کسب درآمد از اینستاگرام با لایک

کسب درآمد از اینستاگرام با لایک یکی از روش‌های کسب درآمد از طریق اینستاگرام بشمار می‌رود که معمولاً درآمد خوبی را به همراه دارد. طی چند سال اخیر، اینستاگرام به یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب تبدیل شده است که افراد در طی روز برای اهداف متفاوتی همچون سرگرمی و خرید و فروش، زمان زیادی را در اینستاگرام سپری می‌کنند. همین مسئله باعث شده است که امروزه کسب درآمد از اینستاگرام، به موضوعی مهم برای صاحبان کسب و کار تبدیل شده است.

راه های مختلفی برای کسب درامد از اینستاگرام وجود دارد که میتوان از آنها بهره برد که کسب درآمد از اینستاگرام با لایک هم یکی از آنهاست. کسب درآمد با لایک در اینستاگرام هم یکی از راه های درآمدزایی است. اینستاگرام در زمان های مختلف امکانات مختلفی را به برنامه خود اضافه کرده تا تعامل در این برنامه بیشتر شود و البته که این ابزارها هر روز که پیشرفته تر می شده به کیفیت کار در اینستاگرام افزوده است و افرادی که در آن مشغول هستند از این به روز رسانی ها استقبال میکنند.

پول درآوردن از لایک کمی نیاز به آموزش و کسب تجربه و دانش دارد تا بتوان با کمترین هزینه برداشت خوبی انجام داد. برخی از افراد و صاحبان کسب و کار، از علاقه مردم به اینستاگرام استفاده می­کنند و با راه اندازی پیج اینستاگرام، محصولات، خدمات و مشاغل خود را در اینستاگرام تبلیغ می­کنند و از این طریق، باعث رونق هر چه بیشتر کسب و کار خود می­شوند. پس اگر صاحب کسب و کاری هستید یا از دانش خوبی برخوردار هستید که می­توانید آن را در اختیار افراد قرار دهید، بدون شک اینستاگرام می­تواند گزینه بسیار خوبی برایتان باشد.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

اما نکته‌ای که لازم است در مورد کسب درآمد از اینستاگرام به آن اشاره کنیم این است که برای اینکه بتوانید به رسمیت شناخته شوید و موفق شوید، لازم است که تعداد فالوورهایتان قابل‌قبول باشد. به عبارتی، هر چه تعداد فالوورهایتان بیشتر باشد، موفقیت و اعتبارتان در اینستاگرام بیشتر است.

راه‌های مختلفی برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام وجود دارد؛ به‌عنوان‌مثال، برخی از افراد اقدام به خرید به فالوور می‌کنند. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که ممکن این فالوورها، فیک یا واقعی باشند. توجه داشته باشید که خرید فالوورهای فیک، مزیتی برای کسب و کارتان به همراه ندارد.

برای درآمد دلاری از لایک این ویدیو را ببینید:

امروزه به دلیل اینکه برخی از پیج ­های اینستاگرام، فالوورهای فیک دارند، کاربران به تعداد لایک­ های هر پست پیج­ های اینستاگرام برای کسب درآمد از اینستاگرام با لایک توجه می‌کنند؛ به همین دلیل افزایش تعداد لایک ­های اینستاگرام حائز اهمیت است.

تأثیر افزایش لایک واقعی بر درآمد

لایک یا Like، واژه‌ای انگلیسی است که به معنای دوست داشتن است. شما در اینستاگرام، زمانی که از یک پست خوشتان می­آید، آن را لایک می­کنید. شاید شما هم اصطلاح “لایک داری” یا “بیگ لایک داری” را شنیده باشید که این اصطلاحات نیز برگرفته از شبکه­ی اجتماعی اینستاگرام است.

در حال حاضر، یکی از نشانه­ های تائید کاری که افراد در پیج ­های اینستاگرام انجام می­دهند، تعداد لایک­ های پست‌های اینستاگرام شان است. جالب است بدانید که در حال حاضر برای اینکه بتوانید پست‌های یک پیج خاص در اینستاگرام را ببینید، در کنار اینکه باید جزو فالوورهای پیج باشید، باید پست‌های آن پیج را نیز لایک کنید.

درواقع، قابلیت مشاهده پست‌ها، لایک و ثبت کامنت­، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که منجر به تعامل با کاربر می­شود. طی چند وقت اخیر، با تغییراتی که در الگوریتم اینستاگرام انجام شده است، تعداد لایک­ های اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است.

اینستاگرام برای اینکه پست‌های شما را در اکسپلور، نمایش دهد، اول به تعداد لایک­ ها، میزان دایرکت­ ها، تعداد کامنت­ ها و به‌طورکلی تمام اعمالی که از سوی کاربر بر روی پست شما اعمال می­شود، توجه می­کند. به طور کلی، هر چه تعداد لایک­ های شما بیشتر باشد، امکان اینکه در مدت‌زمان کمتری، پستتان را در اکسپلور نمایش دهد.

تأثیر افزایش لایک برای ورود پست به اکسپلور این‌قدر زیاد است که به‌عنوان‌مثال، اگر شما 2000 فالوور داشته باشید، به‌محض اینکه پست شما منتشر شود، نیمی از کاربران شما، پست شما را لایک کنند و کامنت بگذارند، اینستاگرام تصمیم می­گیرد که پست شما را وارد اکسپلور کند.

لازم به ذکر است که پستی که وارد اکسپلور اینستاگرام شود، می­تواند باعث جذب فالوور، افزایش بازدید از پست و در گام بعدی پیج موردنظر و درصورتی‌که پست مربوط به خرید و فروش باشد، می‌تواند باعث افزایش فروش نیز شود. به همین دلیل تعداد افزایش تعداد لایک­ های اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است و می­تواند در افزایش فروش پیج شما، نقشی اساسی داشته باشد.

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام با لایک

اکسپلور اینستاگرام، جایی است که به پست­ های اینستاگرام اجازه دیده شدن می­دهد و افزایش تعداد لایک­ های اینستاگرام می­تواند راهی برای ورود پست به اکسپلور باشد. پس افزایش تعداد لایک­ های اینستاگرام را دستکم نگیرید، زیرا افزایش تعداد لایک­ های اینستاگرام در عین اینکه می­تواند باعث دیده شدن پست شما شود، می­تواند راهی برای کسب درآمد از اینستاگرام با لایک باشد.

شاید برایتان سؤال باشد که چگونه لایک می­تواند باعث کسب درآمدتان از اینستاگرام شود، که در ادامه برای پاسخ به این سؤال، چند مورد را موردبررسی قرار می­دهیم:

چگونه لایک می­تواند باعث کسب درآمدتان از اینستاگرام شود؟
با دیده شدن پست و در گام بعدی با افزایش بازدید پست، درصورتی‌که پستی که در اینستاگرام گذاشته‌اید، پستی برای اهداف تجاری همچون خرید و فروش محصول، تبلیغ مشاغل و یا خدمات باشد، می­تواند شانس فروش آن محصول یا خدمات خاص را افزایش دهد.
  • تبلیغ برای سایر پیج­ ها

پستی که در درجه اول از منظر تصویر و ویدئو و در گام بعدی از منظر محتوایی جذاب باشد، می­تواند باعث جذب مخاطب و افزایش لایک­ های پست شود. در گام بعدی با افزایش لایک­ های اینستاگرام می­تواند پست را وارد اکسپلور کند.

درصورتی‌که پست­ های یک پیج خاص، به‌صورت مکرر وارد اکسپلور شود، درنهایت می­تواند باعث افزایش فالوور شود و فرد می­تواند از طریق کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور، درآمد قابل‌توجهی داشته باشد.

 به این صورت که صاحب پیج می­تواند با افزایش فالوور­های خود، توجه سایر پیج­ هایی که فالوور کمتری دارند و تمایل به افزایش فالوور دارند را جلب کند و در ازای پرداخت مبلغ مشخصی، برای سایر پیج­ ها تبلیغ کند.

کسب درآمد از طریق وب‌سایت Getlike

سایت گت لایک

سایت Getlike سایتی روسی است که می­توان بدون سرمایه‌گذاری از آن، درآمد داشت. شما می­توانید برای کسب درآمد از لایک و فالوور در شبکه‌های اجتماعی مختلف از این سایت استفاده کنید. ازجمله این شبکه‌های اجتماعی می­توان به اینستاگرام، تلگرام، توییتر، تیک‌تاک و وی کی اشاره کرد. در حال حاضر ما در این مقاله، ما این سایت را به‌عنوان سایت کسب درآمد از اینستاگرام و برنامه کسب درآمد از لایک اینستاگرام موردبررسی قرار می­دهیم.

همان‌طور که از نام سایت Getlike هم مشخص است، از این سایت می­توانید برای افزایش لایک و فالوور استفاده کنید. به‌طورکلی این سایت به دو بخش تقسیم می­شود. بخش اول، برای کسانی است که می­خواهند با پرداخت هزینه، فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهند و بخش دوم هم برای کسانی است که می­خواهند از طریق لایک و فالو دیگران، کسب درآمد داشته باشند.

البته ما در این مقاله به بخش اول این سایت نمی­پردازیم و بخش دوم سایت را موردبررسی قرار می­دهیم.

در گام اول، نیاز است که در این سایت ثبت نام کنید، نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که همان‌طور که گفتیم، این سایت، سایتی روسی است و بنابراین زبان آن نیز روسی است. پس برای اینکه بتوانید راحت‌تر از این سایت استفاده کنید، از مرورگر کروم استفاده کنید تا بتوانید این سایت را به زبان انگلیسی ترجمه کنید.

برای ثبت نام در سایت گت لایک، در ابتدا ایمیل معتبری وارد کنید و دو بار، رمز عبور موردنظر خود را وارد کنید. پس از اینکه ثبت نام کردید و وارد سایت شدید، از بالای صفحه، گزینه تائید ایمیل را بزنید و پس از دریافت ایمیل از سایت، حتماً ایمیل خود را تائید کنید.

سپس پیج اینستاگرام خود را در این سایت وارد کنید. حال با انتخاب بخش شبکه اجتماعی می­ توانید با انجام لایک، فالو و عضو شدن، کسب درآمد از اینستاگرام با لایک داشته باشید.

راه اندازی پیج قدرتمند با فالوور و لایک زیاد

پس از مطالب گفته شده، شاید مشتاق باشید بدانید که چگونه می ­توان پیجی ایجاد کرد که تعداد لایک و فالوور آن زیاد باشد. در پاسخ به این سؤال برای کسب درآمد از اینستاگرام با لایک باید بگوییم که باید چند نکته را مدنظر قرار دهید:

  • ایجاد پروفایلی که ازنظر ظاهری جذاب باشد.

اینستاگرام، شبکه اجتماعی است که تصویر محور است و کاربران اولین چیزی که در یک پست مشاهده می­ کنند، تصاویر است. پس در گام اول، ابتدا نیاز است که پروفایلی ایجاد کنید که از نظر ظاهری جذاب باشد، زیرا ظاهر جذاب و پست‌های زیبا، کاربران تشویق می ­کند که شما را دنبال کنند.

  • استفاده از هشتگ را فراموش نکنید.

هشتگ در اینستاگرام، مانند کلمه کلیدی است که در مرورگر سرچ می­ کنید. به همین دلیل بهتر است که هر پستی که می­ گذارید، از هشتگ مناسب برای پست خود استفاده کنید تا امکان دیده شدن پست شما توسط کاربران افزایش یابد.

  • تعامل با پیج­ هایی که در حوزه‌ی شما فعالیت می­کنند.

یکی از بهترین کارهایی که می ­توانید در اینستاگرام انجام دهید و از این طریق، فالوور و لایک خود را افزایش دهید، این است که با پیج ­هایی در حوزه­ی شما فعالیت می­ کنند، تبادل داشته باشید.

علاوه بر این، زمانی که با پیج­ هایی که در حوزه­ی کاری شما فعالیت دارند، تبادل داشته باشید، باعث می­شود که در لیست suggestion های فالوورهای پیج ­های همکار خود قرار بگیرید و فالوورهای شما افزایش پیدا کند.

  • راه اندازی مسابقات اینستاگرامی

طراحی مسابقات خلاقانه و استفاده از هدایای ترغیب‌کننده، نیز می­تواند به افزایش فالوورهای شما کمک کند.

کسب درآمد از اینستاگرام با لایک با خدمات فروش لایک، فالوور و کامنت

یکی از راه ­هایی که می ­تواند به کسب درآمد از اینستاگرام با لایک کمک کند، خدمات فروش لایک، فالوور و کامنت است. این کار نه‌تنها باعث کسب درآمد سایت‌هایی می­ شود که در این زمینه فعالیت می­ کنند، بلکه برای افرادی که از این خدمات استفاده می­ کنند نیز سودمند است.

سایت‌های بسیاری در این زمینه، فعالیت می­ کنند. برخی از سایت‌ها این خدمات را به صورت یک جا و برخی دیگر از سایت‌ها نیز این خدمات را به‌صورت تکی و به صورت پکیج‌هایی بنا به نیاز مشتری ارائه می­ دهند.

جمع‌بندی

اینستاگرام شبکه‌ای اجتماعی مبتنی بر تصویر و ویدئو است، یعنی برای هر پستی که می­خواهید در این شبکه اجتماعی بگذارید، باید تصویر و یا ویدئو بگذارید. درصورتی‌که تصویر و یا ویدئو موردنظر جذاب باشد، فالوورهای پیج، تمایلشان به لایک کردن پست بیشتر می­شود و همین امر باعث کسب درامد از اینستاگرام با لایک می‌شود.

درصورتی‌که نصف فالوورهای پیج، پست موردنظر را لایک کنند، پست وارد اکسپلور می­ شود. ورود پست به اینستاگرام، باعث افزایش بازدید پست و در گام بعدی افزایش بازدید پیج می­شود. افزایش بازدید پیج نیز می ­تواند باعث کسب درآمد هر چه بیشتر از پیج شود و همه‌ی این‌ها، فقط با لایک پست میسر میشود.

ثبت نام در دوره کسب درآمد از اینستاگرام به چه صورت است؟

شما میتوانید در قسمت تماس با ما گاسی وب با مشاوران ما ارتباط بگیرید و تمامی اطلاعات مربوط را دریافت نمایید.

تا چند سال آینده می توان از اینستاگرام کسب درآمد کرد؟

کسب درآمد در برنامه های موجود در کشور ایران که هنوز فیلتر نشده اند تا زمانی که این برنامه ها بصورت آزادانه در اختیار عموم مردم است بهترین راه برای کسب درآمد هستند اما زمانی که به دلایلی فیلتر شود قطعاً مخاطب به دنبال برنامه های جایگزین خواهد رفت؛ پس تا زمانی که این امکان وجود دارد با قوت به کار خود ادامه دهید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *