مشاغل پردرآمد در اینستاگرام

اینستاگرام پر از مشاغل پردرآمد است. کودکان، نوجوانان، دانش آموزان، جوانان، حتی بزرگسالان و کارمندان همگی با توجه به ایده های پولسازی که در اینستاگرام وجود دارد، به‌راحتی میتوانند از اینستاگرام درآمد کسب کنند. کسب درآمد از اینستاگرام زمانی دلنشین میشود که یک استراتژی و اصول درستی برای برنامه‌ریزی داشته باشیم. در ادامه 6 تا از مشاغل پردرآمد در اینستاگرام” را به شما معرفی میکنیم که بسیاری از افراد از این طریق روزانه درآمد میلیونی دارند. از مزایای شغل‌های اینستاگرامی، این است که بدون سرمایه قابل‌راه‌اندازی است و میتوان در منزل پول درآورد.

شغل های پردرآمد اینستاگرام دست نیافتنی نیستند بلکه برای اینکه یک شغل پر درآمد اینستاگرامی داشته باشید باید برای آن شغل در ابتدا برنامه ریزی مدون داشته باشید و زمان بندی امور اجرایی آن را دقیق مشخص کنید. بعد از استمرار و نظم در اجرای امور مربوط به تولید محتوا، کیفیت محصول و ارائه خدمات درست، شما به نتیجه ای می رسید که انتظارش را داشتید. شغل های اینستاگرامی می تواند شما را به درآمد های نجومی برساند.

شغل های پردرآمد اینستاگرام دست نیافتنی نیستند بلکه برای اینکه یک شغل پر درآمد اینستاگرامی داشته باشید باید برای آن شغل در ابتدا برنامه ریزی مدون داشته باشید و زمان بندی امور اجرایی آن را دقیق مشخص کنید. دوره جامع آموزش اینستاگرامهمان‌طور که اطلاع دارید، کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه امکان‌پذیر است و پرفروش‌ترین پیج های اینستاگرام نیز به دلیل فعالیت مداوم، برنامه‌ریزی درست و همچنین تبلیغات، به موفقیت امروز خود رسیده‌اند. خیلی از افراد سؤال میکنند که تو اینستا چی بفروشم؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که توی اینستاگرام مهم نیست که چه وسیله‌ای میفروشید، بلکه باید برای هر محصولی که توانایی تهیه کردن را دارید، تولید محتوای هدفمند، بازاریابی اصولی و بلاگری انجام دهید.

معرفی مشاغل پردرآمد در اینستاگرام

با توجه به انواع کسب و کار در اینستاگرام، به‌راحتی میتوان یک پیج راه‌اندازی کرد و با یک برنامه اصولی و درست کسب و کار و یا فروشگاه خود را به فروش بالا رساند. بیشترین درآمد از اینستاگرام در ایران توسط بلاگرهای حرفه‌ای، واینرها و افرادی است که توانسته‌اند با راه‌اندازی یک پیج فروشگاهی محصولات خود را به فروش بالا برسانند. همراه گاسی وب باشید تا مشاغل اینترنتی اینستاگرام را که درآمد بالایی دارند را به شما معرفی کنیم.

1. تولیدکننده محتوای طنز (واینر)

این‌گونه پیچ‌هایی که کلیپ طنز و خنده‌دار منتشر میکنند، معمولاً از طریق تبلیغات درآمد بالایی کسب میکنند. برخی از این پیج­ها را افرادی مدیریت میکنند که خود تولیدکننده فیلم‌های طنز و ویدیوهای جذاب هستند که به این افراد “واینر” میگویند. این اشخاص با انتشار ویدیوهای طنز، فالوور زیادی جذب میکنند که به‌راحتی با درآمد از تبلیغات در اینستاگرام خود را به فردی میلیونر تبدیل میکنند.

برخی پیج­ها نیز هستند که کلیپ افراد مختلف (منظور همان واینرهای معروف) را در پیج خود منتشر میکند که معمولاً به دلیل علاقه مردم به ویدیوهای خنده‌دار، خیلی سریع فالوور این نوع از پیج­های اینستاگرامی افزایش مییابد. جهت کسب درآمد از اینستاگرام به‌عنوان واینر و به‌صورت حرفه‌ای، باید در ابتدا آموزش‌های حرفه‌ای را در گاسی وب ببینید و اگر فردی برون‌گرا باشید، زودتر نتیجه خواهید گرفت. میزان درآمد از اینستاگرام واینرها خیلی سریع میلیونی میشود که محبوب‌ترین آن‌ها حتی میلیاردی در ماه پول درمی‌آورند و به‌طور میانگین میتوان گفت که واینر و به کسانی که محتوای طنز در پیج اینستاگرام خود منتشر میکنند، درآمد حداقل ۵۰ میلیون به‌صورت ماهیانه را دارند که بیشتر درآمد آن‌ها از طریق تبلیغات کسب و کارهای اینترنتی و اینستاگرامی مختلف است. اگر بتوانید این حس نشاط و خندیدن را به‌خوبی به مخاطبان انتقال دهید، قادر خواهید بود تا یک پیج حرفه‌ای و با درآمد فضایی داشته باشید. همه امکانات و ابزارها فراهم است تا بتوانید با دیده شدن فالوور جذب کنید تا بتوانید با روش‌های مختلف علی‌الخصوص تبلیغات، درآمد میلیاردی از اینستاگرام داشته باشید. به دلیل اینکه برنامه‌های طنز در صداوسیما دیگر مثل گذشته جالب نیست، مردم به سمت اینستاگرام جهت دیدن کلیپ‌های طنز آمده‌اند.  این ایده یکی از بهترین فرصت‌ها برای افراد جوان است تا بتوانند در چند ماه به فردی شناخته‌شده در این حوزه تبدیل شوند.

2. فروش کیف و کفش

شغل اینستاگرام فروش کیف و کفش، به دلیل علاقه‌مندان زیادی که هم از طرف خانم‌ها و هم از طرف آقایان دارد، درآمد قابل‌توجهی دارد. در این روزها، دیگر مغازه‌دارها نیز به سمت فروش آنلاین آمده‌اند. بهترین مکان برای فروش محصولات، اینستاگرام است.

کیف و کفش جزء محصولاتی است که در اینستاگرام میتوان با تولید محتوای ویدیویی، محصولات را به‌خوبی به مخاطبان این نوع محصولات، معرفی کرد. معمولاً در فروشگاه اینستاگرامی کیف و کفش، محصولاتی چون کیف مردانه، کیف زنانه، کیف بچگانه، کفش پیاده روی زنانه، کفش پیاده روی مردانه، انواع ساک و چمدان عرضه میشود. از مزایای فروشگاه کیف و کفش، این است که این محصولات جزء کالای مصرفی همه مردم هستند و معمولاً مشتریان هدف شما بانوان هستند.

3. فروش ساعت

شغل اینترنتی فروش ساعت

مشتریان این نوع محصولات مثل ساعت مچی دیجیتال، ساعت مچی عقربه ای و ساعت مچی هوشمند افرادی هستند که برای ظاهرشان اهمیت بیشتری نسبت به دیگران قائل هستند؛ به همین دلیل برای این نوع از محصول، معمولاً پول خوبی پرداخت میکنند. فروش ساعت مچی، سود بسیار خوبی دارد و افرادی که حتی کالایی ندارد تا بفروشند، میتوانند از سیستم همکاری در فروش دیجی کالا برای فروش ساعت استفاده کنند.

راه‌اندازی فروشگاه ساعت، یکی از مشاغل پردرآمد در اینستاگرام میباشد که اگر به‌صورت هدفمند تولید محتوا انجام شود، به‌راحتی میتوان در مدت‌زمان کوتاه، فالوور زیادی را جذب پیج فروشگاهی خود در اینستاگرام کرد. البته برای دیده شدن فروشگاه شما، علاوه بر تولید محتوا که هرروز باید انجام دهید، باید تبلیغات در پیج های مرتبط نیز انجام دهید تا برند سازی خوبی برای فروشگاه شما باشد.

4. فروش لباس

معمولاً خانم‌ها بهتر از آقایان در اینستاگرام خرید میکنند و بیشتر برای خرید وسایل و کالای مصرفی پول پرداخت میکنند. لباس هم جزء محصولاتی است که موردپسند دختران جوان و خانم‌های بزرگسال است که فروش لباس میتواند درآمد بسیار بالایی در اینستاگرام داشته باشد.

این کسب و کار اینترنتی، باید بگونه­ای معرفی شود که از عکس‌ها و ویدیوهای حرفه‌ای استفاده شود تا بتواند مخاطبان راحت‌تر به شما اعتماد کنند. در این نوع مشاغل، باید یک مانکن وجود داشته باشد تا لباس‌ها درون مانکن به‌صورت عکس و ویدیو گرفته شود؛ زیرا تأثیرگذاری بیشتری بر روی مشتریان دارد و بهتر از پیج فروشگاهی شما در اینستاگرام خرید انجام میدهند.

5. فروش بدلیجات

درآمد شغل بدلیجات در اینستاگرام؛ بستگی به میزان فعالیت شما در پیج دارد. اگر هرروز تولید محتوا انجام دهید و در کنارش تبلیغات برای معرفی پیج فروشگاهی خود انجام دهید، به‌آسانی قادر خواهید بود تا محصولات بدلیجات را به فروش برسانید. در این کار اینترنتی، باید به‌صورت عمده بدلیجات خریداری کنید که سود بیشتری کسب کنید.

به‌صورت میانگین برای فروش بدلیجات، میتوانید 2 برابر یعنی 100% سود داشته باشید. گرانترین بدلیجات نقره، برنج، استیل و تیتانیوم هستند که دارای قیمت زیادی هستند. شما بر این باور باشید که روی این شغل پردرآمد در اینستاگرام میتوانید حساب بازکنید.

6. تولید محتوای آموزشی

شغل اینستاگرام تولید محتوا

حتماً در پیج های آموزشی دیده‌اید که پس از گذشت چند وقت، یک پکیج آموزشی یا دوره آنلاین آموزشی به فروش میرسانند یا برگزار میکنند. این نوع از پیج­ها در اینستاگرام، در ابتدا به‌صورت رایگان به تولید محتوا آموزشی در جهت رفع نیازهای مخاطبان میپردازند. این محتوای آموزشی میتواند در هر زمینه‌ای باشد. برای مثال، کسی ممکن است آموزشی راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش دهد و یا شخص دیگری می‌آید و مکانیکی را به علاقه‌مندان آن حوزه آموزش میدهد.

پس هیچ محدودیتی وجود ندارد و در هر حوزه‌ای که تخصص و مهارت لازم را دارید، میتوانید ورود کنید. سپس زمانی که فالوور پیج شما افزایش پیدا کرد، میتوانید یک محصول یا پکیج آموزشی تولید کنید و این دوره آموزشی را به مخاطبان خود به فروش برسانید.

7. طراح گرافیک

کسانی که توانایی طراحی انواع طرح‌های گرافیکی را دارند، میتوانند با راه‌اندازی پیج اینستاگرام و قرار دادن نمونه کارهای خود در صفحه شخصی، پیج کاری خود را با تبلیغات رشد دهند. بدین‌صورت، بسیاری از شرکت‌ها و افرادی که برای طراحی‌های مختلف مثل طراحی لوگو، طراحی پست اینستاگرام، طراحی استوری اینستاگرام، طراحی کاتالوگ، طراحی بنر و کارت ویزیت به شما پیام میدهند و سفارش خود را ثبت میکنند. این ایده، جزء مشاغل پردرآمد در اینستاگرام است که بسیاری از پیج های بزرگ برای تولید محتوا، به گرافیست حرفه‌ای احتیاج دارند.

جمع‌بندی

شغل‌های پردرآمد در اینستاگرام، بسیار زیاد هستند؛ ولی باید در زمینه‌ای فعالیت کنید که دلتان با آن شغل باشد. بیشتر کسب و کارهای اینترنتی، مثل کسب درآمد از اینستاگرام، دارای درآمد قابل قبولی هستند که بسیاری از افراد این روزها در حال درآمدزایی از مشاغل درآمدزا اینستاگرامی هستند.

تا حالا از شغلی تونستی توی اینستاگرام درآمد بالا داشته باشی؟ یا کسی از آشناهای نزدیکت رو میشناسی که تونسته باشه از مشاغل گفته شد درآمد بالایی از اینستاگرام بدست بیاره؟ توی کامنت بهمون بگو.

درآمد ماهانه کارهای اینستاگرامی چقدر است؟

اگر به دنبال یک کار با درآمد مناسب هستید، کارهای اینستاگرامی این امکان را برای شما فراهم می کند. این کسب و کارها نیز مانند کارهای دیگر نیاز به تعهد، پشتکار، تلاش مستمر و دقت در کار دارد پس به همین سادگی هم نیست ولی اگر برنامه ریزی کنید همین کارها را به سادگی نیز میتوان انجام داد.

آیا فقط با تولید محتوا در اینستاگرام میتوان به درآمد رسید؟ محصولی برای فروش ندارم.

بله. تولید محتوای با ارزش فالوورهای زیادی را به پیج شما می کشاند و اینجاست که پیج های نوپا و دیگر پیج ها برای رشد و کسب فالوور به شما مراجعه می کنند که برایشان در پیجتان تبلیغ کنید و به ازای آن مبلغ دریافت می کنید. به همین راحتی. فقط در ابتدای کار باید مدتی را سخت کار کنید تا فالوور واقعی داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *