کار در منزل بدون سرمایه با 6 ایده پولساز

در چند سال اخیر مشاغل خانگی به علت مزایای فوق العاده زیادی که دارند، طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. انواع کسب و کارهای خانگی در تمام کشورهای جهان و حتی کشورهای مترقی جایگاه ویژه‌ای دارد. به خصوص اگر این کسب و کارها با کارآفرینی و اشتغال‌زایی برای چند نفر همراه باشد. “کار در منزل” علاوه بر ساعات کاری منعطف، به کسب درآمد پایدار نیز منتهی می‌شود. اغلب مشاغل خانگی فارغ از جنسیت، سن و مدرک تحصیلی هستند. به همین دلیل مشاهده می‌کنیم نه تنها بانوان حتی دانشجویان و نوجوانان نیز به این مشاغل روی آورده‌اند. از سویی دیگر مشاغل خانگی منافاتی با شغل ثابت و اداری ندارند.ّ

یکی از لذت بخش ترین و بی دردسر ترین کارهای دنیا را امروزه کار در منزل (work from home) می دانند. حال که به دلیل کمبود شغل بسیاری از مردم خانه نشین شده اند و از کار قبلی خود فاصله گرفته اند، مجبور هستند که در منزل بمانند. حال با این وضعیت آیا می توان دست روی دست گذاشت و کاری نکرد؟ قطعاً نمی‌توان بی تفاوت بود و باید شروع به فعالیت جدید کسب و کار اینترنتی حتی در منزل کرد.

با این مهارت حسابی پول بساز:

حتماً می پرسید که چطور امکان پذیر است؟ می توان با صراحت گفت که به راحتی.

شما در هر شرایطی که باشید، اگر به دنبال مشاغل خانگی پردرآمد و بدون سرمایه باشید، می‌توانید با کمی همت بیشتر و با راهکارهایی که در ادامه در این مقاله به شما ارائه می دهیم ایده های کسب و کارهای خانگی را دانسته و در اولین فرصت شروع به کار کنید. پس با ما همراه باشید.

کار آسان در منزل برای دانش آموزان

همانطور که همه شما آگاه هستید امروزه با پیشرفت و گسترش که در عرصه تکنولوژی صورت گرفته است باعث شده بسیاری از افراد به فعالیت و کسب و کار در فضای اینترنت رو بیاورند و همین امر سبب شده سایر شرکت‌ها و مدیران بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در عرصه‌های کسب و کار اینترنتی قرار دهند که توانسته‌اند تاکنون هم درآمدهای میلیاردی خوبی داشته باشند و در نتیجه می‌توان گفت کسب و کار اینترنتی بهترین محیط برای کسب و کار دانش آموزان است.

شاید این سؤال برایتان مطرح شود که چرا کسب و کار اینترنتی برای فعالیت دانش آموزان مفید است اگر خوب به وضعیت یک دانش آموز توجه کنید متوجه می‌شوید به علت نداشتن سرمایه زیاد و عدم آگاهی و اطلاعات در زمینه‌های مختلف و سن کم دانش آموزان در حقیقت کسب و کار اینترنتی بهترین گزینه برای کسب درآمد دانش آموزان است.

زیرا از جمله ویژگی‌های کسب و کار اینترنتی را می‌توان به:

 1. کسب و کار آنلاین نیاز به سرمایه زیاد ندارد و فرد می‌تواند با سرمایه اندک هم فعالیت کند.
 2. در کسب و کار اینترنتی محدودیت سنی وجود ندارد
 3. فرد می‌تواند به عنوان شغل پاره‌وقت از آن کسب درآمد کند
 4. عدم نیاز به مجوز برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی

بنابراین می‌توان گفت بهترین مشاغل اینترنتی برای دانش‌آموزان عبارت‌اند از:

 • پادکست
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
 • گرافیست
 • نوشتن و تولید محتوا
 • کسب درآمد از وردپرس
 • سئو

اما برای اینکه بهترین کسب و کار اینترنتی را برای دانش‌آموزان انتخاب کنیم باید به این نکات توجه کنید:

دانش آموزان از این کسب و کارها به عنوان شغل پاره‌وقت استفاده کنند تا در کنار کار به درس خواندن هم بپردازند.

سعی کنید که تا می‌توانید تجربه کسب کنید.

تا می‌توانید بر مهارت‌ها و یادگیری‌های خود بیفزایید.

در حقیقت دانش آموزان می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف و کسب مهارت‌های گوناگون بر تجربه‌های خود اضافه کنند که این اقدام سبب یاری آنان در انتخاب شغل اصلیشان در آینده می‌شود.

کار در خانه برای خانمها

بسیاری از خانم‌های خانه‌دار رویای شاغل شدن را در سر داشتند که با پیشرفتی که در عرصه تکنولوژی صورت گرفت سبب تحقق این رؤیا به واقعیت شده به این صورت که خانم‌های خانه‌دار مانند بسیاری از افرادی که کسب و کار اینترنتی را به عنوان فعالیت دوم برای خود در نظر دارند می‌توانند با انجام فعالیت‌های خانه‌داری در کنار آن به فعالیت‌های کسب درآمد اینترنتی در خانه بپردازند.

شاید برایتان سؤال مطرح شود که خانم‌های خانه‌دار با سطح تحصیلی متوسط، عدم سرمایه کافی چگونه می‌توانند از طریق اینترنت کسب درآمد کنند؟ همانطور که می‌دانید یکی از ویژگی‌های بارز فعالیت‌های اینترنتی عدم سرمایه زیاد و محدودیت‌های مکانی و زمانی و حتی کسی که هیچ مهارتی هم نداشته باشد می‌تواند با آموزش‌های، درآمد خوبی داشته باشند.

اگر در فضای مجازی مثل اینستاگرام را جستجو کنید بسیاری از خانم‌ها را می‌بینید که از طریق آموزش آشپزی، گلدوزی، میوه‌آرایی و … فعالیت می‌کنند و توانستند جایگاه بسیار بالایی را در کسب و کار اینترنتی داشته باشند و به عنوان بلاگر معروف شناخته شوند و همین عامل سبب شده که بسیاری از برندها و شرکت‌ها محصولات خود را برای تبلیغ به چنین افراد واگذار کند و در مقابل پورسانتی را به آنان تعلق دهند.

 بنابراین از جمله مشاغل اینترنتی برای خانم‌های خانه‌دار عبارت‌اند از:

 • تبلیغات محصولات و برندهای مختلف.
 •  انجام فعالیت‌های هنری مثل نمد دوزی، گلدوزی، نقاشی، آشپزی، نویسندگی، بسته‌بندی انواع حبوبات در منزل، ویراستار، طراحی گرافیک.

از جمله مزیت‌های جذاب این مشاغل:

 •  ساعات کاری منعطف مشاغل خانگی.
 •  بهره گرفتن از اعضای خانواده به عنوان نیروی کار در مشاغلی مثل بسته‌بندی حبوبات می‌توانند از اعضای خانواده هم کمک بگیرند.
 • ریسک مالی و احتمال ضررهای جبران‌ناپذیر بسیار کم است.
 • امکان پیشرفت و ترقی روز به روز مشاغل.

 اما باید توجه داشته باشید که فعالیت در هر زمینه‌ای نیاز به تلاش و پشتکار بسیار زیادی دارد.

پیشنهاد کار در منزل با سرمایه کم

آیا شما کسب و کارهایی را سراغ دارید که نیاز به هیچ تجهیزاتی نداشته باشند و حتی بتوان با سرمایه کم هم آن را راه اندازی کرد؟

شاید قبلاً پاسخ دادن به این سؤال بسیار سخت بود اما امروزه با پیشرفتی که در عرصه تکنولوژی صورت گرفته این امکان را برای افراد فراهم کرده که در اولین فعالیت کسب و کاری خود با پول کم یا حتی بدون هیچ سرمایه‌ای شروع کنند و همچنین امکان پیشرفت زیاد هم داشته باشند.

در حقیقت کسب و کارهای آنلاین یکی از جمله کارهایی می‌باشند که می‌توان با کمتر از یک میلیون و ۵۰۰ تومان آغاز کرد.

نکته بسیار مهم این است که اگر بتوانید کم‌هزینه‌ترین راه را برای فروش پیدا کنید می‌توانید از سود به‌دست‌آمده به عنوان سرمایه کار بعدی استفاده کرد که بسیاری از کارآفرینان با استفاده از این فرمول توانسته‌اند درآمدهای میلیونی کسب کند.

 البته باید بدانید که برای این کار مستلزم شروع کسب و کار از خانه است و همچنین برای موفق شدن در این عرصه سعی کنید محدوده‌ای را انتخاب کنید که به آن توجه کمتری شده و بهترین خدمات را در آن ارائه دهید.

 همانطور که می‌دانید یکی از بزرگترین دغدغه‌ها و مشکلاتی که افراد در راه اندازی کسب و کار در منزل دارند آن است که به طور دقیق نمی‌دانند از چه راهی می‌توانند درآمدزایی کنند و درآمد قابل قبولی هم کسب کنند.

 از جمله یکی از روش‌های کار آسان در منزل سیستم همکاری در فروش است که به این صورت که فرد با فروش محصولات و خدمات دیگران به ازای هر فروش مبلغی را دریافت می‌کنند.

مثلاً در همین کسب و کار، سیستم همکاری در فروش فرد می‌تواند با راه اندازی وب سایتی برای خود محصولات دیجی کالا را به صورت آنلاین به فروش برساند و روز به روز هم افزایش درآمد داشته باشد یا بسیاری از افراد که کارهای دستی خود را در اینترنت و یا حتی در شبکه‌های اجتماعی به فروش می‌رسانند و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که با راه اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل با سرمایه کم و حتی بدون سرمایه درآمدهای چندمیلیونی به دست بیاورد.

چگونه با کار در منزل پولدار شویم؟

چگونه ظرف یک سال پولدار شویم؟ با چه شغل هایی پولدار شویم؟ چگونه سریع پولدار شویم؟

این‌ها تمام سؤالاتی است که زمانی که شخصی حوصله سر میرود و کاری پیدا نمیکند از خودش میپرسد. کسب و کار اینترنتی و کار در منزل یکی از روش‌هایی است که هنوز زیاد هم در ایران باب نشده است و بسیاری از افراد از این واقعیت بی‌خبرند. برای رسیدن به درآمد بالا و پولدارشدن از طریق کار در خانه، باید یک ایده پولساز برای کار کردن به‌صورت آنلاین پیدا کنیم تا با یک استراتژی مناسب بتوان به‌سرعت رشد کرد و کسب و کار شخصی پولساز راه اندازی کرد. ما در ادامه بهترین مشاغل اینترنتی در منزل را موردبررسی قرار داده‌ایم تا در خانه بنشینید و از طریق مشاغلی که معرفی میکنیم پول دربیاورید.

برای ثروتمند شدن باید به حرفه‌ای که قصد راه‌اندازی آن را دارید علاقه داشته باشید و سپس آموزش‌های حرفه‌ای برای آشنایی کامل با مسائل ببینید؛ سپس قادر خواهید بود تا پولدار شدن را تجربه کنید؛ زیرا مسیر مشخص است تا با پیاده‌سازی راهکارهای مختلف کسب درآمد از اینترنت داشته باشید. ( اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام، آپارات و دیجی کالا برای همکاری در فروش بهترین گزینه‌ها جهت راه اندازی کسب و کار اینترنتی میباشند تا بتوان زندگی پولداری را به حقیقت تبدیل کرد. ) شما با سرمایه‌گذاری درست در کار اینترنتی پولساز خود به‌راحتی میتوانید برای کسب و کارتان مشتری پیدا کنید و سریع‌تر رشد کنید.

زمانی که شما انرژی و وقت کافی برای یک کار در منزل بگذارید، نتیجه خواهید گرفت که تمام این صحبت‌ها تجربه چندین سال نسبت به مشاغل آنلاین در منزل است که به‌راستی ازنظر مالی کولاک میکند. مزیت کاملاً پولسازی که کار کردن در خانه با استفاده از ایده های پولساز دارد، این است که شما برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود نیاز به سرمایه اولیه ندارید و به‌راحتی از تخصص خودتان درآمد واقعی و میلیونی کسب میکنید. حال در ادامه همراه گاسی وب باشید تا متوجه شوید که چگونه با کار در منزل پولدار شوید.

مشاغل پولساز بسیار زیاد شده است و انتخاب بهترین کسب و کار اینترنتی باعث میشود تا درآمد خوبی از خانه به دست بیاورید. برای اینکه در منزل به درآمد خوب برسید، باید به سمت مشاغلی بروید که زمینه مناسب برای کسب درآمد فراهم باشد. به‌عنوان‌مثال، “اینستاگرام” و “سایت” جزء بهترین کسب و کارهای آنلاین محسوب میشوند که در کنار تولید محتوا منظم و استراتژی مناسب، بسیار درآمدزا هستند.

در شرایطی که ازنظر اقتصادی بر مردم ایران حاکم است، از کودکان گرفته تا بزرگسالان به دنبال کسب درآمد از اینترنت در منزل هستند. هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان ایده‌های مختلف جهت درآمدزایی و رسیدن به موفقیت وجود دارد. برای پول درآوردن آسان در منزل، میتوانید به سراغ مشاغل ( کسب درآمد از اینستاگرام )، ( چرم دوزی )، ( بسته بندی )، ( ساخت پاکت )، ( تولید محتوا )، ( پرورش گیاهان دارویی )، ( گل دوزی )، ( سفالگری )، ( نقاشی )، ( همکاری در فروش )، ( مدیریت وب‌سایت )، ( ساخت پادکست )، ( صنایع دستی ) و ( راه اندازی فروشگاه اینترنتی ) بروید که علاقه‌مندان زیادی در حال پولسازی با این شغل های اینترنتی که در خانه است هستند.

سعی کنید حتماً یک شغل آنلاین در منزل داشته باشید تا بتوانید یک درآمد در کنار کار ثابت خود داشته باشید. بسیاری از افراد کار آنلاین خود را به‌عنوان شغل اصلی خود تبدیل کرده‌اند؛ زیرا پتانسیل کسب درآمد از کسب و کار اینترنتی بسیار بالا است. کار در منزل دارای مزایای بسیار زیادی است که به‌عنوان‌مثال، باعث صرفه‌جویی در زمان و آزادی شما در هنگام کار کردن در منزل خواهد شد. پولدار شدن در منزل دور از ذهن نیست و هرکسی قادر خواهد بود تا به‌صورت تخصصی شروع به فعالیت کند و با راه اندازی کسب و کار اینترنتی، پولدار شود.

از کجا کار در منزل پیدا کنم؟

پیدا کردن کاری که متناسب با مهارت و علایق شما باشد، بسیار آسان است؛ فقط باید بدانید که از کجا مشاغل اینترنتی در منزل را پیدا کنید. اینکه کدام کار در منزل خوبه، باید به مهارت خودتان نگاه بیندازید تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید. از طریق روش‌هایی که در ادامه به شما معرفی میکنیم دیگر نگران یافتن کار در منزل اینترنتی نباشید.

دیوار: یکی از بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن­های موبایل که در آن آگهی‌های استخدام زیادی وجود دارد، دیوار است که میتوانید به بخش استخدام و کاریابی این اپلیکیشن مراجعه کنید.

شیپور: همانند دیوار، شیپور نیز دارای سایت و اپلیکیشن موبایل است که کار را برای افرادی که دنبال کارهای در منزل هستند راحت میکند.

سایت‌های استخدامی: یکی از فضاهایی که به‌راحتی میتوانید شغل‌های متناسب با علایق خود را پیدا کنید، گشت‌وگذار در سایت‌های استخدامی است که روزانه تعداد زیادی آگهی استخدام در این سایت‌ها منتشر میشود.

پونیشا: اگر تخصص و توانایی درزمینهٔ خاصی دارید، میتوانید در سایت پونیشا ثبت‌نام کنید و اعلام کنید که در حوزه خاصی مهارت دارید. سپس صاحبان کسب و کار برای سفارش کار به شما پیام میدهند.

انجام میدم: در هر حوزه‌ای که تخصص دارید، برای مثال تایپ تولید محتوا طراحی سایت و دیگر موارد، میتوانید همانند پونیشا در سایت انجام میدم سفارش‌های بالایی دریافت کنید.

کار در منزل با گوشی

گوشی موبایل، به بهترین ابزار برای کسب درآمد از اینترنت تبدیل شده است. وقتی همه ابزار را در دستتان دارید، چرا سمت کار اینترنتی نباید بیایید! کار در منزل، یکی از بهترین روش‌ها در این روزها برای درآمدزایی است. از طریق گوشی میتوانید بسیاری از مشاغل پولساز را راه اندازی کنید و از طریق پیاده سازی خلاقیت و بازاریابی، به درآمد بالا از اینترنت برسید. همان طور که اطلاع دارید، اینستاگرام بهترین اپلیکیشن برای کسب درآمد اینترنتی میباشد و برای اینکه در خانه خود از طریق اینستاگرام درآمدزایی کنید، باید یک پیج راه‌اندازی کنید و به وسیله یک ایده پولساز، شروع به تولید محتوا کنید.

موبایل شما بهترین ابزار برای تولید محتوا میباشد. هم میتوانید محتوای تصویری و ویدیویی تهیه کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر میخواهید که در خانه بنشینید و از طریق موبایل خود درآمدزایی کنید، توصیه میکنیم که اینستاگرام را انتخاب کنید و یک شغل آنلاین مناسب برای خود داشته باشید. با توجه به حرفه و تخصصی که دارید، میتوانید کار در خانه با موبایل داشته باشید؛ فقط باید کمی خلاقیت داشته باشید و ایده های نو را به اشتراک بگذارید. کار در منزل با گوشی دارای مزایای فراوانی است؛ علاوه بر این که میتوانید یک شغل آنلاین در خانه داشته باشید، همچنین قادر خواهید بود که بدون مشقتف از طریق تلفن همراه خود پول در بیاورید.

مزایای کار در منزل با گوشی:

 • در دسترس بودن مداوم
 • کاهش زمان رفت و آمد
 • حتی میتوان به عنوان شغل اصلی در نظر گرفت
 • درآمد نامحدود
 • ارتباط راحت تر با مشتریان
 • ایده های پولساز متنوع برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • بدون سرمایه بودن

چرا کار در منزل اینترنتی بهترین شغل دنیاست؟

کار در منزل اینترنتی

همان‌طور که می دانید امروز “کار در منزل اینترنتی” باعث شده که افراد زیادی به ثروت‌های باورنکردنی برسند و شمایی که این مطلب را می‌خوانید، حتماً انگیزه انجام این کار پر سود در شما شکل گرفته و می‌توانید به تحقق رویاهایتان بسیار امیدوارتر باشید.

با توجه به اینکه روز به روز مشاغل اینترنتی که به آنها مشاغل خانگی کار در منزل می گویند رو به افزایش است و این که بسیاری از شرکت‌های بزرگ و فعالیت‌های خود را جهت کاهش هزینه های ثابت به مشاغل خانگی می‌سپارند. می توان گفت کار در منزل نقش عمده ای را در آینده ای نزدیک در اداره امور کشورها ایفا خواهد کرد و می تواند در حوزه آی تی درآمد های بسیار زیادی برای شما به ارمغان بیاورد.

قبل از دورکاری و فریلنسرشدن این ویدیو رو ببینید:

بهتر است بدانید که کار در منزل یا مشاغل خانگی به دو بخش فعالیت هایی که خودتان کارفرما هستید و فعالیت هایی که برای شرکت های مختلف انجام می دهید، تقسیم می شود.

کارهایی که شما به عنوان کارفرما محسوب می شوید، نیاز به داشتن مهارت منحصر به فرد خود را دارد مانند پرورش قارچ، خیاطی، بسته بندی حبوبات، گلدوزی و … که معمولاً این نوع فعالیت هایی که شما در آن مهارت و تخصص دارید ، درآمد بیشتری را نسبت به فعالیت‌هایی که برای کارفرما انجام می دهید خواهد داشت.

به دلایل زیر کار در منزل بهترین شغل دنیاست:

 • نیاز به خرید یا اجاره محیط کار ندارد
 • کسب درآمد متناسب با میزان سعی و تلاش فرد است
 • هزینه های ثابت کاهش و در نتیجه سود خالص افزایش می یابد
 • تنظیم ساعت کاری مطابق سلیقه فرد

کار در منزل چگونه زندگی ما را متحول می‌کند؟

امروزه بسیاری از افراد علاقه دارند که در خانه بمانند و کسب و کار اینترنتی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید که به درآمد ثابت یا متغیر هنگفت دست پیدا کنید؟ ایده های آسان و کاربردی بسیاری برای کار در منزل وجود دارد که می تواند زندگی شما را متحول کند. البته اگر خودتان بخواهید و با جدیت آن را دنبال کنید. شاید شما در اغلب موارد نیاز به سرمایه آن چنانی نداشته باشید و یا اصلاً به سرمایه اولیه نیازی نباشد. به خود بیایید و تصمیم بگیرید که کاری را انجام دهید. این مهم ترین قسمت از شروع کار شما می باشد.

اگر شما ایده خوبی را برای کار در منزل انتخاب کنید به صورتی که به زندگی شما لطمه نزند و حتی برعکس بتواند حضور شما در کنار خانواده را قوت بخشد، با یک تیر دو نشان زده اید. زیرا هم در کنار خانواده خود حضور دارید و زمان بیشتری را در کنار هم هستید و هم مشغول کار پر درآمد هستید که در این کار حتی می توانید از خانواده خود نیز کمک بگیرید. در اغلب موارد آنها مشتاق هستند که به شما کمک کنند و این یک فرصت بسیار عالی برای شما و خانواده تان می باشد.

کار در منزل چگونه زندگی ما را متحول می‌کند؟

مزایای کار در منزل:

 • آزادی: شما آزاد هستید که با توجه به سلیقه و علاقه خود کارهای تان را برنامه ریزی کنید.
 • وقت و انرژی: می توانید در روزهای بارانی در منزل باشید و کارتان را انجام دهید و پروژه های بیشتری را به پایان برسانید و حتی ورزش کنید.
 • غذا: شما در منزل غذای گرم و سالم تر از غذاهای بیرون و محل کار خواهید داشت.
 • مسافرت: ممکن است همسر شما به مسافرت رفته و شما نیز مجبور باشید با او به مسافرت بروید. در هر منزلی که اسکان دارید می توانید کار خود را ادامه دهید.
 • آسایش و راحتی: این که شما به راحتی می توانید با هر لباسی در منزل کار خود را انجام دهید یک امتیاز فوق العاده و جذاب است.
 • شما در فضای صمیمی منزل کار خواهید کرد.
 • در هر ساعتی که مد نظرتان باشد و آمادگی بیشتری داشته باشید می توانید به کار بپردازید.
 • از محیط های شلوغ شرکت ها خلاص می شوید.
 • از جابجایی و ترافیک شهری دیگر خبری نخواهد بود.
 • می توانید در ساعت دلخواه از خواب بیدار شوید.

معایب کار در منزل:

 • انجام کارهای شرکت در منزل ممکن است شما را از دید مسئولان دور کند و فراموش شوید.
 • با کار در منزل هزینه رفت و آمد شما کم خواهد شد، اما باید به فکر هزینه اینترنت و سایر قبوض باشید.
 • اگر کار شما به صورت گروهی باشد، دشواری‌های خاص خود را در منزل خواهد داشت.
 • اگر فردی بیرون گرا هستید، ممکن است و کار در منزل احساس تنهایی و انزوا کنید که این برای سلامتی شما مضر است.
 • زندگی شخصی و کاری شما با هم ترکیب شده و تعیین مرز بین آنها برای شما دشوار خواهد شد.

چه‌کاری در منزل خوبه؟

داشتن شغل در خانه بسیار ارزشمند است و اگر درآمد بالایی داشته باشد میتواند شمارا بدون رفتن به شغلی که باید حضوری باشد، پولدار کند.

فقط کافیه هوشمندانه به سمت کار در منزل پولساز بروید. ایده‌های سودآور در سطح اینترنت بسیار زیاد است.

با راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در منزل امکان درآمدزایی بدون سرمایه اولیه امکان‌پذیر است. توصیه میکنیم که خانه‌دارها به سمت کار اینترنتی بیایند، زیرا مدیریت کردن این شغل های آنلاین خانگی بسیار آسان است. با زمان‌بندی درست میتوان در طول شبانه‌روز کنترل کار را در دستان خود داشت.

کار در منزل پولساز

از نمونه کار آنلاین در منزل میتوان به کسب درآمد از اینستاگرام اشاره کرد که اگر به‌خوبی آموزش کار با اینستاگرام را یاد بگیریم در کم‌ترین زمان میشود با تولید محتوای جذاب مخاطبان بی‌شماری را جز به کسب و کار اینستاگرامی کرد.

اگر تصمیم گرفته‌اید تا یک شغل اینترنتی با درآمد بالا در منزل داشته باشید، پیشنهاد میکنیم تا به سمت راه‌اندازی پیج در اینستاگرام و راه‌اندازی سایت اینترنتی بروید، زیرا این دو روش اثبات شده‌اند و بسیاری از افراد از این روش درآمدهای هنگفتی به دست می‌آورند.

حال دیگر نپرسید که «چه‌کاری در خانه بهتر است»؛ چون همه آن‌هایی که چهره‌شان در اینستاگرام در ذهن شما است و درآمد بالایی دارند در خانه نشستن و به‌جای تنبلی کردن شروع به تولید محتوا و بازاریابی اصولی کرده‌اند.

همین امر موجب رونق کسب و کار اینترنتی آن‌ها شده است. پس همین حالا با توجه به تخصصی که دارید یک کار اینترنتی را از طریق روش‌هایی که گفته‌شده راه‌اندازی کنید.

کار در منزل تا بدون تخصص

شاید شما هم از جمله افرادی باشید که تخصص خاصی ندارید، ولی شوق انجام کار در شما بسیار بالاست و انگیزه بالایی دارید تا یک کار پر درآمد در منزل را شروع کنید. باید بدانید که کارهای زیادی وجود دارد که بدون هیچ تخصصی شما می توانید برای کسب درآمد در منزلتان استفاده کنید. به عنوان مثال اگر بخواهید تایپ کردن را برای کار خود انتخاب کنید و سفارش گیری را انجام دهید با کمی تمرین می توانید تایپ کردن متون طولانی را انجام دهید. این نمونه از کارها با کمی تمرین برای شما یک منبع درآمد عالی خواهد بود.

بدون مجوز کار خانگی داشته باشید

صاحبان کسب و کار باید مالیات پرداخت کنند، اما شمایی که قصد ایجاد یک کسب و کار در منزل را دارید، نیاز به مجوز و در پی آن دادن مالیات ندارید. اگر کارهای اینترنتی انجام می دهید نیاز به مجوز برای شما نمی باشد. حتی اگر طراح سایت و فریلنسر و حتی شمایی که جعبه های کادویی درست می کنید و حبوبات را بسته بندی می کنید، باید بدانید که انجام این کارها بسیار کاربردی و در عین حال نیاز به مجوز ندارد. اگر کار در منزل تان برای دیگران هم باشد آنها برای خود مجوز های لازم را کسب کرده اند و شما نیاز مجدد به کسب مجوزهای مربوطه را نخواهید داشت. پس با اطمینان کسب و کار خانگی خود را آغاز کنید.

بهترین ایده های کار در منزل با درامد بالا

ایده‌های مختلفی برای راه اندازی شغل خانگی وجود دارد. در ادامه به چندین شغل و در واقع هنر ظریف و زیبا اشاره می‌کنیم. این مشاغل متقاضی و خواهان زیادی دارند. داشتن علاقه و به همراه ذوق و سلیقه برای شروع و ادامه آنها، تأثیر زیادی در پیشرفت و تولید محصولاتی باکیفیت دارد.

حال که با خود تصمیم دارید کسب و کار پر سود کار در منزل را آغاز کنید، باید بدانید که کار در منزل ابعاد مختلفی دارد و شما محدود به گزینه های خاصی برای شروع به کار نخواهید بود. تنوع در انتخاب نوع کار در منزل بسیار جذاب است که ما در ادامه به ۸ ایده پولساز کار در منزل می پردازیم تا در این راه پول ساز همراه شما باشیم. در ادامه با گاسی وب همراه باشید.

خیاطی در منزل

خیاطی یکی از هنرهایی است که یادگیری آن نیاز به صبر و به‌کارگیری ایده‌های خلاقانه دارد. اگر حتی کمی خیاطی بلدید، یک قدم جلو هستید؛ چون نیازی به آموزش‌های مقدماتی ندارید. کم کم با دریافت سفارش دوخت ساده‌ای همچون روبالشی، پرده و … از هنر خود بهره‌مند شوید؛ زیرا در کنار لذت دوخت و دوز می‌توانید به کسب درآمد برسید. به تدریج آموزش‌های پیشرفته و حرفه ای را گذرانده و گام به گام به یک خیاط حرفه ای تبدیل شوید. کسب تخصص در زمینه خیاطی کار سخت و پیچیده‌ای نیست، بلکه با کمی تمرکز و حوصله، در مدت زمان کوتاهی به یک خیاط ماهر و حرفه ای در این زمینه تبدیل می­شوید. از طرفی دیگر خیاطی، هنری است که به جنسیت ارتباطی ندارد.

حرفه خیاطی به مهارت و خلاقیت زیاد نیاز دارد. کار مداوم به منظور کسب تجربه بیشتر، مهم‌ترین عامل موفقیت در این هنر است. خیاطی از مشاغلی است که امکان اشتغال و فعالیت به صورت پاره وقت نیز وجود دارد. این موضوع برای خانم‌های خانه‌دار بسیار حائز اهمیت است.

پشتیبانی سایت

شغل پشتیبانی سایت

یکی دیگر از شغل‌های جذاب که نیاز به تجربه نیز دارد، پشتیانی سایت است. هر سایتی که در اینترنت مشغول به فعالیت است، حتماً یک پشتیبان سایت دارد. پشتیبان همان‌طور که از نامش پیداست به عنوان یک نگهدارنده و محافظ، کار می‌کند. وظایف تعریف شده برای این شغل خانگی، بهینه سازی سایت است که امور مشخصی باید در راستای بهینه سازی و نگهداری سایتی که این وظیفه را به شما سپرده‌اند، انجام شود.

نحوه کار و سفارش گیری شما به این صورت است که شما برای اینکه بتوانید پشتیبانی یک سایت را به عنوان یک پروژه کاری تحویل بگیرید باید پیش زمینه‌هایی مانند داشتن یک سایت کاری با رتبه بالا در گوگل و دانش نگهداری و سئو سایت را داشته باشید. قطعاً بسیاری از افراد و چهره‌ها و حتی کسب و کارهایی مانند پزشکی، وکالت، شرکت‌های تولیدی و خصوصی و می‌توان گفت تمامی کسب و کارها، شاید زمان کافی برای نگهداری و به روز نگه داشتن سایت خود ندارند و ترجیح می‌دهند این کار را به شرکت‌های پشتیبانی سایت بسپارند. حال اینجاست که با یک جستجو در گوگل یا اینستاگرام، افرادی که سابقه کاری درخشان‌تری دارند و می‌توان گفت برند معروفی در این کار هستند را انتخاب می‌کنند.

 اهمیت انتخاب یک پشتیبان سایت بسیار بالاست، زیرا فرد متقاضی از بین بهترین‌ها یکی را انتخاب می‌کند و شما برای اینکه در بین بهترین‌ها باشید باید آموزش‌های لازم را ببینید و یک وب سایت یا پیج اینستاگرام معتبر داشته باشید. این یکی از شغل‌های درآمدزا محسوب می‌شود که شما در خانه به‌راحتی می‌توانید در کمال آرامش به کسب درآمد برسید و این در حالی است که شما برای این کار در منزل نیاز نیست که در ساعت مشخصی سر کار حضور داشته باشید پس یکی از مزایای آن عدم محدودیت حضور فیزیکی و ساعت کاری است که می‌تواند از لحاظ روحی نیز تأثیر خوبی در کیفیت کار داشته باشد.

شمع سازی در منزل

یکی دیگر از ایده‌های بسیار جذاب برای کار در منزل، ساخت شمع است. شاید تصور کنید که با وجود مدل‌های مختلفی از نورپردازی در دنیای مدرن امروز، دیگر نیازی به استفاده از شمع نیست؛ ولی خوب است بدانید استفاده از شمع مانند قدیم، برای تأمین روشنایی کاربرد چندانی ندارد. اگرچه ممکن است در برخی مواقع با قطع برق به استفاده از آن روی‌آورید! امروزه شمع به جز لاینفک محافل شادی و حتی سوگواری تبدیل شده است. شمع از قدیم‌الایام در شعر شاعران نمادی از عشق و آرامش محسوب می‌شود.

ساخت شمع‌های خانگی و دست ساز تا حدودی ساده است. یکی از ساده‌ترین نمونه شمع‌های خانگی ساخت شمع‌های ظرفی است. شمع‌های ظرفی با کمترین هزینه و امکانات، تولید می­شوند. با کمی ذوق و هنر، محصولاتی متنوع و شگفت انگیز تولید و به فروش برسانید. این نوع شمع، به هیچ گونه قالب یا به عبارتی ابزار تخصصی دیگری نیاز ندارد. اگر شما به هنر شمع سازی علاقه داشته باشید، به دنبال ایده‌های خوب و خارق العاده باشید. این حرفه نیز برای یادگیری حرفه ای نیاز به صبر و البته کمی سرمایه‌گذاری دارد. شما بعد از مدتی با یادگیری حرفه ای و کسب مهارت در این زمینه به یک فرد ماهر تبدیل می­شوید. ساخت و تولید شمع‌های تزئینی و لاکچری، نیاز به طی کردن دوره‌های آموزشی تخصصی دارد.

تولید محتوا

یکی از کارهای به درد بخور در منزل تولید محتوا می باشد. این کار به این شکل انجام می‌شود که شما برای سایت هایی که نیازمند تولید محتوا هستند مقاله یا مطلب منتشر می کنید. نگران نباشید زیرا شما با کمی تمرین می ‌توانید یک تولید کننده محتوا در سطح معمولی باشید. اگر خیلی تخصص ندارید می توانید با جمع آوری اطلاعات یک مقاله یا مطلب مطلوب بسازید.

برای شروع کار در همین مقدار می تواند پاسخگوی کار وب فارسی باشد. فقط محتوای تان نباید کپی باشد. کمی تمرین و جمع آوری اطلاعات از سایتها و مقالات مختلف و تبدیل آن به یک مطلب جدید هدف شما در کوتاه مدت خواهد بود.

در حال حاضر سایت ها برای نوشتن مقالات 50 الی 100 هزار تومان هزینه می کنند. یعنی هر مقاله ای که برایشان بنویسید در این بازه قیمتی مبلغ به شما پرداخت خواهد شد که البته اگر طول محتوا بیشتر و دارای عکس های بیشتری باشد هزینه اش بیشتر می شود.

اگر مقداری به کار خود وسعت دهید، می‌توانید وب سایتی تهیه کرده و پروژه های فریلنسری را تحویل بگیرید. شما در راستای این کار باید به صورت حرفه ای طراحی لوگو و سایت، ترجمه و طراحی گرافیک را آموزش ببینید و بلد باشید.

بعد از ایجاد یک سایت برای خود شما به جمع وب سایت های دورکاری می پیوندید و کارفرمایان با دیدن مشخصات و زمان تحویل کار، هزینه انجام کار و سایر اطلاعاتی که در سایت خود بارگذاری کرده‌اید، با شما تماس می گیرند و از این به بعد این شما هستید که کیفیت خود را در ارائه خدمات نشان خواهید داد. مطمئن باشید که این یک ایده پولساز خواهد بود و تنها باید مقدار بیشتری وقت بگذارید و تخصصی تر کار کنید.

پخت شیرینی در منزل

پخت شیرینی و کیک، پیشنهاد ایده‌آل ما برای کار در منزل است؛ زیرا علاوه بر درآمد عالی و پرسود، با تجهیزات و امکاناتی که در منزل دارید و با هزینه پایین شروع به کار کنید. اگر شما هم از کسانی هستید که به این هنر علاقه‌مندید و دستی در این کار دارید، پس دست به کار شوید.

شیرینی‌های خانگی همیشه مشتریان خود را دارد. کیک و شیرینی‌های خود را هم در محل زندگی و هم به صورت آنلاین به دوستان و همشهریان خود بفروشید. نیازی به هزینه زیاد و ابزارهای خاص و تخصصی هم ندارید، بلکه با هزینه‌های کم و چند ترفند ساده کار خود را شروع کنید. رضایت مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه برای شماست. به ویژه اگر دست پخت عالی و کم نظیر داشته باشید، مشتریان، شما را به دیگران معرفی می‌کنند. برخورداری از یک ویژگی و قابلیت منحصر به فرد در تهیه شیرینی، شما را به فردی خاص در پخت شیرینی خانگی تبدیل می‌کند.

به عنوان مثال اگر در شیرینی پزی هنوز مبتدی هستید، فقط پخت یک نوع شیرینی یا انواع کوکی‌ها را با روش‌ها و دستورالعمل‌های متفاوت یاد بگیرید. تمرکز و فعالیت روی یک محصول، بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و باعث افزایش بازدهی شما می‌شود. به تدریج سفارش‌های دریافتی شما از مشتریان افزایش می‌یابد. در صورت حرفه ای شدن و گذراندن دوره‌های پیشرفته شیرینی پزی، پخت شیرینی را در منزل انجام دهید و به کسب و کار خود در منزل رونق دهید.

آموزش در منزل

اگر در رشته ای خاص تخصص دارید و می توانید آن را به دیگران آموزش دهید، این یک ایده پولساز و همیشگی برای شماست. آموزش هایی که در آن تبحر دارید را می‌توانید در فضای مجازی به راحتی ارائه و به فروش برسانید.

برای مثال، اگر نحوه کسب درآمد از بورس را می دانید، آن را به صورت یک پکیج برای فروش قرار داده و از طریق پیج اینستاگرام و یا حتی تبلیغ در پیج های معروف دوره آموزشی خود را به فروش برسانید.

حتی اگر سایت داشته باشید و فروشگاهی در آن به وجود آورید، می توانید آموزش های دیگری را که دران سررشته دارید برای فروش در فروشگاه شخصی سایت خود قرار داده و خریداران همیشه برای خرید به سایت شما سر میزنند. از این می تواند یک منبع درآمد برای شما باشد اگر کمی همت بیشتر در جمع آوری مطالب و ارائه آن به صورت پکیج کامل آموزش در هر رشته ای که تخصص دارید می تواند به همین صورت برای شما پولساز باشد.

آموزش ساخت سایت و یا آموزش تعمیر ماشین ‌آلات نیز می‌تواند در این راستا بوده و شما با فروش پکیج آن می‌توانید به سودهای بالا و درآمد قابل قبولی برسید.

با یوتیوب پولدار شوید

اگرچه که این برنامه در کشور ما با محدودیت هایی روبرو بوده، اما همچنان می‌توان با ترفندهایی به آن دسترسی پیدا کرد و از آن کسب درآمد داشت که یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد از یوتیوب را می توان تبلیغات نام برد. به طوری که شما با ایجاد یک کانال در یوتیوب و خلق محتوای با کیفیت و مخاطبان زیادی را به خود جذب می کنید. حتما دیده اید که قبل از پخش فیلم یا کلیپی در یوتیوب به شما تبلیغ محصول یا هر چیز دیگری را نشان می دهند. این همان مقصد شماست.

پرورش قارچ در منزل

در بسیاری از خانه ها یک اتاق خالی و بی استفاده وجود دارد که اگر علاقمند به پرورش گیاه هستید، یکی از بهترین مشاغل خانگی پرورش قارچ می باشد که یک اتاق 6 متری می تواند مکان بسیار خوبی برای شروع کار و درآمدزایی از این طریق باشد.

طراحی سایت

یکی از کارهای پردرآمد که در خانه و بدون هزینه اولیه می‌توان انجام داد طراحی سایت است؛ مثلاً اگر فردی در استان گیلان باشد و نیاز به طراحی سایت در رشت داشته باشد، به‌راحتی می‌تواند به سایت خدماتی طراحی سایت شما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کند؛ این کار محدودیت زمانی و مکانی نداشته و افراد در 24 ساعت از شبانه روز می‌توانند به شما مراجعه کنند و برای مشاوره و عقد قرارداد با شما هماهنگ شوند. یکی از مزایای دیگر این کار در منزل، مختص مکان نبودن آن است و همان‌طور که گفتیم از هر یک از شهرهای ایران و جهان می‌توانند در صورتی که خدمات شما شناخته شده باشد، به شما مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنند.

یکی از ابعاد مثبت دیگری که شغل جذاب طراحی سایت دارد، این است که با توجه به اینکه فضای مجازی و اینترنت در تمامی کارها نفوذ کرده، در سالهای آینده تمامی مشاغل مجبوراً باید خود را به این عرصه برسانند و به طبع، تمامی کسب و کارها نیاز به یک مکان جهت تبلیغ شغل خود خواهند داشت. اینجاست که اهمیت کار شما مشخص می‌شود. اگر بتوانید با آموزش‌های مربوطه، طراحی سایت را که کار سختی هم نیست، به‌طور کامل یاد بگیرید، قطعاً می‌توانید به درآمدهای بالایی در این زمینه برسید. برای مثال اگر یک وکیل برای طراحی سایت وکالت به شما مراجعه کند، شما به راحتی می‌توانید به درخواست او سایت مدنظر که سایت خدماتی خواهد بود را طراحی و در زمان مشخص تحویل دهید.

مشاغل مختلفی برای طراحی سایت به شما مراجعه خواهند کرد و شما باید انعطاف پذیری لازم را در ارائه خدمات و تنوع خدمات پیشنهادی داشته باشید؛ مثلاً اگر یک پزشک به شما مراجعه کرد و از سایت شما با شما ارتباط گرفت یا به صورت تلفنی و درخواست طراحی سایت پزشکی را ثبت کرد، شما باید آپشن­ها و خدمات طراحی سایتی که توسط شما ارائه می‌شود را به صورت کامل در اختیارش قرار دهید تا به شما اعتماد کند و کار را به شما بسپارد.

شاید یک پزشک موارد خاصی را در طراحی سایت مدنظر داشته باشد اما در مجموع، اکثراً برای نوبت دهی آنلاین، ثبت پرونده بیمار به صورت الکترونیک، برند سازی و این موارد به شما مراجعه می‌کنند که شما باید تمامی این موارد را بالاترین سطح به او توضیح دهید تا ضمن ثبت قرارداد، درآمد خوبی نیز از این کار به شما تعلق بگیرد. در مجموع اگر فردی حرفه ای در طراحی سایت باشید، درآمد بالایی نصیبتان خواهد شد.

این را بدانید که یک طراح وبسایت باید تلاش مضاعفی داشته و ساعت زیادی را در روز پای سیستم رایانه بگذراند. این یک روحیه شکست ناپذیری نیاز دارد که شما باید این روحیه را در خود تقویت کنید. اگر به این کار اشتیاق دارید باید قبل از آن مهارت هایی مانند برنامه نویسی مربوط به وب و تسلط به نرم افزارهای گرافیکی و اینترنت و مفاهیم وب را داشته باشید و کسب کنید‌. علاوه بر آن خلاقیت بالا به منظور خلق اثر جدید و توانایی حل مسئله و به روز بودن و به روز نگه داشتن دانش از پیش نیازهای این شغل کاربردی و ایده آل می باشد.

بسته بندی

کار در منزل بسته بندی

یک کسب و کار بی دردسر و پردرآمد که بدون دغدغه در منزل با سلایق مختلف می توانید به آن بپردازید، کار در منزل بسته بندی محصولات می باشد. البته شاید نتوان آن را در دسته کارهای تولیدی در خانه قرار داد، اما این یک کسب و کار خانگی پردرآمد برای شماست، زیرا در کشور های خارجی این کار جزو پرسودترین کارهای خانگی به شمار می رود.

شما با خرید عمده انواع حبوبات و خشکبار با قیمت مناسب و بسته بندی در قالب های مختلف و ابعاد و وزن مورد نظر، مجدداً می توانید به بازار و فروشگاه های محلی عرضه کنید. شما قرار نیست از کیفیت بسته بندی در حد کارخانه های حرفه ای بهره مند باشید، زیرا با کمی خلاقیت می توان با هزینه و سرمایه کم، بسته بندی شیک و جذابی را جهت ارائه در فروشگاه ها انجام داد.

اگر این کار را کردید، برای خود یک برند خانگی انتخاب کنید و روی بسته بندی های خود آن را بنویسید. اگر فعالیت شما به صورت جدی تر دنبال شد، نیاز به مجوز از جهاد کشاورزی و یک مجوز بهداشتی خواهید داشت که در راستای حمایت از کار در خانه و اشتغال زایی این مجوزها به راحتی به شما داده خواهد شد، پس نگران آن نباشید. بازار فروش شما متنوع و جذاب است و شما در ابتدا برای فروش محصولات می توانید به رسانه های اجتماعی مراجعه کنید و محصولات را در آنجا بفروشید که یکی از معروف ترین آنها سایت باسلام می باشد.

چرم دوزی در منزل

شما با حداقل سرمایه می‌توانید این کار را شروع کنید؛ البته که برای شروع باید آموزش های لازم را دیده باشید که به راحتی می توان در آموزش گاه های فنی حرفه ای در شهرهای مختلف که دوره های آن را به راحتی در آن می گذرانید شروع به یادگیری و بعد از آن فعالیت چرم دوزی خود را با سرمایه اندک آغاز کنید. قطعاً با مقداری خلاقیت و صبر به نتیجه شگفت‌انگیزی خواهید رسید.

تایپ کردن

به یک کار جذاب می‌پردازیم و آن تایپ کردن که واقعاً نیازی به تخصص نداشته و هم آقایان و خانم ها به راحتی می توانند تایپ کردن را انجام دهند که این یک منبع درآمد بی دردسر برای شماست. شرکت های زیادی وجود دارد که هنوز نیاز به تایپیست دارند و شما گزینه های انتخابی آنها خواهید بود اگر با جدیت به این کار نگاه می کنید. شما برای این کار نیاز به کامپیوتر یا لپ تاپ و البته اینترنت خواهید داشت. باید بدانید که اگر در ذهن شما تایپ کردن یک کار خسته کننده و کند بد به نظر می‌رسد، اما حتماً یک کار خانگی بسیار خوبی برای شروع خواهد بود.

در ادامه برای این کار باید به سایت هایی مانند ”آی استخدام” یا شیپور و دیوار سر بزنید و کار تحویل بگیرید و البته با کمی خرج کردن در تبلیغات آفلاین تراکت و بروشور می توانید خود را معرفی کنید تا افراد بیشتری برای کار با شما ارتباط بگیرند. اکنون هم می‌توانید با مراجعه به نیازمندی های روزنامه ها به دنبال استخدام تایپیست به صورت دورکاری بگردید که این هم می‌تواند یک شکار پرسود برای شما باشد.

سرمایه گذاری در بورس و فارکس

البته امروزه فارکس هم مکان بسیار خوبی برای کسب درامد بالا در بازار سرمایه جهانی به حساب می‌آید و حتی شما در آینده پیش رویتان ارزهای دیجیتال را پیش رو خواهید داشت که تحولی نو در کسب درآمد خواهد بود که امروز یک نمونه ایده آل آن بیت کوین می‌باشد که در حال حاضر از گران‌ترین ارزهای دیجیتال در جهان به حساب می‌آید.
فارکس و بیت کوین هم می‌تواند تحولی در زندگی شما ایجاد کند، اما آیا شما قبل از اینکه به آن وارد شوید آموزش دیده‌اید؟
حتماً باید قبل از ورود به این بازار پر سود اما ریسکی آموزش‌های مربوطه را ببینید و در این کار خبره شوید. بعد از آن شما با خیال راحت و تضمینی می‌توانید به اصطلاح پول پارو کنید.

مدیریت سایت

یکسری از شرکت ها وجود دارند که نیازمند افرادی برای مدیریت سایت شرکت خود هستند. مثلاً شمایی که می خواهید مدیریت سایت شرکتی را تقبل کنید باید بدانید مواردی که در این کار مد نظر می باشد، ارسال خبر و مقاله بر روی سایت و تغییرات اجزای سایت یا بررسی ترافیک ورودی روزانه سایت و اطلاعات درخواستی مدیریت شرکت درباره هر آنچه از سایت می ‌توان استخراج کرد می باشد.

برای این کار شما باید حداقل ها مانند کار با فتوشاپ، اکسل و نرم افزار ورد را بلد باشید و با ابزار هایی که مربوط به تحلیل سایت می شوند مانند گوگل آنالیتیکس و گوگل وبمستر تولز آشنا باشید. کار سختی نیست فقط کافیست که نحوه مدیریت کار با سیستم وردپرس را یاد بگیرید.

اگر مقداری سعی تان را بیشتر کنید و تبدیل به یک وبمستر کامل شوید، اکثر شرکت ها آرزو دارند که شما با دورکاری وب سایتشان را مدیریت کنید که در نتیجه این کار یک منبع درآمد عالی برای شما خواهد بود. شما باید شروع کنید و بعد از مدتی هر چند بلند خواهید دید که متخصص در آن کسب و کار شده اید و می توانید به راحتی کسب و کار خود را وسعت بیشتری ببخشید.

ساخت محصولات دست ساز

در اینجا یک کار متنوع که یکی از روش های کسب و کار اینترنتی کار در منزل یعنی ساخت محصولات دست ساز را به شما پیشنهاد می کنیم. نیاز به تخصص خاصی ندارد و شما با دیدن فیلم ها و آموزش ها که با یک گشت و گذار ساده در اینترنت می توانید آنها را یاد بگیرید و شروع به این تنوع از کارها در منزل خود کنید. محصولات دست سازی مانند عروسک سازی، ست آشپزخانه، زیورآلات، بسته بندی حبوبات، گل سازی و قلاب بافی، نمد دوزی و لیف های حمام و… اینها همه تنوع جذاب محصولات دست ساز هستند که البته در اینجا همه آنها ذکر نشد‌. پس نوع کار در این نمونه بالا خواهد بود و شما قدرت انتخاب بهتری خواهید داشت.

بعد از آنکه این محصولات را ساختید نگران فروش آن نباشید، زیرا شما سایتهای اینترنتی مانند شیپور و دیوار یا ایسام را دارید که به صورت رایگان می توانید محصولات خود را در آن بفروشید. البته از ظرفیت تلگرام و اینستاگرام غافل نشوید، زیرا بازار فروش امروز در این دو برنامه کاربردی هم کمتر از دیوار و شیپور نبوده بلکه در در بعضی از موارد بیشتر هم خواهد بود.

البته اگر قصد دارید محصولات خود را در بازار محلی یا شهر خود بفروشید، این امکان وجود دارد که شما باید به سراغ مغازه هایی که محصولات مرتبط با دست سازه های شما در آن عرضه می شود مراجعه کنید و پیشنهاد فروش محصولات خود به صورت عمده را به آنها ارائه دهید و وقتی متقاعد شدند حتماً همکاری دائمی بین شما رخ می دهد که منبع درآمد ثابت برای شما رقم خواهد خورد.

کسب درآمد از اینستاگرام

 آیا واقعاً نمی‌شود از اینستاگرام درآمد کسب کرد؟ این سوال اغلب کسانی است که در اینستاگرام فقط مشغول به دیدن تصاویر آن هستند و از بازار پرجاذبه و پرسود و پردرآمد آن بی خبرند.

با کمی مطالعه متوجه خواهید شد که کسب درآمد از اینستاگرام می‌تواند زندگی شما را زیر و رو کند. امروزه که اینستاگرام امکانات مختلفی در خود دارد می توان در ابعاد مختلف از آن کسب درآمد و کار در منزل انجام داد. مثلاً اگر شما یک پیج فعال در اینستاگرام داشته باشید، افراد و یا کسب و کارهایی برای تبلیغ در پیج شما مراجعه کرده و بابت تبلیغ در پیج تان به شما مبلغی پرداخت می کنند. این مستلزم آن است که پیج اینستاگرامی شما فعال و پویا باشد.

یا حتی می‌توانید در پیج کاربردی خود مشغول به فروش کالا و خدمات شوید. شما در کمترین حالت مبلغ ماهانه حدود ۱ تا ۶ میلیون تومان داشته باشید. اگر کمی حرفه ای تر باشید با فروش فالوور، لایک و کامنت اینستاگرام مبلغ میلیونی کسب خواهید کرد. حالا اگر شما در استوری اینستاگرام خود محصول درخواستی را تبلیغ کنید پول خوبی به جیب خواهید زد.

نکات مهم در کسب درآمد از اینستاگرام

 • پیشنهاد می‌کنیم که در این کار در ابتدا موضوع و هدف خود را کاملاً و دقیق مشخص کنید و فقط در مورد موضوع خود فعالیت کنید زیرا در این صورت موفق تر خواهید شد.
 • در اینستاگرام می توانید برای فالوورها چالش ایجاد کنید و غافلگیر شان کنید. همیشه رضایت دنبال کننده ها در اولویت شما باشد و زیادی تبلیغ نگذارید.
 • اسم خوب و برند جذاب برای خود انتخاب کنید و پیج تان را در شبکه های مجازی دیگر با همان نام بسازید.
 • اگر بتوانید سایت داشته باشید و پیج تان به آن وصل باشد درآمدتان چند برابر خواهد شد.
 • همیشه سعی کنید خلاقانه رفتار کنید و حرفه ای باشید و کار دیگران را تکرار نکنید.
 • تاکید می کنم که از استوری و لایو اینستاگرام بیشترین بهره را ببرید، زیرا این ها پولساز هستند و پیشنهاد آخر من این که با کانالهای دیگران تبادل تبلیغات داشته باشید. این می تواند پیج شما را به دیگران معرفی و در راستای برندسازی به شما کمک شایانی خواهد کرد.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

اگر محصول و یا وسیله دست سازی دارید که می خواهید آن را به فروش برسانید، فروشگاه اینترنتی می تواند به شما کمک شایانی بکند. شما حتی می‌توانید به شرکت های مختلف پیشنهاد دهید که محصولات خود را در فروشگاه شما قرار دهند و شما بابت فروش محصولات درصدی را دریافت کنید. البته همه این ها مستلزم آن است که شما چقدر بر روی سایت و فروشگاه خود از نظر تبلیغات کار خواهید کرد زیرا بازدهی و فروش بیشتر نیاز به تبلیغات و فعال بودن سایت شما خواهد داشت.

یک ایده پولساز دیگر کار در منزل را به شما معرفی می کنیم و آن ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد. اما شما باید بدانید که چه محصولی را می خواهید بفروشید. شما قبل از ورود به این عرصه باید رقبا را بشناسید. بعد از آن یک نام تجاری مناسب برای خود انتخاب کنید.

سعی کنید یک خواسته با کیفیت برای فروشگاه اینترنتی خود تهیه کنید تا در آینده با مشکل روبرو نشوید. جهت فعالیت فروشگاه و استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین نیاز به گذراندن پروسه‌های قانونی دارید که پس از ثبت فروشگاه اینترنتی باید اقدام به دریافت مجوزهای فروشگاه نمایید.

شما برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی ایده آل باید دقت کنید که تعریف درستی از محصولات ارائه شده در فروشگاه خود داشته باشید. قبل از آن باید وب سایت خود را طراحی کنید و روی آن کار کنید و از نظر فعالیت در گوگل و سئو پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته باشید. بعد از دریافت مجوزهای قانونی و درگاه پرداخت شما تبلیغات گسترده خود را آغازمی ‌کنید و خریداران با مراجعه به سایت شما از فروشگاه خرید خواهند کرد.

عروسک سازی در منزل

یکی دیگر از کارهایی که با حداقل سرمایه می توانید راه اندازی کنید، عروسک سازی می باشد که البته نیاز به مهارت و تخصص و خلاقیت دارد. اگر مقداری خلاقیت تان را افزایش داده و با تعدادی از دوستان خود در ارتباط باشید. حتماً با سرمایه‌ای که خواهید گذاشت می‌توانید یک کارگاه عروسک سازی با سود بسیار بالا ایجاد کنید. قطعاً در شهر شما مکان های بلا استفاده‌ای در ساختمان های دولتی مانند کمیته امداد یا شهرداری ها وجود دارد که بدون استفاده بوده و شما با پیشنهاد ایجاد کارآفرینی می‌توانید آن مکان ها را حتی برای یک سال به صورت رایگان تا زمانی که به سوددهی برسید در اختیار داشته باشید‌‌.

امروزه بیشتر حجم کارهای یک جامعه در پیشرفته‌ترین کشورهای جهان به صورت کار در منزل انجام می‌شود و در بعضی کشورها، اکثریت غالب تأمین محصولات آن کشور توسط افرادی انجام می‌شود که به صورت کار در منزل، خدمات ارائه می‌دهند؛ اما این در مورد کار فیزیکی و محصولات فیزیکی بود. حال که کسب و کارها بدون حضور در اینترنت و فضای مجازی منفعل خواهند شد و در چند سال آینده اگر کسب و کاری در این فضا حضور نداشته باشد، فراموش خواهد شد، چه خوب که بتوانید خدماتی در زمینه وب ارائه دهید و از این کار در منزل خود کسب درآمد داشته باشید.

سئو سایت

یکی از این قبیل کارها سئو سایت است. سئوکار به فرد یا مجموعه‌ای گفته می‌شود که با توجه به نیاز دارندگان سایت، رتبه سایت را در کلمات مشخص در گوگل بالا می‌آورند تا شخص یا شرکت مربوطه با حضور در صفحه اول گوگل یا قرار گرفتن در لینک یک، فروش چندین برابری را تجربه کند و البته که در برندینگ، تأثیر فوق العاده ای داشته و در اعتبار یک کسب و کار تحول ایجاد می‌شود.

برای مثال اگر شما محصولی مانند روغن زیتون برای فروش داشته باشید و محصولات خود را به صورت آنلاین در سایت به فروش می‌رسانید، اگر در صفحه یک گوگل نباشید قطعاً هیچ فروشی از سایت خود نخواهید داشت مگر اینکه در لینک 1 تا 3 گوگل قرار بگیرید که در این صورت فروش جذاب و فراوانی خواهید داشت. می‌دانید چرا؟

چون افراد وقتی عبارت “خرید روغن زیتون” را در گوگل سرچ می‌کنند، با توجه به تحقیقات انجام شده، کاربران فقط به لینک 1 تا 3 ورود می‌کنند و از در نتیجه از همان سایت‌ها خرید خود را انجام می‌دهند. اینجاست که اهمیت کار یک سئوکار حرفه ای مشخص می‌شود. بیشتر پزشکان برای جذب مراجعه کننده بیشتر، به دنبال سئو سایت پزشکی خود هستند. پس چه خوب شما به عنوان یک سئو کار ماهر، پروژه سئو این افراد را به دست بگیرید و از این راه کسب درآمد کنید.

در پایان

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با کسب و کارهای پولساز در منزل آشنا کنیم. کارهایی که شما به راحتی و بدون سرمایه می ‌توانید از همین الان شروع کنید و نگران هزینه‌های اولیه آن نباشید. اراده شما، شما را پیش می برد. امیدواریم شما هم به هدف های پولساز خود برسید.

از اینکه با گاسی وب همراه بودید بسیار خرسندیم. مقاله کار در منزل در بازه زمانی مشخص آپدیت خواهد شد. می توانید دوباره به ما سر بزنید و ایده های پولساز بیشتری را در این مقاله ببینید.


 

سرمایه لازم برای راه اندازی کار در منزل چقدر است؟

کار کردن در منزل پیچیدگی و سختی ندارد و می‌توان با حداقل امکانات و سرمایه به درآمد بسیار خوبی رسید. کار اینترنتی در منزل به سرمایه بالایی نیاز ندارد و در ابتدای کار فقط با تهیه یک کامپیوتر یا گوشی می توانید برای خود یک کار در منزل دست و پا کنید. کار در خانه بدون سرمایه واقعیت دارد و می‌توان با حداقل هزینه و خرج کردن به درآمد قابل قبولی در ماه رسید. شما می توانید با حداقل ۵ میلیون تومان یک کامپیوتر خانگی برای خود خریداری کنید و شروع به کار کردن در منزل به صورت اینترنتی کنید و حتی با داشتن یک موبایل هوشمند می توان از طریق اینستاگرام کسب درآمد کرد.
ایده های کار در منزل بسیار زیاد است و می‌توان با یک جستجوی ساده در اینترنت و گوگل بسیاری از آنها را پیدا کرده می توان با حداقل هزینه و تخصص به درآمد بسیار خوبی رسید. کسب درآمد از طریق سایت و اینستاگرام بدون سرمایه اولیه امکان پذیر است و بسیاری از افراد نیز از این طریق در حال پول درآوردن در منزل می باشند. یکی از مزایای کار در خانه می تواند این باشد که شما بدون سرمایه می توانید درآمد های باور نکردنی به میلیونی در خانه برسید.
هرکسی در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کند و یا مهارت و تخصص لازم را دارد، می تواند در خانه به صورت آنلاین کسب و کار خود را راه اندازی کند و بدون هیچ سرمایه اولیه به کسب درآمد بپردازد.
سپس می توانید درآمد حاصل از کارتان را برای کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید تا بتوانید با موفقیت در کسب و کارتان، آن را رونق دهید. سعی کنید روی آموزش خودتان سرمایه گذاری کنید تا بتوانید با تجربه تر عمل کنید و به صورت حرفه ای کار خود را درآمدهای بالاتر از طریق منزل برسانید.

چگونه بدون سرمایه کار خانگی داشته باشیم؟

اگر سرمایه ای ندارید و قصد شروع کار در منزل را دارید، باید بدانید که اکثر کارهایی که در منزل انجام می شود نیازی به سرمایه اولیه ندارد. بعضی از کارها که اصلاً نیاز به سرمایه اولیه ندارد مانند بسته بندی حبوبات و ساخت جعبه های کادویی گزینه های بسیار خوبی برای شروع کار هستند. حداکثر سرمایه ای که بخواهید برای آن در نظر بگیرید دو یا سه میلیون تومان خواهد بود نه بیشتر، زیرا کارفرما مواد اولیه را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شرکت‌هایی که کار در منزل ارائه می‌دهند!

پیدا کردن شغل در شرکت‌های معتبر کار آسانی از فقط باید به دنبال کاری که مرتبط با تخصص شماست بروید و بهترین گزینه را متناسب با درآمدی که در نظر دارید انتخاب کنید. امروزه به دلیل بیماری کرونا کسب و کارها و کارخانه‌ها نیز بسیاری از کارها را به‌صورت آنلاین انجام می‌دهند. کار کردن در منزل دارای مزایای زیادی است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها در خانه نشسته و کار کردن با آن بسیار راحت است.
در هر حرفه‌ای قابلیت‌های زیادی وجود دارد تا بتوان در فضای کسب و کار اینترنتی به درآمدزایی بالایی در سال ۱۴۰۰ رسید.  برای پیدا کردن شرکت‌هایی که قابلیت استخدام دارند باید به سایت‌های استخدامی اینترنتی سر بزنید، چون معمولاً این شرکت‌ها آگهی‌های استخدام خود را در این سایت‌ها منتشر می‌کنند تا بتوانند به‌راحتی با داوطلبان ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل سایت‌های آگهی بهترین مکان برای پیدا کردن آگهی استخدام در منزل است.

2.3/5 - (3 امتیاز)

24 دیدگاه

 • سلام آقای حیدری
  به نظر من سیستم همکاری در فروش بهترین نوع کار در منزل محسوب می شود. خودم از این روش به درآمد خوبی رسیده ام و راضی هستم. از مزایای این روش این است که نیازی به بسته و ارسال از طرف شما نیست و فقط شما کار بازاریابی را در منزل انجام می دهید و در ازای فروش محصول یا خدمات پورسانت کسب می کنید. البته که دیجی کالا که بزرگترین سیستم همکاری در فروش را دارد، جدیدا پورسانت محصولات را کاهش داده است. این مدل ایده خوبی است تا با کار در خانه به درآمد میلیونی برسیم. من هم از طریق اینستاگرام و هم از طریق سایت در حال انجام این کار هستم که البته تولید محتوا در این راه بسیار حیاتی است.

  • سلام دوست عزیز
   بله آقای خداداد، خودم چندین نفر را می شناسم که از طریق سیستم همکاری در فروش که یکی از بهترین روش های درآمدزایی کار در منزل است، درآمد حداقل 20 میلیونی دارند. اگر محصولات از طریق سایت بازاریابی می شود، باید سئو قوی روی سایت انجام شود و پست معرفی محصولات را به لینک های 1 تا 3 رساند. اگر هم در اینستاگرام این نوع کار خانکی را انجام دهیم باید در کنار تولید محتوا ویدیویی و جذاب، تبلیغات نیز انجام دهیم تا فالوور پیج را افزایش دهیم.

   • همیشه به این فکر بودم که چطور می تونم در منزل کاری انجام بدم که کمک خرج خانوادم باشم و کسب و کار در منزل رو شروع کنم. بعد از اینکه موارد این سایت رو خوندم نکته های بسیار مفیدی برام روشن شد و تصمیم گرفتم یه کسب و کار عالی رو شروع کنم. لطفا راهنمایی کنید که دقیقا چقدر باید سرمایه داشته باشم تا یه کار کم درد سر توی منزل داشته باشم.

    • سلام دوست عزیز
     ایده های پولساز کار در منزل بدون سرمایه بسیار زیاد است. برای مثال شما می توانید با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات چه از طریق همکاری در فروش و چه تهیه خود محصول به درآمد بالا برسید. برای راه اندازی فروشگاه می توانید از ساخت سایت و اینستاگرام که نیاز به سرمایه خاصی ندارد، شروع کنید. همچنین تولید محتوا یکی از کارهای در منزل است که بدون سرمایه می توان درآمدزایی کرد.

 • خیلی خوبه!!!!!
  منم کاملا با بسته بندی در خانه موافقم چون یه کار ساده و تقریبا درآمد خوبی هم واسه خانومای تو خونه داره.البته کار در منزل دیگه الان توی کشور های اروپایی یکی از کارهای مهم اون کشور محسوب میشه.امیدوارم این کار توی ایران هم بیشتر بها داده بشه تا ما هم امکانات بیشتری از این کار از دولت بگیریم و این کارها هم برنامه ریزی شده باشه.مثلا بتونیم وام بگیریم و از این جور چیزا.به هر حال منم این کار رو دارم انجام میدم .توی کرج هم سفارش میگیرم.

 • تو رو خدا منم راهنمایی کنید من خیلی سایت گاسی وب رو دنبال میکنم. واقعا مطالبتون کامل و عالیه.
  من خودم مدرک لیسانس دارم ولی هیچ کار نیست که برم سرکار.
  آخه به همین راحتی میشه کار رو شروع کرد؟
  یه چیزی هم به من پیشنهاد بدید من لیسانس کامپیوتر دارم. 28 سالمه. و قبلا عروسکای فانتزی درست میکردم ولی تو شهرمون چون کوچیک بود مغازه ها زیاد ازم نمیخریدن.
  حالا که فضای مجازی هست چجوری در کل میتونم یه کار شروع کنم.
  اونایی که میگن روزی مثلا 2 میلیون از فروش اینترنتی در میان آخه مگه میشه؟
  مثلا من میتونم؟
  آقا اصلا من روزی 100 تومن در بیارم راضیم
  لطفا وقت بزارید و جوابم رو بدید. ممنون از سایت گاسی وب

 • سلام میشه واسه من یه کار خانگی پیدا کنید
  اگه پول هم بخواید بهتون میدم اگه کارش خوب بود. ممنون

 • سلام کسایی که میخوان یه کار در منزل درست و حسابی داشته باشن تو استان گیلان به پیج اینستاگرام olive013.ir دایرکت بدهند. اونجا بهتون میگم چطور میتونیم با هم در فروش روغن زیتون در سطح استان گیلان همکاری کنیم. این کار کاملا در خونه هست.
  ممنون از سایت گاسی وب که این کار رو به من پیشنهاد داد. فروشم چند برابر شد.

 • صغری از گیلان هستم.دنبال کار خونگی هستم اگه کسی میخواد که براش دورکاری هم
  انجام میدم.
  ممنون

 • من یه کار در منزل آسون میخوام.هر جا میرم تو سایت های مربوط به کسب و کار خونگی
  همش یه سری کارها مثل دیجیتال مارکتینگ و از این جور چیزا میگن که من حوصله انجام
  کار اینجوری رو ندارم.یه کاری بهم بگید که آقا من تو خونه بشینم و اون کارو بدون فکر کردن انجام بدم

 • یه کسب و کار خونگی یادمه قدیما میومدن تو محله ها و اجزای جاسوییچی که شبیه کفش بود و جنس چینی و شکننده
  هم داشت میاووردن تو کل خونه ها اون محله یا شهرک پخش میکردن و خانم های خونه دار این جاکلیدی هارو
  به زنجیرهاش وصل میکردن و آماده شدش رو تحویل میدادن و بابت کاردر منزل خودششون دستمزد خوب میگرفتن.
  الان دیگه همه چی همه سفارشات بصورت پستی ارسال میشه و همونطور تحویل داده میشه.
  راستی الان بسته بندی ها هم شبیه اون کاراست.

 • سلام ممنون بابت سایت پر محتوای گاسی وب که مطالبتون نسبت به جاهای دیگه کامل ترو هدف دار تره.

 • سلام منم کار در منزل بسته بندی هزار جا پیام گذاشتم‌. هر جور بسته بندی باشه از زرشک و
  شکلات و حبوبات انجام میدم.
  کسب و کار خونگی هم درد سر خودشو داره ها سخت پیدا میشه‌.
  ببینیم اینجا تو گاسی وب چیزی پیدا میشه واسه کار خونگی ما؟

  • اونجایی که شما پیشنهاد کار در منزل رو دادید که عروسک سازی رو پیشنهاد کردی من موافقم.واقعا من چتدین ساله که عروسک میبافتم و میساختم .ولی خب فروشم محله ای بود. الان دیگه با کسب و کار دیجیتال و دوره ی کسب درآمد از اینستاگرامی که ازتون گرفتم خدارو شکر الان از پیج اینستاگرامم روزانه ۱۰ تا ۱۵ تا فروش دارم .این خیلی خوبه خداییش.خدارو شکر که کسب و کار دیجیتال یه انقلابی بود واسه ما زن ها.

 • هرکسی در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کندمی تواند در خانه به صورت آنلاین کسب و کار خود را راه اندازی کند و بدون هیچ سرمایه اولیه به کسب درآمد بپردازد. اگه شرایط بیرون از خونه رو نداری بیا بهت کمک کنم توی خونه به درآمد برسی ارسال مشخصات خود به شماره تماس زیر

  ۰۹۱۰۷۴۱۲۵۸۱

 • سلام.من لوازم خانگی تعمیر میکنم. یه انباری دارم که تمیزش کردم و میخوام وقتی چیزی تعمیر میکنم فیلم بگیرم و تو اینستاگرام بزارم. آیا این کار در منزل میتونه از اینستاگرام برام پول بیاره؟

 • اگر کسی بدنبال کار در منزل هست باید خیلی بگرده تا بتونه مثلا یه سفارش بسته بندی بگیره مخصوصا اینکه توی شهرستان ها که اصلا این کار نیست.چقدر خوب بود اگر تو شهرستان ها هم این کارهای کوچیک رو میشد گرفت تا مثل ماها هم پول از کار خونگی بدست بیاریم.

 • سلام من کرج هستم خیلی واجیه کار کنم ولی به علتی کتفم نمیشه کار کنم مجبورم تو خانه کار در منزل انجام بدم کرایه ماهی 3تومان میدم باسرویس بچه ام و خرج خونه ماهی 12تومان لازم دارم هرکاری باشه انجام میدم خودم وخانمم بخدا صفده هم میدم فقط کاری برام پیدا کنین خدا شاهده که خیلی ثواب داره من کرج هستم مهرشهر فاز 2بخاطر خدا زندگیم داره میپاشه نمیتونم هیچ کاری بکنم وگرنه عرضه دارم .لطفا راهنمایی کنید. 09309577897 الماسی.

 • سلام. منم دوست دارم انجام بدم ولی خوزستانم. کرج نیستم.. چیکارکنم… ازکجا سفارش بگیرم. میشه راهنمایی کنید لطفاااا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *