شغل خانگی برای آقایان

اگر شما هم جز آن دسته افرادی هستید که شاغل هستید و می‌خواهید از “شغل خانگی برای آقایان” هم بهره‌مند شوید، شما می‌توانید از کار در منزل به عنوان شغل دوم و به عنوان کار در منزل، در زمان‌های بیکاری از آن استفاده کنید. مثلاً یک کارمند در اداره در حال کار کردن است یا دانش آموز که در شیفت صبح در حال تحصیل است و در شیفت بعد ظهر خود می‌تواند از مشاغل اینترنتی برای کسب درآمد مطلوب استفاده کند.

شغل دوم مناسب آقایان یکی از هدف های مد نظر برای افرادی است که از حقوق ماهیانه خود راضی نبوده و یا کفاف دخل و خرج را نمی دهد، پس به فکر شغل دوم مناسب می افتد. کسب و کاری که یک مرد بتواند با حس اقتدار و حفظ شآن خود در آن مشغول به کار شود. البته امروزه نعمت کسب و کارهای اینترنتی باعث شده تا بسیاری از آقایان در فضای مجازی بدون آنکه هویتشان مشخص شود با حس امنیت روانی بیشتر مشغول به کسب و کار مجازی شوند.

فواید شغل‌های خانگی

امروزه فعالیت کردن در کسب و کار اینترنتی توسعه زیادی پیدا کرده است و یکی از بزرگ‌ترین مزیت شغل‌های خانگی برای آقایان آن است برخلاف شغل‌های سنتی که لازم است فرد برای برپایی کسب و کار خود هزینه اولیه مثل:

 • اجاره ملک
 • تهیه تجهیزات
 • هزینه زیاد برای تبلیغات
 • دوندگی برای کسب جواز

و بسیاری از موارد از این قبیل بپردازد، ولی در شغل‌های خانگی نیاز به این موارد نیست.

در کل می‌توان گفت کار در منزل یکی از جذاب‌ترین مشاغل برای آقایان است که به علت امن بودن آن، بسیاری از افراد آن را به عنوان یک بنگاه اقتصادی می‌دانند که می‌توان از آن درآمدهای میلیاردی خوبی داشته باشند.

از جمله مزایای کسب و کار خانگی عبارت‌اند از:

 1. کمک گرفتن از اعضا خانواده
 2. کاهش هزینه‌های مرتبط با ایاب و ذهاب
 3. بهره‌مندی از تسهیلات دولتی
 4. انعطاف پذیری شغل‌های خانگی
 5. راه اندازی و شروع کار با حداقل هزینه و سرمایه

معرفی 10 شغل جذاب خانگی برای مردان

در میان کسب و کارهای خانگی یک سری مشاغل وجود دارد که به علت توجه بخصوص مردان باعث شده به عنوان مشاغل جذاب برای مردان شناخته شوند که از میان این مشاغل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرورش قارچ
 • بازاریابی تلفنی و آنلاین
 • آموزش آنلاین و غیرحضوری
 • پرورش گیاهان خانگی
 • شغل خانگی شیرینی پزی برای آقایان
 • صنایع دستی چوبی و حصیری
 • شغل خانگی کارگاه نجاری برای آقایان
 • ساخت محصولات چرمی
 • ساخت شمع

پرورش قارچ

شغل خانگی پرورش قارچ

شغل پرورش قارچ یک شغل زودبازده و در عین حال کم هزینه‌ای است که باعث می‌شود صاحبان این مشاغل در بازه زمانی کم به سوددهی برسند؛ همین عوامل سبب شده که افراد زیادی در این شغل فعالیت داشته باشند.

اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر چقدر میزان سرمایه گذاریتان در قدم اول بیشتر باشد، به طبع میزان سوددهی بیشتری نصیبتان خواهد شد؛ ولی اگر فکر می‌کنید با شکست مواجه می‌شوید، می‌توانید با درآمد هم به پرورش قارچ بپردازید. در کنار این عوامل شما می‌توانید با یادگیری تکنیک‌های فروش اینترنتی محصولات تولیدی خود را بدون واسطه به خریداران اصلی خود بفروشید.

بازاریابی تلفنی و آنلاین

بازاریابی تلفنی و آنلاین یکی اساسی‌ترین فعالیت‌ها و لازمه هر نوع کسب و کار اینترنتی است. در حقیقت می‌توان این چنین گفت که بازاریابی اینترنتی به عنوان یکی از ملزومات اساسی هر نوع کسب و کار (چه به صورت محلی فعالیت داشته باشید و چه به صورت گسترده) محسوب می‌شود.

بسیاری از شرکت‌ها بعد از فعالیت‌های خود در عرصه اینترنت به فکر بازاریابی و معرفی برند خود می‌افتند و از آن جایی که این اقدام نیاز به توانایی و صرف زمان است؛ به همین دلیل به فکر استخدام افراد متخصص در این زمینه یعنی بازاریاب تلفنی و یا آنلاین می­افتند.

آموزش آنلاین و غیرحضوری

از جمله مشاغل اینترنتی مناسب مردان، آموزش آنلاین و غیرحضوری است. این شغل معمولاً بیشتر مورد توجه افرادی قرار می‌گیرد که به علت مشغله زیاد و فعالیت‌های مختلفی که در طی روز انجام می‌دهند امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارند؛ همین امر باعث می‌شود که در کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری شرکت کنند. در نتیجه شما می‌توانید با فعالیت در آموزش آنلاین و غیرحضوری به این شیوه کسب درآمد مطلوبی داشته باشید؛ همچنین از جمله مکان‌هایی که می‌توان کلاس‌های آنلاین و غیرحضوری خود را برگزار کنید محیط اسکای روم است.

پرورش گیاهان خانگی

در میان انواع کسب و کارهای خانگی یکی از کم هزینه‌ترین و در عین حال سودمندترین آنان را می‌توان پرورش گیاهان خانگی معرفی کرد؛ زیرا در این شغل لازم به سرمایه گذاری و استفاده از تجهیزات پیشرفته نیست و تنها لازم است فرد با نظارت و دقت کافی از نفوذ و پیشرفت آفت که باعث از بین رفتن گیاهان می‌شود جلوگیری کنند.

هر ساله افراد بسیار زیادی هستند که با پرورش سبزه برای سفره هفت سین توانسته‌اند با حداقل سرمایه و بدون نیاز به تجهیزات خاصی و تنها با به کارگیری خلاقیت در نوع سبزه (سبزه به شکل مجسمه، سبزه با دانه‌های پرتغال) بیشترین درآمد را داشته باشند.

شیرینی پزی

در حقیقت آقایان هم می‌توانند به شغل شیرینی پزی بپردازند. در این شغل کافی است از هنر شیرینی پزی که دارید در جهت کسب درآمد از آن استفاده کنید.

شیرینی پزی به عنوان یکی از مشاغل جذاب و پرطرفدار در محیط خانه است و شما می‌توانید با دریافت سفارش شیرینی خانگی و یا با استفاده از تهیه ویدیوهای آموزشی و گذاشتن قسمتی از آن در شبکه‌های اجتماعی سبب جذب مخاطبان برای کسب آموزش شوید و از این راه با برگزاری کلاس‌های آنلاین و یا حضوری کسب درآمد مطلوبی داشته باشید.

صنایع دستی چوبی و حصیری

یکی از جمله روش‌های ساده و در عین حال جذاب برای بسیاری از آقایان است که در این شغل خانگی برای آقایان می‌توانند با تجهیزات ساده به کار در منزل بپردازند و درآمدهای مطلوبی هم کسب کنند.

طبق آمارهای صورت گرفته نشان می‌دهد که میزان خرید وسایل چوبی نسبت به سایر محصولات پلاستیکی، فلزی و غیره بیشتر است. تنها کافی است در این شغل با بهره گیری از نعمت خلاقیت باعث خلق آثار نابی شوید که سبب جذب مخاطبان را فراهم سازد. اگر هم خلاقیت در زمینه ایده پردازی ندارید، اصلاً نگران نباشید زیرا فضای مجازی و اینترنت دنیای بی پایانی از این ایده‌ها را برای شما قرار داده است.

کارگاه نجاری

در میان کسب و کارهای اینترنتی که افراد می‌توانند در منزل به درآمد پردازند کارگاه نجاری است. همان طور که می‌بینید در تمام زندگی بشر استفاده از ملزومات چوبی از جایگاه خاصی برخوردار بوده است. اگر شما وقتی با بوی چوب و دست کشیدن روی آن حس آرامش می‌کنید، در حقیقت می‌توان گفت شما در این عرصه می‌توانید فعالیت مفید و پرسودی داشته باشید؛ اما باید بدانید که برای بدست آوردن سود بالا در این شغل نیاز است که:

تجربه کافی در این عرصه داشته باشید که در حقیقت می‌توان گفت از کلید موفقیت و پیشرفت در این کسب و کار است.

بهره گیری از برنامه‌های مختلف برای طراحی در این شغل است.

ساخت محصولات چرمی

در این میان یکی از مشاغل اینترنتی برای آقایان ساخت محصولات چرمی است؛ زیرا همان طور که می‌دانید میزان ماندگاری و دوام محصولات چرمی نسبت به سایر محصولات پلاستیکی و پارچه‌ای بیشتر است و همین امر باعث شده است که بسیاری از تولید کنندگان را به ساخت دستبند، گردنبند، کیف دوشی، کیف پول، کفش و بسیاری از محصولات از این قبیل ترغیب کنند. نکته اصلی در این شغل آن است که هر چقدر محصولات با کیفیت و خلاقانه‌تر ساخته شده باشند، در نتیجه آن خریدار و فروش بهتری خواهید کرد.

ساخت شمع

در ساخت شمع به عنوان یک کار پاره وقت بسیاری از افراد با استفاده از آموزش‌های لازم و تجهیزات کاربردی می‌توانند در خانه و حتی یا مشارکت اعضای خانواده به کسب درآمد مطلوبی برسند.

توجه داشته باشید که در ساخت شمع آن چیزی که حرف اول را در کسب درآمدهای بالا میزند، استفاده از خلاقیت و ظرافت در طراحی کار است.

جمع بندی

با توجه به مطالب گفته شده در این مقاله سعی داشتیم شما را با این نکته اصلی آشنا سازیم که لزومی ندارد تمام افراد در کارهای سنتی و شغل‌های دولتی و خصوصی فعالیت داشته باشند؛ بلکه می‌توانند بسته به توانایی و مهارت‌هایی که دارند، در هر نوع از مشاغل اینترنتی به صورت تمام وقت و حتی پاره وقت فعالیت و کسب درآمد مطلوبی هم داشته باشند. سعی کنید برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارخانگی خود از ایده‌های ناب استفاده کنید.

حال اگر با توجه به تمام توضیحات داده شده قصد دارید یک کسب و کار خانگی را راه اندازی کنید، می‌توانید به مراجعه به سایت گاسی وب تمام اطلاعات مربوط به را اندازی را از آن بدست آورید.

آیا کسب و کار خانگی برای آقایان بدون سرمایه امکان پذیر است؟

بله با توجه به رواج کسب و کارهای اینترنتی می توانید به نمونه کارهایی که در مقالات مرتبط ارائه شده مراجعه کنید تا بهترین کسب و کارهای خانگی بدون سرمایه را بیابید و با توجه به تخصص خود کار را شروع کنید.

آیا بیمه در کسب و کارهای خانگی نیز وجو دارد؟

بله. بعضی از کارفرماها با برون سپاری پروژه ها، نیروهای خود را نیز بیمه می کنند تا افرادی که برایشان کار می کنند از این امنیت شغلی نیز برخوردار باشند تا از نظر روانی نیز تقویت شوند و بهره وری بهتری داشته باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *