گاسی وب
رسانه گاسی وب، آکادمی آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا، ساخت فروشگاه اینترنتی و راهنمای خرید بهترین محصولات بازار است.

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟ + میزان دستمزد مدیریت

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟ این سؤال بسیاری از افرادی است که میخواهند نسبت به کسب درآمد از اینستاگرام اطلاعات کسب کنند. شبکه اجتماعی اینستاگرام امروزه پربازدیدترین شبکه در دنیا است و افراد بدون هیچ محدودیت سنی، تحصیلی یا مکانی در این شبکه فعالیت دارند. سایت کسب درآمد از اینستاگرام به شما کمک میکند تا با وظایف ادمین اینستاگرام آشنا شوید و کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه را تجربه کنید.

ادمین اینستاگرام کیست؟

ادمین اینستاگرام

عنوان ادمین در شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک شغل پردرآمد است. امروزه افراد زیادی با کسب درآمد از اینستاگرام توانسته‌اند زندگی خود را تغییر دهند. 

وظایف ادمین اینستاگرام طوری است که در منزل میتوان انجام داد. البته برخی از شرکت‌ها ترجیح میدهند یک شخص را مخصوص ادمین پیج اینستاگرام استخدام کنند. اما به‌طورمعمول افراد با نشستن در منزل میتوانند به‌طور قابل‌توجهی کسب درآمد کنند.

حال میخواهیم در مورد درآمد از اینستاگرام و درآمد ادمین اینستاگرام صحبت کنیم. ادمین یا Admin مخفف کلمه Administrator است. یک فرد با داشتن گوشی موبایل هوشمند و یا لپ‌تاپ میتواند درآمدزایی از اینستاگرام را تجربه کند.

هنگامی‌که یک آدم محبوب و معروف وظایف ادمین اینستاگرام را به یک شخص مورداطمینان میسپارد، از وی انتظار دارد تا مطابق با لیست وظایف مشخص‌شده کار خود را انجام دهد.

وظایف ادمین اینستاگرام برای مدیریت پیج

وظایف ادمین پیج اینستاگرام

حقوق ادمین اینستاگرام بر اساس انجام مسئولیت‌های ادمین مشخص میشود. حتماً در صفحه سلبریتی ها و افراد مشهور دیده‌اید که در قسمت بیو عبارت “این صفحه توسط ادمین اداره میشود.” نوشته شده است. در ادامه به‌طورکلی به وظایف ادمین اینستاگرام اشاره میکنیم.

 • قرار دادن محتوای متنی و آپلود عکس یا فیلم به‌طور روزانه
 • نوشتن کپشن­ های مناسب با متن پست
 • پاسخ دادن به دایرکت های پیج
 • پاسخ دادن به کامنت های درج‌شده زیر هر پست
 • حذف کامنت های افراد سودجو و بی‌شخصیت
 • قرار دادن استوری به‌طور منظم
 • پاسخ دادن به واکنش‌های افراد در برابر استوری
 • آشنایی با شیوه‌های افزایش لایک، کامنت و ویو
 • افزایش فالوورهای پیج از اشخاص واقعی
 • بالا بردن امنیت پیج و مانع از هک شدن
 • تغییر عکس پروفایل و یا متن بیو
 • تسلط به نرم‌افزارهای ادیت عکس و فیلم
 • داشتن تعامل اجتماعی

و از همه مهم‌تر خلاق بودن، از وظایف ادمین اینستاگرام هست. صاحب پیج پیش از شروع فعالیت ادمین، وظایف و انتظارات خود را با وی مطرح میکند و ادمین موظف است انتظارات صاحب پیج را برطرف بسازد.

برنامه‌ریزی تولید محتوا

برنامه‌ریزی تولید محتوا یکی از اصلی‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام هست. ادمین برای بالا بردن لایک و کامنت پست‌های اینستاگرام، باید محتوای باارزش و کاربردی تولید نماید. وی موظف است همیشه اکتیو باشد و با قرار دادن پست و استوری، با فالورها ارتباط برقرار نماید.

منظور از محتوا چیست؟ تمام اطلاعاتی که از طریق عکس، ویدئو و متن به فالورها ارائه میشود، محتوای اینستاگرامی نام دارد. ادمین با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب‌شده باید به‌طور منظم محتواهای جالب و مطابق با فعالیت پیج را آماده سازد. درآمدزایی از اینستاگرام بدون محتوای جذاب و گیرا چندان زیاد نخواهد بود.

هدف از مشخص نمودن وظایف ادمین اینستاگرام تولید محتوای باارزش و جذب‌کننده است. آپلود ویدیوهای جذاب و پر چالش، موردپسند مخاطبان است.

شناخت مخاطب یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام است. شما با هدف‌گذاری و شناخت مخاطبین پیج میتوانید در جهت تولید محتوای کاربردی تلاش کنید.

مسلط به اپلیکیشن­ های ادیت عکس و فیلم

همان‌طور که میدانید قرار دادن پست و استوری از وظایف ادمین اینستاگرام است. اما یک سری مهارت لازمه‌ی ایجاد پست و محتوای متنی یا ویدیویی است. به‌عنوان‌مثال، امروزه برنامه و نرم‌افزارهای متعددی درزمینهٔ ادیت فیلم و عکس رونمایی شده‌اند که هرکدام مهارت‌های جالبی دارند. یک ادمین اینستاگرام باید به اپلیکیشن­های ادیت فیلم و عکس آشنایی داشته باشد تا بتواند از طریق نرم‌افزارهای متعدد در پست­ها تنوع ایجاد کند.

توجه داشته باشید محتوای درون پیج موجب جذب مخاطبین میشود؛ به همین دلیل، تسلط به برنامه‌های ادیت عکس و فیلم یکی از وظایف ادمین اینستاگرام به شمار میرود.

فردی که مدیریت پیج یک سلبریتی را برعهده میگیرد، باید تمام وظایف ادمین اینستاگرام را بداند و در راستای تحقق هدف صاحب پیج کوشا باشد.

قابلیت‌های نرم‌افزارهای ادیتور میتواند موجب خلاق‌تر شدن پست‌های پیج شود. ادمین اینستاگرام هرچقدر خلاقانه‌تر عمل کند، فالورهای پیج به همان میزان افزایش خواهد یافت.

خلاقیت در تولید محتوا

خلاقیت در تولید محتوا در اینستاگرام یک اصل مهم در بالا بردن فالوور های پیج اینستاگرامی است. افرادی که در اینستاگرام فعالیت دارند، معمولاً صفحه‌ای را دنبال میکنند که ازلحاظ محتوا جذاب‌تر و خلاق‌تر باشد. خلاقیت در تولید محتوا یکی از مهم‌ترین وظایف ادمین اینستاگرام است؛ زیرا اگر محتواهای قرار داده‌شده در صفحه تکراری و خسته‌کننده باشد نه‌تنها تعداد دنبال کنندگان افزایش نمییابد، بلکه امکان ریزش فالورها نیز وجود خواهد داشت. یک ادمین اینستاگرام باید با ایده‌های نو و برای کسب درآمد از تولید محتوا در اینستاگرام، تغییر اساسی در پیج ایجاد نماید تا از این طریق بتواند تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهد.

انتشار پست و استوری

انتشار پست و استوری از اولین وظایف ادمین اینستاگرام است. بهتر است برای انتشار پست و استوری زمانی را انتخاب کنید که بیشتری بازدهی را داشته باشد. به‌عنوان‌مثال، ادمین باید بررسی کند در چه زمانی بیشتری ویو یا لایک را داشته‌اید و مطابق با بررسی‌های انجام‌شده در زمان‌های پربازدید پست‌های جدید را منتشر نماید. ادمین اینستاگرام اگر به‌درستی در زمان‌های مناسب استوری و پست را انتشار دهد، پیج به‌مرورزمان تقویت خواهد شد. وظایف ادمین اینستاگرام انتشار پست‌های جذاب و پرمحتوا است. ادمین برای دیده شدن بیشتر پیج میتواند از دیگران نیز بخواهد پست‌های پیج را به‌صورت استوری منتشر کنند تا بین مردم معروف‌تر و محبوب‌تر شوید.

کامنت مارکتینگ

کامنت مارکتینگ اینستاگرام به‌عنوان یک روش بازاریابی از وظایف ادمین اینستاگرام است. ادمین اینستاگرام با درج هر یک کامنت میتواند افراد را به سمت پیج سوق دهد. منظور از کامنت گذاری چیست؟ آیا نوشتن هر کامنت میتواند مؤثر واقع شود؟ ادمین برای درج یک کامنت تأثیرگذار باید چه مواردی را رعایت کند؟ چه کامنتی برای کامنت مارکتینگ مناسب‌تر است؟ سعی کنید کامنت های باکیفیت و زیبا درج کنید. ادمین باید با درج لینک سایت در کامنت افراد را به سایت یا صفحه‌ اینستاگرام سوق دهد. اگر مخاطب از کامنت شما خوشش آید، حتماً وارد لینک قرار داده‌شده میشود.

درج هشتگ­ های مناسب

درج هشتگ­های مناسب یکی دیگر از وظایف ادمین اینستاگرام است که به بررسی آن میپردازیم. شاید ندانید، اما هشتگ­هایی که در پست‌های اینستاگرامی درج میشود، بسیار مهم است. هشتگ مناسب درواقع همان برچسب‌های قرار داده‌شده در سایت است که موضوع پست را مشخص میکند.

درواقع درج هشتگ مناسب برای دسته‌بندی و طبقه‌بندی کردن موضوعات پست در جهان است. درج هشتگ های مناسب موجب میشود افراد راحت‌تر پست شما را مشاهده کنند. حتماً برایتان پیش آمده که چیزی را در اینستاگرام سرچ کرده باشید و هشتگ آن موضوع نمایان شود. از طریق هشتگ ها میتوان به پست موردنظر دسترسی یافت.

جمع‌بندی

با مشاهده و بررسی لیست وظایف ادمین اینستاگرام متوجه شده‌اید که وظایف ممکن است متناسب با فعالیت پیج تغییر پیدا کند. تغییر وظایف ادمین اینستاگرام بر عهده صاحب پیج است. امروزه سایت کسب درآمد از اینستاگرام راه اندازی شده تا سلبریتی ها و افراد محبوب بتوانند به‌راحتی ادمین اینستاگرام داشته باشند.

وظایف ادمین اینستاگرام و حقوق آن‌ها برحسب نوع فعالیت و میزان زمان لازم برای انجام فعالیت‌های پیج متفاوت است. سایت‌های درآمدزایی از اینستاگرام چندین تعرفه را برای ادمین اینستاگرام مشخص نموده‌اند. حقوق و مزایای ادمین اینستاگرام هرچقدر که باشد اگر ادمین وظیفه‌ی خود را به‌درستی انجام دهد مناسب و مقرون‌به‌صرفه است. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
منبع گاسی وب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شماره موبایل خود را جهت ثبت نام در کادر زیر وارد کنید

دوره آموزش اینستاگرام
دوره درآمد از اینستاگرام
0

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/gasiwebc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/gasiwebc/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107