استراتژی فروش در اینستاگرام

بهترین “استراتژی فروش در اینستاگرام” این است که با استفاده از شناخت مخاطبان، تعامل با مخاطبان، استفاده از هشتگ ها، ارزش قائل شدن برای فالوور، فروش محصول از طریق پست و استوری، پاسخ به کامنت، برگزاری لایو و بسیاری از راهکارهای دیگر، فروش پیج کاری خود را بالا ببرید. بسیاری از افرادی که در اینستاگرام راه اندازی کسب و کار خود را انجام میدهند، به دنبال این هستند که خدمات و محصولات خود را به فروش برسانند و کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشند. زمانی که تعداد فروش محصولات خود را بالا ببرید، از آن طرف درآمد شما نیز از طریق اینترنت افزایش پیدا میکند و اینستاگرام بهترین فضا برای کسب و کار شما تبدیل خواهد شد. برای موفقیت در این مسیر، شما باید راهکارهای مختلف برای افزایش فروش در اینستاگرام را آموزش ببینید.

وقتی یک پیج اینستاگرامی ایجاد شد، هدف از این پیج ارائه خدمات متنوع و فروش محصولات متنوع به انواع فالوور است. اما چطور این فروش ایجاد می شود و اگر قرار باشد بصورت موقت فروش داشته باشیم حتی اگر زیاد هم باشد، فایده ای ندارد اگر برای مدت محدودی کار می کنید. حال اگر استراتژی فروش در اینستاگرام را بدانید و بر اساس آن رعایت کرده و موارد گفته شده را برای پیج خود اجرا کنید به نتیجه ای متفاوت و ماندگار دست خواهید یافت.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

فروش 10 برابری به سبک بلاگری:

در این صورت، قادر خواهید بود که در فروش خود به موفقیت برسید و آن استراتژی را که در برنامه‌ریزی کرده‌اید، به‌درستی پشت سر بگذرانید. همچنین با بازاریابی دقیقی که برای محصولات خود انجام میدهید، قادر خواهید بود تا یک فروشگاه تمام‌عیار برای رسیدن به درآمد بالا در اینستاگرام راه اندازی کنید. در ادامه مقاله ما استراتژی فروش در اینستاگرام را به‌صورت کاربردی برای شما موردبررسی قرار میدهیم تا بتوانید با کمک گرفتن از این راهکارها، بهترین نتایج را در اینستاگرام برای فروشگاه اینترنتی خود کسب کنید.

چگونه استراتژی فروش در اینستاگرام را بچینیم؟

استراتژی جدید در اینستاگرام

در ابتدا باید مشخص کنیم که دوست داریم به چه اهدافی برسیم و چقدر درآمد میخواهیم از این طریق به دست بیاوریم و سپس راهکارهای مختلف برای فروش محصولات و کسب درآمد را اجرا کنیم. این را باید بدانید که تعداد فالوورهایی که شما دارید، مزیت حساب نمیشود؛ بلکه شما باید با توجه به تعامل و ارتباطی که با مخاطبان خود ایجاد میکنید، فالوور واقعی خود را پیدا کنید و از این طریق با استفاده از استراتژی فروش در اینستاگرام، برند کسب و کار خود را در اینستاگرام ارتقا دهید که همین امر میزان فروش در اینستاگرام شما را تحت تأثیر قرار میدهد و به‌طور چشمگیری افزایش میدهد.

در ادامه مراحلی که باید برای انتخاب یک استراتژی فروش در اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای پشت سر بگذرانید را برای شما موردبررسی قرار میدهیم که شما با رعایت کردن این عوامل و تلاش برای بهبود پیج خود، به‌راحتی میتوانید به بهترین پیج در حوزه کسب و کار خود تبدیل شوید. البته باید بدانید درآمد پیج های اینستاگرام به دلیل رعایت ایت موارد بسیار بالا میرود.

شناخت مخاطبان

استراتژی شناخت نخاطبان

زمانی که شما شناخت درستی از مخاطبان خود داشته باشید، با استفاده از ابزارهایی که اینستاگرام برای شما به‌صورت رایگان فراهم کرده است، به‌راحتی میتوانید مشتریان را جذب کسب و کار خود کنید و به‌راحتی محصولات خود را به آن‌ها به فروش برسانید. در ابتدای کار که شما آموزش‌های رایگان میدهید، باید اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید و با استفاده از بازاریابی اینترنتی که حتماً باید به‌صورت حرفه‌ای اجرا شود، به مخاطبان خود اطمینان میدهید که از شما خرید انجام دهند؛ همین کار باعث میشود تا با استفاده از کسب درآمد از اینستاگرام زندگی خود را ازنظر درآمدی، تحول چشمگیری دهید.

مخاطب پیج از شما خرید انجام میدهد و باعث پولدار شدن شما میشود؛ به همین جهت، باید نیازهای آن‌ها را برطرف کنید و اعتماد آن‌ها را نسبت به کسب و کار خود جلب کنید. در این صورت، با استفاده از اعتمادسازی که انجام داده‌اید و بسیار مؤثر بوده است، قادر خواهید بود در کمترین زمان ممکن با استفاده از اینستاگرام مارکتینگ، مخاطبان پیج خود را افزایش دهید و بر فروش کسب و کار خود بیافزاید.

تعامل کردن با مخاطب

زمانی که شما نیازهای کاربران را شناسایی کنید و به فکر رفع مشکلات آن‌ها باشید، در این صورت، مخاطبان و فالوور شما با پیج شما ارتباط برقرار میکنند که همین امر باعث محبوبیت پیج شما در اینستاگرام خواهد شد. این گزینه از استراتژی فروش در اینستاگرام، باعث میشود تا پیج شما به‌طور چشمگیری سطح بالاتری را تجربه کند و بتوانید با رقبای سرسخت خود رقابت تنگاتنگی داشته باشید و حتی از آن‌ها پیشی بگیرید.

استوری و پست، بهترین ابزار برای افزایش تعامل کاربر با پیج شما میباشد که با استفاده از استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای، نسبت به فالوور خود تعامل ایجاد میکنید که همین امر باعث میشود تا پست شما در اکسپلور و هشتگ به نمایش گذاشته شود و افرادی که شما را هنوز فالو نکرده‌اند هم پست شما را ببینند و در صورت ترغیب شدن، پیج شما را دنبال کنند. بازاریابی محتوا یکی از هوشمندانه‌ترین ابزار برای افزایش تعامل مخاطبان با کسب و کار اینستاگرامی میشود؛ به همین جهت، باید به‌خوبی این حرفه را یاد بگیرید که از طریق دوره کسب درآمد از اینستاگرام و یا سایت کسب درآمد از اینستاگرام به‌راحتی میتوانید از ترفندها و راهکارهایی که در این زمینه وجود دارد آشنایی کامل پیدا کنید.

هشتگ ها

زمانی که یک پست را در پیج خود منتشر میکنید، علاوه بر کپشن مناسب که برای پست خود باید بنویسید، باید هشتگ را نیز به‌درستی انتخاب کنید و اصول هشتگ گذاری را برای دیده شدن بیشتر پست باید یاد بگیرید. هشتگ هایی که در پست خود قرار میدهید، باید با موضوع کسب و کار شما یکسان باشد؛ به‌خصوص باید با همان موضوع پست که منتشر کرده‌اید، همان هشتگ­های مرتبط در آن پست قرار بگیرد تا اینستاگرام شما را در هشتگ­های مرتبط همان زمینه به نمایش بگذارد.

مطمئن هستیم شمایی که در حال خواندن این مقاله هستید، میدانید که هشتگ ها در اینستاگرام چه کاربردی دارند و چگونه میتوانند تأثیر بسزایی در رشد پیج در اینستاگرام داشته باشند. زمانی که هشتگ مناسب و مرتبط با پست خود انتخاب میکنید، باعث میشود تا مخاطبان پیج شما افزایش پیدا کنند؛ زیرا پست شما به افراد بسیار بیشتری نسبت به کسانی که شما را فالو دارند، به نمایش گذاشته میشود. توصیه میکنیم که حداقل 8 هشتگ و حداکثر 16 هشتگ در پست خود قرار دهید.

حتماً باید از هشتگ­های پربازدید در اینستاگرام نیز استفاده کنید تا بتوانید بازدید بیشتری کسب کنید. علاوه بر این، باید هشتگ اختصاصی برای پیج خود داشته باشید و از آن هشتگ ها نیز باید در استوری پیج نیز به‌صورت مداوم استفاده کنید.

ارزش قائل شدن برای فالوور

تمام فعالیت‌های شما در اینستاگرام برای فالوور پیج است. اینکه آن‌ها را راضی نگه‌دارید، بسیار ارزشمند است و کمک میکند تا کسب و کار شما به‌صورت کاملاً واقعی و در کمترین زمان، درآمد فوق‌العاده‌ای را تجربه کند. اینستاگرام به‌صورت یک شبکه تصویری است. بهتر است که مطالب و محتوای خود را در پیج اینستاگرام به‌صورت ویدیویی منتشر کنید و برای محصولات و خدمات خود بلاگری انجام دهید. بلاگری یکی از پردرآمدترین شغل‌های اینستاگرام محسوب میشود که افراد بسیار زیادی از این طریق به درآمد بالا رسیده‌اند؛ چون درآمد بلاگر اینستاگرام بی نظیر است.

زمانی که شما برای مخاطبان ارزش قائل میشوید، آن‌ها به شما و کسب و کار شما اطمینان پیدا میکنند تا بتوانند راحت‌تر خرید خود را انجام دهند. پست و استوری شما باید ارزش ارائه شدن را داشته باشد و باید با طراحی گرافیکی منحصربه‌فرد انجام شود. استفاده از ایده‌های جذاب برای تولید پست اینستاگرام، به شما کمک میکند محتوایی که به مخاطبان خود ارائه میدهید را به بهترین شکل ممکن تولید کنید.

فروش محصول از طریق پست و استوری

یکی دیگر از مهم‌ترین استراتژی فروش در اینستاگرام این است که محصولات خود را از طریق پست و استوری به فالوور پیج تان تبلیغ کنید. این استراتژی باید به‌صورت کاملاً حرفه‌ای صورت بگیرد تا مخاطب فکر نکند که فقط میخواهید محصول را به آن‌ها بفروشید؛ بلکه باید تصور دیگری از شما پیدا کند؛ زیرا زمانی که شما مزایا و اطلاعات دقیق محصول خود به آن‌ها میگویید، آن‌ها بیشتر مشتاق میشوند تا محصول شما را تهیه کنند. بهترین مکان برای معرفی محصول همان پست و استوری میباشد تا بتوانید به‌صورت تصویری و ویدیویی محصول خود را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای معرفی کنید.

پاسخ به کامنت ها و نظرات

پس‌ازاینکه محتوایی جذاب تولید کردید و در پیج خود منتشر کردید، مخاطبان با پست شما تعامل برقرار میکند و نظرات مختلفی را ممکن است در زیر پست شما بگذارند. شما وظیفه‌دارید تا کامنت آن‌ها را به‌صورت کاملاً دقیق جواب دهید تا نیازی که دارند را برطرف کنید. زمانی که آن‌ها ببینند که مدیر پیج به‌راحتی میتواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند و آن‌ها نیز میتوانند با شما به‌راحتی صحبت کنند، این ارتباط به‌صورت کاملاً قوی و مؤثر شکل میگیرد تا بتوانید کسب و کار خود را به آن‌ها کاملاً حرفه‌ای با بازاریابی دقیق معرفی کنید.

در این حالت، شما پیروز میدان هستید؛ زیرا توانسته‌اید تا مخاطبان را به سمت کسب و کار خود در اینستاگرام بکشانید. برای کسب درآمد از اینستاگرام همین کارها کافی است و همه‌چیز را باید برای مخاطبان بگذارید و زمان و وقت خود را برای اینکه کارهای بیهوده انجام دهید، هدر ندهید. تولید محتوای حرفه‌ای، بهترین ابزار برای این است که یک پیج به موفقیت برسد و استراتژی فروش در اینستاگرام زمانی مؤثر خواهد بود که تولید محتوا به‌صورت کاملاً جذاب صورت بگیرد.

استراتژی فروش در اینستاگرام با توجه به حوزه فعالیتی شما در اینستاگرام، زمانی تأثیرگذار خواهد بود که مخاطبان خود را به‌خوبی شناخته باشید و هدف خود را مشخص کرده باشید. در این صورت، به کمک ابزارهایی که اینستاگرام به‌صورت رایگان در اختیار کسب و کارهای اینستاگرامی قرار داده است، میتوانید با استفاده از ترفندها و آموزش‌هایی که گاسی وب در وب‌سایت منتشر میکند، پیج خود را به بهترین پیج برای کسب درآمد در حوزه فعالیتی خودتان تبدیل کنید. کسب و کار اینترنتی زمانی به موفقیت میرسد که استراتژی خوبی برای فروش در اینستاگرام داشته باشد.

چرا باید استراتژی اینستاگرام چیده شود؟

زمانی که یک استراتژی درست بچینید، به‌راحتی میتوانید پیج خود را مدیریت کنید و به طرز شگفت‌آوری به سمت اهداف خود پیش بروید. داشتن استراتژی برای هر کسب و کاری نیاز ضروری است و هرکسی باید با استفاده از یک استراتژی مناسب در اینستاگرام شروع به فعالیت کند. اینستاگرام به‌عنوان بستری بسیار عالی برای کسب درآمد کسب و کارهای مختلف به‌حساب می‌آید؛ به همین جهت، باید با انتخاب و چیدن یک استراتژی فروش در اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای، از طریق کسب و کار اینترنتی خود کسب درآمد داشته باشید.
برای تبدیل‌شدن به یک پیج پردرآمد، ابتدا باید الگوریتم‌های گوگل را به‌خوبی بشناسید و طبق الگوریتم‌ها رفتار کنید و جلو بروید؛ زیرا اینستاگرام به پیج هایی که به الگوریتم‌ها احترام میگذارند اهمیت بیشتری میدهد و پست­های آن‌ها را به افراد بیشتری نمایش میدهد. فروشندگان به‌صورت آنلاین با استفاده از استراتژی تولید محتوا که در ابتدای کار برنامه‌ریزی‌شده است، میتوانند محصولات و خدمات خود را با بهترین کیفیت به مخاطبان خود به فروش برسانند و از همین طریق به درآمد بسیار بالایی از اینستاگرام برسند.

چرا فالوورهای پیجم افزایش پیدا نمیکند؟

این موضوع می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما مهم ترین دلیل عدم جذب فالوور پیج، نداشتن استراتژی برای پیج، تولید محتوای معمولی و غیر اختصاصی، بیشتر بودن فالور فیک نسبت به فالور واقعی پیج و دلایلی از این دست باعث میشود تا اینستاگرام نیز به پیج شما اهمیتی ندهد و پست های شما در اکسپلور دیده نشود.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *