بازیابی اطلاعات پاک شده

گاسی وب در این بخش به همران محترم می آموزد که با استفاده از نرم افزار R-Studio می توان اطلاعات حذف شده یا از بین رفته با ریکاوری کرد. بازیابی اطلاعات پاک شده توسط این نرم افزار کار دشواری نیست. چه کار می کنید اگر به طور تصادفی یک فایل را از کامپیوتر خود حذف کنید؟ اگر آن فایل را به سطل زباله انداخته باشید می توانید آن را بازیابی کنید در غیر اینصورت اگر آن را از آنجا بصورت کامل حذف کنید، چه می شود؟ آیا در واقع ریکاوری اطلاعات گمشده امکان پذیر است؟

خب، جوابش خیلی واضح و مشخص است. برای این منظور برنامه ی R-Studio وجود دارد. یعنی یک گزینه عالی برای بازیابی اطلاعات برای بازیابی پرونده های حذف شده شما است.

به دلیل این که حجم عظیمی از داده ها در درایو های رایانه ای ذخیره می شود، نیاز زیادی به نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده در صنعت آی تی وجود دارد.

نرم افزار ریکاوری اطلاعات آر استودیو دارای ابزارها و ویژگیهای پیشرفته خاصی است که به طور خاص برای متخصصان بازیابی داده و متخصصان فناوری اطلاعات در نظر گرفته شده است. با این حال، این بدان معنی نیست که برای مبتدیان نیست.

مهمترین دلایل پاک شدن اطلاعات در کامپیوتر 

در اینجا دستورالعمل قدم به قدم، برای کسانی که با موارد فنی مطابقت ندارند اما می خواهند پرونده های از دست رفته خود را بازیابی کنند وجود دارد. نرم افزار R-Studio قادر به بازیابی پرونده هایی است که به دلیل موارد زیر از بین رفته اند:

 • برنامه های مخرب
 • ویروس ها
 • خرابی سخت افزار
 • خرابی سیستم
 • حذف تصادفی

موارد بالا کاملاً متداول است و بیشتر مردم در هنگام وقوع هر یک از موارد فوق می ترسند داده های حساس را از دست بدهند. هر روز، چندین سیستم مورد حمله ویروس ها قرار می گیرند و داده ها را از دست می دهند. هنگامی که شما یک نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده مثل R-Studio دارید، ترس شما از دست دادن داده های گرانبها به طور خودکار کاهش می یابد و می توانید به ریکاوری اطلاعات گمشده یا حذف شده و از بین رفته بپردازید..

جدا از ویروس ها، همیشه احتمال خرابی سیستم وجود دارد زیرا یک کامپیوتر در واقع یک دستگاه است. با این حال، حتی اگر سیستم شما خراب شود وقتی R-Studio را با خود دارید نگران نباشید.

توانایی بازیابی داده های از دست رفته برای هر کسی آرزوی بزرگی است، به خصوص کسانی که در صنعت فناوری اطلاعات کار می کنند و دست زدن به آنها بخشی از کار است.

مزایای R-Studio (نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده) چیست؟

R-Studio از برخی ویژگی های پیشرفته بازیابی اطلاعات برخوردار است. اکثر مدیران و متخصصان فناوری اطلاعات احساس می کنند که بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات است که به فرد امکان می دهد داده های از دست رفته را از سیستم عامل های مختلف بازیابی کند.

رابط کاربری این ابزار بازیابی اطلاعات پاک شده شبیه به یک قطعه ساز دیسک است. برای تازه واردان، استفاده از نرم افزار ممکن است کمی گیج کننده باشد، اما وقتی به آن عادت کردید، این کار سختی نخواهد بود. به نظر می رسد نگاه کلی این به این برنامه، از نوع نرم افزاری فنی بیشتر است، اما کاربران می توانند با استفاده از آن به راحتی درک کنند که پس از مشخص شدن همه چیز در برگه ها و فهرست ها، چگونه می توان از آن استفاده کرد.

اگر هنوز از این نرم افزار استفاده نکرده اید، توصیه می شود با ابزار بازیابی فایل R-Undelete شروع به کار کنید. در این نرم افزار که رابط کاربری خوبی دارد، به شما امکان می دهد کارهای اساسی بازیابی فایل را به راحتی انجام دهید. به این ترتیب قادر خواهید بود وظیفه خود را انجام دهید.

R-Undelete بهترین ابزار برای نیازهای اولیه و حتی پیشرفته برای بازیابی اطلاعات است. با این حال، تمام ویژگی های بازیابی موجود در R-Studio را ندارد. به عنوان مثال، ویرایشگر شش ضلعی / متن ندارد، از سیستم فایلهای غیر ویندوز پشتیبانی نمی کند، به شما امکان نمی دهد داده ها را از طریق شبکه بازیابی کنید و سی دی اضطراری را تهیه نکنید. بنابراین، اگر به دنبال تمام این ویژگی ها هستید، باید R-Studio را انتخاب کنید.

چه چیزی باعث برتری نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده فوق در بین رقبا شده است؟

بهترین پاسخ برای سوال فوق این است که دارای ویژگی های پیشرفته ای است که بیشتر سیستم های بازیابی اطلاعات از آن برخوردار نیستند. از تعداد زیادی فایل و فرمت پشتیبانی می کند و دارای یک رابط چند زبانه برای نامگذاری چند مورد است. فقط تصور کنید که قادر به استفاده از این نرم افزار به زبان های مختلف مانند انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، روسی، پرتغالی، چینی و ژاپنی هستید.

به دلیل وجود ویژگی های بیش از حد، ممکن است همه چیز برای کاربر بی تجربه کمی تحمیل شود. بنابراین، کمک آنلاین و یک دفترچه راهنمای دقیق برای کاربران وجود دارد.

نرم افزار فوق اجازه می دهد تا کاربران از سراسر جهان از این برنامه سیستمی بازیابی اطلاعات پاک شده استفاده کنند و به راحتی جذابیتی بین المللی به آن ارائه دهند. این امر باعث شده تا نرم افزار R-Studio بیش از سایر نرم افزارهای بازیابی در بازار رشد داشته باشد.

نکات مهم: اساساً، این نرم افزار به شما امکان می دهد موارد زیر را انجام دهید:

این نرم افزار ریکاوری اطلاعات بازخورد تصویری به شما می دهد که بسیار عالی است. دلیل اینکه در ابتدا مشکل به نظر می رسد این است که در واقع برای کاربران پیشرفته رایانه و مدیران سیستم ایجاد شده است. این نرم افزار دارای ویژگی های خاصی است که فقط برای کارشناسان رایانه طراحی شده است. در حقیقت دارای ویژگی های بسیار زیادی است که بیشتر کاربران از آنها استفاده نخواهند کرد.

مزایای نرم افزار R-Studio

 • جستجوی گسترده و همه کاره پرونده
 • بازیابی فایلهای دسته جمعی
 • مرتب سازی پرونده ها بر اساس پسوندها و تاریخ
 • پیش نمایش پرونده ها
 • پرونده های حذف شده / خراب شده / بازسازی شده را بازیابی کنید
 • پرونده های خام را پیدا می کند
 • پردازش و ایجاد تصویر دیسک
 • پشتیبانی از سیستم های داده های غیر ویندوز
 • ویرایشگر شش ضلعی / تست
 • سی دی اورژانس
 • پشتیبانی از Virtual RAIDs
 • بازیابی داده ها از طریق شبکه

هزینه نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده R-Studio

هر چیز خوب با هزینه ای همراه است. شما می توانید مجوز R-Studio را با قیمت 79.99 دلار خریداری کنید. با این حال، یک دوره آزمایشی رایگان نیز وجود دارد. 79.99 دلار برای نسخه تک صندلی است. نسخه دیگری در شبکه وجود دارد که به شما امکان می دهد داده ها را از طریق شبکه بازیابی کنید و 180 دلار هزینه دارد. می توانید این نرم افزار را از سایت اصلی به آدرس https://www.r-studio.com خریداری و دانلود کنید.

اگر می خواهید نسخه ای که بتواند آزادانه در شبکه و هر رایانه ای مورد استفاده قرار گیرد، بروید تا مجوز تکنسین را دریافت کنید که 900 دلار مناسب برای شما آب می خورد. نسخه های مختلف این نرم افزار کامپیوتر بازیابی اطلاعات پاک شده بر اساس نیاز شما است. شما می توانید یکی از موارد مورد نیاز خود را خریداری کنید زیرا در هنگام استفاده از کلیه ویژگی های نسخه نرم افزاری، هیچ هزینه ای برای هزینه کردن ندارید.

در پایان

اگر به دنبال نرم افزار بازیابی اطلاعات هستید که کار خود را به خوبی انجام دهد R-Studio گزینه مناسبی است. این نرم افزار نسخه های مختلف برای اهداف مختلف دارد. بنابراین، یکی از موارد مورد نیاز خود را بخرید زیرا الزامات یک متخصص با نیاز مبتدی در دنیای بازیابی اطلاعات متفاوت خواهد بود.

R-Studio دارای چندین ویژگی است که آن را به عنوان بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات پاک شده تبدیل می کند. بدون ترس از دست دادن اطلاعات خود به دلیل خرابی سیستم، ویروس ها یا برنامه های مخرب زندگی کنید.

 

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *