کسب درآمد از اینترنت روزانه ۵ میلیون تضمینی

همانطور که میدانید با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضاهای مجازی سبب شد که بسیاری از افراد از فضای مجازی به عنوان یک محیطی برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنند و با گذشت زمان روز به روز بر پهنای کسب و کار اینترنتی افزوده شد. به طوری که امروزه عدم فعالیت در فضای مجازی یک نوع عقب‌ماندگی تلقی می‌شود. شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد، اصلاً کسب و کار اینترنتی چگونه می‌توان راه اندازی کرد و یا اینکه آن کسب درآمدهای میلیاردی از اینترنت امکان‌پذیر است؟

آیا کسب درآمد از اینترنت روزانه ۵ میلیون تومان برایتان قابل باور است؟ چطور می شود که این ذهنیت در مورد کسب درامد میلیونی روزانه در اینترنت به فکر این گونه افراد به وجود می آید. کار اینترنتی با درامد روزانه یکی از علاقه مندی های جوانان امروز است که البته به درآمد های بسیار کمتر هم قانع شده اند اما وقتی درامد روزانه 5 میلیون تومان مطرح می شود یعنی حتما این پتانسیل در کار اینترنتی وجود دارد که بتوان آن مقدار از آن بصورت روزانه کسب درامد کرد.

به طور کلی ارائه حق خدمات یا کالایی که از طریق اینترنت صورت بگیرد، به عنوان نوعی از کسب و کار اینترنتی شناخته می‌شود. امروزه به علت شروع بیماری کرونا سبب شده که بسیاری از افراد به جای خرید حضوری، به خرید اینترنتی روی بیاورند یا بسیاری از فعالیت‌های خود را از جمله پرداخت قبض و خرید از طریق اینترنت انجام می‌دهند که همین عامل خود سبب پیشرفت بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی از جمله دیجی کالا شده است. به طوری که دیجی کالا از یک فروشگاه که تنها یک محصول ارائه می‌کرد و اکنون به یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران معروف شده است که تنوع محصولاتش به بیش از ۲ هزار کالا می­رسد که در نتیجه همین عامل سبب کسب درآمدهای میلیاردی دیجی کالا شده است.

اما باید بدانید که راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی به راحتی امکان‌پذیر نیست؛ بلکه نیاز به تلاش و پشتکار فرد دارد تا به هدف خود یعنی کسب درآمد اینترنتی برسند.

ایده‌های کسب درآمد 5 میلیونی در روز

وقتی شما فضای مجازی را به عنوان یک کسب و کار اینترنتی انتخاب می‌کنید، قبل از هر چیزی باید بدانید که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید بر طبق اصول و قواعد مشخص و همچنین بر اساس مهارت‌ها و استعدادهای ذاتی خود اقدام کنید تا بتوانید به موفقیت برسید؛ اما باید بدانید که افراد به طور کلی به سه گروه تقسیم‌بندی می‌شوند:

 •  افرادی که تجربه کار اینترنتی ندارند، اما تمایل زیادی به کسب درآمد از اینترنت دارند.
 • افرادی که مهارت‌های خاصی در زمینه مثل برنامه‌نویسی تایپ کردن و غیره دارند.
 •  افراد یا مجموعه‌های ک یکسری کسب و کارهای محلی بر عهده دارند و تمایل به فروش و حضور در فضای مجازی را دارند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات بسیاری از کاربران فضای کسب و کار اینترنتی این است که دقیقاً نمی‌دانند چه ایده‌ای برای کسب درآمد از اینترنت انتخاب کنند و همین عامل موجب عدم سوددهی زیاد (درجا زدن) و حتی شکست آنان در این عرصه می‌شود.

زمانی که افراد فضای مجازی را به عنوان محیطی برای کسب درآمد انتخاب می‌کنند، در اولین قدم باید نوع فعالیت‌های خود را متناسب با استعدادها و توانایی‌های شخصی انتخاب کنند تا در همان زمینه فعالیت و موفقیت‌های بسیاری را کسب کند که در این مقاله سعی داریم شما را با تعدادی از ایده‌های پولساز کسب درآمد میلیونی آشنا کنیم:

 • فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید.
 • با طراحی و ساخت سایت خدماتی.
 • پیج اینستاگرام حرفه‌ای ایجاد کنید.
 • از ارز دیجیتال غافل نشوید.

که در ادامه مقاله به توضیح هر کدام می‌پردازیم.

فروشگاه اینترنتی راه اندازی کن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

یکی از جمله ایده‌های مناسب برای کسب درآمد میلیاردی از اینترنت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است. شما می‌توانید از اینترنت و شبکه‌های مجازی به عنوان ویترینی برای فروش محصولات خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید با راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات سایر مجموعه‌ها را در فروشگاه خود معرفی و به فروش برسانید و پورسانت را دریافت کنید.

نکته‌ای که باید بدانید: در میان مشاغل اینترنتی، راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مقایسه با سایر فعالیت‌ها از مقاومت و دوام بیشتری برخوردار است؛ زیرا این کسب و کار از خطر فیلترینگ در امان است.

اما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید یکسری اصول را رعایت کرد:

 • سعی کنید یک فروشگاه خاص و منحصر به خودتان راه اندازی کنید و نه اینکه از سایر فروشگاه‌ها تقلید کنید.
 • سعی کنید از محصولاتی برای فروش استفاده کنید که از خریدار داشتن آن مطمئن هستید. برای این کار کافی است محصولات خود را در شیپور یا دیوار بگذارید و ببینید خواهان دارید یا نه.
 • برای جذب مشتری سعی کنید از متن و تصاویر با محتوای مناسب استفاده کنید.
 • از افراد باتجربه و آگاه مشورت بگیرید.

همچنین میزان درآمد حاصل از راه اندازی فروشگاه اینترنتی به طور دقیق قابل محاسبه نیست؛ اما نسبت به سایر کسب و کارهای اینترنتی ممکن است درآمد بیشتری داشته باشد در صورتی که به شکل اصولی و هوشمندانه عمل کنید.

سایت خدماتی بزن

بسیاری از افراد هستند به خاطر داشتن مشغله زیاد و همچنین شیوع بیماری کرونا و سایر مسائل ترجیح می‌دهند که از سرویس‌های خدماتی به صورت آنلاین استفاده کنند. شما می‌توانید با راه اندازی سایت خدماتی، آنلاین کسب درآمد کنید. مثل سرویس‌های خدماتی تعمیرات، مشاوره‌های آنلاین و غیره را می‌توان اشاره کرد.

شما با طراحی وب‌سایت می‌توانید سبب افزایش اعتبار برند خود شوید و از سایر رقبا هم پیش بگیرید. تنوع گوناگون مشاغل مختلف در آن زیاد است و نیاز به سرمایه زیادی ندارد.

از جمله مهم‌ترین نکته در طراحی وب‌سایت‌های خدماتی، قرار دادن قسمتی مختص توصیه مشتریان است؛ زیرا این اقدام سبب تأثیرگذاری بیشتر بر روی کاربران جدید می‌شود و همچنین موجبات افزایش اعتبار شرکت را هم فراهم می‌کند.

همچنین تنوع وب‌سایت‌های خدماتی بسیار است؛ زیرا هر کسب و کاری خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که وب‌سایت‌ها بر اساس آن خدمات طراحی می‌شوند.

اما در کل باید بدانید که برای راه اندازی وب‌سایت خدماتی خود باید پنج مرحله اصلی را انجام دهید که:

 1.  برای راه اندازی سایت خود در اولین قدم باید برنامه‌ریزی اجمالی در مورد کاری که می‌خواهید انجام دهید داشته باشید.
 2. سایت خود را بر اساس نوع خدماتی که ارائه می‌دهید طراحی کنید.
 3.  تولید محتوای با کیفیت و مناسب داشته باشید.
 4.  کار عرضه خدمات خود را در سایت شروع کنید.
 5. با استفاده از سئو سایت خود را بالا ببرید.

پیج اینستاگرام حرفه‌ای ایجاد کن

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار در ایران است که افراد زیادی در آن فعالیت می‌کنند و روز به روز هم بر کاربران این شبکه اجتماعی افزوده می‌شود به همین دلیل کسب درآمد از اینستاگرام به عنوان یکی از پردرآمدترین و پولسازترین کسب و کار اینترنتی در ایران محسوب می‌شود‌.

از جمله مزیت پیج اینستاگرامی این است که فرد علاوه بر کسب درآمد، در آن می‌توانند محصولات یا خدماتی که دارند را با بازاریابی در اینستاگرام به فروش برسانند.

مثل دیجی کالا که علاوه بر فروش اینترنتی با پیج اینستاگرام خود می‌تواند کاربران زیادی را در این شبکه اجتماعی پیدا کند و همین عامل سبب افزایش درآمد و افزایش فروش محصولات آن می‌شود.

به طور کلی سه روش اصلی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد که برای راه اندازی پیج خود باید یکی از این روش‌ها را به کار بگیرید:

 1.  کسب درآمد از اینستاگرام از طریق فروش محصولات آموزشی
 2.  کسب درآمد از طریق سیستم همکاری در فروش از اینستاگرام
 3.  راه اندازی خدمات اینستاگرامی

از ارز دیجیتال غافل نشو

یکی از ایده‌های کسب درآمد اینترنتی استفاده از ارزهای دیجیتال است. در حقیقت راه‌های بسیار زیادی برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال وجود دارد که این بازار به عنوان یک شاخه و زیرمجموعه کوچکی از بازار مالی بزرگ است که بسیاری از کاربران از این روش برای کسب درآمد خود استفاده می‌کنند.

طبق آمارهای به دست آمده نشان می‌دهد که بیش از۲۲۰۰ ارز دیجیتال در بازار وجود دارد که بخش عظیمی از آن جزو پروژه‌های مرده یا رها شده می‌باشند که یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین ارزهای دیجیتال بیت کوین است که دارای یک شبکه برای پرداخت‌های مستقیم و بدون واسطه است که هیچ شخصی نمی‌تواند در آن دخالت کند و مالکیت آن را بر عهده بگیرد.

ارزهای دیجیتال به علت داشتن یک سری ویژگی‌های خاص، موجب تفاوت با پول‌های معمولی شدند که می‌توان گفت:

 • اولین ویژگی ارزهای دیجیتال غیرقابل‌برگشت بودن تراکنش‌ها است.
 •  ناشناس بودن ارزهای دیجیتال و یا نیمه ناشناس بودن آنها است.
 • رمز ارزهای جهانی (سراسری بودن رمز ارزهای دیجیتال).
 • امنیت داشتن انحصاری بودن رمز ارزها نسبت به پول‌های معمولی.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با اصول کسب درآمد از اینترنت و سایر شبکه‌های اجتماعی آشنا کنیم؛ اما باید بدانید که اگر شما جزو افرادی هستید که می‌خواهید از اینترنت کسب درآمد کنید، به یاد داشته باشید که پنج اصل طلایی که بر موفقیت شما در کسب و کار اینترنتی می‌شوند عبارت‌اند از:

 1. چشم‌انداز
 2. مأموریت
 3. هدف
 4. راهبرد
 5. برنامه

همچنین چند مورد از ایده‌های پولساز با اینترنت را برای شما بیان کردیم و شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب ایده‌های متناسب با مهارت‌ها و استعدادهای خود سبب موفقیت و کسب درآمد بیشتر را برای خود را فراهم کنید.

امیدواریم که از این مقاله کمال لذت و بهره رو برده باشید.

آیا کسب درامد از اینستاگرام هم به روزانه 5 میلیون تومان می رسد؟

خوشبختانه اینستاگرام بستری بسیار آماده برای کسب درامد است که درامد 5 میلیون روزانه در آن به امری عادی تبدیل شده است. البته برای کسانی که در آن وقت می گذارند و تولید محتوای موثر دارند.

چطور کار اینترنتی موفق را انتخاب کنم؟

انتخاب این موضوع اول به علاقه خودتان به آن کار و بعد تحقیق و مشاوره کاری از متخصصان امر و شروع درست کسب و کار است.

4.5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *