان برای خود متصور باشید.

طراح گرافیک و تولید محتوا در اینستاگرام

اگر با فن طراحی گرافیک آشنایت دارید، مژده که شما درآمد فوق‌العاده‌ای از اینستاگرام کسب خواهید کرد.

بعد از اینکه پیج اینستاگرامی خود را ساختید نمونه کارهای خود را در آن منتشر کنید و این بازاریابی کار شما را شروع خواهد کرد. این را بدانید که تقریباً اکثر پیج های اینستاگرامی نسبت به تولید محتوا با کیفیت ضعف نشان داده و اگر طراحی گرافیک در این زمینه به خوبی انجام شود یک منبع پولساز برای طراحان گرافیک و تولید محتوا در این زمینه خواهد بود.

شما در این زمینه می توانید به پیج های دیگر پیشنهاد همکاری دهید و یا حتی فن طراحی و تولید محتوای گرافیکی را به صورت پک آموزشی در آورده و به فروش برسانید. شما با ساخت اولین پک آموزشی و فروش آن متوجه درآمد چند برابری نسبت به موارد قبل خواهید شد و از درآمد خود شگفت زده می شوید. پس اگر این خلاقیت و توان را دارید همین الان شروع به تولید محتوا برای پیج خود و یا همکاری با پیج های دیگر را داشته باشید.

آموزش آشپزی

بله، در این قسمت همه شما در اینستاگرام این مورد را دیده و جذب آن شده اید. اما اگر مهارت آشپزی دارید که قطعاً ایرانی ها در این مورد فوق‌العاده هستند شما به راحتی می توانید یک کسب و کار بی دردسر و پردرآمد داشته باشید. شما در پیج اینستاگرامی خود باید در ابتدا آموزش های رایگان قرار داده تا مخاطبان بیشتری را به خود جذب کنید. شما در این کار ابعاد مختلفی را در نظر بگیرید که میتوانید به راحتی از آن کسب درآمد داشته باشید. می‌توانید سفارش کیک ها و غذاهای مختلف بگیرید و یا بابت دستور غذاهای محبوب محلی شهر و استان خود با رستوران های مختلف قرارداد ببندید.

شما بعد از اینکه مخاطب کافی برای پیج خود کسب کردید، می توانید از طریق تبلیغ و یا فروش دوره های آموزش آشپزی کسب درآمد جداگانه‌ای داشته باشید.

ما در اکثر موارد بالا به نحوه کسب درآمد از اینستاگرام پرداختیم، پس می‌توان با یک برنامه ریزی درست و حساب شده و توجه بیشتر و با دقت نظر نسبت به ایجاد پیج های اینستاگرامی و اهمیت بیشتر به کیفیت کار در اینستاگرام درآمد قابل توجهی از آن به دست آورد. این یک درآمد ثابت و مختصر نیست. شما در اینستاگرام با توجه به حوزه فعالیت و میزان اهمیتی که برای کار خود قائل هستید می توانید کسب درآمد داشته باشید، حتی برای مبالغ بالا که ممکن است به ذهنتان خطور نکند اما با این وجود دارد و اکثر پیج های اینستاگرامی با کیفیت همین الان که شما در حال خواندن این پست هستید در حال کسب درآمد از اینستاگرام هستند.

ماهانه چقدر می توان از اینستاگرام درآمدزایی کرد؟

آیا واقعاً می‌توان از اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ این سوالی است که معمولاً کسانی که این کار را شروع نکرده اند و در ابتدای آشنایی با اینستاگرام هستند خواهند پرسید. زیرا آنها با اینفلوئنسرها آشنا نیستند و حرف های دیگران فکر نمی کنند اصلاً شاید فقط به فکر حقوق ماهانه خود هستند و معتقدند که پول درآوردن در این مکان ها امکان پذیر نیست.

برای این که مثالی برای شما زده باشم به مطلب زیر توجه کنید، اما ممکن است در طول زمان این مبالغ تغییر کند اما در حال حاضر این مبلغ خوبی برای اکثر افرادی است که در اینستاگرام مشغول به کسب درآمد هستند.

شما فرض کنید که برای کسب اطلاع از قیمت پیج اینستاگرام با اطمینان ارتباط می گیرید.

اگر ایشان برای هر پست ۲۴ ساعته ۱۰۰ هزار تومان و برای هر استوری ۸۰ هزار تومان مبلغ تعیین کرده باشد و در در کمترین حالت ممکن روزی ۴ الی ۵ پست تبلیغاتی و حداقل ۳ الی ۴ استوری تبلیغاتی داشته باشد.

می بینید که دست کم ۴ پست ۱۰۰ هزار تومانی روزانه می شود ۴۰۰ هزار تومان و ۳ مورد استوری ۸۰ هزار تومانی می‌شود ۲۴۰ هزار تومان، پس آنها در یک روز ۶۴۰ هزار تومان و در یک ماه در حدود ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان کسب درآمد از تبلیغات می‌کنند، آیا این فوق العاده نیست؟

البته که پیج هایی هستند که درآمدهای چند صد میلیونی تا میلیاردی هم دارند. پس اگر تا به امروز اعتقادی به پول درآوردن از اینستاگرام نداشتید؛ هنوز زمان شروع شما برای راه اندازی یک کسب و کار اینستاگرامی با توجه به علاقه شماست.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی مان بر این بود که شما را با بهترین نوع از کسب درامد اینستاگرامی آشنا کنیم تا شما هم بتوانید منبع درآمدی فوق العاده از این راه داشته باشید. مطمئناً این مقاله با توجه به امکانات جدید اینستاگرام آپدیت خواهد شد و شما هم بعد از مدتی این مطلب سر بزنید و ما را دنبال کنید. از اینکه همراه گاسی وب هستید از شما متشکرم.

منبع گاسی وب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.