درآمد ادمین اینستاگرام

همه ما خوب میدانیم که ادمین شدن پیج اینستاگرام آنچنان سخت نیست و می توان با کمی تجربه و آموزش دیدن، یک پیج را به صورت حرفه ای مدیریت کرد. “درآمد ادمین اینستاگرام” هم نسبتا خوب است و برای کسانی که می‌خواهند ماهانه بین 3 تا 10 میلیون پول در بیاورند، مناسب است. برای اینکه به عنوان فرد شناخته شده و حرفه ای ما را بشناسند و اعتماد کنند تا پیج کسب و کارشان را مدیریت کنیم، باید در پیج های کوچکتر اینستاگرام فعالیت و رزومه داشته باشیم تا بتوانیم در مدت زمان کوتاه با کسب درآمد از اینستاگرام به درآمد بالا برسیم و گاسی وب در این امر شما را راهنمایی می کند تا از تمام اصول آگاهی پیدا کنید.

شاید شما هم دوستانی دارید که اکثر زمان و روزمرگی خود را در اینستاگرام سیر می کند در حالی که نمی داند چطور باید از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشد. آیا می دانید حقوق ادمین اینستاگرام می تواند در بسیاری از موارد روزمره شما را خودکفا و مستقل کند تا بتوانید بخش قابل توجهی از نیازهای خود را با درآمدی که از طریق شغل ادمینی اینستاگرام بدست می آورید برطرف کنید. اما اگر نمیدانید که باید از کجا شروع کنید و در این راه چطور با کمترین زمان کاملاً با اصول اینستاگرام آشنا شوید، دوره معجزه اینستاگرام م را تهیه کنید و طبق آن پیش بروید.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

داشتن شغل آنلاین در منزل آن هم با گوشی بسیار جذاب و راحت می باشد، چون در خانه نشسته ایم و درآمدزایی می کنیم. انتخاب ادمین خوب برای صاحب پیج کسب و کار بسیار اهمیت دارد، زیرا مدیریت پیج را باید به دست کسی بسپارد که بتواند رهبری درستی داشته باشد. به همین جهت افرادی را استخدام می کنند که رزومه خوبی داشته باشند و توانایی کار کردن با نرم افزار های گرافیکی را داشته باشند که همین امر باعث افزایش درآمد ادمین اینستاگرام می شود.

درآمد ادمین پیج غیرحرفه‌ای چقدر است؟

معمولاً درآمد ادمین های اینستاگرام چیزی حدود ۴ میلیون تا ۸ میلیون یا بیشتر است و به توانایی‌های ادمین اینستاگرام بستگی دارد تا با راهکارهای هدفمند، فالوور پیج را در جهت افزایش درآمد پیج بیشتر کند. انتخاب صاحبان پیج برای استخدام افراد غیرحرفه‌ای جهت مدیریت پیج اینستاگرام، کمی سخت است و باید برای خود رزومه قوی و خوب داشته باشید. نحوه کسب درآمد از اینستاگرام در این روش، بدین‌صورت است که به ازای طراحی هر پست و استوری مبلغی را دریافت میکنید.

البته توصیه میکنیم اگر قصد دارید تا به درآمد میلیاردی از اینستاگرام برسید، خودتان با راه اندازی پیج اینستاگرام، کسب و کار پولساز خود را شروع کنید.

اگر بخواهید درآمد بالاتری از طریق ادمین شدن پیج اینستاگرام به دست بیاورید، باید مدیریت چند پیج را هم‌زمان به عهده بگیرید. اگر این کار را انجام دهید، روزانه زمان بیشتری باید برای طراحی پست و استوری بگذارید. پس نتیجه میگیریم، هرچه بیشتر وقت بگذارید، درآمد بالاتری از اینستاگرام به دست می‌آورید. البته سعی کنید تا به دنبال پیچ‌هایی باشید که بامهارت و تخصص شما نزدیک‌تر باشد؛ زیرا آسان‌تر میتوانید آن پیج را مدیریت کنید و بهتر میتوانید با مخاطبان ارتباط برقرار کنید. کسب درآمد از اینستاگرام از طریق ادمین پیج اینستاگرام برای افرادی که به دنبال درآمدی تا حداکثر ۱۰ میلیون هستند مناسب است. با توجه به اینکه اگر حرفه‌ای نباشید و با ابزارهای طراحی آشنایی کامل پیدا نکنید، سخت است تا بتوانید یک پیج خوب را مدیریت کنید تا درآمد بالا به دست بیاورید.

ادمین اینستاگرام برای درآمد بیشتر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

درآمد مدیر اینستاگرام

هر شخصی که بتواند مهارت خود را در زمینه طراحی و ادیت فیلم بالا ببرد، شانس بیشتری دارد تا درآمد خود را از طریق اینستاگرام افزایش دهد. آشنایی با نرم افزار فتوشاپ جهت ویرایش عکس، ساخت پست و استوری بسیار اهمیت دارد و مزیت محسوب می‌شود. همچنین آشنایی با نرم افزار ویرایش فیلم افترافکت و یا کمتازیا می تواند مزیت محسوب شود. درآمد ادمین اینستاگرام خوب اگر توانایی های زیر را داشته باشد افزایش پیدا می کند:

 • تولید محتوای ارزشمند و هدفمند برای پیج
 • افزایش فالوور به وسیله ترفندها و اصول بازاریابی
 • بیشتر کردن تعامل مخاطبان با صفحه کسب و کار
 • ایجاد ارتباط موثر
 • برطرف کردن نیاز فالوورها
 • استفاده درست از هشتگ ها برای جذب فالوور
 • انتشار پست در بهترین زمان
 • افزایش درآمد پیج اینستاگرام
 • پیاده سازی ایده های نو برای رشد برند
 • مسئولیت پذیری و منظم بودن

یکی از فاکتورهای مهم برای هر ادمین پیج اینستاگرام این است که مسئولیت پذیر و منظم باشد تا بتواند اعتماد صاحبان پیج را جلب کند تا درآمد بیشتری از این کار در منزل به دست بیاورد. همانطور که ویژگی های یک مدیر موفق را خواندید، درآمد مدیر اینستاگرام با توجه به دارا بودن این ویژگی ها فرق می‌کند و کسی که تمام این ویژگی ها را داشته باشد و اصول کار کردن با اینستاگرام را بداند، درآمد بالاتری دارد. مدیر خوب پیج باید راهکارهایی برای بهبود فروش کسب و کار بدهد تا درآمد بالاتری کسب شود

درآمد ادمین اینستاگرام ماهانه چقدر است؟

میزان درآمد از اینستاگرام

برای اینکه متوجه شویم یک ادمین در ماه چقدر درآمد از اینستاگرام دارد، ابتدا باید ببینیم که پیجی که می‌خواهد در آن فعالیت کند، چقدر فالوور واقعی دارد. اگر یک پیج فالوور واقعی زیادی داشته باشد، صاحب پیج حاضر است درآمد بیشتری به ادمین پرداخت کند. پس باید سراغ پیچ هایی بروید و مدیریت آنها را به دست بگیرید که مخاطبان بالاتری دارند. اگر بخواهیم به طور میانگین بگوییم، ادمین پیج اینستاگرام ماهانه چیزی حدود 3 تا 10 میلیون درآمد کسب می‌کند، اما برای اینکه درآمد بالاتری از اینستاگرام توسط ادمین شدن به دست بیاورید، باید به سراغ پیج های پربازدید بروید و درخواست کنید تا مدیریت آن پیچها را برعهده بگیرید.

اگر تلاش خود را بیشتر کنید، می توانید حتی 2 پیج را به صورت همزمان تحت نظر داشته باشید و درآمد دو برابری از طریق ادمین شدن پیج به دست بیاورید. این مدل از کسب و کار اینترنتی با موبایل با توجه به راحت بودن انجام کارها بسیار مورد استقبال نوجوانان و جوانان قرار گرفته است و ما در سایت گاسی وب مقالاتی در زمینه کسب درآمد از اینستاگرام تولید کرده ایم که می توانید از بخش کسب و کار تمام محتواها را مشاهده را بخوانید.

سوالات متداول در زمینه درآمد از ادمین پیج اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

چگونه باید به پیج های بزرگ درخواست بدهیم تا مدیریت آنها را به دست بگیریم؟

شما می توانید در اپلیکیشن های تبلیغاتی مثل دیوار و شیپور به دنبال آگهی هایی با عنوان استخدام ادمین اینستاگرام بگردید و همچنین در سایت های آگهی بسیار زیاد تبلیغ استخدام مدیر پیج اینستاگرام قرار گرفته است که با تماس با آگهی دهنده می توانید از میزان درآمد ادمین اینستاگرام و نحوه کار آشنا شوید.

آیا می توان با ادمین شدن 5 میلیون در ماه درآمد داشت؟

بله، اگر بتوانید مدیریت دو پیج را تحت کنترل خودتان داشته باشید، می توانید در ماه حدود 5 میلیون تومان درآمد داشته باشید.

روزانه چقدر باید برای پیج زمان بگذاریم؟

این مورد بستگی به صاحب پیج دارد که از شما چه کارهایی بخواهد. کار یک مدیر معمولاً در روز حدود سه ساعت وقت می گیرد.

در پایان

در این مقاله متوجه شدیم که با توجه به میزان زمانی که یک مدیر برای یک پیج می‌گذارد، می تواند درآمد قابل قبولی را کسب کند. متوجه شدیم که درآمد ادمین اینستاگرام ماهانه چیزی وجود 3 تا 10 میلیون تومان است که با توجه به مهارت هایی که شخص مورد نظر دارد، این مقدار درآمد متفاوت می باشد. پس آن شخص به عنوان مدیر پیج اینستاگرام باید یک برنامه ریزی مشخص و هدف گذاری درست داشته باشد تا مخاطبان بیشتری برای کسب و کار اینترنتی مورد نظر کسب کند تا بتواند اعتماد صاحب پیج را به دست بیاورد. بدین ترتیب به صورت حرفه ای فعالیت می‌کند. ادمین اینستاگرام به عنوان یکی از کارهای در منزل پولساز و بدون سرمایه به حساب می آید.

شما تا حالا پیجی را مدیریت کرده اید؟ چقدر درآمد تونستید از طریق این روش پول درآوردن از اینستاگرام بدست بیاورید؟ در قسمت نظرات با دیگران به اشتراک بذارید.

چگونه باید به پیج های بزرگ درخواست بدهیم تا مدیریت آنها را به دست بگیریم؟

شما می توانید در اپلیکیشن های تبلیغاتی مثل دیوار و شیپور به دنبال آگهی هایی با عنوان استخدام ادمین اینستاگرام بگردید و همچنین در سایت های آگهی بسیار زیاد تبلیغ استخدام مدیر پیج اینستاگرام قرار گرفته است که با تماس با آگهی دهنده می توانید از میزان درآمد ادمین اینستاگرام و نحوه کار آشنا شوید.

روزانه چقدر باید برای پیج زمان بگذاریم؟

این مورد بستگی به صاحب پیج دارد که از شما چه کارهایی بخواهد. کار یک مدیر معمولاً در روز حدود سه ساعت وقت می گیرد.

3.5/5 - (6 امتیاز)

15 دیدگاه

 • سلام ببخشيد من به تازگى ادمين يه پيج سالن زيبايى شدم و روزا از ساعت ٢تا ٧ شب حضورى ميرم براشون عكاسى و فيلمبردارى انجام ميدم شب هم كه ميام خونه همش مشغول اديتم يه جورايى هم عكاسم هم ادمين ولى تنها كارى كه تو پيج انجام ميدم گذاشتن استورياست به من گفتن حقوقمو خودم تعيين كنم چقدر بگم منصفانس؟

 • من میخام کار ادمینیو شروع کنم و تازه تو دورهاش شرکت کردم ولی نمیدونم چرا دودل شدم ک نتونم درآمد داشته باشم…

  • سلام من یک ماهه ادمین پیج هستم بیوتیتراپیست هستم و سالن فیشیال دارن
   ماهی یکی دو بار برای عکس برداری و فیلم برداری میرم
   روزی دو تا پست چند صفحه ای می‌زارم و استوری هر چقدر بتونم
   تحقیق برای متن استوری و پست هم با خودم هست
   حقوق رو چقدر باید براشون تعیین کنم ؟؟؟

    • سلام میشه کمک کنین منن نمیتونم حضوری برم ولی میتونم توی خونه انجام بدم کارای ادیت و..همه چی بلدم فقط نمیدونم چطوری باید انجام بدم میشه بگین💗

 • سلام بهم پیشنهاد ادمینی شده در روز فقط یکساعت براشون کامنت بزارم و جواب کامنت ها رو بدم و در هفته چهار الی ۵ پست میزارن یکساعت جواب کامنتا رو بدم چقد بهشون پیشنهاد بدم؟

 • سلام وقتتون بخیر
  من حدودا سه روز هست که کارم رو توی یک فروشگاه لوازم خانگی شروع کردم
  هرروز دو شیفت میرم ، صبح ها و عصرها و حدودا ۶ ساعت کار میکنم
  هرروز فیلمبرداری برای پست و استوری
  و ویدیو های استاپ موشن انجام میدم.
  کامنت و دایرکت و سفارش گیری..همه چی.
  کلا مدیریت پیج دستمه
  به من گفتن سه میلیون
  و خب ، واقعا کمه..من خیلی زحمت میکشم
  بنظر شما چکار کنم؟

  • سلام خدمت ادمین های عزیز ، من در زمینه ادیت فیلم ها بخصوص با برنامه یولید ویدئو استودیو و کار با فتوشاپ مهارت زیادی دارم اگه نیاز داشتین حاضر به همکاری هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *