ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام

اینستاگرام از محبوب‌ترین و پرطرف‌دارترین پلتفرم‌ها در ایران و جهان است. این نرم‌افزار ابتدا به فضایی برای اشتراک‌گذاری، نگهداری و ذخیره‌سازی عکس و ویدئو مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفت. در مدت‌زمان کوتاهی بعد از آن به محیطی برای معرفی و بازاریابی و حتی کسب درآمد مشاغل مختلف تبدیل شد. شاید از ابتدا کسی تصور نمیکرد که بتوان به‌راحتی به کسب درآمد از اینستاگرام دست‌یافت. انتشار نسخه‌های جدید موبایلی با قابلیت پخش زمان بیشتر ویدئو و همچنین بهینه‌سازی برای کامپیوتر و وب و … موجب بروز و ظهور انواع ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام در موضوعات مختلفی شده است. ایده های پولساز اینستاگرام با حداقل سرمایه و امکانات و فقط با راه اندازی یک پیج و صبر و مداومت در کار، پتانسیل درآمد روزانه 5 میلیون تومان را هم دارند.

انتخاب ایده پیج اینستاگرام موفق می تواند شما را در ادامه راه به هدفتان می رساند. انتخاب ایده یک کار بسیار دقیق و هدفمند باید باشد تا زحمات شما را در راستای کاری که انجام خواهید داد از بین نبرد. نمیتوان ایده ای را در اینستاگرام پیاده کرد مگر اینکه قبلاً درمورد آن هدفگذاری کرده باشید. کار در اینستاگرام برای بعضی ها سخت به نظر می رسد و به همین دلیل به آن ورود نمی کنند ولی آنهایی که درآمدهای چند ده میلیونی و میلیاردی دارند اینستاگرام را یک نعمت می دانند.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

به‌خاطر داشته باشید بازدیدکننده‌های پیج اینستاگرام شما، سرمایه شما هستند که همیشه باید رضایت و توجه آنها را به محصولات خود جلب کنید. ایده های کسب درآمد از اینستاگرام در سراسر دنیا فراوان هستند.

فارغ از انتخاب هر موضوعی شما میتوانید بدون سرمایه و محل کار و فقط با یک گوشی هوشمند کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه کنید. زیرا ساخت یک اکانت اینستاگرام رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای به‌راحتی انجام میشود.

ما قصد داریم در این مقاله به 5 ایده تست شده و مطمئن را به شما معرفی کنیم که با راه اندازی آنها در مدت زمانی کمتر از یک سال به درآمد روزانه و هفتگی میلیونی برسید.

کدام ایده برای ساخت پیج پولساز در اینستاگرام مناسب من است؟

یکی از دشوارترین مراحل کار مدیریت پیج اینستاگرام، یافتن ایده برای پیج اینستاگرام است. زیرا به‌محض اینکه ایده مناسب خود را یافتید، باید به‌صورت منظم برای مخاطبان خود به تولید محتوای یونیک، غیرتکراری و جذاب بپردازید و تعلل در این کار به معنای ریزش مشتریان و ازدست‌دادن فالوورهایتان است.

علاقه، سرمایه و امکانات خود را بسنجید سپس با بررسی انواع مشاغل پردرآمد در اینستاگرام یکی از آنها را انتخاب و پیجتان را راه اندازی کنید. موضوعات پرمخاطب و پرطرف‌دار را انتخاب کنید. از رقبا و شاخ‌های اینستاگرام واهمه نداشته باشید. آنها هم زمانی بدون فالوور بودند و از صفر شروع کردند. ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام داشته باشید. به طور اصولی و صحیح روش و ایده تولید محتوا برای اینستاگرام را بیاموزید. به‌خاطر داشته باشید پیجتان را با هر موضوعی راه اندازی کنید، ناگزیر به تولید محتوا هستید.

انتخاب یک ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام در برگیرنده دسته‌بندی یکی از موضوعات زیر است. شناخت شما از این دسته‌بندی‌ها باعث میشود که در هنگام مدیریت پیج اینستاگرام با سرعت و کیفیت بهتری بتوانید موضوع مورد نظرتان را یافته و محتوای مناسب تولید کنید. دسته‌های موضوعات اینستاگرام شامل موارد زیر است:

  • آموزشی
  • سرگرمی و تفریح
  • شخصی
  • تبلیغاتی
  • فروشگاه
  • تخصصی

نکته مهم اینکه شما هر ایده برای پیج اینستاگرام خود داشته باشید نباید انتظار یک‌شبه درآمد میلیونی در روز اول را داشته باشید، بلکه باید به طور مداوم و مستمر و شبانه‌روزی به مدت حداقل 3 الی 6 ماه وقت و انرژی خود را صرف فعالیت در اینستاگرام کنید.

بهترین ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام در ایران

طبق آخرین آمار سایت اینستاگرام، تعداد کاربران ایرانی این پلتفرم بالغ بر 47 میلیون نفر است. به دلیل اینکه کاربران ایرانی حضوری گسترده و پرشمار در این فضا دارند داشتن یک ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام میتواند درآمد فوق‌العاده‌ای برای شما داشته باشد. کمااینکه پیش‌تر هم کسانی بوده‌اند که این امر را به منصه ظهور رسانده‌اند؛ بنابراین استعدادها، علایق، توانایی‌ها و مهارت‌های خود را شناسایی و جزئیات زندگی خود و اطرافیان نزدیک خود را دقیق‌تر بررسی کنید تا بتوانید ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام را بیابید.

اینکه ایده های پولساز اینستاگرام کدام‌اند؟ کدام ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام مناسب است؟ سؤالاتی هستند دیگر که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول کرده است. ما در ادامه قصد داریم راه‌حل‌هایی کاملاً عملی و کاربردی برای راه اندازی پیج و کسب درآمد از اینستاگرام به شما نشان دهیم.

فروش ست آشپزخانه در اینستاگرام

یکی از ایده های پولساز اینستاگرام فروش ست آشپزخانه است. هرچند این ایده کار در اینترنت برای بانوان و به‌ویژه خانم‌های خانه‌دار دارای مهارت خیاطی مناسب است ولی نگران نباشید اگر مهارتی در این کار ندارید، در ابتدای امر میتوانید با یک تولیدکننده و دوزنده ست آشپزخانه همکاری داشته باشید و محصولات وی را با سود مناسب به فروش برسانید. سپس برای کسب سود بیشتر، با یادگیری نحوه تولید و دوخت این ست ها به درآمد مستقل برسید.

مخاطبان هدف این ایده خانم‌های خانه‌داری هستند که اغلب اوقات خود را در اینستاگرام و برای یافتن ست­های مختلف آشپزخانه سپری میکنند؛ بنابراین قشر بزرگی از کاربران را شامل میشوند.

پیج‌های موفق زیادی در این زمینه را با یک تحقیق و جستجو میتوانید در اینستاگرام پیدا کنید. همچنین تا زمانی که مهارتی کسب کنید از طریق پیج‌های اینستاگرام که این آموزش‌ها به طور رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، بهره ببرید.

راه اندازی پیج کاملاً رایگان است ولی با فرض شروع با 20 محصول متنوع هزینه‌ای حدود 6 میلیون تومان را باید مدنظر قرار دهید. توجه داشته باشید این مبلغ در واقع سرمایه‌گذاری شما در بلندمدت است زیرا احتمال موفقیت این ایده بسیار بالاست. اغلب خانم‌ها و افرادی که دارای مهارت دوخت‌ودوز هستند میتوانند از این ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام خود استفاده کنند. تولید محصولات زیبا و متنوع و داشتن مهارت فروش چالش اصلی این ایده است.

فروش لباس در اینستاگرام

یکی از پردرآمدترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام فروش لباس است. لباس از محصولات پرفروش برای آقایان و بانوان است؛ بنابراین مخاطبان هدف شما اقشار مختلف جامعه هستند و اینکه قصد دارید لباس مناسب کدام یک را به فروش برسانید کاملاً به استراتژی شما بستگی دارد.

تفاوتی نمیکند در کدام زمینه فعالیت میکنید ولی از همان ابتدا زمینه خود را به طور کامل مشخص کنید. مثلأ لباس مجلسی، تیشرت‌های زنانه، کت‌وشلوار مردانه و … . بیشترین هزینه‌ای که برای راه اندازی پیج صرف میشود برای تولید یا تهیه کالاست. این ایده مناسب کسانی که توانایی تولید و تهیه لباس را دارند. احتمال موفقیت در این ایده فوق‌العاده بالاست.

فروش دوره‌ آموزشی در اینستاگرام

موضوع آموزش یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین مشاغل پردرآمد در اینستاگرام است که هیچگاه کهنه و قدیمی نمیشود. هر مهارتی و در هر سطحی که دارید، به آموزش و تهیه ویدئوها و دوره‌های آموزشی اقدام کنید. باور کنید که توانایی تبدیل‌شدن به مدرس و مربی خوب را دارید.

در ابتدای کار با انتشار پست‌های رایگان به طور منظم، مخاطب را با شیوه آموزش خود آشنا کنید. بعد از اینکه دنبال‌کننده‌ها به پیج شما مراجعه و از آموزش‌های شما بهره بردند، آموزش‌های تخصصی‌تر و حرفه‌ای تولید و مشاهده ادامه دوره را منوط به پرداخت هزینه کنید.

همین ایده پولساز اینترنتی برای راه اندازی پیج اینستاگرام همراه با تکنیک‌های خلاقانه برای هر نوع آموزشی چه تدریس دروس مدرسه، دانشگاه، آشپزی، تعمیر اتومبیل و … ظرفیت درآمد میلیونی و میلیاردی برای شما دارد.

البته اگر به طور حرفه‌ای مهارت ندارید، با ساخت دوره‌های آموزشی مقدماتی برای افراد مبتدی درآمد کسب کنید. سپس بعد از کسب مهارت حرفه‌ای در زمینه موردنظر به تهیه و ساخت دوره‌های پیشرفته باشید. نگران نباشید برای هر دو نوع مخاطب دوره، مخاطب هدف در هر حوزه کسب و کاری به‌راحتی یافت میشود.

آموزش‌های خشک و یکنواخت تولید و عرضه نکنید. چاشنی طنز و شوخی، سرگرمی، شعر و بازی با کلمات در حین آموزش را فراموش نکنید. منعطف باشید و با کاربران خود به‌خوبی تعامل داشته باشید. همیشه معلم‌های شوخ در کار خود موفق هستند و کارآموزان، آموزش‌ها را بهتر می‌آموزند در نتیجه امکان موفقیت و رضایت آنها بالاست. همانند معلم‌های کلاس کنکور که کلاس را شوخ و گرم نگه میدارند، شما هم همان‌طور رفتار کنید. با همین یک ترفند ساده موفقیت در فروش و افزایش فالوورهای خود را تضمین شده بدانید.

فروش انواع عینک در اینستاگرام

مطمئنأ برای خرید عینک، به مغازه عینک‌فروشی میرویم بعد از تست آن، چنانچه عینک به صورتمان بیاید هزینه آن را پرداخت و خریداری میکنیم ولی شاید باورتان نشود که مانند فروش لباس، فروش عینک هم از ایده های پولساز اینستاگرام به شمار می‌آید. بزرگ‌ترین و بهترین فرصت که روزبه‌روز به مشتریان و مخاطبان هدف آنها اضافه میشود.

این حوزه به دلیل اینکه رقبای کمتری دارد، امکان گسترش سریع در کسب و کارتان وجود دارد. البته باید تمام تکنیک‌های جذب فالوور و… را به‌خوبی یاد بگیرید. همچنین کالای موردنیاز کاربران را تأمین کنید که در این صورت احتمال موفقیت شما بسیار بالا خواهد بود. نیاز نیست حتماً عینک‌های برند و اصل را تهیه کنید. البته نه اینکه عینک بی­کیفیت را به فروش برسانید!

راه اندازی پیج محتوایی در اینستاگرام

یکی از مطمئن ­ترین و مرسوم­ترین ایده های کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا است. به این معنی که در زمینه‌ای که در آن فعالیت و مهارت دارید، محتوا تولید میکنید و با انتشار پست‌های مفید فالوورهای خود را روزبه‌روز افزایش میدهید.

در این کار استمرار داشته باشید، محتواهایتان را روزبه‌روز جذاب­تر و متنوع­تر کنید. هزینه جزئی برای تبلیغات پرداخت کنید تا زودتر به نتیجه برسید.

ایده تولید محتوا برای اینستاگرام یکی از کم‌هزینه‌ترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام است. اما به‌جای هزینه مالی باید هزینه زمانی پرداخت کنید. در کار خود مداومت داشته باشید و محتوای خوب و مخاطب‌پسند تولید کنید. پست‌های قدیمی را مرتب آپدیت کنید.

ایده های مختلفی برای راه اندازی پیج محتوایی در اینستاگرام وجود دارد. هرکدام از این ایده‌ها قابلیت تبدیل‌شدن به پردرآمدترین کسب و کار را دارند. در زیر به تعدادی از این ایده ها اشاره میکنیم:

  • اینفلوئنسر: افرادی هستند که در حوزه مشخصی محتوای ارزشمند تولید کنند.
  • طنز و سرگرمی: در مورد تفریحات و عادات عجیب مردمان یک کشور محتوا تولید کنید.
  • مجله مد، فشن، فیلم و ماشین و … : پیج‌های مجله‌ای بیشتر جنبه آموزشی دارند تا سرگرمی. پس سعی کنید محتواهای جذاب و آموزشی برای مخاطبان خود تولید کنید.
  • پیج خدماتی: برای هرگونه خدمات ترجمه، تایپ ویرایش متون، خدمات گرافیکی و عکاسی، آشپزی و … در پیج خود محتوا ایجاد کنید.

جمع‌بندی

ایده های فراوان و بکر زیادی برای اینستاگرام وجود دارد. ما سعی کردیم شما را راهنمایی کنیم که این ایده های پولساز اینستاگرام پتانسیل تبدیل‌شدن بالایی برای کسب درآمد دارند.

در نهایت دقت داشته باشید با انتخاب هر ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام، کار راحتی در پیش ندارید. بلکه باید با چالش‌های جدیدی روبرو شوید و به مطالعه و تحقیق زیاد بپردازید. از همه امکانات اینستاگرام استفاده کنید. لایو و استوری برای قشنگی نیست، از آن برای کسب درآمد استفاده کنید. ایده های خلاقانه برای پیج اینستاگرام خود داشته باشید.

برای انتشار محتوا و پست‌های خود تایم مشخص داشته باشید. با محتواهای جذاب و آموزشی مخاطب و فالوورهای خود را زیاد کنید تا بتوانید به‌زودی در اینستاگرام به درآمد و موفقیت برسید.

چطور فروش پیج اینستاگرام را افزایش دهم؟

راه های زیادی برای این کار در مقالات قبلی ما گفته شده است اما بهترین روش ها را میتوان تولید محتوای هدفمند و تبلیغات هوشمند دانست.

در یک پیج با فالوور بالا تبلیغ کردم اما نه تنها فالوور خاصی جذب نشد، حتی یک فروش نداشتم. مشکل کجاست؟

پیج اینستاگرامی که میخواهید در آن تبلیغ بزنید را بمدت 3 هفته تا یک ماه زیر نظر داشته باشید و از پیج هایی که در آن تبلیغ زده اند، میزان رضایت را بپرسید. در این صورت بهترین نتیجه خواهید گرفت.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *