درآمد تبلیغات در اینستاگرام

مقاله ای که پیش روی شماست در مورد میزان درآمد تبلیغات در اینستاگرام و ایده ها و پیشنهادات جذاب جهت کسب درآمد از اینستاگرام می پردازیم. بزرگترین جامعه اجتماعی و مناسب ترین ابزار روی موبایل و تلفن های همراه برای تبلیغات در حال حاضر اینستاگرام نام دارد که جمعیتی بالغ بر 300 میلیون نفر در آن فعالیت می کنند و می توان آن را معدن طلای تبلیغاتی دانست.

زیرا در آن می توان به راحتی در زمینه کیف و کفش، تناسب اندام و یا موضوعات کاری مانند گشت و گذار یا تجارت تبلیغ کرد و این بهترین مکان برای شناخت کارها و خدمات و محصولات مختلف با کمترین هزینه می باشد.

وقتی یک کسب و کار برای شناخته شدن بیشتر و فروش بیشتر، به پیج تبلیغاتی درخواست می دهد، پیج تبلیغاتی با توجه به تنوع خدماتی که در تبلیغ ارائه می دهد، قیمت تبلیغات را در اختیار شخص درخواست کننده قرار می دهد. صاحبان کسب و کار و پیج های اینستاگرامی برای رشد سریع پیج خود به این تبلیغات نیاز دارند و هرچه تبلیغات بیشتر شود، درآمد پیج تبلیغاتی نیز از این کار بالا می رود.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

آموزش تبلیغات در اینستاگرام:

ادمین شو و با درآمد تبلیغات در اینستاگرام پولدار شو

افرادی هم هستند که پیج اینستاگرامی دیگران را تحویل گرفته و برایشان کار می کنند.

یک ادمین معمولی حداقل ماهیانه یک میلیون تومان از هر پیج دریافت می کند تا روزانه یک عدد پست اینستاگرامی و 3 استوری و صد نفر فالوور جمع کند.

البته ادمین های حرفه ای تری هم هستند که بابت خدمات حرفه ای تر، ماهیانه مبلغ پنج میلیون تومان به بالا دریافت می کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

اما نکته اینجاست که یک ادمین معمولی ماهیانه حداقل با 3 الی 4 پیج همزمان مشغول است، اما یک ادمین حرفه ای ماهیانه با حداقل دو پیج اینستاگرامی کار می کند.

مهم تر این که تفاوت ادمین معمولی با حرفه ای این است که ادمین معمولی ماهیانه نهایتاً 5 میلیون تومان درآمد داشته، اما ادمین حرفه ای با همان دو کار در ماه می تواند ده الی بیست میلیون درآمد داشته باشد که میزان درآمد از اینستاگرام آنها با هم متفاوت است.

آیا می توان از تبلیغات در اینستاگرام درآمد میلیونی کسب کرد؟

درآمدزایی با تبلیغات در اینستاگرام

آیا باز هم در بین ما افرادی وجود دارند که کسب درآمد از اینستاگرام را جدی نگرفته باشند؟ باید گفت بله؛ خیلی از آنها جرات ریسک و یا حتی جرات شروع فعالیت و کار را ندارند. آنها نمی دانند زمانی که بیهوده برایشان در حال گذر است، بسیاری از افراد با هدف و مصمم در حال کسب درآمد میلیونی یا حتی میلیاردی از اینستاگرام هستند.

به راحتی می توان به یکی از پیج های اینستاگرامی سر زد و در مورد نرخ تبلیغات پیجشان پرسید. کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات بسیار پرسود است که هر کسی می تواند از این طریق درآمدهای چند میلیونی بدست آورد. بعد از این سوال خواهید دید که به صورت لیست، نرخ تبلیغات را برایتان می فرستند و به همین راحتی مشغول به کسب درآمد در اینستاگرام هستند‌.

معمولاً پیج های تبلیغاتی خوب ممکن است نرخ تبلیغات را از 50 هزار تومان شروع کنند، اما اینفلوئنسرها مبالغ میلیونی را مطرح می کنند که می تواند بسیار جذاب باشد اما عجیب نیست، زیرا آنها با رعایت و هدف گذاری برای کار خود، مشغول به یادگیری و مدیریت پیج اینستاگرام خود شده اند و حال هنگام برداشت آن چیزی است که کاشته اند.

قیمت های متنوع پیج ها

قطعاً تبلیغات در اینستاگرام بسیار گسترده بوده و هر پیجی تعرفه و قیمت خاص خود را دارد که این تعرفه ها با هم متفاوت است. شما باید دقت کنید که بابت پول پرداختی چه خدماتی دریافت می کنید.

مدت زمان قرار گرفتن پست تبلیغاتی

در وبلاگ ها و وبسایت ها پستهای ارسالی برای مدت طولانی و یا برای همیشه در آنجا قرار می گیرند، اما در اینستاگرام قوانین خاص تری وجود دارد و تبلیغات در پیج ها برای مدت معینی قرار می گیرد. تعرفه این نوع تبلیغات هم با توجه به زمان درخواستی مخاطب متنوع است و در مجموع باید این را بدانید که در تبلیغات اینستاگرامی، پست های مربوطه چند ساعت روی پیج قرار خواهند گرفت.

حال برای این کار می توان از اینستاگرامرها درخواست کرد تا تبلیغات را در ساعت مخصوصی که بازدید بیشتری داشته باشد، در پیج خود منتشر کند. برای مثال نیمه های شب زمان مناسبی برای ارسال تبلیغات نیست.

می توان از ادمین پیج مربوطه درخواست کرد که در بازه زمانی تعیین شده چندین بار تبلیغات شما را repost کند. به عنوان مثال اگر شما درخواست کنید که آگهی تان به مدت 4 ساعت روی پیج باشد، ولی هر نیم ساعت یک بار پاک شده و مجدداً روی پیج قرار بگیرد و به اصطلاح هر نیم ساعت یک بار بالا بیاید، بازدید بیشتری می خورد و افراد بیشتری آگهی شما را می بینند. حتما توجه کنید که فالورهای پیج مربوطه ایرانی بوده و به اصطلاح فیک نباشد.

به این مثال درباره زمان و قیمت تبلیغات توجه کنید

فرض می کنیم که به پیج اینستاگرام مد نظر پیام داده ایم و او یک رنج در حد متوسط به ما قیمت ارائه کرده است.

  • پست 24 ساعته اینستاگرام صد هزار تومان و استوری 80 هزار تومان و اگر هر دو همزمان سفارش داده شود 150 هزار تومان از شما می گیرد.
  • این پیج ها در کمترین حالت ممکن روزی 5 پست اینستاگرامی تبلیغی و حداقل 4 استوری تبلیغاتی انجام می دهند.
  • 4 پست اینستاگرامی صد هزار تومانی که جمع می شود 400 هزار تومان
  • سه استوری اینستاگرامی 80 هزار تومانی که جمع می شود 240 هزار تومان

جذاب اینجاست که این پیج در حد نرمال در روز 640 هزار تومان و ماهیانه حدود 20 میلیون و 200 هزار تومان درآمد کسب می کند و این در حالی است که به عنوان یک پیج اینستاگرامی معمولی معرفی شد و پیج هایی هستند که درآمدهای چند صد میلیونی تا میلیاردی هم از این راه کسب می کنند.

آیا باز هم کسی پیدا می شود که کسب درآمد از اینستاگرام را منکر شود؟

یک پیشنهاد جذاب برای کسب درامد

اگر می خواهید در کمترین زمان از اینستاگرام کسب درآمد داشته باشید و دخل خود را زیاد کنید، بهتر است که پیجی راه اندازی کنید که مخاطبانش خانم ها باشند.

زیرا خانم ها عاشق خرید هستند و آقایون زیاد حوصله خرید را ندارند.

پس با تجربه می توان گفت که به دلیل خوب خرید کردن خانم ها و اجتماعی تر بودن آنها می توان پیج اینستاگرامی جهت فروش محصولاتی که مربوط به خانم هاست راه اندازی کنید و از این پیشنهاد کسب درآمد داشته باشید.

در پایان

می توان گفت که امروزه شاخه های مختلفی برای کسب درآمد و کسب سود وجود دارد و یکی از آنها توسط تبلیغات در اینستاگرام صورت می‌گیرد. البته این برای شناساندن و معرفی محصولات و خدمات بسیار تاثیرگذار و جذاب است. می توان با کمی وقت گذاشتن و آموزش و دقت در نکات ریز و تلاش بیشتر برای ایجاد یک پیج اینستاگرامی پر بازدید و موثر یک منبع درآمد اینستاگرامی خوبی ایجاد کرد.

شما می توانید با پیج خود، تبلیغات شرکت ها و افراد مختلف و محصولات مختلفی را در آن معرفی کنید و بابت آن پول دریافت کنید. پولی که از تبلیغات اینستاگرام به دست می آید، نتیجه تلاش های شما در آن پیج مفید است. امیدواریم در در این مقاله توانسته باشیم ابعاد مختلف مزایای تبلیغات اینستاگرامی را به شما آموزش دهیم.

قطعاً این مقاله ادامه خواهد داشت و از شما دعوت می کنیم تا در زمانی دیگر به گاسی وب سر بزنید.

برای رشد اصولی یک پیج تبلیغاتی چه آموزش هایی باید دید؟

دوره معجزه اینستاگرام گاسی وب منبع کامل و گلچین تمامی مواردی است که برای رشد و پیشرفت یک پیج تبلیغاتی به آن نیاز دارید. از طریق تماس با واتس اپ گاسی وب می توانید این دوره را تهیه کنید.

آیا قیمت بالای تبلیغات، نشان از کیفیت و بازدهی بالای آن پیج است؟

خیر. در بعضی موارد، فالور، بازدید و لایک فیک بعضی از پیجها باعث می شود تا بعضی افراد به پیج های با فالور بالا اما فیک، اعتماد کنند و سرمایه خود را به باد دهند. با زیر نظر داشتن پیج تبلیغاتی مد نظر و پرسش از پیج هایی که در آن تبلیغ زده اند براحتی می توان از واقعی بودن و میزان بازدهی پیج تبلیغاتی مد نظر مطلع شد.

3/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *