گوگل ادز چیست

همه افرادی که برای خودشان یک سایت طراحی کرده‌ و کسب و کار آنلاین دارند و با صاحب شرکت طراحی سایت هستند تمایل دارند تا در صفحه اول جستجوی گوگل قرار بگیرند تا اگر کاربری کلمه‌های مرتبط با کارشان را جستجو کرد گوگل سایت آن‌ها را به کاربر نمایش دهد. اگر شما سایت خود را به تازگی راه اندازی کرده‌اید حداقل ۶ ماه تا یک سال زمان نیاز دارید تا با سئوی قوی و هزینه بالا در صفحه اول گوگل نمایش داده شود و این زمان طولانی شما را از رقبایتان عقب می‌اندازد، حتی اگر سایت قدیمی داشته باشید اما سایت شما محتوا و سئوی مناسب نداشته باشد بازهم در صفحه اول نمایش داده نمی‌شود.

یکی از امکانات گوگل که می‌تواند خیلی سریع شما را به عرصه رقابت وارد کند تبلیغات گوگل یا ” گوگل ادز ” می‌باشد.

آشنایی با گوگل ادز

گوگل ادز یکی از امکانات گوگل می‌باشد که این امکان را برای صاحبان سایت فراهم می‌کند تا در زمان اندکی در لینک‌های اول گوگل قرار بگیرند به این صورت که با تعدادی کلمات کلیدی و تبلیغاتی برای شما در اکانتتان نوشته می‌شود سپس به ازای سرچ کلمات کلیدی لینک تبلیغات شما به کاربران نمایش داده می‌شود. نمایش این لینک‌ها کاملاً رایگان است و فقط زمانی که کاربر روی سایت شما کلیک نماید از بودجه تبلیغات شما کسر خواهد شد.

انواع کمپین‌ها در گوگل ادز را بشناسید

گوگل ادز و مزایای آن

همان‌طور که می‌دانید کمپین‌های گوگل ادز را باید بر اساس اهداف تجاری خود تعیین کنید هر کمپین تبلیغاتی مشخص می‌کند که تبلیغات شما در چه مکانی و به چه فرمتی نمایش داده شوند:

 • بر اساس سرچ
 • بر اساس نمایش
 • ویدئو
 • فروشگاهی
 • نصب اپلیکیشن

آیا استفاده از گوگل ادز به صرفه است؟

گوگل ادز یکی از بهترین و سریع‌ترین و کاراترین انواع تبلیغات و همچنین یکی از تکنیک­ های جذب مشتری برای فروش بیشتر سایت می‌باشد که در مدت کوتاه بازدهی سریع و بالایی دارد و در صورتی که شما بتوانید به شیوه‌های صحیح و با اطلاعات کامل تبلیغات خود را طراحی و اجرا نمایید می‌توانید نتایج خوبی از آن به دست بیاورید و همچنین شیوه‌ای برای فروش محصولات و خدمات در بازه‌ای خاص بسیار و می‌تواند جایگزین سئوی سایت باشد. است

مزایای استفاده از گوگل ادز

 • افزایش فروش
 • افزایش ترافیک وب سایت
 • گرفتن لید
 • افزایش توجه نسبت به محصولات و نام تجاری شما
 • برندسازی
 • ارتقای اپلیکیشن
 • جایگزین سئو در زمان‌های خاص

جمع بندی

گوگل ادز به شما کمک می‌کند تا در زمان مناسب با پیام مناسب بتوانید با فاراد مناسب ارتباط برقرار کنید؛ تبلیغات شما می‌تواند در یوتیوب، گوگل و … درست هنگامی که شخصی به دنبال محصولات و خدمات شماست ظاهر شوند. همچنین می‌توانید گزینه‌هایی مانند کلمات کلیدی و موقعیت مکانی را تنظیم کنید تا در مقابل مشتریان درست و معتبر از دیدگاه خود قرار بگیرید. گوگل ادز این امکان را به شما می‌دهد تا به طور کامل بر بودجه خود کنترل داشته باشید. شما می‌توانید با سرمایه گذاری در این امکان کسب و کار خود را رشد داده و فروش خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.

گوگل ادز چگونه کار می‌کند؟

گوگل به شما این امکان را می‌دهد تا با ایجاد یک اکانت در گوگل ادز و تعیین بودجه، برای سایت و کسب و کار آنلاین خود تبلیغ کنید. به این صورت که شما ابتدا مبلغ مورد نظر خود را پرداخت می‌کنید سپس یکسری کلمات و عکس‌های کلیدی و تبلیغاتی مرتبط با موضوع سایت شما در اکانتتان ایجاد می‌شود و هنگامی که کاربران کلمات کلیدی سایت شمارا جستجو کنند لینک‌های تبلیغاتی به آن‌ها نشان داده می‌شود و کاربر روی لینک شما کلیک کرده و بازدید سایت شما افزایش پیدا می‌کند و به ازای هر کلیک مبلغی از بودجه اولیه شما کسر خواهد شد.

چطور می توان خدمات گوگل ادز را از طریق سایت گاسی وب سفارش داد؟

می توانید با ارتباط با واحد پشتیبانی این سایت از خدمات گوگل ادز برای کسب و کار و سایت خود استفاده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *