ایده های کسب و کار اینترنتی با درآمد بالا

با توجه به اینترنتی شدن فعالیت‌های انواع شرکت‌ها و صنایع، بسیاری از کسب و کارها به سمت آنلاین شدن آمده‌اند. با راه اندازی کسب و کار اینترنتی به صورت ساخت وب سایت و یا فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌توان درآمدی جداگانه و چند برابری داشت. چطور باید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ لازم به ذکر است که برای رسیدن به یک کار اینترنتی موفق باید هر روز زمان کافی خرج کرد و برنامه ریزی صحیح داشت. همه ما از موبایل، کامپیوتر و لپ تاپ باید در این روزهایی که از نظر اقتصادی در ایران وضعیت خوبی نداریم به نحو احسن و در مسیر کسب درآمد از اینترنت استفاده کنیم که بهترین فرصت برای ما است.

ایده های مختلفی برای رسیدن به شغل پولساز وجود دارد که در این بخش تمامی راه ها را به شما به همراه جرئیات بیان می کنیم. حتما فیلم هایی که برای ارتقا کسب و کارتان در این بخش قرار داده شده را مشاهده کنید و نهایت تجربه را با آموزش های شرکت گاسی وب کسب کنید. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت و فضای مجازی وجود دارد؛ اما الزاماً همه آنها کسب و کار اینترنتی محسوب نمی‌شوند. فقط در مدل مشاغل آنلاینی که شما صاحب اصلی آن باشید و به درآمد پایدار و ثابتی برسید، “کسب و کار اینترنتی” گفته می‌شود. پس باید مدل‌های متفاوت شغل‌های اینترنتی و آنلاین را بررسی کنید تا به انتخاب درست و صحیحی در این زمینه دست پیدا کنید. در موضوعات مورد علاقه و تخصص خود مشغول به کار شوید. هر چند شروع فعالیت در بستر اینترنت به منظور کسب درآمد کار سختی نیست، اما برای دستیابی به موفقیت هر چه بیشتر باید تکنیک‌های آن را نیز فرابگیرید.

رؤیایی که در ذهن افراد امروزی است، راه اندازی کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت در منزل است. ایده های پولساز اینترنتی معرفی‌شده در این بخش از گاسی وب شما را به طرز شگفت‌آوری به رؤیاهایتان نزدیک‌تر می‌کند. پول درآوردن از طریق کسب و کار اینترنتی نیاز به آموزش کامل و گام‌به‌گام دارد تا موفقیت در کسب و کار شکل بگیرد. تمامی مشاغل درآمدزا در سال 1400 که در ایران توانایی کسب درآمد دارند را می‌توانید طبق تحلیل‌ها و آنالیزهایی که کرده‌ایم در ادامه مشاهده کنید تا برای خود و مجموعه شخصی، یک کسب و کار اینترنتی موفق به‌صورت رایگان را اندازی کنید.

4 روش برای داشتن درآمد اینترنتی:

کسب درآمد از اینترنت بهترین روش های پولسازی در این روزها برای ما ایرانی ها می باشد. ما در این مقاله قصد داریم به شما همراهان عزیزی که تصمیم به ایجاد یک کسب و کار اینترنتی با درآمد بالا را گرفته‌اید، نکاتی کلیدی و تاثیر گذار که می تواند شما را به هدفتان برساند، آموزش رایگان دهیم. پس تا پایان این مقاله را با دقت بخوانید تا در راه رسیدن به درآمد بالا با سرعت بیشتری حرکت و برنامه ریزی داشته باشید.

قدم اول که برای کسب درآمد اینترنتی برای شما حائز اهمیت می باشد، انتخاب حوزه فعالیتی شماست. پس سعی کنید ابتدا ایده خود را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که شما حوزه فعالیت تان را طوری انتخاب کرده باشید که تخصص و مهارت آن در آن زمینه باشد. اگر مثلاً طراح سایت هستید، حوزه فعالیت آن ساخت سایت باشد. اگر این کار را کردید، مخاطبان زیادی به شما اعتماد می کنند و این باعث افزایش فروش شما خواهد شد.

در ابتدا می خواهیم بگوییم که کسب و کار اینترنتی در ابعاد کلی به ارائه خدمات و عرضه محصولات در فضای اینترنت گفته می شود. یعنی اگر شما قبلاً بابت عرضه محصولاتتان نیاز به حضور فیزیکی مشتری داشتید با کسب و کارهای اینترنتی دیگر نیازی به حضور فیزیکی مشتری نیست و شما در این دنیای مجازی می توانید مشتری های به مراتب بیشتری به صورت آنلاین جذب کنید و میزان فروش تان را بسیار بالا ببرید.

انواع کسب و کار اینترنتی

خیلی‌ها میپرسند که از چه روش‌هایی میتوان کسب درآمد از اینترنت داشت؟ اگر این سؤال هم برای شما پیش‌آمده، ما 5 روش متداول که معمولاً اکثر کسب و کارها از این طریق کسب درآمد اینترنتی دارند را برای شما موردبررسی قرار میدهیم تا بتوانید با توجه به حوزه کاری خودتان، یکی از روش‌ها را انتخاب کنید و از طریق کسب و کار اینترنتی خود، درآمد میلیاردی داشته باشید. روش‌های قدرتمندی که معرفی میکنیم، مورداستفاده کسب و کارهای بزرگ و افراد موفق بوده است که در حال درآمدزایی از همین روش‌های کاربردی هستند.

این مدل‌های درآمدزایی در همه کسب و کارها میتواند متفاوت باشد و ممکن است برخی از کسب و کارهای آنلاین فقط با 1 یا 2 روش از این راه‌هایی که برای شما بیان میکنیم توان کسب درآمد از اینترنت داشته باشند. موضوع کسب و کار اینترنتی شما اهمیت ویژه‌ای دارد و میتوانید از راه‌هایی که بزرگان حوزه خودتان به موفقیت رسیده‌اند، الگوبرداری کنید. ( زمانی که شما بهترین روش‌هایی که آن‌ها اجرا کرده‌اند و به اهداف خود رسیدند را شناسایی کنید، بهتر میتوانید با استراتژی دقیق‌تری شروع به کار کنید )

1) فروش محصولات فیزیکی

در مدل اول انواع کسب و کار اینترنتی میتوان به فروش محصولات به‌صورت فیزیکی اشاره کرد که از این طریق میتوان محصولاتی که در اختیار دارید را بتوانید به‌صورت اینترنتی به فروش برسانید. راه‌های مختلف برای فروش محصولات فیزیکی وجود دارد که یکی از آن‌ها راه اندازی وب‌سایت فروشگاهی است و یا اینکه بتوانید یک پیج فروشگاهی در اینستاگرام راه اندازی کنید. در هر دو روش، باید از پیج­های بزرگ و یا وب‌سایت‌های موفق ایده بگیرید و روش‌های متفاوت درآمدزایی را که برای این مدل ارائه میدهند استفاده کنید تا شما نیز بتوانید مانند آن‌ها شغل اینترنتی خود را به مسیری صحیح هدایت کنید.

با توجه به ورود مردم ایران به شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام، فرصت بسیار خوبی پیش آمده است تا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی با موبایل در این فضا به درآمد خوبی برسیم. یکی از راه های کسب درآمد از اینستاگرام راه اندازی فروشگاه و فروش محصولات در آن پیج می‌باشد. همانطور که در ابتدای مقاله در مورد مهارت موردنیاز صحبت کردیم، باید توجه داشته باشید تا با بلاگری در حوزه تخصصی خودتان می‌توانید محصولات خود را تبلیغ کنید. شما می‌بایست هر روز در اینستاگرام فعالیت کنید. ممکن است در این راه دیر به نتیجه برسید که این قانون موفقیت در کسب و کار است. با هدف‌گذاری مشخص هر روز پست و استوری قرار دهید و تعامل کاربران را با کسب و کار خود بیشتر کنید تا مخاطبان مشتاق به خرید از محصول شما شوند.

2) فروش محصولات دانلودی یا دیجیتالی

در این مدل از انواع کسب و کار اینترنتی خانگی، شما باید تخصص و مهارت کافی در یک حوزه خاصی را داشته باشید تا بتوانید محصولات آموزشی را به‌صورت دانلودی در اختیار کاربران خود قرار دهید تا آن‌ها نیز با خرید محصولات شما باعث درآمدزایی شما شوند. کسانی که خوب آموزش ببینند و در یک زمینه خاص متخصص شوند، بهتر میتوانند کسب و کار خود را رشد دهند.

راهکارها و ترفندهای خاصی ازنظر بازاریابی وجود دارد تا بتوانید راحت‌تر محصولات دانلودی و دیجیتالی خود را به فروش برسانید. زمانی که شما یادگیری حرفه‌ای را در ابتدای کار موردتوجه قرار دهید و بتوانید دوره‌های آموزشی را به‌خوبی پشت سر بگذرانید، باتجربه‌ای که به دست آورده‌اید، میتوانید محصولات آموزشی را تولید کنید و با استفاده از راهکارهای مختلف بازاریابی آنلاین، این محصول را در وب‌سایت یا پیج اینستاگرام خود به فروش برسانید.

3) فروش محصولات دیگران

این مدل از روش درآمدزایی آنلاین مخصوص افرادی است که محصولی را برای فروش ندارند. به همین جهت، به سراغ سیستم‌های همکاری در فروش میروند تا بتوانند محصولات دیگر فروشگاه‌ها را در وب‌سایت یا فروشگاه اینستاگرامی خود در کنار تولید محتوا هدفمند به فروش برساند. خیلی از افراد می‌گویند که ما در ابتدای کار سرمایه‌ای نداریم و هیچ محصولی را نمیتوانیم تهیه کنیم تا بتوانیم آن‌ها را به فروش برسانیم.

شما در این مدل که بازاریابی واسطه‌ای نامیده میشود، میتوانید درآمدزایی اینترنتی داشته باشید. این روش در سال 1400 فروش داشته و سیستم‌های همکاری در فروش روزبه‌روز در حال افزایش پیدا کردن هستند و به‌عنوان نمونه میتوان وب‌سایت دیجی کالا را نام برد که سیستم همکاری در فروش حرفه‌ای خود را راه اندازی کرده و بسیاری از افراد از همین طریق در حال کسب درآمد از اینترنت هستند.

4) خدمات و مشاوره

هرکسی یا هر شرکتی با هر موضوع کار اینترنتی که دارد، میتواند خدمات مشاوره ارائه دهد و از این طریق بتواند با استفاده از مشاوره دادن به دیگران و ارائه خدمات به‌صورت پولی، به درآمد خوبی برسد. کسانی که تخصص و تجربه کافی در کسب و کاری را دارند که امکان مشاوره دادن و خدمات دادن را دارد، به‌راحتی میتوانند با افزایش بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام خود و یا ارتقا رتبه وب‌سایت در گوگل برای افزایش بازدیدکنندگان و جذب مشتری، در کنار تولید محتوای حرفه‌ای و پولساز، خدمات خود را به فروش برسانند.

( جالب است بدانید که مشاوره با افراد بزرگ که در حوزه کسب و کار آنلاین و جذب ثروت کار میکنند، از ساعتی 500 هزار تومان شروع میشود تا ساعتی 5 میلیون تومان که مبالغی را بابت مشاوره دریافت میکنند ). برای این‌که به یک مشاور حرفه‌ای تبدیل شوید، ابتدا باید کمی معروف شوید و در حوزه خود به‌خوبی شناخته شوید. سپس باید در بین کاربران خود محبوبیت داشته باشید و کاربران شما را به‌عنوان یک فرد متخصص و حرفه‌ای قبول داشته باشند. مشتریانی که به سمت شما برای مشاوره می‌آیند، با توجه به موضوع کسب و کار اینترنتی قدرت مالی متفاوتی دارند.

5) کسب درآمد اینترنتی از فریلنسری

فریلنسر (Freelancer) به کسی میگویند که پروژه‌هایی که کارفرما ارائه میدهد را به‌خوبی بررسی میکند و با توجه به تخصصی که دارد، زمان تحویل کار و قیمت نهایی را با کارفرما به توافق میرسد. سایت‌های فریلنسری در ایران بسیار معروف هستند و چند نمونه وجود دارد که شما میتوانید با مراجعه به این سایت‌ها پروژه‌هایی را که کارفرماهای مختلف برای کسب و کار آنلاین خود قرار داده‌اند را مشاهده کنید و پیشنهاد خود را برای انجام کار به آن‌ها بدهید.

حقایق جالب فریلنسرها:

این مدل هم یکی از انواع کسب و کار اینترنتی است که زمینه‌های مختلفی اعم از برنامه نویسی – طراحی گرافیک – طراحی سایت – ترجمه و بسیاری از مشاغل دیگر را شامل میشود. در صورت قبول پروژه بزرگ، میتوانید درآمد بسیار بالایی از این طریق به دست بیاورید. 🙂

کسب و کار اینترنتی چیست؟

مدرس: صابر آقامحمدی

هر نوع فروش محصول و یا خدمات در بستر اینترنت را نوعی شغل اینترنتی می گویند. پس با خود این تفکر را داشته باشید که شروع کسب و کار اینترنتی آن قدر هم سخت نیست و حتی با دست خالی هم می توان شروع کرد.

کسب و کار اینترنتی چیست؟ نامی آشنا که امروزه بسیاری افکار و ایده ها را به خود جلب کرده و به زودی شاهد فوج عظیمی از خلاقیت در این عرصه خواهیم بود و بازار کار جدید و کاربردی را به خود اختصاص می‌دهد. شاید در آینده نزدیک بسیاری از هزینه هایی که بابت اجاره مکان برای فروش کالا می‌شد حذف شود و با میدانی که در فضای مجازی ایجاد شده در این حوزه و بسیاری از از جهات دیگر صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد.

ما در این مطلب قصد داریم ابعاد مختلفی از مشاغل اینترنتی و نحوه شروع به کار صحیح و درست را آموزش دهیم و هدف از این کار ایجاد یک منبع درآمد بالا برای همه کسانی است که مشتاق به ایجاد یک کسب و کار در اینترنتی با درآمد بالا هستند.

مزایای کسب و کار اینترنتی

مزایای کسب و کار اینترنتی

با توجه به اینکه در حال حاضر در ایران ثبات سرمایه و پول وجود ندارد. استفاده از کسب و کارهای اینترنتی می‌تواند تا حد بسیار زیادی برای افراد کاربردی و مفید باشد. به‌هرحال با هر دیدی هم به این کسب و کارها نگاه کنیم، برای در این شرایط اقتصادی بی‌ثبات برای ما سودمند خواهند بود. اگر در این کسب و کارها به موفقیت‌های مالی و درآمد نرسیدید، با توجه به اینکه سرمایه بسیار کمی برای آن هزینه شده است. هدر رفت سرمایه و یا ضرر خاصی گریبان گیر شما نخواهد بود. اگر با این کسب و کارهای کوچک اینترنتی به درآمد و سوددهی رسیدید که زمینه‌ساز ایجاد کسب و کارهای بزرگ‌تری برای شما خواهد بود. اگر بخواهیم مزیت‌های استفاده از این کسب و کارها را بیان می‌کنیم به چند مورد می‌توان اشاره کرد.

در این قسمت می خواهیم به مزایای کسب و کار اینترنتی که یکی از بهترین و امید بخش ترین قسمت های این کار است بپردازیم. وقتی شما این امتیازات را با کسب و کارهای سنتی مقایسه کنید، می‌بینید که در خیلی از کارها بی نظیر و در بعضی از شغل ها دارای برتری است. یعنی کمتر شغلی را سراغ داریم که دارای این فواید باشد.

 • راه اندازی و مدیریت کار در منزل

اولین و مهم ترین مزیت کسب و کارهای اینترنتی این است که شما لازم نیست که یک مکان خاصی را اختصاص بدهید و از همین ابتدا جایی را رهن یا اجاره کنید تا یک مشاغل اینترنتی راه اندازی کنید، بلکه از همان منزل خودتان یا حتی اگر محل کاری دارید و ساعتی آزاد هستید، می توانید از آنجا نیز کسب و کار خودتان را مدیریت کنید.

از مزیت های ویژه کار در منزل می توان به نداشتن هزینه رفت و آمد و نداشتن هزینه ترافیک اشاره کرد از سوی دیگر هر موقع که خواستید می توانید بنشینید و در هر ساعتی که فرصت آزاد داشته باشید، می توانید کسب و کارتان را از طریق اینترنت بررسی کنید.

 • استفاده از کسب کار اینترنتی برای کسب تجربیات

زمانی که به زندگی کاری و شخصی افراد موفق در زمینه اقتصادی نگاه می‌کنیم به‌وضوح قابل‌مشاهده است که این افراد چه در زندگی کاری و چ در زندگی شخصی دارای تجربیات فراوانی در زمینه های مختلف هستند. شاید هیچ فاکتور دیگری در زندگی ما به‌اندازه‌ی تجربه اثرگذار نباشد. زمانی شما می‌توانید در زمینه‌ای تجربه کسب کنید که دست‌به‌کار شده و کاری را انجام دهید.

اگر همواره در زندگی بترسید و هیچ کاری را شروع و انجام ندهید. در زندگی هیچ نوع موفقیتی را نمی‌توانید کسب کنید. با توجه به مطالب گفته‌شده راه اندازی کسب و کارهای کوچک  این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا یا خیالی آسوده به کسب تجربه  در زمینه آن کسب و کار بپردازید. نکات مهم فعالیت در زمینه اقتصادی را دریابید و تلاش کنید که کسب و کارتان را هرروز بزرگ‌تر از دیروز کنید.

 • کارمندان بسیار کم

کارمندان در کسب و کار اینترنتی

یکی دیگر از منافع کسب و کارهای اینترنتی استفاده نکردن افراد زیادی برای انجام امورات است. شما حتی به تنهایی و با افراد کمی که به صورت دورکاری استخدام می کنید، می توانید کسب و کار خود را رونق دهید. در ابتدای کار به تنهایی شروع به کار کنید و سپس با رسیدن به حداقل درآمد می توانید در صورت نیاز بعد از رشد کسب و کار، حداکثر دو کارمند را به کار بگیرید.

 • سود حداقل 5 تا 10 برابری

کمتر کسب و کاری را پیدا خواهید کرد بدین صورت در مدت زمان کوتاه همچنین سودی را به شما برساند. تاکید می کنم که حداقل این سود را به ازای تولید محصول به دست می آورید که قطعاً بیشتر خواهد بود. گاهی اوقات تا 20 برابر همین زود افزایش پیدا می کند.

 • امتیاز مواد اولیه ارزان و در دسترس

مواد اولیه ای که برای این کار نیاز دارید بسیار ارزان خواهد بود، نسبت به حاشیه سودی که به دست می آورید. بعضی از محصولات نیز به صورت دیجیتالی ساخته می شوند که یک مزیت خیلی خوب به حساب می آید.

برای مثال وقتی شما بخواهید یک “دوره کسب درآمد از اینستاگرام” آموزش دهید، تنها با ساخت و طراحی پاورپوینت و صحبت کردن روی آن امکان پذیر است. برای حرفه ای نشان دادن کسب و کار خود می توانید از دوربین میکروفون یقه ای و صحبت کردن در مقابل دوربین نیز بهره ببرید.

 • تاثیر کم تورم بر این نوع کسب و کارها

 تاثیر کم تورم بر این نوع کسب و کارها

بنابراین زمانی که مواد اولیه شما ارزان باشد و حاشیه سود بالایی در اختیار شما باشد، هر چقدر تورم زیاد شود، تاثیر آن چنانی روی یک کسب و کار اینترنتی شما نخواهد داشت

 • اخد مجوز آسان

شما می توانید برای شروع کار هیچ مجوزی از هیچ جا نگیرید. تنها چیزی که لازم است، گرفتن مجوز “نماد اعتماد الکترونیکی” از سایت Enamad.ir است که به راحتی با ارائه مدارک شخصی می توان این مجوز را برای کسب و کار خود بگیرید و اعتماد مخاطبان خود را برای خرید بهتر محصولات جذب کنید.

 اخذ مجوز فرآیند بسیار آسانی دارد و به صورت سیستمی و بدون مراجعه حضوری امکان پذیر است. از آن پس به راحتی می توانید فعالیت خود را شروع کنید. پس برخلاف شغل های دیگر که باید پروانه کسب و مجوز های آن چنانی بگیرند، اصلاً در این کار این دوندگی ها را نداریم.

 • کسب درآمد خودکار

از مزایای مهم کسب و کار اینترنتی امکان کسب درآمد به صورت خودکار است. امکانی که وجود دارد شما بدون اینکه هر روز پشت سیستم بشینید و حواستان به کار باشد، شب ها نیز درآمد کسب می کنید. یکی از جذاب ترین و لذت بخش ترین کارمان است.

چقدر راحت می توان سایت را به درگاه آنلاین مجهز کرد تا به صورت اتوماتیک مشتری با پرداخت، سفارش خود را ثبت کند و پول به حسابمان منتقل شود.

 • بزرگترین بازار ایران

از مزیت فوق العاده موثر برای رونق کسب و کار، بازاری است که در حال فعالیت در آن هستید. مثل کسب و کارهای سنتی نیست که فقط مشتریان شهر یا منطقه خودتان مشتری شما باشند، بلکه به سراسر ایران می توانید محصول بفروشید و درآمد بالایی داشته باشید.

این امر باعث می شود با ایده های ساده به کسب درآمد از اینترنت برسید.

 • امکان فروش پستی

چیزی که باعث می شود تا به کل ایران بتوانید محصول خود را بفروشید، امکان فروش به صورت پستی است.

 • درآمدی به عنوان شغل دوم

شاید مهم‌ترین مزیت استفاده از کسب و کارهای اینترنتی، تسهیل کسب درآمد از آن‌ها باشد. زمانی که کسب و کار شما به‌صورت اینترنتی باشد، الزامی برای حضور شما در مکان خاصی نیست. میتوانید زمانی که در محل کارتان هستید، کسب و کار اینترنتی خود را هم دنبال کنید. به‌عنوان شغل دوم از این کسب و کار درآمدزایی داشته باشید. بدون هیچ استرسی برای حضور در زمان و مکان خاص پاسخ گوی مشتریان خود باشید. شاید همین ویژگی مفید این کسب و کارها سبب شده تا به‌سرعت در دنیای امروز گسترش پیدا کنند.

مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی

حال که موارد بالا را با دقت خوانده و مد نظر خود برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین قرار داده‌اید، در ادامه مراحلی را که باید در شروع کار و استمرار هرچه بهتر آن انجام دهید و آموزش رایگان ببینید را به صورت تیتر گونه بیان می کنیم تا بتوانید این را نقشه ی راهتان در مسیر ایجاد کسب و کار اینترنتی خود قرار دهید.با ما همچنان همراه باشید.

 • در اولین گام باید هدفتان را مشخص کنید.
 • در مرحله دوم باید مهارت و تخصص پیدا کنید. یک کاغذ بردارید و مهارت ها و تخصص های خود مانند تخصص در برنامه نویسی یا تکنیک های بورس و یا هر چیز دیگر مانند صنایع دستی یا طرح های دستی را در آن بنویسید.
 • سعی کنید کسب و کار اینترنتی مدنظرتان طوری باشد که مخاطب بیشتری در آن حضور داشته باشد.
 • این حائز اهمیت است که حوزه انتخابی و ایده کاری شما طوری باشد که دارای کلمات کلیدی در گوگل باشد و آن کلمات کلیدی توسط مخاطبان جستجو بالاتری داشته باشد.
 • سعی کنید برای وب سایت خود یک فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات داشته باشیم. خب این هم نیاز به کدنویسی نداشته و شما با نصب یک پلاگین بر روی سایت خود می توانید وب سایت فروشگاهی با تمام امکانات باشید.
 • در قسمت پایانی شغل های اینترنتی، شما باید به طور دائم و پیوسته وبسایت خود را به روز نگه دارید و جایگاه سایت خود را برای موتورهای جستجوگر حفظ کنید تا بتوانید فروش همیشگی و روزافزون داشته باشید.
 • کاری را انتخاب کنید که در آن رقیب زیادی داشته باشید: اگر حوزه فعالیت آن طوری باشد که رقبای زیادی در آن فعالیت می‌کنند بدانید که درآمد و پول زیاد در آن مسیر است زیرا حوزه‌هایی که در آن رقابت کم وجود دارد خواهان و مخاطب کم و درنتیجه پول کمتری در آن به شما می‌رسد. پس نگذارید ترس از رقیب باعث شکست شما شود.
 • به نظرتان چه‌کارهایی نیاز است که بعد از مرحله فروش محصولات شما فروش چند برابر داشته باشید؟ بله شما باید وب‌سایت خود را در موتورهای جستجوگر بهینه‌سازی کنید و در اصطلاح باید سئو کنید. یعنی بتوانید حداقل در صفحه اول و در نتایج اول جستجوی گوگل قرار بگیرید تا افزایش فروش ۳۰۰ درصدی برای شما به وجود آید. اگر تخصص سئو را ندارید بسیاری از ارائه‌دهندگان سئو این آمادگی را دارند که وب‌سایت شما را ارتقا داده و میزان بازدید و فروشتان را چندین برابر کنند.
 • یکی دیگر از روش‌های افزایش فروش سایت شما ایمیل مارکتینگ می‌باشد که شما با راه اندازی این کار می‌توانید مشتری‌های دائمی و همیشگی داشته باشید و همیشه به‌وسیله ایمیل اطلاعات مدنظرتان را به کاربران ارسال کنید.
 • نکته‌ای که باید مدنظر داشته باشید این است که محصولات موجود در وب‌سایت شما اگر به‌صورت دانلودی بوده باید آن را به‌صورت اتوماتیک بعد از خرید کاربران برایشان ارسال شود و اگر فیزیکی باشد باید این محصول برای کاربر پست شود. کیفیت این کار می‌تواند تبلیغ بسیار تأثیرگذار برای وب‌سایت و کسب و کار اینترنتی شما باشد.
 • حال باید برای کسب و کار خود یک وب‌سایت طراحی کنید که اگر برنامه‌نویس باشید می‌توانید یک وب‌سایت خوب برای خود طراحی کنید و اگر برنامه‌نویسی را نمی‌دانید اصلاً نترسید و نگران نباشید چون بدون داشتن علم کد نویسی می‌توان یک وب‌سایت با تمام امکانات راه اندازی کرد. شما فقط باید طراحی وب‌سایت خود را به شرکت‌های طراحی سایت بسپارید. بعدازآن شما سایت را تحویل گرفته و به میل خود آن را مدیریت می‌کنید.
 • برای انتخاب حوزه فعالیتی که می‌خواهید انجام دهید حتماً وقت و زمان بگذارید و عجله نکنید. کیفیت در این امر بسیار حائز اهمیت است زیرا شما باید درآمدزایی بالا و از آن مهم‌تر طولانی‌مدت داشته باشید. کیفیت کار شما باید طوری باشد که مخاطب بعد از یک‌بار مراجعه حتماً بازهم به شما مراجعه کند.
 • این حائز اهمیت است که حوزه انتخابی و ایده کاری شما طوری باشد که دارای کلمات کلیدی در گوگل باشد و آن کلمات کلیدی توسط مخاطبان جستجو بالاتری داشته باشد.

کسب و کار اینترنتی مطمئن در منزل

شغل اینترنتی در منزل در اینترنت فراوان وجود دارد و فقط کافی است تا ببینید در کدام حوزه قصد فعالیت دارید و چه مهارت و چه تخصصی در خود میبینید که فکر میکنید میتوانید کسب درآمد فوری از اینترنت داشته باشید؟ ایده‌های کسب و کار اینترنتی پولساز هم برای کار کردن با گوشی و هم با لپ‌تاپ و کامپیوتر شخصی وجود دارد.

اطمینان داشتن از کسب و کارهای آنلاین کمی سخت است. اگر برای دیگران کار کنید و حقوق خود را از آن‌ها دریافت کنید، شما باید سعی کنید تا از سامانه کسب و کار اینترنتی، وب‌سایت‌ها و شرکت‌هایی که نماد اعتماد دارند را پیدا کنید و در آن شرکت‌ها استخدام شوید.

البته توصیه میکنیم تا خودتان به‌صورت شخصی کسب و کار اینترنتی در منزل بدون سرمایه را آغاز کنید تا مدیریت بهتری بر روی امور داشته باشید. تجارت آنلاین روزبه‌روز در حال گسترش و پیشرفت است؛ باید از فرصتی که رایگان در اختیار همه افراد جامعه قرارگرفته است نهایت بهره برده شود تا درآمد ثابت از اینترنت به‌صورت کار در منزل داشت. مطمئن شدن از کسب و کاری که دستمزد را سر موقع پرداخت میکند، برمیگردد به سابقه‌ای که آن شرکت دارد؛ سپس میتوانید با خیال راحت با همکاری هم، در پیشبرد اهداف به یکدیگر یاری برسانید.

برای مثال، کسب درآمد از اینستاگرام توسط پیج شخصی، میتواند اطمینان‌پذیر باشد تا اینکه برای پیج دیگری کار کنید؛ همچنین برای وب‌سایت نیز به همین صورت است. آموزش و یادگیری کامل در حوزه‌ای که قصد فعالیت دارید، باعث میشود تا در آن زمینه خبره شوید و بتوانید با رقبای هم حوزه خود رقابت کنید. چرا کار اینترنتی مطمئن است؟ زیرا در ابتدای راه‌اندازی کسب و کار سرمایه اولیه نیاز نخواهید داشت و هزینه برای شروع کار لازم ندارید.

سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه

خیلی‌ها می‌پرسند که آیا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز به سرمایه اولیه داریم؟ یا اینکه چقدر باید در اول کار هزینه کنیم تا بتوانیم به نتیجه و هدف دلخواه خودمان برسیم؟ در پاسخ به این سؤال باید بگویم که حتی بدون سرمایه اولیه نیز می‌توان یک کسب و کار در اینترنت برای خود راه اندازی کرد. برای مثال کسب و کار اینستاگرامی نیازمند این است که یک پیچ ایجاد کنید و با تولید محتوای هدفمند مخاطبان خود را زیاد کنید.

کدام شغل های اینترنتی جدید را می توان بدون سرمایه راه اندازی کرد؟

 • کسب درآمد از اینستاگرام
 • همکاری در فروش
 • کسب درآمد از تلگرام
 • راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی
 • آموزش آنلاین
 • ایفلوئنسر مارکتینگ
 • کسب درآمد از یوتیوب

همچنین اگر سایتی را که می‌خواهید راه اندازی کنید، نیازمند این است که یک هاست و دامنه تهیه کنید که هزینه بسیار کمی دارد و با تولید محتوای سئو شده خود را در موتورهای جستجو بالا بیاورید. همان‌طور که می‌بینید هیچ سرمایه خاصی برای راه اندازی نیاز ندارید. ایده‌های شغل اینترنتی بدون سرمایه در اینترنت زیاد است و فقط با یک جستجوی ساده می‌توان آن‌ها را پیدا کرد و با برنامه ریزی مشخص به موفقیت در کسب و کارتان برسید.

نیاز نداشتن به پول در ابتدای کار، راه اندازی بدون تخصص و دانش از مزایای مثبت کسب و کارهای اینترنتی می‌باشد که انرژی شما را برای ادامه کار بیشتر می‌کند. اگر هنوز کار خاصی برای خود پیدا نکرده‌اید، کسب و کارهای جدید اینترنتی با سرمایه خیلی کم و حتی بدون سرمایه در اینترنت وجود دارد که می‌تواند زندگی شما را متحول کند. ما نمی‌گوییم که در ابتدای کار هیچ هزینه‌ای نباید بکنید، ولی هزینه آن‌قدر کم است که به چشم نمی‌آید. کسب و کارهای مناسب برای آموزش آنلاین، همکاری در فروش، فروشگاه اینترنتی، کسب درآمد از یوتیوب، تلگرام جزء کارهای اینترنتی هستند که بدون سرمایه می‌توان آنها را راه اندازی کرد.

کسب و کار اینترنتی در ایران

با توجه به رشد فناوری و تکنولوژی در کشور ایران، مردمان ایرانی خریدهای خود را به‌صورت اینترنتی انجام می‌دهند و برای حل مشکلات خود اولین جایی که سر می‌زنند در فضای اینترنت است.  به همین دلیل راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی برای فارسی‌زبانان ایران‌زمین، علاوه بر رفع نیاز آن‌ها برای شما درآمدزایی بالایی را به همراه دارد.  در ابتدای راه باید ببینید در چه حرفه‌ای علاقه فعالیت و داشتن شغل آنلاین را دارید، سپس با برنامه‌ریزی حرفه‌ای و عمل کردن به آن می‌توانید مخاطبان کسب و کار خود را در محیط آنلاین شغل خود افزایش دهید و  فروش بالاتری از طریق  محصولات و خدمات داشته باشید.

ایرانی‌ها سعی دارند تا نیازهای خود را از طریق اینترنت برطرف کنند، چون راحت‌تر است و حال اگر آن‌کسی که نیازشان را برطرف می‌کند شما باشید پیروز راه هستید. برای موفقیت در کسب و کار آنلاین داشتن تجربه و دانش کافی در حوزه تخصصی خود بسیار ارزشمند و مهم هست. بنابراین باید بدانید که برای موفق شدن در هر شغل اینترنتی باید صبر و تلاش مداوم داشته باشید تا بتوانید در این فضای پررقابت به کسب درآمد بپردازید.

چرا باید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی باشیم؟

راه اندازی کسب و کار اینترنتی

همانطور که اطلاع دارید کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. کسب و کارهای سنتی مثل مغازه های فروش کیف و کفش، پوشاک، لوازم خانگی و … به کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه های اینترنتی تبدیل شده اند. اما چرا باید کار اینترنتی داشته باشیم؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم، فرصت های پولسازی با توجه به کشیده شدن مردم به سمت اینترنت ایجاد شده است. طبق آمارها در چند سال آینده کسب و کار آنلاین نسبت به گذشته ۵ تا ۶ برابر افزایش می یابد.  با توجه به شرایط اقتصادی کشور، راه اندازی کار در اینترنت شما را از عادی بودن  دور می کند و شما را به سمت درآمد  بالا می برد.  اولین دلیل برای راه اندازی کسب و کار آنلاین، کمبود شغل و عدم استخدام شرکت ها می باشد.  دومین دلیل، نابودی و از بین رفتن کسب و کار های سنتی به دلیل هجوم مردم به سمت شبکه‌های اجتماعی و سایت ها است.  علت سوم هم  عدم محدودیت در درآمد  کسب و کار اینترنتی است  و می توانید بدون محدودیت درآمد خود را بیشتر کنید.  مورد بعدی هم این است که بدون سرمایه اولیه می‌توانید کار خود را شروع کنید.

5 دلیل ورود به کسب و کار اینترنتی (حتما گوش کنید):

آخرین دلیل هم تبلیغات کم نسبت به کسب و کارهای سنتی است.  در کل می توان گفت این نوع کسب و کارها به زودی جایگزین می شوند. شما نباید این فرصت طلایی را از دست بدهید.  مطمئن باشید که در شرایط فعلی بهترین گزینه راه‌اندازی یک کار اینترنتی در منزل است.  هر چه راه اندازی و شروع کار خود را عقب بیندازید از دیگران عقب می مانید و کسی برنده است که زودتر و با برنامه‌ریزی دقیق و بهتر به سمت هدف خود حرکت کند.  ما در ادامه در مورد ایده های پولساز نیز با شما صحبت می کنیم تا بتوانید بهترین مسیر را برای کسب درآمد اینترنتی انتخاب کنید.

 دلایل راه اندازی کسب و کار صورت اینترنتی

 •  کمبود شغل و استخدام نکردن شرکت های دولتی و خصوصی
 •  از بین رفتن کسب و کارهای سنتی و جایگزین شدن کسب و کارهای جدید اینترنتی
 •  درآمد نامحدود و افزایش درآمد با تلاش بیشتر
 •  بدون نیاز داشتن به سرمایه اولیه
 •  تبلیغات رایگان از طریق سئو در صورت داشتن سایت

بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی چقدر طول می‌کشد تا به درآمد برسیم؟

کار اینترنتی با درآمد بالا

یکی از سؤالات پرتکراری که قبل از راه اندازی مشاغل اینترنتی اکثر می‌پرسند این است که چقدر طول می‌کشد تا به درآمد برسیم. اگر هدف گذاری درست انجام داده باشید، در همان ماه‌های اول به درآمد قابل قبولی می‌رسید و پس از گذشت هر ماه به درآمد شما افزوده می‌شود و نامحدود می‌باشد.

اگر سایت اینترنتی داشته باشید اگر قصد کسب درآمد از اینستاگرام را دارید
نیاز به تبلیغات آن‌چنانی ندارید و با سئو می‌توانید در مدت زمان ۴ ماه تا ۱۰ ماه به نتایج اولیه گوگل برسید و رسیدن به نتیجه دلخواه بستگی به قدرت کلمات کلیدی شما دارد که اگر رقابت بالایی داشته باشد، ممکن است دیرتر به نتیجه برسید، چون جستجوی بیشتری دارد و در عوض درآمد بسیار بالایی را به شما می‌رساند. علاوه بر تولید محتوا که هر روز باید در پیج قرار بگیرد و تعامل کاربران را با کسب و کار خود بیشتر کنید، برای نتیجه گیری زودتر باید در پیج های مشابه با حوزه فعالیتی خود، تبلیغات انجام دهید تا مخاطبان جدیدی را جذب کنید.بعد از راه اندازی کسب و کار با قدرت به آن برنامه ریزی و هدف گذاری که انجام داده‌اید، پایبند باشید، زیرا رسیدن به درآمد بالا نیازمند پایبند بودن به تعهدات است.

نکات مهم در راه رسیدن به درآمد بالا در کار اینترنتی:

 • تعیین بودجه برای انجام اهداف
 • ارائه خدمان و محصول منحصر به فرد و قابل قبول
 • هدف خود را برنامه ریزی کنید
 • مدیریت هزینه ها برای جلوگیری از هدر رفت پول و درآمد
 • تغییر افکار شخصی و یادگیری از تجربه بزرگان آن حوزه
 • همراه شدن با افراد موفق و همکاری با آنها
 • ریسک پذیر بودن در مواقعی که از انجام امورات اطمینان لازم را دارید

سعی کنید روز به روز انتظارات خود را از کسب و کار خود بالا ببرید تا بتوانید کسب و کار خود را رونق دهید. اگر هم به عنوان فریلنسر در حال فعالیت هستید، برای اینکه درآمد خود را بیشتر کنید، باید پروژه‌های بیشتری را قبول کنید و زمان بیشتری برای رسیدن به درآمد بالا بگذارید.

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی به چه مجوزهایی نیاز داریم؟

آموزش کسب و کار اینترنتی

آیا تاکنون می‌دانستید که دریافت مجوز برای کسب و کار آنلاین چقدر می تواند مفید باشد؟ برای شروع کار نیاز به مجوز برای کسب و کار اینترنتی خود ندارید و حتی می توانید هیچ وقت این مجوز را برای کسب و کار خود دریافت نکنید. البته داشتن مجوز کسب و کار آنلاین مزایایی هم دارد. شما اگر برای کسب و کار خود یک مجوز رسمی داشته باشید، کاربران شما به سایت شما اعتماد می‌کنند و با خود می گویند که حتما سایت یا پیج اینستاگرام شما منبع معتبری است.

به همین خاطر دریافت مجوز برای کسب و کار اینترنتی بسیار ضروری است. شما می توانید سایت یا صفحه اینستاگرام خود را در سه سامانه مختلف به ثبت برسانید و نماد الکترونیکی معتبر را دریافت کنید. داشتن یک مجوز نیز کافی است. به هر حال ما هر سه سامانه را به شما معرفی می کنیم تا یکی را انتخاب کنید.

 1. سامانه اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
 2. سامانه نماد اعتماد الکترونیکی
 3. سامانه ساماندهی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال)

این سه سامانه برای دریافت مجوز برای مشاغل اینترنتی می باشد که می توانید در کمترین زمان و به صورت اینترنتی بدون اینکه مراجعه حضوری داشته باشید، برای کسب و کار خود مجوز رسمی دریافت کنید. بدین صورت با دریافت نماد معتبر الکترونیکی، عموم مردم بهتر می توانند از شما خرید کنند و با اطمینان بیشتری از سایت شما دیدن کنند. برای اطلاعات لازم جهت صدور مجوز شغل های اینترنتی و مدارک لازم می توانید به این سایت ها مراجعه کنید. سعی کنید پس از راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای سایت خود یک مجوز برای کسب و کار خود دریافت کنید. دستگاه اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت وظیفه صادر کردن مجوز برای کسب و کار شما را دارد.

چگونه در کسب و کار اینترنتی موفق شویم؟

کسب و کار اینترنتی موفق

برای اینکه در کسب و کار خود موفق شوید، باید خودتان صاحب کسب و کار باشید تا مدیریت کامل پروژه زیر نظر شما باشد. جهت رسیدن به موفقیت در این راه باید خودتان باشید، چون هر کسی غیر از شما دلش برای کاری که می خواهید انجام دهید نمی سوزد. پس لازمه داشتن یک درآمد ثابت این است که مالک کسب و کار اینترنتی باشید. مزیت رقابتی یک از ارکان اصلی برای موفق شدن در کسب و کار در اینترنت است.

توجه به مزیت رقابتی باعث می شود تا صاحبان کسب و کار خود را از دیگران متفاوت کنند تا بتوانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند. برنامه ریزی طولانی مدت یکی از فاکتورهای مهم دیگری است که موفقیت را به دنبال دارد. انجام درست و دقیق امور و بررسی مستمر، پیروزی را از آن شما خواهد کرد که این پیروز شدن، رسیدن به درآمد بالا با سرمایه کم است.

اگر می‌خواهید از مزایای کسب و کار آنلاین بهره‌مند شوید، باید از نمونه‌های موفق در زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، الگو بگیرید و از تجربه‌ی آنها در حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، استفاده کنید که این امر موجب کاهش زمان و هزینه خواهد شد. افزایش اطلاعات و دانش در حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، موفقیت شما را در آینده کاری تضمین می‌کند. ایجاد تعامل باعث می‌شود تا مشتری برای شما سایت شما ایجاد شود. یعنی نظرات مخاطبان را منتشر کنید و پاسخی که نیاز آنها را برطرف کند، بدهید.

عوامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی:

 • خودتان باشید
 • پول درآوردن در خواب
 • ایجاد مزیت رقابتی
 • برنامه ریزی طولانی مدت
 • الگو گرفتن از نمونه‌های موفق
 • ایجاد تعامل
 • افزایش آگاهی در زمینه کسب و کار شخصی
 • بازاریابی در شبکه های اجتماعی

مهارت های لازم برای شروع کسب و کار اینترنتی

در ادامه می خواهیم مهارت های لازم که شما برای شروع یک کسب و کار اینترنتی ایده آل و پیشرو به آن نیاز دارید را معرفی کنیم، زیرا برای شروع هر کاری نیاز است که قبل از آن مهارت های لازم کسب شود.

اگر می خواهید در این راه موفق باشید، باید آموزش های رایگان و اصول لازم برای آن را بدانید و یا از شخصی که مهارت‌های لازم را دارد کمک بگیرید. مثلاً اگر شما اصول بازاریابی اینترنتی را نمی دانید، یک متخصص دیجیتال مارکتینگ راهنمای بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

مورد دیگری که بسیار حائز اهمیت است، برند سازی می باشد. وقتی شما برای کاربران یک مرجع در زمینه خود شدید آنها شما و سایت تان را به دیگران معرفی می کنند و اشتراک گذاشتن شما توسط مخاطبان یعنی ابتدای صعود شما به هدفتان. به همین صورت باید ادامه دهید و برای هر روزتان برنامه داشته باشید.

در پایان این بخش باز هم تاکید می کنم که اگر در ایده پیشنهادی برای خود مهارت و تخصص کامل را ندارید هیچ مشکلی نیست. شما باید حتماً شروع کنید. می توانید در حین کار از متخصصان کمک بگیرید اما هیچ وقت متوقف نشوید و برای هر ساعت از روز خود برنامه ریزی کنید و به مهارت های خود بیفزایید. قطعاً بعد از مدتی کوتاه، پیشرفت در کار خود را خواهید دید.

ایده های کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه 

ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

نیازی نیست که به دنبال ایده‌های ناب و کمیاب بگردید. البته اگر بتوانید ایده‌های اجرا نشده را در فضای اینترنت و آنلاین به کار گیرید، بسیار سودآور خواهد بود؛ اما برخی مشاغل هنوز در بستر اینترنت دارای بازدهی و سوددهی بسیار بالایی هستند و از رونق نمی‌افتند. در ادامه به 3 مورد از این کسب و کارها اشاره می‌کنیم.

همان طور که گفتیم این میدان کسب و کار آنلاین یک فرصت پولساز برای شما فرد خلاق در این عرصه می باشد. شمایی که با شوق و اشتیاق قصد ایجاد یک کسب و کار پرسود اینترنتی را دارید، اما باید بدانید که ایده های مختلفی هم برای این کار وجود دارد که اگر با آن آشنایی کاملی ندارید اصلا جای نگرانی نیست. ما در این قسمت بهترین و پولسازترین ایده های کسب و کار آنلاین را به شما معرفی می کنیم.

اگر یک ایده خوب برای کار اینترنتی خود انتخاب کنید، حتماً در زمانی که خواب هستید هم به حساب بانکی تان پول واریز خواهد شد. با مشاغل اینترنتی خوب شما در خواب و یا مسافرت و یا هر جایی که باشید، پول از طریق سایت و یا هر کسب و کار مجازی که راه انداخته‌اید به سمت شما سرازیر می شود. بهتر از این نمی شود.

در ادامه قصد داریم چند انواع ایده های پولساز و کاربردی و معروف در زمینه آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی را به شما معرفی کنیم. این می تواند نقشه راه شما در مسیر خوشبختی باشد.

انجام امور تبلیغاتی

یکی از حوزه‌های پردرآمد کاری در کسب و کار اینترنتی انجام امور تبلیغات است که شرکت‌ها و افراد بزرگ در جهان نیز درآمد اصلی خود را از تبلیغات دریافت می‌کنند. امروزه بسیاری از پیج­های بزرگ اینستاگرامی فقط با تبلیغات کسب درآمد می‌کنند. البته که درآمد حاصل از آن را می‌توان بیشترین درآمدی که یک فرد می‌تواند داشته باشد محسوب کرد. آیا میدانستید که درآمد یک شاخ اینستاگرام از تبلیغ چقدر است ؟ می‌توان گفت افراد شاخص در اینستاگرام با درآمد تبلیغاتی حدوداً روزی 100 میلیون تومان، نمونه­های خوبی برای این هستند که بتوان کار تبلیغاتی را به عنوان یک کسب و کار موفق معرفی کرد.

حتی سایت‌های بزرگی مثل ورزش 3 که از سایت‌های شاخص ایران است، تمامی درآمد خود را از تبلیغات به دست می‌آورد. پس می‌توان گفت این کار می‌تواند بهترین و کم هزینه ترین کاری باشد که یک نوجوان هم به‌راحتی می‌تواند با داشتن یک پیج اینستاگرامی یا یک سایت اینترنتی خوب از آن کسب درآمد فوق العاده ای داشته باشد. شاید پیشرفت در سایت دیرتر از پیج اینستاگرام اتفاق بیفتد اما فرقی نمی‌کند؛ اگر فرد عجولی هستید اینستاگرام خیلی زود شما را به هدف مالی مد نظر از تبلیغات می‌رساند.

سرمایه‌گذاری بیت کوین به صورت آنلاین

سرمایه‌گذاری و خرید و فروش ارز دیجیتال فوق العاده جذاب و در عین حال نیاز به آموزش‌های تخصصی دارد. بیت کوین، بزرگ‌ترین پرچم‌دار بیش از دو هزار ارز دیجیتال در جهان است. علاوه بر افراد که به طور شخصی اقدام به خرید و فروش بیت کوین می‌کنند، شرکت‌های بزرگ بین‌المللی نیز وارد این عرصه شده‌اند. در یکی دو سال اخیر، محبوبیت و به تبع آن قیمت خرید و فروش بیت کوین، به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا کرده است.

نام بیت کوین با کسب و کار اینترنتی عجین شده است و از همدیگر قابل تفکیک نیستند. برای خرید بیت کوین، شما باید یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید. این کیف پول که از آن تحت عنوان Wallet یاد می‌شود، از صرافی‌های بزرگ بین‌المللی خریداری می­شود. از آنجا که به دلیل اعمال تحریم‌ها، امکان خرید بیت کوین برای کاربران ایرانی وجود ندارند، برخی صرافی‌های داخل کشور این خدمات را به هموطنان ارائه می‌دهند. این صرافی‌ها به‌عنوان واسط عمل می‌کنند و باید به آنها کارمزد پرداخت کنید. در مورد صرافی‌های مختلف، خوب تحقیق کنید و از عملکرد صحیح آنها اطمینان حاصل کنید. چون بیت کوین بازار خوبی برای کلاهبرداران درست کرده است!

بازار بیت کوین گاهی با نوساناتی مواجه می‌شود که ممکن است به ضرر شما باشد. پس باید دانش و مهارت لازم در این زمینه را به‌خوبی کسب کنید تا در صورت کاهش قیمت آن، دچار یاس و ناامیدی نشوید.

طراحی لوگو آنلاین

لوگو یک نماد منحصر به فرد از یک کسب و کار، شرکت، فرهنگ و هنر و … است. لوگو در واقع زبان گویای نوع کسب و کار شما به مخاطبین است. به همین دلیل شرکت‌های تجاری بزرگ، مبالغ هنگفتی برای طراحی لوگو صرف می‌کنند. در ایران نیز شغل طراحی لوگو دارای ارزش و جایگاه ویژه‌ای است.

برای شروع به فعالیت در زمینه طراحی لوگو، نیاز به گذراندن دوره‌های فتوشاپ و کار با انواع نرم‌افزارهای طراحی و ویرایش عکس و تصویر است. علاوه بر آن کسب مهارت در تایپوگرافی، توانایی شما در طراحی لوگو را افزایش می‌دهد.

امروزه اینترنت کار را برای خیلی از طراحان گرافیک و به ویژه لوگو راحت کرده است؛ زیرا دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شرکت‌های گرافیکی جهت استخدام نیست. طراحی لوگو به صورت آنلاین، یکی از بهترین شغل‌های اینترنتی در ایران و جهان است. درآمد این شغل نسبتاً خوب و بالاست. میزان درآمد حاصل از طراحی لوگو به میزان مهارت طراح و گرافیست بستگی دارد.

داشتن ذوق و خلاقیت در کنار مهارت و تخصص، تأثیر زیادی در موفقیت و کسب درآمد بیشتر در طراحی لوگو دارد. همچنین باید توانایی برقراری ارتباط و روابط عمومی بالایی داشته باشید تا قابلیت و امکان درک مقصود مشتری از نوع سفارش برای شما راحت باشد. کسب دانش و مهارت بیشتر، تضمین کننده موفقیت و درآمد بیشتر است.

فروش هاست

یکی دیگر از کسب و کارهای موفق اینترنتی ایجاد سایتی برای فروش هاست است. شما با ایجاد یک شرکت میزبانی وب می‌توانید بهترین خدمات هاستینگ را در اختیار افرادی قرار دهید که صاحب وب سایت هستند و برای ارتقای فضای مدریت فایل خود نیاز به ارتقای هاست دارند؛ مانند دیگر کسب و کارهای اینترنتی، این کار نیز رقبای خاصی دارد که شما می‌توانید با مقداری دقت و کیفیت و ریز بینی بیشتر، خدمات هاستینگ خود را مطرح کنید. البته در حال حاضر شرکت‌های زیادی در ایران مثل میهن وب هاست، ایران سرور و سون هاست و … در حال ارائه خدمات هاست سایت هستند که کیفیت و خدمات مطلوبی را ارائه می‌دهند که می‌توانید با نگاهی به خدمات ارائه شده توسط این شرکت‌ها، نیازهای اولیه را در آن پیدا کنید. شما برای ورود به این کار باید با قدرت شروع کنید و در ابتدا می‌توان با تبلیغات و ارائه تخفیفات شروع کنید و خدمات 24 ساعته ارائه دهید.

با توجه به اینکه خدماتی که شما در این کار ارائه می‌کنید از نیازهای ضروری وب سایت است پس می‌تواند یک منبع درآمد همیشگی برای شما باشد پس باید کسب و کارتان را با کیفیت ارائه دهید.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

حتماً شما هم یک بار از فروشگاه های اینترنتی خرید انجام داده اید. با پیشرفت علم در چند سال اخیر متوجه شدیم که یکی از بهترین راهکارها برای فروش محصولات ایجاد یک فروشگاه اینترنتی می باشد. بهتر است بدانید که داشتن یک فروشگاه اینترنتی نیازی به علم برنامه نویسی ندارد و شما به راحتی و با چند قدم ساده می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و به سودهای بالا در فروش تان برسید.

حال شما مختارید بین فروش انواع محصولات فیزیکی مانند فروش لوازم جانبی گوشی، عطر، صنایع دستی و‌…. و یا اینکه ممکن است تخصص خاصی داشته باشید که آن را به صورت فایل دانلودی ارائه دهید و به فروش برسانید. به همین راحتی در یک فروشگاه محصولاتتان به فروش می رسد.

با توجه به ورود مردم ایران به شبکه‌های اجتماعی به خصوص اینستاگرام، فرصت بسیار خوبی پیش آمده است تا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی با موبایل در این فضا به درآمد خوبی برسیم. یکی از راه‌های کسب درآمد از اینستاگرام راه اندازی فروشگاه و فروش محصولات در آن پیج می‌باشد. همان‌طور که در ابتدای مقاله در مورد مهارت مورد نیاز صحبت کردیم، باید توجه داشته باشید تا با بلاگری در حوزه تخصصی خودتان می‌توانید محصولات خود را تبلیغ کنید. پ

شما می‌بایست هر روز در اینستاگرام فعالیت کنید. ممکن است در این راه دیر به نتیجه برسید که این قانون موفقیت در کسب و کار در اینترنت است. با هدف گذاری مشخص هر روز پست و استوری قرار دهید و تعامل کاربران را با کسب و کار خود بیشتر کنید تا مخاطبان مشتاق به خرید از محصول شما شوند.

شغل پشتیبانی و نگهداری سایت

پشتیبانی سایت، شامل مجموعه وظایفی است که از زمان طراحی سایت برای بقای کسب و کار اینترنتی باید به آن توجه ویژه داشت. این وظایف در برخی موارد جزئی، بر اساس نوع وب سایت­های خبری، مجله‌ای و فروشگاهی با یکدیگر متفاوت هستند؛ اما به طور کلی انجام عملیات‌های پشتیبانی فنی و محتوایی سایت بر عهده پشتیبان یا همان ادمین وب سایت است.

با رشد و گسترش چشمگیر وب سایت­ها، نیاز به مدیریت و حفاظت از کلیه عملکردهای آن بسیار ضروری است. ادمین وب سایت یا وبمستر، باید به دانش فنی و تخصصی مجهز باشد. انجام به‌روزرسانی بخش‌های مختلف وب سایت از جمله قالب و افزونه‌های وب سایت، رفع اختلالات و مشکلات سرور در صورت بروز ناگهانی از نمونه وظایف یک وبمستر است.

شغل پشتیبانی و نگهداری وب سایت، علاوه بر استخدام در شرکت‌ها به صورت حضوری، قابلیت دورکاری نیز دارد. درآمد حاصل از این شغل، معمولاً با توجه ‌به میزان خدماتی که ارائه می‌دهید به‌صورت توافقی بین ادمین و صاحب سایت مشخص می‌شود.

تولید محتوا

کسب درآمد با تولید محتوا

این روزها هر کسی که دستی بر آتش فضای مجازی و اینترنت دارد با هدف های شخصی و یا شغلی در حال تولید محتوا می باشد. حتماً قبل از تولید محتوا باید در ابتدا باید کار تخصصی و زمینه خاصی را در پیش بگیریم و برای آن محتوا تولید کنیم. سعی کنید اگر محتوای جدیدی برای ارائه ندارید، محتواهای قبلی خود را تکمیل کنید و به نوعی آن را به روز رسانی کنید. این کار بنیادی باعث ارزشمند تر شدن و سودمندی بیشتر برای مخاطب است.

اگر دوست دارید بیشتر از دیگران در گوگل دیده شوید باید سئو کردن را در اولویت کار محتوای تان قرار دهید و اما برای صعود کردند باید تولید محتوای سئو شده و کاربردی داشته باشید، طوری که توجه مخاطبان را به خود جذب کند. پس از تولید محتوا می تواند در ابعاد مختلفی برای شما شغل ایجاد کند و حتی همین یک مورد می تواند شغل اصلی شما باشد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با “سئو”

کسب درآمد از سئو

بهینه سازی و سئو سایت را می‌توان یک کسب و کار اینترنتی پولساز دانست زیرا فرد یا شرکتی که پروژه سئو را تحویل می‌گیرد، مسئولیت مهمی را قبول می‌کند زیرا تحول و تنزل یک کسب و کار با توجه به عملکرد سئوکار ایجاد می‌شود. برای مثال حوزه پزشکی که یک حوزه حساس است و رقابت در آن تنگاتنگ است، اگر پزشکی سئو سایت پزشکی خود را به شما که در حوزه سئو سایت پروژه انجام می‌دهید، بسپارد، قطعاً نتیجه‌ای که از شما در انتهای کار می‌خواهد، بهینه سازی و سئو سایت به صورت حرفه ای است زیرا روی این کار سرمایه گذاری کرده و می‌داند که نتیجه مثبت سئو چقدر می‌تواند از جهات مختلف در پیشرفت این پزشک در حوزه کاری خود مؤثر باشد.

در بقیه کسب و کارها نیز همین گونه انتظارات پیش بینی می‌شود. پس شما به عنوان یک سئوکار باید بتوانید اولاً خود را به بقیه بشناسانید و رزومه کاری خود را قوی کنید و ثانیاً نتیجه کارتان درخشان‌تر از بقیه سئوکاران باشد. این باعث تبلیغ خودتان توسط مشتریان خواهد شد و در پیشرفت کارتان بسیار مؤثر است. البته شما برای اینکه یک سئوکار حرفه ای شوید باید آموزش‌های لازم را دیده باشید.

اگر با ابعاد مختلف موتورهای جستجو آشنایی کامل دارید، می توانید به راحتی سئوکار یا مشاور سئو باشید که این خود گزینه‌ای پردرآمد برای شما خواهد بود. بسیاری از صاحبان مشاغل به خصوص آنهایی که کسب و کار کوچکی دارند با سئو آشنایی ندارند اینکه چه تاثیری می‌تواند بر روی فروش و تجارت آنها بگذارد از این موضوع بی خبرند.

شما با ارائه این توانایی و استفاده از همین فضای آنلاین و آشنایی با روش های موفقیت در سئو می‌توانید کسب و کار خود را راه بیندازید. باید اشاره کنم که این حوزه از کسب و کار نیاز به آموزش مداوم دارد چرا که الگوریتم های گوگل روزبه‌روز تغییر می کند. پس برای شروع این کار شما باید مهارت‌های بازاریابی در وب که شامل تجزیه و تحلیل داده، استراتژی تولید محتوا و آن هم محتوای ارگانیک که بتواند تاثیر بسزایی در نتیجه های گوگل داشته باشد را تولید کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

این سوالی است که افراد ابتدایی می پرسند که آیا واقعاً می شود از اینستاگرام پول درآورد؟ خوب این کاملاً جوابش واضح است که کسب درآمد از اینستاگرام کاملاً اثبات شده می باشد. اگر می‌خواهید درآمد میلیونی از اینستاگرام داشته باشید، باید تلاش مضاعف و خلاقیت و وقت گذاشتن را مد نظر داشته باشید که البته اگر مقداری هم پول صرف کنید کارتان سریع تر رونق خواهد گرفت.

مدرس: علیرضا

فایل صوتی ویدیو بالا:

شما در اینستاگرام می توانید فروش تبلیغ مستقیم داشته باشید و یا فروش کالا و خدمات که یکی از بهترین کسب و کارهای اینترنتی می باشد. همچنین اشتراک گیری از سایت های دیگر، تبلیغ شرکت های معتبر، فروش فالوور، لایک، کامنت اینستاگرام و یک کار همه روزه که استوری و لایک پست ها می باشد، دنیای پر پول اینستاگرام را نمایان می کند. هر یک از این کارها در پیج اینستاگرامی شما قابل تحقق خواهد بود.

کسب درآمد از تلگرام

این هم روش جذاب دیگر برای کسب درآمد است‌. بله درست حدس زده اید، کسب درآمد از تلگرام منظورم است. شما برای کسب درآمد از تلگرام نیاز به سرمایه اولیه زیاد نخواهید داشت و حتی نیاز به مجوز های دست و پاگیر نیست. بلکه در محیط کاربری آسان با پشتیبانی از زبان فارسی و امنیت بالا می توانید کسب درآمد کنید. البته ربات های تلگرامی همیار شما خواهند بود.

شما به راحتی یک کانال تلگرامی راه اندازی می کنید و این با توجه به ایده شما در تخصصی که دارید هم بستگی دارد. بعد از راه اندازی کانال تلگرام شما نیاز به جذب فالوور برای کانال تلگرام تان دارید. حتما می پرسید که چطور باید فالوور ها را جذب کانال خودم کنم؟ تکنیکهای مختلفی برای جذب فالوور وجود دارد که یکی از آنها تبادل می باشد‌. البته شما می توانید کانال تلگرام تان را در اینستاگرام و یا صفحات وب تبلیغ کنید. از دیگر راه های جذب فالوور برای کانال تلگرام تان می توان به خرید فالوور، تولید محتوای جذاب تر و برگزاری مسابقه در کانال تان باشد.

کسب درآمد از بازی

هر کسی دوست دارد در کنار بازی کردن پولی هم به دست آورد. این روزها کسب درآمد از هر طریقی امکان پذیر شده است، حتی بازی کردن. صنعت گیم روز به روز در حال بزرگ‌تر شدن است و به یکی از پولساز ترین شغل آنلاین دنیا تبدیل شده است.

بازی‌هایی وجود دارد که شما با انجام آنها پول در می‌آورید مثلاً با استفاده از بازی‌های swagbucks، paid game player، second life، inboxDollors و بازی زولا که ایرانی است می‌توانید یک کسب و کار اینترنتی با موبایل داشته باشید. بازی کردن بازی‌های آنلاین هم سرگرم کننده است و هم پول ساز که می‌تواند به صورت دلاری درآمد کسب کرد.

همکاری در فروش

بازاریابی پورسانتی و همکاری در فروش یکی دیگر ایده های کسب و کار آنلاین است. شما با این کار می توانید به درآمدهای بالا برسید. این یک کاربرد برای کسی که صاحب کسب و کار می باشد و کسی که بازاریابی را انجام می دهد، خواهد بود. مثال اینکه صاحب کسب و کار، پورسانتی را به بازاریاب خود در فروش به ازای هر بار خرید مشتری یا بازدیدکنندگان از وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود پرداخت می کند.

به زبان ساده تر می توان گفت اگر سایتی داشته باشید که خریدار از طریق سایت شما و یا لینک شما به صفحه فروشنده یا همان صاحب کار برود و خرید انجام دهد، صاحب کار به شما پورسانت ای بابت خرید خریدار می‌دهد که برای مثال می‌توان سایت دیجی‌کالا را نام برد که همکاری در فروش در آن انجام می شود و خیلی ها از این طریق پورسانت گرفته و کالاهای موجود در دیجی کالا را به فروش می رسانند. یکی از انواع کار آنلاین این روزها که سود بالایی هم دارد، همکاری در فروش می باشد.

ساخت اپلیکیشن

یکی از غول های کسب و کار بر بستر اینترنت که افراد کمتری در آن حرف های هستند و برای ورود به این کار نیاز به کارشناسی و مشاوره با حرفه ای های بازار دارد، ساخت اپلیکیشن خوب می باشد. برای ساخت یک اپلیکیشن پرسود و پردرآمد باید الگویابی را از دنیای اپ های موفق پیدا کنیم. پیشنهاد می کنیم برای ایجاد کسب و کار از طریق ساخت اپلیکیشن در ابتدا اهداف میان مدت و بلند مدت خود را مشخص کنید و همچنین نیازسنجی اطلاعاتی کاربران را در هدف تان قرار دهید و بودجه ای که برای این کار می خواهید خرج کنید را از نظر طراحی و تولید مد نظر داشته باشید. باید در نظر داشته باشید که این محصول شما نمونه بازاری دیگری دارد یا خیر؟ و یا نمونه‌های آن در چه سطحی هستند؟

ابعاد این موضوع بسیار وسیع است مانند ساخت اپلیکیشن های فروشگاهی، اپلیکیشن های آموزشی دانش آموزان و یاد دانشجویان، اپلیکیشن های آموزشی صنفی و یا مد و لباس و حتی اپلیکیشن های گردشگری و همچنین اپلیکیشن هایی در موضوع اجتماعی و مشاوره و کاریابی می‌تواند در جامعه هدف شما قرار گرفته باشد. البته اپلیکیشن های زیادی در عرصه های مختلف مانند خدماتی، خبری، ورزشی، هنری و یا همچنین سبک زندگی ساخته شده‌اند که نیاز های جامعه را برطرف می کنند و اما در این بین شما هستید که تصمیم می گیرید هدفتان از تولید اپلیکیشن چطور می تواند مخاطب را بیشتر به سمت شما جذب کند و شما از این بابت بتوانید کسب سود داشته باشید.

طراحی سایت

یکی از جذابیت‌های کار طراحی سایت آن است که شما می‌توانید به صورت دورکاری پروژه‌ها را انجام دهید و محدودیت مکانی برای کار شما وجود ندارد. برای مثال اگر شما در تهران هستید و فردی کسب و کار در استان گیلان یا شهر رشت دارد و بخواهد طراحی سایت در رشت را به شما بسپارد، این به راحتی امکان پذیر است. طراحی سایت در آینده نزدیک یکی از پردرآمدترین مشاغل در ایران خواهد بود که اگر بخواهید در آن موفق باشید باید آموزش‌های لازم در این زمینه را ببینید و پرقدرت به این کار وارد شوید.

در اینجا می پردازیم به یکی از انواع پرسودترین کار های موجود در اینترنت و آن طراحی سایت اینترنتی می باشد. بسیاری از افراد با این روش کسب و کار اینترنتی موفق را راه انداخته و توسعه داده‌اند. شما می توانید طراحی سایت انجام داده و بابت آن با توجه به کیفیت کاری که ارائه می دهید پول خوبی هم دریافت کنید.

شغل طراحی وب سایت از جمله مشاغلی است که در این سال ها بیشتر مورد توجه قرار گرفته و یک طراح وب سایت باید خلاقیت و مهارت های فنی بالایی برای ایجاد و طراحی وب سایت داشته باشد.

سعی کنید در ابتدا برای طراحی سایت ظاهر سایت را در ذهن خود تصویر سازی کنید و درک آن را داشته باشید. حال با طرح های اولیه روی کاغذ کار طراحی را شروع کنید سپس می توانید طرح اتود زده را در نرم افزارهایی مثل فتوشاپ پیاده سازی و در انتها طرح را به کد تبدیل کنید و این آماده فروش است. البته که به این سادگی برای مبتدیان نخواهد بود. سعی کنید دوره های آموزشی طراحی سایت را با قوت دنبال کنید زیرا این کار یکی از پرسود های مشاغل می باشد.

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت حوزه‌های مختلفی را شامل می‌شود و می‌توان گفت در تمامی مشاغل امکان طراحی سایت وجود دارد. یکی از حوزه‌های کاری حساس برای طراحی سایت که می‌تواند برای شما پیشنهاد جذاب و پر سودی باشد، طراحی سایت پزشکی است. قطعاً امروزه با افزایش مراجعات به پزشک، نیاز به وجود یک سایت برای پزشکان ضروری است که بتوانند در آن خدمات متنوعی از قبیل نوبت دهی آنلاین، مشاوره آنلاین، ساخت پرونده الکترونیک بیمار، برند سازی و ارائه رزومه در سایت را ارائه دهند و با این کار تحولی در حوزه پزشکی خود ایجاد کنند.

اگر شما بتوانید پروژه طراحی سایت را برای پزشک مربوطه به صورت درست و دقیق انجام دهید، قطعاً پزشک مربوطه امور مربوط به پشتیبانی سایت را نیز به شما خواهد سپرد که شما با قرارداد جدیدی که بابت پشتیبانی سایت خواهید بست، درآمد جدیدی به دست می­آورید. تمام این موارد زمانی رخ می‌دهد که شما در کسب و کار اینترنتی خود حرفه ای باشید و آموزش‌های لازم را دیده باشید.

طراحی سایت وکالت

شاید یکی از شغل‌هایی که کم‌تر کسی فکر می‌کند که برای ارائه خدمات خود، به سایت نیاز داشته باشد، مشاوران حقوقی یا وکالت است. حتماً همه ما یک وکیل را همیشه در دفتر کاری می‌دیدیم که با مراجعات مشخصی به صورت حضوری، خدمات حقوقی را انجام می‌داد. با پیشرفت حضور کسب و کارها در فضای مجازی، وکلای محترم و مشاوران حقوقی نیز با ابتکاری منحصر به فرد، با سفارش طراحی سایت وکالت، خدمات مربوطه را از طریق سایت به موکلان ارائه می‌دهند.

یکی از کسب و کارهای اینترنتی پولساز، طراحی سایت برای وکیل است که شما با دانش کامل در مورد طراحی سایت و نیازهای موجود، می‌توانید هر آنچه یک وکیل در یک سایت می‌خواهد را برایش آماده و به عنوان یک پروژه حرفه ای تحویل و از این راه کسب درآمد داشته باشید.

نیازهای یک وکیل از سایت، ارائه مشاوره آنلاین، برند سازی، مراجعات بیشتر، ساخت پرونده الکترونیک برای افراد و … هست که شما باید با توانایی و خلاقیت، بهترین نتیجه را تحویل دهید.

فریلنسر شوید

“فریلنسر” به شخصی می گویند که بدون نیاز و وابستگی به شرکت یا سازمان و کسب و کار دیگری حرفه و تخصص خودش را به صورت جداگانه برای مجموعه‌های مختلف انجام می دهد و با توجه به تخصص خود و نیاز مجموعه ها کارفرمای خود را در هر زمانی که بخواهد عوض می کند. او در این روش از کسب و کار در اینترنت حتی می تواند در یک لحظه چندین کارفرما داشته باشد.

این بسیار جذاب خواهد بود برای کسی که تخصص در کاری دارد و می تواند آن را در فضای وب و اینترنت ارائه دهد. در اینجا یک بار دیگر به اهمیت کسب مهارت و تخصص در امور مختلف در اینجا اشاره می کنیم و اینکه لحظه‌ای از یادگیری و کسب مهارت غافل نباشید.

فریلنسری و آقای خود بودن

حتماً یک بار برای شما پیش آمده که با خود بگویید دیگر دوست ندارم برای کسی کار کنم و دوست دارم مستقل باشم و برای خود کسب درامد کنم. دوست داشته باشید که در خانه بمانید و برای خودتان کار کنید. در سال های اخیر با گسترش و توسعه اینترنت و فضای وب و سر مناسبی پیش آمده تا اگر کسی می‌خواهد بدون حضور فیزیکی در شرکت و یا مجموعه بتواند کسب درآمد داشته باشد مشکلی نداشته و به راحتی این کار را انجام دهد.

در ادامه باید شغل را این طور معرفی کنم که می‌تواند تمام وقت و یا پاره وقت برای خود کار انجام داده و مختص به مکان خاصی نیست و در هر مکان و در هر زمان می‌تواند کار محوله را انجام دهد. فریلنسرها توسط شرکت ها و مجموعه ها و اغلب از طریق وب سایت ها و انجمن ها به همدیگر معرفی می شوند.

از نکات جذاب و مزایای این کار می‌توان به مواردی اشاره کرد:

 • آنها مدیر خود هستند و آزادانه برای خود کار می کنند و مختص به زمان خاصی نیستند حتی در نیمه شب ها می توانند کار خود را انجام دهند.
 • نیاز به رفت و آمد به محل کار را نداشته و زمان انجام کار برایشان منعطف است. همچنین یکی از مواردی که تاثیر گذار است این نکته که عوامل مزاحم برایش وجود ندارد و می تواند به تنهایی کار خود را اجرا و به مسئول خود تحویل دهد.
 • می تواند به راحتی کارهای روزانه و شخصی خود را نیز برسد و انجام داده و این اختیار عمل او را بالا می برد و به تنوع کاری خود می افزاید.

کدام آموزش کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه بهتر است؟

امروزه به علت افزایش خرج و مخارج‌ها بسیاری از افراد به دنبال یافتن کسب و کارهای اینترنتی می‌باشند که بدون سرمایه بتوان راه اندازی کنند. شاید ایده راه اندازی کسب و کار آنلاین بدون سرمایه در گذشته بسیار سخت و شاید از محالات بود؛ اما امروزه بسیاری از افراد توانسته‌اند با برنامه‌ریزی و به‌کارگیری ایده‌های خود انواع کسب و کارهای اینترنتی را بدون سرمایه راه اندازی کنند که از جمله آنها می‌توان:

کدام آموزش‌ها را برای راه اندازی کسب و کار آنلاین شروع کنیم؟
فریلنسینگ

به افرادی می‌گویند که در زمینه‌هایی مثل عکاسی، نویسندگی، ترجمه و غیره مهارت دارند و در خانه می‌توانند به صورت پروژه‌ای برای خود کار کنند که از جمله مزیت این شغل را می‌توان:

 •  رئیس بودن خود افراد
 • مرز برای درآمدها وجود ندارد
 • هر پروژه‌ای که دوست دارند می‌توانند انتخاب کنند.
تبلیغ کردن در اینستاگرام بسیاری از پیچ‌ها وجود دارند که افراد با استفاده از گذاشتن ویدیوهایی از روزمرگی‌های خود و یا آموزش‌های انواع غذا و کیک و غیره، توانسته‌اند جذب فالوور زیادی را داشته باشند. همین عامل سبب شده تا بسیاری از برندها کار تبلیغات محصولات خود را به این افراد واگذار کنند و در مقابل به آن‌ها پورسانتی پرداخت کنند.
کتاب‌های صوتی بسیاری از افراد با مطالعه کتاب‌های پرفروش و ضبط کردن آنها به صورت کتاب‌های صوتی این امکان را برای بسیاری از افراد که فرصت کافی برای مطالعه ندارند فراهم کردند.

و بسیاری از مشاغل دیگر که فرد برای موفقیت در هر عرصه از کسب و کارهای اینترنتی باید نهایت تلاش و کوشش خود را به کار بگیرد و همچنین کسب و کارهایی را انتخاب کند که با توانایی‌ها و مهارت‌های ذاتی خود مطابقت داشته باشد تا بتواند درآمدهای میلیاردی کسب کند.

“دوره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه از سایت گاسی وب بدون شک بهترین دوره برای یادگیری با این روش درآمدزایی است.”

اشتباهات رایج در کسب و کار اینترنتی

کار اینترنتی بدون سرمایه

معمولاً اشتباهات و مشکلات زیادی در هر کسب و کاری رخ می‌دهد و برای جلوگیری از این اشتباه باید آموزش‌ها و تجربه‌هایی که بزرگان این حوزه در اختیار شما قرار می‌دهند را استفاده کنید. 3 تا اشتباه بزرگ که آدم‌های ناموفق در کسب و کارشان انجام می‌دهند و همچنین باعث می‌شود هیچ‌وقت به شماره یک بازار خودشان تبدیل نشوند را برای شما بیان می‌کنیم. دونه دونه موارد را به شما می‌گوییم و تک تکشون خیلی مهم هستند و سعی کنید رعایت کنید.

7 اشتباه بزرگ افراد ناموفق در کسب و کار:

انواع اشتباهات کسب و کارهای ناموفق
اشتباه اول خیلی‌ها کسب و کارشان آماده تبلیغ نیست و می‌روند تبلیغ انجام می‌دهند. ( فرض کن وارد یک مغازه شدی، اون مغازه هر روز مثلاً محصول درستی نمیاره، هر روز محصولات رو چیدمان درست انجام نمی‌ده، هنوز طرز برخورد با مشتری رو بلد نیست و همین امر باعث میشه که شما ازش خرید نکنی و اگر خرید کنی حس و حال خوب با اون طرف نداشته باشی ). همین رو اگر ببریم سمت کسب و کار اینترنتی، شما هر روز محتوای درست و هدفمند منتشر نمی‌کنی و هنوز طرز برخورد با مشتری را بلد نیستی.
اشتباه دوم هنوز شغل اینترنتی آنقدر کار واسه انجام دادن نداره، بعضی‌ها میرن سراغ استخدام شخصی و بهش درآمد پرداخت می‌کنند. یکی از بزرگ‌ترین اشتباهات مشاغل اینترنتی همین است که باعث می‌شود که به­صورت عمیق کسب و کارت رو مدیریت نکنی.
اشتباه سوم هنوز محصول قبلی را درست نتونستی بفروشی، میری سراغ دسته‌بندی جدید و محصولات جدید رو میخوای وارد کسب و کار کنی.

 بقیه اشتباهات رو می تونی داخل فیلم بالا ببینی. حتما توصیه می کنم ببینی.

بهترین دوره آموزش ساخت کسب و کار آنلاین

کسب و کارهای آنلاین انواع مختلفی دارد که هر کسی با استفاده از مهارت‌ها و خلاقیت‌هایی که دارد می‌تواند نوعی از آن را بسازد و راه اندازی کند و کسب درآمد قابل قبولی هم داشته باشد که از جمله آنها می‌توان به فروش کالا یا خدمات، آموزش، فروش تولید محتوا و غیره را نام برد.

مثلاً وقتی شما می‌خواهید شروع به ساخت یک کسب و کار آنلاین کنید، باید در نظر داشته باشید که کسب و کاری که می‌خواهید در آن فعالیت کنید، آیا بازار فروش یا بازار تقاضا برای آن وجود دارد یا نه؟ همچنین سعی کنید قدم در راه ساخت یک کسب و کار آنلاین بردارید که با مهارت‌ها و استعدادهایتان مطابقت داشته باشد؛ زیرا علت بسیاری از شکست‌ها و یا عدم سوددهی زیاد در عرصه کسب و کار اینترنتی عدم انتخاب درست کسب و کارها بر اساس مهارت‌های ذاتی فرد است.

اگر شما جزو آن دسته افراد هستید که از طریق و روش کسب و کار آنلاین را نمی‌دانید ولی علاقه‌مند به کسب و کار اینترنتی هستید، جای نگرانی وجود ندارد؛ بلکه امروزه با تشکیل شدن دوره‌های از کلاس‌های آموزش ساخت کسب و کار اینترنتی فعالیت در عرصه اینترنت بسیار ساده شده است.

به طوری که افراد با شرکت در این کلاس‌ها و پرداخت مبلغی، راه و چاه کسب و کار آنلاین را می‌آموزند. در پایان هم وقتی وارد عرصه کسب و کار اینترنتی شدند و حتی در موقعیت ارائه محصولات یا خدمات با سؤالاتی مواجه شدند، می‌توانند با مدرسه‌های آموزش دیده از این کلاس‌ها به صورت تماس تلفنی یا ایمیل و غیره در ارتباط باشند و در اسرع وقت پاسخ سؤالات خود را دریافت کنند

از جمله می‌توان به دوره‌های آموزشی وب‌سایت گاسی وب اشاره کرد.

از جمله مزیت‌های دوره‌های آموزشی در راه اندازی کسب و کار اینترنتی را می‌توان:

 • تدریس از ۰ تا ۱۰۰ مطالب و مباحث
 •  پروژه محور بودن دوره‌ها
 • کیفیت بالا و قیمت مناسب

آفت های تهدید کننده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم

هر کسب و کاری دارای افت هایی است که تهدید کننده آن کسب و کار بوده و مانع از موفقیت افراد در آن کار آنلاین می شود. در نگاه اولیه کسب و کارهایی با سرمایه کم، شاید دچار افت هایی از این دست نباشند. اما اگر نگاهی به فعالیت افراد در برخی موارد از جمله موفقیت در این کسب و کارها داشته باشیم، قطعا متوجه می شویم که کسب و کارهای کوچک هم دارای افت هایی هستند که موجب عدم موفقیت های مالی و اقتصادی افراد در آن ها می شوند. در ادامه به برخی از این آفت ها اشاره خواهیم داشت.

معرفی آفت های تهدید کننده مهم در کسب و کارهای آنلاین

از یک شاخه به شاخه ای دیگر پریدن

از نظر کارشناسان اقتصادی از مهم‌ترین آفت‌های کسب و کارهایی با سرمایه کم این است که افراد تعهدی به انجام آن‌ها نداشته و پیوسته از یک شاخه به شاخه دیگر می‌پرند. تصور اینکه با سرمایه کم من می‌توانم چندین کسب و کار اینترنتی را با هم داشته باشم، تنها سبب کاهش کارایی افراد در مدیریت درست این کسب و کارها و سودده و موفقیت‌آمیز نبوده آن‌ها می‌شود..

متعهد بودن در هر کاری هراندازه کوچک و ناچیز، می‌تواند سبب ایجاد موفقیت‌های بزرگی در آینده شود. اگر به زندگی افراد موفق نگاهی داشته باشیم، قطعاً متوجه خواهیم شد که مهم‌ترین نکته در موفقیت این افراد و فعالیت‌هایشان، استمرار و پیوستگی در انجام کارها بوده است. پس به‌جای اینکه چندین کسب و کار نافرجام داشته باشید، به تمرکز کافی به انجام فعالیت در یک کسب و کار بپردازید.

تعجیل در راه اندازی کسب و کار

نیازمند نبودن شروع این کسب و کارهای آنلاین به سرمایه زیاد، گاهی اوقات سبب می شود تا افراد بدون هیچ برنامه ای و کاملا عجولانه وارد این کسب و کارها شده و هیچ موفقیتی برای آن ها نداشته باشد. ورود عجولانه و بدون هیچ برنامه ریزی درست و حساب شده، تنها سبب اتلاف زمان و سرمایه شما خواهد شد.

پس اگر قصد دارید در این کسب و کارها موفق عمل کنید، قبل شروع آن ها برنامه ریزی درستی در جهت تولید محتوا و خدمت ارائه شده داشته باشید. حداقل روزی یک ساعت را باید در اختیار این کسب و کار و انجام وظایف مربوط به آن اختصاص دهید. هر کار اینترنتی، هر چقدر هم کوچک بدون سرمایه یا با سرمایه کم نیازمند رسیدگی پیوسته می باشد.

نداشتن علم و اطلاعات کافی در زمینه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

مهم ترین نکته در راه اندازی انواع کسب و کار اینترنتی، داشتن علم و اطلاعات کافی در زمینه ای آن هاست. گاهی اوقات افراد  به اشتباه تصور می کنند که می توانند بدون داشتن علم و اطلاعاتی در زمینه ای در آن شروع به فعالیت کنند. این نوع تصور در افراد دقیقا شبیه با این است که از فردی نابینا بخواهیم راه خود را به آسانی پیدا کند. ریسک هایی چنین در کسب و کارها معمولا با شکست روبرو شده و موجب دلسردی افراد از ادامه کار اینترنتی می شود.

پس در ابتدا باید ب یا راه اندازی هر کسب و کاری علم و یا اطلاعات خود را در آن زمینه بسنجید، اگر اطلاعات کافی را در آن زمینه ندارید ابتدا اقدام به گردآوری اطلاعات درست و متناسب با آن کسب و کار کنید

جمع بندی

در پایان امیدوارم که به جمع بندی کاملی برای شروع کسب و کار اینترنتی خودتان رسیده باشید و به زودی انواع کسب و کار خودتان رو راه اندازی کنید. این مقاله در بازه زمانی مشخص آپدیت خواهد شد و ایده های جدید برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین را در اینجا قرار خواهیم داد. پس سعی کنید هر چند وقت یک بار به صفحه ما سر بزنید تا به روزترین ترفند ها و ایده های جدید کسب و کار از اینترنت را در اختیارتان قرار دهیم.

هر سوال یا مشکلی در رابطه با کسب و کار اینترنتی داشتید، در قسمت دیدگاه های سایت با ما در میان بگذارید. ممنون که همراه گاسی وب هستید.


کسب و کار اینترنتی با موبایل در ایران چگونه است؟

از 3 راه می توانید به وسیله گوشی موبایل و اینترنت، کسب درآمد انجام دهید:
روش اول کسب درآمد از یوتیوب می باشد. از این طریق شما کسب و کار خود را در یوتیوب راه اندازی می کنید و سپس با تولید محتوای ویدیویی و آموزش دادن رایگان، دنبال کننده برای خود جذب می کنید. کسب درآمد از یوتیوب از طریق ویو خوردن ویدیو شما می باشد. هر چقدر فیلمی که در یوتیوب منتشر می کنید، بازدیدکنندگان بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنید.
روش دوم کسب درآمد از تلگرام می باشد. شما با این روش کسب و کار اینترنتی با موبایل، با راه اندازی یک کانال و تولید محتوا می توانید از طریق تبلیغات و حتی فروش محصولات آموزشی یا خدمات از تلگرام درآمدزایی کنید. البته به دلیل فیلتر شدن تلگرام افراد کمتری دیگر در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید در ادامه با بهترین روش درآمدزایی از طریق موبایل آشنا شوید.
سومین روش بهترین روش کسب درآمد از اینستاگرام می‌باشد. این روش به عنوان پولسازترین روش‌های راه اندازی کسب درآمد اینترنتی می‌باشد. شما می‌توانید بدون سرمایه اولیه کار خود را در اینترنت به وسیله گوشی موبایل راه اندازی کنید.
ایده‌های کسب و کار اینترنتی با موبایل بسیار زیاد است و شما باید شغلی را انتخاب کنید که در آن حوزه مهارت و تخصص لازم را داشته باشید تا بتوانید به دیگران مشاوره بدهید. ما در ادامه ایده‌هایی را معرفی کرده ایم که شما می‌توانید یک کسب و کار آنلاین با گوشی برای خود داشته باشید. کسب درآمد از این طریق می‌تواند برای شما بسیار مؤثر باشد و زندگی خود را دگرگون کنید. ما افرادی را می‌شناسیم که با تولید محتوا و راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و مدیریت کردن از طریق موبایل به درآمدهای میلیونی رسیده‌اند.

چگونه کسب و کار اینترنتی در منزل به صورت رایگان داشته باشیم؟

همه ما خوب می دانیم که کار کردن در خانه می تواند درآمدزا باشد و برای ساختن نیاز به سرمایه اولیه نداریم و می توانیم به صورت رایگان و بدون سرمایه کسب و کار اینترنتی در منزل برای خود راه اندازی کنیم. در ادامه به چند مورد از ویژگی های خوب یک کسب و کار آنلاین برای کسب درآمد اشاره می کنیم:
آزادی از نظر سلیقه و علاقه
نداشتن وقت کافی برای انجام کار اینترنتی
خوردن غذا هر موقع که دلتان بخواهد
آسایش و راحتی کار اینترنتی در منزل بسیار دلنشین است
خلاص شدن از محیط های شلوغ و کار کردن به صورت آنلاین در خانه
پوشیدن لباس های دلخواه راحتی
همانطور که متوجه شدید، کار اینترنتی در منزل از ویژگی های خوبی برخوردار است که هر شخصی با هر سنی قصد انجام این کار را دارد و دوست دارد که بدون سرمایه برای خود یک شغل آنلاین در منزل راه اندازی کند. برای شروع باید با اصول دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید و با آموزش دیدن در این زمینه، شروع به راه اندازی یک پیج اینستاگرام، فروشگاه اینترنتی یا سایت کنید و سپس با تولید محتوای جذاب و پیاده سازی ایده های متفاوت، مردم را با کسب و کار خود آشنا کنید.
در تجارت آنلاین افرادی به موفقیت می رسند که برنامه ریزی و هدف گذاری مشخصی تعیین کرده باشند. تجارت الکترونیک و خدمات اینترنتی با حداقل هزینه قابل انجام است. داشتن خلاقیت به شما کمک می کند تا از رقیبانتان پیشی بگیرید. علم و فناوری در حال رشد است و تمام بازاریابان به صورت اینترنتی در منزل در حال فروش و خدمات دهی هستند. پول در آوردن و راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل در فضای مجازی برای اکثریت مردم به کاری راحت تبدیل شده است. با یادگیری قانون و راهکارهای افزایش فروش به صورت آنلاین، شغل خود را در این فضای پر رقابت شروع کنید و به کسب درآمد اینترنتی بپردازید و ثروتمند شوید.

از کجا کسب کار اینترنتی مناسب را تشخیص دهیم؟

با توجه به وضعیت اقتصادی اخیر و افزایش هزینه ها، راه اندازی کوچک ترین کسب و کارها هم نیازمند داشتن سرمایه مورد توجهی است که شاید هر کسی به آن دسترسی نداشته باشد. با توجه به مطالب گفته شده بهترین راه حل برای این موضوع، راه اندازی کسب و کار اینترنتی می باشد. با استفاده از این کسب و کارها شما دیگر نیازمند خرج سرمایه ی زیادی نیستید. همچنین نیازی نیست تا همواره در زمان مشخصی در مکان مشخصی حضور داشته باشد. می توانید در کنار شغل اصلی خود این کسب و کارها را داشته باشید و علاوه بر کسب تجربه، کسب و درآمد هم داشته باشید.
با توجه به مطالب گفته شاید سوال بسیاری از افراد این باشد که چگونه می توان یک کسب و کار اینترنتی خوب با سرمایه کم ایجاد کرد که علاوه بر ایجاد درآمد، به عنوان بستری باشد که در آن بتوانیم کسب تجربه هم داشته باشیم؟ یکی از نکات مهم در انتخاب این نوع کسب و کارها ارزیابی نیاز جامعه است. بسیار با اهمیت است که بدانید، نیاز جامعه چیست و بر اساس نیاز جامعه نوع کسب و کار را انتخاب کنید. اگر مقصود شما از راه اندازی کسب و کارتان درآمدزایی است، در ابتدا باید کسب و کارهای که به درآمدزایی رسیدند را مورد بررسی قرار داده و نوع عملکردشان را بررسی کنید.
همانطور که در مطالب قبل هم اشاره شد، داشتن علم کافی برای راه اندازی یک کسب و کار خوب و سودده بسیار ضروری می باشد. به همین منظور پس از اینکه کسب و کارهای درآمدزا و مطابق با نیاز جامعه را شناختید، در مرحله بعد باید بررسی کنید که با توجه به علم و اطلاعاتی که دارید چه کسب و کاری را می توانید انتخاب کنید. نکته آخر در انتخاب کسب و کار متناسب با شما، تناسب میزان زمانی است که می توانید به کسب و کار اختصاص دهید با  نوع کسب و کارتان. اگر به هر دلیلی زمان کافی برای اختصاص دادن به شغل اینترنتی دیگر را ندارید، بهتر است به دنبال کسب و کارهای بی دردسرتر باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

44 دیدگاه

 • بسیار کاربردی بود. از نظر من بهتره سایت های وردپرسی رو برای راه اندازی فروشگاه یا سایت محتوا محور انتخاب کنیم چون هزینه کمتری داره و بصرفه هست تا روی سئو سایتشون کار کنن. همین طرز فکر کمک می کنه تا شروع کرد.

  • سلام دوست عزیز
   درسته هم رابط کاربری راحت تری دارد و همچنین ابزارهای متنوعی در دسترس است. برای شروع کار می توانند با تهیه یک دامنه، هاست و قالب کسب و کار اینترنتی خود را با تولید محتوا راه اندازی کرد.

 • با سلام و خدا قوت
  من سایتی در زمینه فروش پوشاک راه اندازی کرده ام که بعد از یک سال و نیم به درآمد ماهی ۱۵ میلیون تومان در ماه رسیده‌ام. من عقیده دارم که کسب و کار اینترنتی می تواند زندگی را متحول کند. زیرا افکار انسان نسبت به کار کردن را تغییر می‌دهد و فرد را آقای خودش می کند. شما به مزایای کسب و کارهای اینترنتی اشاره کردید که من هم بعد از این مدت تمام آن مزایا دست پیدا کردم. این یک واقعیت است و همه باید از یک جایی شروع به کار کنیم. برای کار اینترنتی نیاز به خرج کردن اولیه ندارید و بدون سرمایه می توانید آن را راه اندازی کنید. البته اگر ایده ای برای شروع کار ندارید می توانید در سطح اینترنت جستجو کنید و کسب و کارهای مختلف را ببینید که چطور در حال فعالیت هستند یا از فردی که در این زمینه تخصص دارد مشاوره بگیرید. امیدوارم روزی به درآمد قابل قبولی از اینترنت برسید.

  • سلام دوست عزیز
   دلیل موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی تلاش و پشتکاری است که طبق برنامه و هدف گذازی قبلی انجام شده است وگرنه هیچ کسی بدون فعالیت مداوم نمی تواند به درآمد میلیونی برسد. همچین با توجه به هر کسب و کاری که توصیه می شود یک سایت راه اندازی کند، باید اصول تولید محتوا، سئو، لینک سازی و بازاریابی را کامل یاد بگیرد و تجربه کسب کند. الگو گرفتن از رقبا نیز می تواند کار راحت تر کند و در حالی که هدف گذاری شخصی دارد، می توان به موفقیت در کار اینترنتی رسید و کسب درآمد اینترنتی حتی بدون سرمایه اولیه داشت.

   • سلام
    توی این شرایط که مردم محتاج نان شب هستند، بهترین برای کسب درآمد، راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که می توان بدون سرمایه به درآمد بالا رسید. شغل های اینترنتی معرفی شده دارای رقابت زیادی هستند که خیلی سخت است تا با بزرگان آن حوزه رقابت کرد. پس راهکار اصلی برای موفق شدن تو این زمینه چه چیزی است؟ به نظر من کار سختیه برای اینکه درآمد بالا بدست آورد.

    • بهترین راهکار برای موفقیت کار اینترنتی این است تا در یک حوزه به صورت تخصصی کار کنید (برای مثال: برای بررسی تخصصی و آنباکس تمام گوشی های بازار، می توانید فقط به صورت حرفه ای و متمرکز روی معرفی گوشی های سامسونگ کار کنید). منظور کلی این است پراکنده کار نکنید و یک شغل اینترنتی را که کمتر کسی به فکرش رسیده است با استراتژی مناسب راه اندازی کنید.

 • سلام و عرض ادب
  من تازه می خواهم شروع کنم و اطلاعات کاملی نسبت به شرکت های دامنه و هاست ندارم. چطور باید بهترین میزبانی را برای سایتم انتخاب کنم؟ شما شرکت ثبت دامنه یا خرید هاست خاصی را پیشنهاد می کنید؟ من فروشگاه کفش دارم و می خواهم با راه اندازی فروشگاه آنلاین با فروش کفش های مغازه کسب درآمد اینترنتی داشته باشم. البته نمی دانم چطور هر کسب که خرید کفش را در گوگل جستجو کرد، سایت من در نتایج اول باشد. راه اندازی کسب و کار اینترنتی سختی های خودش رو داره ها.

  • سلام دوست عزیز
   توی گوگل جستجو کنید ثبت دامنه یا خرید هاست، سایت هایی که در صفحه اول مشاهده می کنید همگی معتبر هستند و پشتیبانی خوبی دارند. برای اینکه با کلمه خرید کفش سایت شما به صفحه اول بیایید، باید سایت خودتون رو “سئو” کنید که باعث افزایش فروش کار اینترنتی شما می شود. صبر مهم ترین چیز در سئو که بعد مدتی کار کردن نتیجه دلنشین برای آینده شما دارد.

 • چند نکته برای اینکه تحول مالی توی زندگیتون اتفاق بیوفته:
  1- اگر شرایط زندگیت جوری پیش رفت که ناامیدی اومد سراغت، ناامید نشو و امیدت رو حفظ کن و ادامه رو برای رسیدن به هدف برو جلو
  2- همیشه به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی شخصی باش که اگر واسه ی دیگران کار کنی، به چیزی که باید برسی نمیرسی
  3- کسب درآمد اینترنتی رو یاد بگیر و توی این دنیای باحال، پوادار شو
  میخوام اینارو بدونی که درهای بسته باعث ناامید شدنت نشه موفق باشید.

 • من میخواستم کار اینترنتی شروع کنم؛ اما اطلاعات کافی در مورد اینکه چطور میتونم در سال ۱۴۰۰ با آنکه فکر می کنم شاید دیر شده باشه، برای اینکه کسب و کار اینترنتی خودم را شروع کنم اطلاعاتی کامل و جامع نداشتم که خدا را شکر با سایت شما و مطالب شما آشنا شدم و الان تصمیم گرفتم که شروع کنم. مطالب مفیدی بود. امیدوارم که بتونم موفق باشم از شما که زحمت میکشید و مطالب مفیدی میذارید تشکر می کنم.

  • سلام و درود به شما دوست عزیز
   خوشحالیم که تونستیم در زمینه راه اندازی شغل اینترنتی بهتون کمک کنیم تا بتوونید به بهترین شکل ممکن درآمد از اینترنت داشته باشد و در کمترین زمان به فردی ثروتمند تبدیل بشید.

 • با توجه به این ایده هایی که معرفی کردید، به نظرتون ایده های کسب و کار اینترنتی که به صورت کامل معرفی شد اشباع نشده؟ چون خیلی ها برای راه اندازی کسب و کارشون از این ایده ها استفاده کرده اند.

  • سلام دوست عزیز
   افراد زیادی رو میتونید مشاهده کنید که توسط ایده های معرفی شده به درآمد بسیار بالایی رسیده اند و هنوز هم در حال رشد کسب و کار آنلاین خود هستند. دلیل این پایداری موفقیت هم متمایز بودن این افراد نسبت به رقبای خود است که ایجاد تمایز در هر کسب و کاری باعث پولسازی و افزایش تعامل و نرخ مشارکت کاربران خواهد شد.

 • سلام
  مقاله جالب و کاربردی بود
  بخصوص فیلم هایی که برای هر قسمت قرار داده بودید بسیار مفاهیم رو خوب انتقال داد. من خودم چند ماهی است که یک شغل در زمینه فروش پوشاک عمده راه اندازی کرده ام و به نظرم میشود تا به ایجاد وب سایت یا از طریق اینستاگرام مخاطب جذب کرد تا با کسب و کار اینترنتی یک درآمد جداگانه داشت. یک این روش بسیار پایین است؛ درحالیکه سودآوری بالایی دارد و این روزهای فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تاثیر بالایی در برندسازی و درآمد آنلاین دارد. کسب درآمد از اینترنت ترفندهایی دارد که باید آموزش جامع در این حوزه دید.

 • ممنون گاسی وب از مقاله کاملت
  من آموزش های کسب و کار اینترنتی رو پشت سر گذاشتم و حالا با ایده ای که تو ذهنم هست فک میکنم که فرصتی مهیا هست تا بتونم از طریق اینترنت درآمد کسب کنم. با توجه به مزایایی که داره خیلی ارزشمندی که تو این شرایط اقتصادی منبع درآمد عالی داشت. قبلاً از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا استفاده میکردم که با توجه به کم کردن درصد پورسانت دیگه باهاش کار نکردم و الان سعی می کنم که برای خودم کار کنم با توجه به تخصصی که آموزش دیدم و درآمد راحت اینترنتی داشته باشم.

  • کسب و کار اینترنتی که من پیشنهاد میکنم که شمام برید بهش بپردازید اینه که یه سایت بزنید و محصولاتتون رو داخلش بفروشید اگر محصول نداشتید یه محصول رو از اطرافیانتون میوونید گیربیارید و تو سایتتون مثلا فقط عسل بفروشید. و در کشور بهترین عسل رو بفروشید.

 • از اینکه الان و در عصر حاضر میتونیم براحتی از شیر مرغ تا جون آدمیزاد رو تو اینترنت پیدا کنیم خیلی خوبه. اما میشه گفت همشون قابل اعتماد هستن یا نه؟ مثلا در مورد پزشکی آیا میشه براحتی به مطالب اینترنت اعتماد کرد؟ آیا کسب و کار های اینترنتی در زمینه پزشکی چقدر قابل اعتماد هستند و چه زمانی میشه گفت جای مطب ها رو خواهند گرفت؟

 • man ye danesh amoozam ke mikham hazineye tahsilam ro juor konam.yeki az rofagham boutik dasht alan az tarighe majazi ham dare kheyli mifroushe. benazaretoon man az koja shoroo konam.mamnooooooooon

 • نکات خوبی درمورد کسب و کار اینترنتی داشت. اما لطفا هر چند وقت یکبار آپدیت و بروز کنید تا مطالب کامل تر و جامع تر بشه و بیشتر درمورد کسب و کارهای جدید اینترنتی مطلع بشیم. درود بر گاسی وب

 • سلام استاد عزیز.درمورد بیزینس سوالاتی داشتم اما اینجا یه سوال مهم تر که یه مدتیه میخوام بپرسم
  اینکه چرا به تازگی گوگل به پاپ آپ گذاشتن توی سایت گیر نمیده و حساس نیست؟
  من میخواستم توی تمام صفحات سایتم پاپ اپ بزارم نکنه یه دفعه ضد حال بزنه و سایتم رو
  باطل کنه؟شما اطلاعی دارید؟

 • سلام دوستان .من مبلغ ۲۵۰ میلیون دارم میخوام سرمایه گذاری کنم تو کسب و کار اینترنتی
  تو رو خدا اگه واقعا کسی پیشنهاد خوبی داره بگه.
  بعضیا میگن سایت بزن. بعضی ها هم میگن پیج اینستاگرام و فروش اینترنتی بزن که تو دیگه پول کرایه مغازه ندی نمیدونم والا

 • من شنیدم که از کسب درآمد از یوتیوپ هم خیلیا دارن پول درمیارن یعنی یه
  فیلمی توی صفحه ی شخصی یوتیوپ خودشون میزان .حالا اگه صفحه ی طرف
  یه تعداد خاصی فالوور یا دنبال کننده داشته باشه و نمیدونم یه مقدار خاصی ویو بخوره
  بعد از مدتی یه منبع درآمد عالی میشه. بنظرم اینم عالیه ولی نمیدونم تاچه حدی راسته
  یا نه؟چون شنیدم باید حساب بین المللی داشته باشی تا پول از یوتیوپ بیاد تو حساب بانکی
  شخص. اگر کسی میدونه بیشتر راهنمایی کنه. من اینقدر میدونستم ولی خودم امتحان نکردما…
  گفتم شاید بدرتون بخوره توی این زمینه کارهای اینترنتی که گفتین. یاحق

 • بنظرم کسب و کار اینترنتی به محض اینکه راه اندازی بشه پول ساز نیست. بنظرم اصول کسب و کار آنلاین و کسب و کار آفلاین
  فرقی نمیکنه .باید اول اصولش رو یاد گرفت بعد وارد یه کسب و کار واقعی پولساز شد.یه دفعه که نمیشه وگرنه پروفسور سمیعی هم یه روزه اگر پروفسور میشد که دیگه ارزش نداشت.سعی کن تا با تلاش به هدف برسی غیر از این به هدف تجاری خودت نمیرسی.شب خوش

 • ببخشید یه سوال داشتم.اگر این دوره آموزش کسب و کار آنلاین شمارو بگیریم. دیگه تمومه؟
  دیگه چیزی نباید خرید کنیم؟
  شما در طول دوره و تا بعد از اون چه مدت پشتیبانی دوره رو انجام میدین؟

 • درود بر شما.میخواستم بگم بهترین کار در این اوضاع نابسامان بی کاری کسب و کار اینترنتی هستش که
  خیلی ها دارن الان ازش پول درمیارن .
  من که کشاورزی میکنم دارم محصولاتم رو اینترنتی میفروشم چه برسه به بقیه.

 • کسب و کار اینترنتی درحال حاضر که همه ی جوونا بیکارن و مشکلات کاری دارن یکی از بهترین
  کارهاییه که بعنوان کار در منزل هم به آسونی میشه باهاش پول درآوورد.راهکارها و ترفندهای
  سایت گاسی وب هم خوب بود استفاده کردیم از اطلاعاتتون.وقت خوش

 • داداش من از کوچیکی داره تو اینترنت کار میکنه نه بیمه نیاز داره نه کسب و کار با زحمت تو شرکت ها که همش استرس داره .همیشه آقای خودشه و نوکر خودش و سایت اینترنتی که داره از طریق های مختلف مثل کسب در آمد اینترنتی از دی جی کالا و فروش محصولات مخلتلف تو سایت فروشگاهی خودش هزینه های زیندگیشو داره تامین میکنه .
  پیشنهاد میکنم شما هم از کوچیکی اگر قصد کار تو اینترنت رو دارید از جوونی شروع کنید .

 • کسب و کار اینترنتی یکی از نعمتهای خداست که همه ی ماهایی که داریم ازش پول درمیاریم
  خوبه که از خدا شاکر باشیم و اگر چیزی بلدیم به نظرم به بقیه هم یاد بدیم.
  من خودم کسب و کار اینترنتی راه اندازی کردم و چندین سمینار رایگان برگزار کردم تا هنرجوهای
  اطرافم که شاید فقط بخاطر پولش نمیتونن شرکت کنن بیان و از من یاد بگیرن.
  فک کنم اینم یجور زکات علم هستش.

 • کسب و کار اینترنتی من تو یه پیج ساده شروع شد و الان با کمی تبلیغ و خرج اینجوری و با خلاقیو خودم
  بهترین کسب و کار رو دارم …دارم عسل میفروشم. شما هم کسب و کار بدون سرمایه میخوای شروع کنی
  فقط کار اینترنتی

 • سلام وقتتون بخیر. یه سوال میخواستم بپرسم.
  من 13 سالمه و الان دارم تو کلاسهای آموزش کامپیوتر آموزش اینترنتی می بینم.
  بعدش بنظر شما به طرف کدوم کسب و کار اینترنتی برم که دیگه وقتم تلف نشه و زود به درآمد میلیونی برسم؟
  ممنون میشم کسانی که خبره هستن جواب بدن تا از تجربه تون استفاده کنیم.

 • من قبلا اسنپ کار میکردم .الان بیکارم. کسب و کار ایننرنتی که بدرد من بخوره و پول بتونم ازش در بیارم پیدا نکردم.چون تو محله و شهر ما هنوز این کار اینترنتی جا نیوفتاده. الان داماد بره خونه عروس واسه خاستگاری نمیگن شغل داماد چیه؟ بقول پدرم که میگفت کار باید توش بیل داشته باشه.

 • سلام.یه تشکر میکنم از سایت گاسی وب بابت پاسخگویی به موقع و سریع سوالاتی که تو واتساپ پرسیده میشه.

 • سلام دوره کسب و کار اینترنتی شما چنده؟ چون من خیلی وقته میخوام از یه جایی شروع کنم واسه کسب درآمد از اینترنت اما راه و روشش رو نمیدونم.اصلا انگار تا دوره نبینی نمیشه تو این کار موفق شد.

 • سلام من ۲۱سالمه میخوام یک کسب و کاری اینترنتی راه بندازم خیلی ناامیدم نمی دونم چیکار کنم ممنون میشم یکی راهنمایم کنه

 • کسب و کار اینترنتی بسیار خوب بوده و من از این طریق به درآمدهای بالا رسیدم و توانستم به عنوان یک کمک خرج برای خانواده خود باشم. به نظرم باید همه کسب و کارها به صورت اینترنتی باشه تا همه بتونن ازش استفاده کنم.

 • سلام من توی با سلام یه غرفه فروش محصول دارم ولی همش باید پول تبلیغ تو باسلام بدم تا دیده بشم. میخوام کسب و کار اینترنتی مو گسترش بدم یه سایت فروش محصول راه اندازی کنم. چطور میتونید برام اینکارو کنید. راهنمایی میتونم بگیرم؟

  • سلام لطف کنید با پشتیبانی گاسی وب در قسمت تماس با ما سایت ارتباط بگیرید 0تا100 کار براتون براحتی انجام میشه.

 • سلام بزرگوار خوبی؟ برای این دوره کسب و کار اینترنتی کجا ثبت نام می کنن؟ بیایم یه چیزایی یاد بگیریم میخوام عطاری بطنم

  • سلام برای شروع کسب و کار اینترنتی می تونید با مطالعه مقالات تخصصی گاسی وب و محتوای تولید شده در اینترنت آموزش های عمومی را ببینید و برای اون کاری که مد نظر دارید شروع کنید از دوره های راه اندازی کسب و کار موجود در فضای مجازی الگو بگیرید. مشاوران ما بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی تخصصی به سوالات شما هستند.

 • سلام تو حوزه کسب و کار اینترنتی شما چه پیشنهادی دارید واسم؟ وارد کننده روغن های گیاهی هستم. حالا کار آنلاین که بتونم باهاش این روغن ها رو بیشتر بفروشم نظرتون چیه؟ دوره راه اندازی کسب و کار آنلاین دارید؟

  • سلام دوست عزیز میتونید در اینستاگرام تبلیغات تون رو شروع کنید و پیج تون رو راه اندازی کنید( دوره معجزه اینستاگرام) ما رو حتما ببین. بعد از اون میتونی درخواست ثبت کنی طراحی سایت داشته باشیم برات و فروشهای از طریق سایتت نیز افزایش داشته باشه و برندینگت هم انجام میشه.

 • ایده کسب و کار اینترنتی واسه من که فروشنده ابزارآلات صنعتی هستم چجوری جواب میده میخوام روزانه فروش و سفارش داشته باشم. الان تو مغازه فقط فروش به مراجعه کننده حضوری دارم و راضی کننده نیست با این خرج هایی که بالاست.

  • سلام دوست عزیزم. شما میتونی همین الان پیج اینستاگرام فروشگاهی راه اندازی کنی( دوره آموزشی معجزه اینستاگرام) گاسی وب را ببین. انشاءالله طراحی سایت هم برات انجام میدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *