کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

تبلیغات یکی از جذاب‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام می‌باشد. اگر کمی حوصله داشته باشید به درآمدهای اولیه می‌رسید و جاده برای شما هموار می‌شود درآمد این روش به صورت دائمی است. “کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات” در صورتی امکان پذیر است که شما با تولید محتوای جذاب و مخاطب پسند به فالوورهای زیادی رسیده باشید تا کسب و کارهای دیگر بیایند و در پیج شما تبلیغات قرار دهند.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

کسب درآمد به ازای نمایش تبلیغات به امری رایج در اینستاگرام تببدیل شده است که با افزایش فالوور امکان پذیر است.خرید تبلیغات اینستاگرام روز به روز توسط کسب و کارهای مختلف در اینستاگرام انجام می شود تا پیج خود را ارتقا دهند و فالوور واقعی جذب کنند. برای کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات لازم است تا پیج قوی و با فالوور بالا و کیفیت بالا داشته باشید تا این امر تحقق پیدا کند. 

انواع کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

انواع کسب درآمد از اینستاگرام

معمولاً سه روش برای نمایش تبلیغات در پیج های اینستاگرامی پرطرفدار استفاده می شود. معمولاً تبلیغات به صورت پست استوری و حتی تبلیغ در لایو نیز انجام می شود. بستگی دارد که کسب و کار مورد نظر چه سفارشی را ثبت کند. اگر به دنبال بازدهی و کسب درآمد بیشتر هستید می توانید از هر سه روش گفته شده استفاده کنید. شما همچنین می توانید در مورد کسب درآمد از اینستاگرام با فالوور در این مقاله بیشتر بخوانید.

اگر تبلیغات بیش از حد باشد و برای کاربر نیز خسته کننده باشد ممکن است که پیج شما را ترک کند و در صورت ادامه با نمایش تبلیغات زیاد پیج شما روز به روز به افول می‌کند و تبلیغات به بازدیدکنندگان کمتری نمایش داده میشود. در نتیجه بازدهی برای کسب و کارهایی که سفارش تبلیغ ثبت می‌کنند کمتر می شود. یکی از معایب کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام نمایش بیش از حد تبلیغ می باشد که بسیار آزار دهنده می تواند باشد. در ادامه با سه روش دریافت تبلیغ اشاره می کنیم:

  • تبلیغات در پست
  • تبلیغات در استوری
  • تبلیغات در لایو

[bs-white-space]

تبلیغ در پست

تبلیغ در پست اینستاگرام

درآمد از اینستاگرام با تبلیغات به وسیله پست یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد می‌باشد. در این روش که مشتری می‌تواند به صورت ساعتی کسب و کار خود را تبلیغ کند. اکثر پیچ‌ها به صورت ۱۲ ساعته ۲۴ ساعته و یا ۴۸ ساعته تبلیغ مورد نظر را به صورت پست در پیج خود منتشر می‌کنند. زمانی که فردی برای تبلیغ پیج خود به شما مراجعه می‌کنند معمولاً زمینه فعالیتی آنها نیز مرتبط با کسب و کار شما می‌باشد.

شما می‌توانید برای تبلیغاتی که مرتبط با موضوع کاری شما می‌باشد قیمت بالاتری را در نظر بگیرید. کسب درآمد از طریق پست نسبت به گذشته کمتر شده و مشتریان به سمت استوری برای تبلیغ گذاشتن رفته‌اند. این امر هم به دلیل تغییر در الگوریتم اینستاگرام می‌باشد. چون در صورت تعامل برقرار نکردن کاربران با پست مورد نظر، دیگر پست‌های آن پیج به مخاطبان نشان داده نمی‌شود. تبلیغ در پست اینستاگرام باید با رعایت زمان‌بندی برای مثال اگر روزی ۳ پست می‌گذارید می‌تواند یکی از پست‌ها به صورت تبلیغاتی باشد.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات در استوری

این روش کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات که تبلیغ در استوری از به عنوان یکی از پرطرفدارترین مکان های تبلیغاتی برای کسب و کارها تبدیل شده است. زیرا جدیداً مخاطبان پیگیر استوری های یک پیج هستند. به همین دلیل استوری به یکی از ابزار پردرآمد برای کسب درآمد تبدیل شده است. این روش درآمد از اینستاگرام که قابلیت انتشار پست را نیز در استوری دارد برای کسب درآمد بسیار مفید است.

تبلیغات در استوری نیز می‌تواند به صورت ۱۲ ساعت و ۲۴ ساعته باشد. تبلیغات در استوری برای کسب و کارها با استفاده از این روش بسیار خلاقانه شده است و حتی می توانند در هنگام سفارش لینکی را برای انتقال کاربر به سایت قرار دهند. تبلیغات می‌تواند به صورت ویدیویی یا چند تصویری باشد. به هر حال روی قیمت تأثیر نمی‌گذارد نگران که صاحب کسب و کار بیاید و راجع به تبلیغ توضیحاتی را ارائه دهد.

[bs-white-space]

تبلیغ در لایو

تبلیغ در لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام یکی از قابلیت های پر استفاده شبکه اجتماعی اینستاگرام می باشد که می توانید با کاربران خود به صورت زنده صحبت و ارتباط برقرار کنید. در این میان هم کسب و کارهایی هستند که مرتبط با حوزه کاری شما هستند و یا غیر مرتبط که در میان الهی به شما دوست دارند که تبلیغات آنها به نمایش گذاشته شود. به همین خاطر با شما ارتباط برقرار می‌کند و سفارش خود را ثبت می کنند تا اگر لایو را برقرار کردید در میان آن تبلیغ یا محصول یا خدمات مورد نظر آن شرکت را به کاربران خود تبلیغ کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات از طریق لایو می‌تواند درآمد خوبی را به همراه داشته باشد. بنابراین اینستاگرام ابزارهای مختلفی را برای کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید با انواع روشهای مختلف به کسب درآمد بپردازید. اگر صاحب کسب و کاری از دید و برای اولین بار می خواهید یک لایو را برگزار کنید توصیه می کنیم برای چند بار اول تبلیغ در لایو انجام ندهید.

[bs-white-space]

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات چقدر است؟

درآمد تبلیغات اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات با توجه به میزان تعامل و فعالیت کاربران متغیر است. هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید و با تولید محتوا در اینستاگرام بتوانید دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهید، می توانید درآمد بالایی کسب کنید و هزینه بیشتری را به ازای نمایش تبلیغات دریافت کنید. روش تبلیغ با توجه به درخواست های زیادی که وجود دارد، بسیار به صرفه و پولساز است.

درآمد از تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های درآمدزایی است که با نمایش تبلیغ به ازای تعداد نمایش یا ساعت نمایش، پول دریافت می کنید. در ادامه با مثالی این مطلب را به صورت واضح بیان می کنیم. ما در چند پیج به صورت تصادفی قیمت تبلیغات را پرسیدیم. پیج هایی با میزان فالوور 700k تا 1.5m، معمولا برای تبلیغ به صورت پست، بین 150 تا 350 هزار تومان به ازای قرار دادن به مدت 12 ساعت پول می گیرند و برای هر استوری به ازای 24 ساعت نمایش چیزی حدود 80 تا 300 هزار تومان دریافت می کنند. تبلیغات برای رونق کسب و کار بسیارا کارا است و حتی اینستاگرام بخشی را برای تبلیغات در اینستاگرام (advertising) راه اندازی کرده است.

با خرید تبلیغات طولانی مدت تخفیف بدهید

کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام

با کد تخفیف ویژه در ازای سفارش تبلیغ به صورت طولانی مدت، می توانید درآمد خود را از نمایش تبلیغات بالا ببرید. شما به مشتری می گویید اگر برای یک ماه هر هفته دو تبلیغ از ما بگیریدد، سفارش شما شامل تخفیف خواهد شد. خیلی از افراد و کسب و کارهای اینترنتی از این موضوع استقبال می کنند. همین امر در جهت کسب درآمد از اینستاگرام موثر خواهد بود. در ازای خرید تبلیغات بلند مدت تخفیف های خوبی را قرار دهید تا درآمد بیشتری از این طریق کسب کنید.

[bs-white-space]

بهترین روش تبلیغ پیج اینستاگرام

یکی از روش های تبلیغ پیج در اینستاگرام استفاده از قابلیت استوری است. تبلیغ در استوری به دلیل دیدن اکثر دنبال کنندگان پیج مورد نظر، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. تبلیغ در استوری به این دلیل از تبلیغ در پست بهتر است که پست ها به دلیل تعامل کم تر کاربران در بیشتر اوقات ممکن است پست به همه فالوورهای آن پیج نمایش داده نشود.

طبق آمارها و نتایج بدست آمده، تبلیغات در استوری به دلیل تعامل بهتر دنبال کنندگان نتیجه قابل قبولی را به همراه دارد و اینستاگرام مارکتینگ از این روش بسیار بهتر است.. کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغ استوری بخش قابل توجهی از درآمد ماهانه شما است.

جمع بندی

با توجه به تمام مباحث مطرح شده، کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات می تواند درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشد. رعایت کردن و تبلیغ زیاد نکردن در پیج باعث می شود فالوور همیشه باقی بماند و کسب و کارها همیشه به دنبال تبلیغ در پیج شما باشند.

درآمدزایی با استفاده از روش های گفته شده اعمم از تبلیغ در پست، تبلیغ با استوری و تبلیغ در لایو آینده کاری شما را تضمین می کند و می توانید روز به روز با درآمدی که دریافت می کنید، پیج خود را تبلیغ کنید و روز به روز باعث افزایش فالوور اینستاگرام پیج خود می شوید و به کسب و کار خود رونق ببخشید.

چه مدت تبلیغات روی پیج قرار می گیرد؟

شما می توانید پلن های تبلیغاتی مختلفی را ایجاد کنید تا مشتری انتخاب های متفاوتی داشته باشد و به راحتی سفارش خود را ثبت کند. جهت کسب درآمد از تبلیغات اینستاگرام و بازاریابی در اینستاگرام، پلن های تبلیغاتی باید به گونه ای چیده شده باشد که فالوورهای شما از دیدن تبلیغ های زیاد آزرده خاطر نشوند.
اکثر پیج های مختلف اعم از فان، موزیک، عاشقانه و تخصصی برای تبلیغ به صورت پست، زمان 12 ساعته، 124 ساعته و 48 ساعته را در نظر می گیرند و برای استوری بعضی از صفحه های اینستاگرامی به ازای هر 1k بازدید، پول دریافت می کنند و حتی می توانند تبلیغ را به مدت 25 ساعت نمایش دهند. فرقی نمی کند که کدام مدل را انتخاب می کنید، ولی باید در نظر داشته باشید، شما به عنوان مدیر کسب و کار خود، اولویت اول رضایت کاربران کسب و کار اینترنتی خود باید باشد.

چگونه از تبلیغات اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

همه فروشگاه‌های اینترنتی به دنبال پیج های پربازدید و دارای فالوور های واقعی می‌باشند تا محصول یا خدمات خود را به صورت استوری یا پست تبلیغ کنند. موفقیت شما در این زمینه به چندین عوامل بستگی دارد. ابتدا اینکه مطالب جذاب ای تولید کنید زیرا تولید محتوا یکی از مهم‌ترین عوامل جذب مخاطب در اینستاگرام می‌باشد. سپس خواهید دید که چگونه کاربران عاشق شما خواهد شد و نتیجه شما پس از این همه تلاش آمدن شرکت‌های مختلف و فروشگاه‌های مختلف برای تبلیغات در پیج شما می‌باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *