ادمین پیج اینستاگرام کیست و نحوه استخدام به چه صورت است؟

ادمین پیج اینستاگرام کیست و نحوه استخدام به چه صورت است؟


ادمین پیج اینستاگرام به کسی می‌گویند که مدیریت پیج را بر عهده دارد و وظیفه اصلی او، انتشار پست و فعال نگه‌داشتن پیج به همراه بازاریابی اثربخش است. وظایف ادمین اینستاگرام زیاد است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. ادمین طبق وظایفی که دارد باید کارفرما یا همان صاحب پیج را راضی نگه دارد و با فعالیت‌هایی که برای افزایش فالوور پیج انجام می‌دهد فروش کسب و کار راه اندازی شده را بالا ببرد. این روش از شغل های اینستاگرامی پولساز به شمار می‌رود و درآمد ادمین اینستاگرام معمولاً بین 4 تا 6 میلیون تومان به‌طور متوسط می‌باشد. یقین داشته باشید که کسب درآمد از اینستاگرام از طریق ادمین شدن ریسک بسیار پایینی دارد و به‌صورت دورکاری و کار در منزل می‌باشد.

اگر در گذشته در ادارات و کارخانه ها مشغول به کاری می شدی باید به افراد زیادی بصورت رو در رو پاسخگو بودی ولی امروزه که به کار ادمینی اینستاگرام مشغول هستید فقط به کارفرمای خود پاسخگو هستید و البته تولید محتوای شما برای عموم است پس باید در این کار نیز دقت کافی را داشته باشید تا مطلبی جنجالی تولید نشود که باعث بیکاری شما شود. ادمین اینستاگرام یک هنرمند است که با تولید محتوای خود افراد زیادی را جذب پیج می کند و با مطالب خود می تواند فرهنگ سازی کند.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

مدیریت پیج کار سختی نیست و با چند ساعت وقت گذاشتن در طول روز می‌توان وظایفی که بر عهده ادمین اینستاگرام گذاشته شده است را انجام دهید. اگر در کار خودتان حرفه ای هستید و فکر می‌کنید به‌راحتی می‌توانید پیج ها را مدیریت کنید، در ابتدای کار با دستمزد کم شروع به کار کنید تا بتوانید نمونه کار و رزومه برای خود جمع کنید تا در آینده پیج های بزرگ را برای مدیریت بر عهده بگیرید. استخدام به‌عنوان ادمین پیج از ایده های پولساز اینستاگرام به شمار می‌رود که تقریباً درآمد متوسطی دارد. شرایط مختلف برای استخدام شدن در پیج های بزرگ وجود دارد که نیاز دارید به یکسری نرم‌افزارها و تخصص‌ها آشنایی داشته باشید.

حقوق ادمین پیج اینستاگرام چقدر است؟

روی صحبت من با کارفرماهایی است که صاحب پیج اینستاگرام هستند و می‌خواهند برای مدیریت پیج، یک ادمین ماهر استخدام کنند. دستمزد ادمین با توجه به مقدار فعالیت متفاوت است. به‌عنوان‌مثال، برخی به‌جای تعداد پست و استوری که در طول روز ساخته و تولید می‌شود حقوق ادمین اینستاگرام را تعیین می‌کنند. برخی نیز انتظار دارند که علاوه بر انتشار و طراحی پست و استوری، بازاریابی اثربخش در اینستاگرام انجام دهند تا فالوور پیج را افزایش دهند و درنهایت فروش پیج را بالا ببرند. کسی که به‌عنوان ادمین استخدام می‌شود، باید با نرم‌افزار فتوشاپ و اپلیکیشن اینشات آشنایی کامل داشته باشد تا مشکلی از بابت طراحی پست اینستاگرام حرفه‌ای نداشته باشد.

پیج هایی که حرفه‌ای فعالیت دارند، توصیه می‌کنیم که تیمی مجرب را تشکیل دهند و وظایف را تقسیم کنند؛ زیرا پیج های بزرگ را یک ادمین تنها نمی‌تواند اداره کند. دستمزد ادمین اگر بتوانند استراتژی محتوای مناسب و تولید محتوای حرفه‌ای با ایده های جذاب داشته باشد، افزایش می‌یابد و درآمد ادمین اینستاگرام بالا می‌رود. درعین‌حال باید به فکر جذب فالوور برای پیج باشد تا نتیجه اثربخش برای کسب و کار اینترنتی به همراه داشته باشد. هزینه های پیج علاوه بر تبلیغات، باید برای ادمین نیز صرف شود؛ چون ادمین پیج اینستاگرام تعیین‌کننده سرنوشت کسب و کار اینستاگرامی است.

استخدام مدیر پیج اینستاگرام چگونه است؟

معمولاً اکثر پیج هایی که نیاز به استخدام ادمین پیج اینستاگرام دارند، در وب سایت‌های منتشرکننده آگهی تبلیغ استخدام خود را ثبت می‌کنند و افراد مختلف با توجه به شرایط استخدام رزومه خود را به صاحب پیج می‌فرستند. کارفرما رزومه‌ها را بررسی کرده و شخصی که دارای رزومه تخصصی‌تر باشد را مورد انتخاب خود برای مدیریت پیج قرار می‌دهد. یکی از راه های استخدام برای مدیریت پیج همین سایت های آگهی آنلاین هستند که باعث شده کسب و کار آنلاین در اینستاگرام زودتر به نتیجه برسد. عضویت در مجموعه ای که دارای سابقه درخشان باشد، بهترین فضا برای ادمینی خواهد بود تا تجربه متفاوت داشته باشد.

برای استخدام یک ادمین باید مهارت های زیر موردتوجه باشد:
ادمین پیج اینستاگرام دارای تجربه و رزومه کافی در حوزه کسب و کارتان داشته باشد
ادمین پیج توانایی کار با فتوشاپ و نرم‌افزار Inshot را به‌صورت حرفه‌ای داشته باشد
ادمین باید موظف باشد که زمان‌بندی وظایف را انجام دهد و نتیجه را ارسال کند

در پایان

ادمین پیج اینستاگرام وقتی تخصص داشته باشد، به‌راحتی در پیج های بزرگ استخدام می‌شود. شرح وظایف ادمین اینستاگرام را هم در میانه مقاله بیان کردیم تا اطلاعات لازم را بدانید. صاحبان پیج برای جذب و استخدام ادمین پیج اینستاگرام در سایت های مختلف آگهی ثبت کنید تا رزومه‌های زیادی را دریافت کنید و از میان آنها بهترین گزینه را جهت مدیریت پیج برگزینید.

مدیریت پیج اینستاگرام چه کارهایی را شامل می‌شود؟

اولین کاری که باید انجام شود، شناسایی نیازهای فالوور می‌باشد تا طبق خواسته ها پست و استوری طراحی شود. برخی کارها شامل تحلیل رقبا، دعوت به اقدام، ارائه راهکار، آموزش های کاربردی دادن، ایجاد خلاقیت و متفاوت بودن است. همانطور که مطالعه کردید، درآمد ادمین اینستاگرام با توجه به میزان مهارت در بازاریابی در اینستاگرام کاهش یا افزایش می‌یابد. پاسخ به کامنت هایی که در زیر پست های پیج گذاشته می‌شود، یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام است. ادمین اینستاگرام زمانی کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه می‌کند که بتواند توانایی های خود را در زمینه بلاگری و طراحی پست و استوری اینستاگرام افزایش دهد. همان‌طور طبق وظایفی که بیان کردیم، سیستم انجام کار بدین‌صورت می‌باشد تا یک ادمین استخدام یک پیج شود. کارهایی که باید توسط ادمین انجام شود معمولاً توسط صاحب پیج مشخص می‌شود.

ادمین پیج اینستاگرام در روز چقدر کار دارد؟

ادمین روزانه زمان ثابتی برای کار ندارد و در هر ساعت که خودش تنظیم کند می تواند محتوای خود را تولید و منتشر کند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *