ایده های پولساز اینستاگرام

با سلام خدمت همراهان همیشگی سایت گاسی وب، امروز در این مقاله در مورد کسب درآمد اینستاگرام و “ایده های پولساز اینستاگرام که می‌تواند به رشد پیج اینستاگرامی شما و همچنین کسب و کارتان رونق دهد می‌پردازیم. اینکه چطور می‌توانید با این ایده‌ها و تکنیک‌های اینستاگرامی بتوانید درآمد بسیار مطلوبی کسب کنید.

ایده محتوا از کجا بیارم:

ایده های پولساز اینستاگرام را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین راه الگو گرفتن از پیج­ها مرتبط و افراد بزرگ در حوزه کاری خودتان در اینستاگرام است. شما ابتدا با بررسی نحوه فعالیت آنها در اینستاگرام شروع به آنالیز پیج میکنید و تا چند روز نحوه پست گذاری و استوری را زیر ذره‌بین میبرید و از ایده هایی که اجرا میکنند الگو میگیرید. در این صورت شما بسیاری از ایده های پولساز اینستاگرام را پیدا میکنید که به‌راحتی میتوانید در پیج شخصی و کاری خود جهت کسب درآمد از اینستاگرام اجرا کنید.

با یک جستجوی ساده در گوگل به‌آسانی بسیاری از ایده هایی که قابل درآمدزایی هستند را مشاهده خواهید کرد که سایت‌های مختلف به معرفی ایده ها پرداخته‌اند. پس همان‌طور که متوجه شدید راه‌های پیدا کردن ایده های پولساز در اینستاگرام زیاد است که نیازمند کمی جستجو و آنالیز پیج­های بزرگ و مرتبط است که کمک میکنند یک کسب و کار اینترنتی موفق در اینستاگرام راه اندازی کنید.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

گاسی وب نیز در مقالات آموزشی خود بسیاری از این ایده ها را معرفی و مورد نقد و بررسی قرار داده است که میتوانید در مقالاتی که درزمینهٔ درآمدزایی از اینستاگرام منتشر شده است ببینید و اجرا کنید. با توجه به افزایش تعداد پیج­های اینستاگرامی، همه فکر میکنند این ایده ها اشباع شده‌اند، ولی این‌طور نیست؛ زیرا هرکسی به نحوی با ترفندهای جالب و ایده های خلاقانه در حوزه‌ای سعی میکند تا با ایجاد تمایز خود را نسبت به دیگران متمایز کند.

چرا اینستاگرام؟

ایده اینستاگرام

اینستاگرام مکانی را ارائه داده که شما به راحتی مخاطب خود را در آن پیدا می‌کنید. همچنین محور بودن تصویر و ویدئو در صورتی که جذابیت داشته باشد، مخاطب شما را افزایش داده و اثرگذاری فوق العاده ای روی آنها دارد.

قابلیت‌های جذاب اینستاگرام مانند استفاده از هشتگ ها، از تکنیک‌های است که در شبکه‌های دیگر اجتماعی دیده نمی‌شود.

قابلیت انتشار عکس‌ها و محتویات به صورت ویروسی در اینجا کاربردی‌تر استفاده می‌شود و به راحتی می‌توان محصول را معرفی کرد و به راحتی آن را منتشر کرد.

مهم‌ترین ویژگی‌های ایده‌های درآمدزا اینستاگرام چیست؟

ایده های درآمدزا اینستاگرام

  • باید حس رقابت را نسبت به رقبا ایجاد کند
  • باید متناسب با توانایی، زمان، بودجه و تخصصتان باشد
  • مطلوب جهت هزینه کردن مخاطب باشد
  • ایده درآمدزا باید مشتریان خاص خود را در بازار داشته باشد
  • افراد بیشتری در اینستاگرام مشتاق آن ایده پولساز اینستاگرام شما باشند
  • از لحاظ زمان و هزینه برای مشتری به صرفه باشد
  • باید مشکل مخاطب یا نیاز آن‌ها را برطرف کند

بهترین ایده های پولساز اینستاگرام

ایده پولساز اینستاگرام

قطعاً همه ما با اینستاگرام مارکتینگ و بازاریابی در اینستاگرام آشنا هستیم. این یک ویترین آنلاین معجزه گر برای ارائه محصول و فروش آن به مشتریان است. شاید شما تولید کننده یا محصولی برای فروش دارید یا این که خدماتی را برای ارائه در نظر دارید. قطعاً محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در اینستاگرام در حال حاضر اینستاگرام است که شما می‌توانید محصولات و ایده‌ها و خدمات و … خود را در معرض دید و خرید مشتریان قرار دهید. مخاطبان شما مشتریان شما هستند.

اگر آماده باشید می خواهیم چندین ایده جذاب و پولساز اینستاگرامی را به شما معرفی و آموزش دهیم. در ادامه با این مقاله همراه باشید:

شما با راه اندازی یک پیج سرگرمی می توانید خیلی سریع دنبال کنندگان خود را افزایش دهید، به دلیل این که بسیاری از افرادی که در اینستاگرام فعالیت می کنند به دنبال سرگرم شدن هستند. این پیج ها دارای تعامل بسیار بالایی بوده و این عامل باعث رشد بهتر نسبت به سایر موضوعات می شود.

حال شما در این پیج باید مسابقه برگزار کنید یا چیستان یا چیز دیگری را مطرح کنید تا مخاطب را به تعامل وا دارید. او باید جواب را برای شما کامنت کند. قطعاً از این قبیل پیج ها در اینستاگرام زیاد دیده می شود که شما به راحتی با ایده گرفتن از رقبا می توانید فعالیت خود را چند برابر موثر تر کنید.

امروز بلاگری در اینستاگرام رایج شده و با توجه به اینکه برای شما شهرت و محبوبیت می آورد، می تواند باعث درآمدزایی از اینستاگرام شود. بلاگر ها باید روابط عمومی خوبی داشته باشند و با تولید محتوای جذاب آشنا باشند تا بتوانند روی دیگران تاثیر بگذارند و توجهات را به خود جلب کنند.

یکی از شغل‌های پردرآمد و ایده های پولساز اینستاگرام که امروزه انعطاف این شغل بیشتر از قبل احساس می‌شود عکاسی است. افراد زیادی در اینستاگرام وجود دارند که برای داشتن عکس‌های زیبا در پست خود هزینه می‌کنند. شما به راحتی می‌توانید با اشتراک گذاشتن نمونه کار خود، مشتریان را به خود جذب کرده و برای آنها عکاسی کنید.

در کنار این که به شهرت خود می‌افزاید می‌توانید عکاسی سمینارها و ورکشاپ ها را قبول کنید. اصلاً چطور است که محصولات دیگران را که نیازمند عکس‌های با کیفیت از آنها می‌باشد، شما عکاسان باشید. قطعاً به شما پیشنهاد می‌شود. اما چه خوب که شما هم دست به کار شوید.

آیا می دانید میزان درآمد از اینستاگرام چقدر است؟ اگر هنر یا استعدادی دارید این را به عنوان یک گنج برای خود بدانید. شما به راحتی می توانید مهارت یا تخصص خود را در اینستاگرام آموزش دهید و از آن کسب درآمد چشمگیری داشته باشید. حتما می پرسید چطور امکان پذیر است؟ ما به شما می گوییم که در صورت امکان باید مقداری آموزش رایگان در پیج خود منتشر کنید تا مخاطبان را جذب کرده و تسلط نسبت به مخاطبان داشته باشید.

شما باید اعتماد مخاطب را جذب کنید. اگر تخصصی دارید باید آن را آموزش دهید در قالب کلاس‌ها و ورکشاپ های مختلف و یا به صورت ویدئو تهیه کنید و در قالب دوره آموزشی به صورت غیر حضوری به فروش برسانید.

ممکن است هیچ ایده‌ای نداشته باشید اما می‌توانید به راحتی صفحات عمومی را که بهترین و رایج‌ترین کار برای کسب درامد از اینستاگرام است شروع کنید.

برای مثال صفحاتی که عموم جامعه مخاطبان هستند مانند: سرگرمی، دلنوشته، صفحات ویدئو، متن خاص، طنز، صفحات انگیزشی، سخنان بزرگان و … می‌بینید که تأسیس صفحات عمومی اینستاگرام می‌تواند با مطالب جذابی مانند موارد فوق همراه شود که اگر با اصول و تکنیک‌های اینستاگرام آشنا شوید خیلی سریع می‌توانید پیج خود را ارتقا داده و از روش‌های مختلفی مانند تبلیغات در اینستاگرام کسب درآمد کنید.

حتماً در گردش اینستاگرامی خود بسیار دیده‌اید که افرادی به رستوران‌ها و کافه‌ها سر می‌زنند و از غذاها و نوشیدنی‌ها و… این مکان‌ها عکس و فیلم تهیه می‌کنند و در پیج اینستاگرامی خود منتشر می‌کنند. این روش تولید محتوا در اینستاگرام بسیار رایج شده است.

بعد از مدتی که پیشرفت کردید متوجه می‌شوید که رستوران‌های بزرگ به شما تماس می‌گیرند که برای تبلیغ آنها به آنجا بروید و شما بابت حضورتان و تبلیغ در پیج خود می‌توانید کسب درآمد کنید. البته در ابتدا باید رستوران‌ها و اماکن مد نظر به صورت رایگان معرفی شوند زیرا هیچ رستورانی از تبلیغ رایگان بدش نمی‌آید. قطعاً بعد از مدتی خواهید دید که کافه‌ها و رستوران‌ها برای تبلیغ پیج شما با شما تماس می‌گیرند.

یک پیج اینستاگرامی تاسیس کنید و در آن نمونه طرح های گرافیکی خود را به اشتراک بگذارید که می تواند از این روش جذب مشتری برای شما انجام شود. حال اگر بتوانید این مهارت خود را آموزش دهید یک روش دیگر برای کسب درآمد از اینستاگرام است.

افرادی هم در اینستاگرام وجود دارند که توانایی طراحی عکس و پست برای اینستاگرام را ندارند تا بتوانند به صورت خلاقانه آن را ارائه دهند و نیازمند فردی مانند یک طراح گرافیک هستند تا پیج اینستاگرامی خود را با طراحی گرافیک فوق العاده ارائه دهند و این شما هستید که می توانید به آن کمک کنید و این شروع کسب و کار شما خواهد بود.

قطعاً این یکی از ایده های پولساز اینستاگرام جذاب و نو می باشد. جعبه باز یا به اصطلاح اپن باکس از ایده های پرطرفدار در اینستاگرام و یوتیوب به حساب می‌آید. بسیار برای مخاطبان قابل اهمیت و جذاب است؛ محصولی که می‌خواهند خریداری کنند چه مشخصات و ویژگی های ظاهری و داخلی دارد.

در این ایده شما یا فرد مورد نظر محصولات مختلف را جعبه گشایی می کند و محتویات داخل جعبه را برای مخاطب معرفی و در در مورد آن محصول مورد نظر اطلاعات کامل و دقیقی به مخاطب ارائه می دهد. نمایندگی های شرکت های بزرگ و تولید کنندگان و برندهای مختلف وجود دارند که برای معرفی محصول از طریق شمایی که پیج اینستاگرامی خوبی دارید مبالغ قابل توجهی پرداخت می کنند.

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که عاشق سفر و اهل سفر هستید؟ اگر این‌گونه است شما می‌توانید اولین نفرات در ایران باشید که در پیج اینستاگرامی خود از هتل‌ها و خدمات آنان به مشتریان آشنایی داده و معرفی و تحلیل می‌کنید. تهیه ویدئو و ساخت کلیپ از هتل‌ها با کمی روابط عمومی قابل اجراست و هتل‌ها متن از معرفی و تبلیغ رایگان بدشان نمی‌آید.

سعی کنید واقعیت‌های هتل و اقامتگاه را برای مخاطب معرفی کنید و بزرگ نمایی نکنید، زیرا باید در مکان مورد نظر نیاز مخاطب برآورده شود. اگر در پیج اینستاگرامی خود در این زمینه که یکی از ایده های پولساز اینستاگرام است، قوی ظاهر شوید مطمئن اقامتگاه‌ها و مکان‌های بوم گردی برای تبلیغات با شما تماس می‌گیرند و یا اینکه شما پیشنهادات خود را برای آنها ارسال می‌کنید. این قطعاً می‌تواند ایده پولسازی برای شما باشد.

اگر شما هم از گذشته فیلم بردار ها را فقط در مراسم عروسی می‌دید باید بدانید که امروزه این شغل بسیار وسعت گرفته و اگر در این زمینه مهارت فیلمبرداری و ادیت ویدیو را داشته باشید قطعاً می تواند یک ایده پولساز باشد. اگر هم با با این مهارت آشنایی ندارید اما علاقه وافری به آن داشتید می توانید با آموزش و گذراندن دوره ها به این مهارت کاربردی دست پیدا کنید.

امروزه که بسیاری از کسب و کارهای را می توان گفت تمامی آنها نیاز به ویدئو و ویدئو مارکتینگ دارند و اهمیت آن را می دانند چه خوب است که با آموزش و معرفی خود در پیج اینستاگرامی بتوانید کارهای مرتبط با فیلمبرداری و ادیت فیلم را برای خود جذب کرده و سفارش های پولسازی را به سمت خود بکشانید. شما می توانید در ازای ساخت تیزر های زیبا و جذاب از مشتریان هزینه دریافت کنید و یا پست های آنها را ادیت کنید به صورتی که مختص و مخصوص شما و مورد علاقه مشتری شما باشد.

حرف آخر

در این مقاله به ایده های کسب درآمد از اینستاگرام که بتواند پول ساز باشد پرداختیم و ۱۰ مورد از ایده های پولساز اینستاگرامی را به شما معرفی کردیم‌. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده و خوشحال می شویم که نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

آیا در زمان تبلیغ زدن برای پیج باید پیجم باز باشه یا بسته؟

بهتر است پیجتان بسته باشد تا آنالیز بهتری روی فالوورهای ورودی از تبلیغاتتان داشته باشید و فالوورهای فیک را مدیریت کنید.

آیا در اینستاگرام درگاه آنلاینی برای پرداخت دارد؟

خیر فعلا این امکان در برنامه اینستاگرام وجود ندارد ولی قابلیت فروشگاهی اینستاگرام، باید به زودی شاهد درگاه پرداخت باشیم.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

  • سلام من می خواهم فروش گوشی های سامسونگ طرح اصلی را در اینستاگرام و در ناحیه شهری قزوین و حومه آن فعالیت کنم. برای این کار ابتدا با یک فروشگاه موسسه تجاری واردکننده این گوشی ها وارد مذاکره می شوم. دوم محصولات معرفی می کنم. سوم کارایی و مشخصات فنی گوشی ها از روی کاتالوگ و در گام بعدی بصورت نمایش کاربردی تبلیغ کنم. در گام بعدی میزان عمر مفید، قیمت و مقایسه آن با سایر برندها در دستور کار قرار بگیره. بعد نقاط ضعف و معایبی که گوشی برای استفاده نادرست آسیب‌پذیر میشه بررسی و اطلاع رسانی کنم. بعنوان مثال قیمت تاچ ال سی دی سامسونگ اصل در یک برند حدود ۱.۵میلیون هست. در صورتی که کل قیمت یه گوشی طرح ۱.۷ میلیون هست. حالا فقط بایست به متقاضی این اطمینان بدم که از لحاظ فنی و برنامه ای این گوشی ها موردی ندارند. نکته قابل ذکر این است که گوشی های طرح اصل چندین مدل متفاوت از لحاظ عملکردی داره. طرح اصلی، طرح اصلی با اندروید بدل، طرح اصلی با اندروید تایلندی اصل. فقط می بایست تو پیج یا محل تبلیغ به یندمکته اشاره کرد که توقع کیفیت این گوشی ها نبایست با اصل مقایسه بشه چون تقریبا یک چهارم تا یک پنجم هزینه میکنی و راه حل دیگه اینکه گوشی نو برندطرح خوب بهتر از یه گوشی اصل تعمیری یا دست دوم هست. محصولاتی که میگم تماما ازلحاظ فنی بررسی و بطور کامل نمایش داده میشه. بررسی و قیاس با برندهای مشابه ارایه کنم. برای خانوارهای کم درآمد و دانش آموزان جهت کلاس های آنلاین مناسب هست. تمام مراحلی که گفتم کلیات بود. همه موضوعات موشکافی شده و در چندلایه توضیحات داده میشه. مزایا و معایب کاملا در هر مدل بررسی میشه با مدل رقیب وبرند اصل. میخواهم با شفاف سازی هم اطلاعات بازدیدکنندگان بیشتر بشه هم تصمیم واسه خرید و هم به این واسطه فالوور و بازدیدکننده بیشتر میشه. در قسمتی هم مخصوص افرادی باشه که اطلاعات در زمینه سایر گوشی ها میخان قیمت کیفیت کارایی سوال کنند .موضوع با بررسی کارشناسی جواب داده بشه. این قسمت شامل انواع کامپیوتر شخصی لبتاپ. برنامه ی حسابداری مالی و اداری و حتی برنامه های تولیدی و… سیستمهای حفاظتی مداربسته. بررسی کیفیت و ارایه اقتصادی سیستم مورد نیاز. فقط نیاز به آموزش دارم جهت پیاده سازی در سیستم اینستاگرام

    • ایده ای که شما ارائه کردید یکی ایده های است که طرفدار مخصوص بخه خودشو داره و از لحاظ کسب درآمد از اینستاگرام فوق العاده خواهد بود. خیلی مهمه که توی تولید محتوا از ایده های جذاب در اینستاگرام استفاده کنید. توصیه می کنیم که به کمک فتوشاپ طرح های گرافیککی جذاب برای منتشر کردن پست خود استفاده کنید و هر روز تولید محتوا انجام دهید. روزی 2 پست و 3 استوری در پیج قرار دهید و از پیج های بزرگی که هم حوزه شما هستند برای تولید محتوا الگو بگیرید. با توجه به توضیحاتی که دادید برای مخاطب ارزش قائل هستید و این مورد بسیار کمک کننده است و باعث می شود تا در ابتدای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود در اینستاگرام، در کمترین زمان به موفقیت برسید. وقتی فالوور پیج به تعداد 5 هزار نفر رسید، می توانید برای ارتقای پیج و شناساندن کسب و کار خود به دیگران در پیج هایی که مرتبط با حوزه کاری شما هستند تبلیغات انجام دهید تا بتوانید فالوور هدفمند جذب کنید. ایده ای که در ذهن شماست یکی از ایده های پولساز اینستاگرام می باشد که باید به بهترین پیج در حوزه خود تبدیل شود. توصیه می کنیم تمام توضیحاتی که قرار است در اختیار مخاطبان قرار دهید را به صورت ویدیویی انجام دهید و خودتان جلوی دوربین بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *