گاسی وب
رسانه گاسی وب، آکادمی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا، ساخت فروشگاه اینترنتی و راهنمای خرید بهترین محصولات بازار است.

آموزش ریپورت در اینستاگرام (گزارش اخبار جعلی)

اینستاگرام به شما اجازه می دهد پست های دیگران را به دلیل محتوای کاذب و اخبار دروغین ریپورت کنید. ویژگی ریپورت در اینستاگرام ابتدا به صورت دائمی در ایالات متحده شروع به کار کرد و ظرف دو هفته به سایر نقاط جهان منتقل شد.

در حالی که بیشترین تمرکز بر روی فیس بوک، گوگل و توییتر بوده است، سایر سیستم عامل های معروف همه دارای سیستم های خاص خود هستند تا خوانندگان را قادر سازند که اخبار جعلی را گزارش دهند. اما چگونه می توانید به حذف اخبار دروغین از اینترنت کمک کنید؟

 

مراحل ریپورت در اینستاگرام از طریق گوشی

در حال حاضر این ویژگی  (ریپورت در اینستاگرام) فقط در برنامه اینستاگرام تلفن همراه موجود است. کاربران اینستاگرام می توانند مطالبی را که معتقدند نادرست هستند گزارش دهند. در اینجا نحوه گزارش یک پست در اینستاگرام  را به شما آموزش می دهیم.

  • ابتدا برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی خود باز کرده و به پستی که می خواهید ریپورتش کنید بروید:
  • سپس بر روی منوی سه نقطه ای در گوشه سمت راست عکس ضربه بزنید.
  • Report را انتخاب کنید، و سپس it’s spam یا it’s inappropriate را انتخاب کنید تا باعث ریپورت پست در اینستاگرام شود.

ریپورت پست در اینستاگرام

اینستاگرام اعلام کرده است که نمی تواند هر پست را به بررسی کنندگان حقوقی منتقل کند.

اینستاگرام افزود اگر پستی به عنوان اطلاعات غلط اعلام شود، پست را حذف نمی کند، بلکه آن را از نمایش حذف می کند یعنی آن را از برگه جستجو حذف می کند.

فقط محققان مستقر در ایالات متحده از شبکه بین المللی بررسی حقایق (IFCN) پست های پرچم دار را در برابر کد اصول آن بررسی می کنند. اینستاگرام می گوید که می خواهد این داده ها را به عنوان “سیگنال” از کاربران و محققان واقعی برای آموزش مدل هوش مصنوعی خود ضبط کند. هدف آن استفاده از این مدل در آینده برای کاهش اعتماد به نفس محققان برای کشف اطلاعات نادرست است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
منبع thenextweb
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.