کسب و کار اینترنتی برای کودکان

با پیشرفت تکنولوژی کودکان نیز علاقه پیدا کردند تا با گوشی موبایل و کامپیوتر بیشتر آشنا شوند. کسب و کار اینترنتی یکی از روش های درآمدزایی نسبتا راحت برای کودکان است. “کسب و کار اینترنتی برای کودکان” با توجه به وضعیت اقتصادی بسیار مناسب است تا بتوانند مخارج خود را از بچگی تامین کنند. کودک دوست دارد تا با گوشی و کامپیوتر بازی کند، ولی اگر در کنارش با روش های درآمدزایی از اینترنت آشنا شود، مشتاق می شود تا به سمت کار اینترنتی بیاید.

کار برای کودکان باید از بچگی شکل بگیرد تا با چم و خم زندگی آشنا شوند. شغل های پردرآمد برای کودکان که در ادامه معرفی می کنیم عملی ترین راه کسب درآمد برای بچه ها است تا در کمترین زمان با یک حرفه پولساز آشنا شوند. کسب درآمد برای کودکان جذاب است و اگر در این فضل قرار بگیرند می توانند با ایده ها و شغل بچه گانه که بسیار کم هم نیست روی پای خود باشند. درآمدزایی در خانه برای کودکان خیلی شیرین است که اگر پدر و مادر نیز کمک کنند کسب و کاری برای کودکان ایجاد می شود.

کار مخصوص کودکان بسیار زیاد است که در ادامه به چند مورد از آنها نیز اشاره می کنیم. بسیاری از کودکان از طریق اینستاگرام و بلاگر آموزشی توانستند درآمد زیادی کسب کنند و از آن طریق محصول آموزشی خود را به فروش برسانند و درآمد بالایی کسب کنند. راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی معمولا به به سرمایه اولیه خاصی نیاز ندارد.

چگونه کودکان را به کسب و کار اینترنتی علاقه‌مند کنیم؟

کار اینترنتی برای بچه ها

در ابتدا باید ببینیم که کودک در چه زمینه‌ای بیشتر علاقه دارد تا فعالیت کند. معمولاً هر پدر و مادری از توانایی و مهارت‌های بچه خود آگاه هستند. باید فرزندان را از همان کودکی در کنار مدرسه رفتن با آموزش‌هایی که درآمدزا هستند، آشنا کنید تا بتوانند در آینده وضعیت مالی خوبی داشته باشند. آنها باید از پولدار شدن در آینده مطمئن شوند.

کودکی که به برون گرا است و روابط اجتماعی خوبی برقرار می‌کند و در مهمانی‌ها ساکت نیست، جزء افرادی است که می‌تواند در کسب و کار اینترنتی موفق شود.

کودکان برای شروع کسب و کار اینترنتی چه مهارت‌هایی باید ببینند؟

کسب و کار اینترنتی پولساز

برای شروع کسب و کار باید مشخص کرد تا در چه زمینه‌ای فعالیت ‌کنند، پس باید آموزش‌های لازم را جهت تکمیل اطلاعات درباره آن کسب و کار اینترنتی ببینید. مهارت شما باید آن‌قدر باشد  که وقتی کسی به کسب و کار آنلاین شما سر می‌زند، از کار شما لذت ببرد و اعتمادش را جلب کنید.

کودکانی که خوب حرف می‌زننند می‌توانند بلاگری کنند و اگر محصولی برای فروش دارید، می‌توانید با ویدیو گرفتن و معرفی محصول آن را به کاربران معرفی کنید که این روش بهترین روش بازاریابی اینترنتی است. برای شروع کسب و کار اینترنتی برای کودکان، ابتدا باید مهارت لازم در حوزه ای که می‌خواهند فعالیت کنند را آموزش ببینند. اگر مهارت کافی برای آموزش دادن و معرفی محصول داشته باشند، می‌تواند درآمد بیشتری کسب کنند.

چگونه بهترین کسب و کار اینترنتی را برای کودکان را انتخاب کنیم؟

اگر تا اینجای مقاله مطالعه کرده باشید، چند بار گفتیم که باید به مهارت و توانایی های کودکان دقت کنیم و در آن زمینه کسب و کار اینترنتی را برای کودکان شروع کنیم. انتخاب یک کسب و کار اینترنتی برای کودکان کار آسانی است، زیرا ایده های متنوعی برای فرزندان وجود دارد که می‌توان در مدت زمان کوتاهی به درآمد بالا رسید. از مزایای کسب و کار اینترنتی برای کودکان این است که بدون سرمایه می‌توان آن را راه‌اندازی کرد.

کسب درآمد از طریق اینترنت توسط کودکان قابل انجام است و یک کودک با درآمدی که به دست می‌آورد اعتماد به نفس بالاتری کسب می‌کند. اگر میخواهید فرزند شما نیز به صورت مستقل برای خود یک درآمد ثابت اینترنتی داشته باشد می توانید به او کمک کنید تا یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند.

ایده های کسب و کار اینترنتی برای کودکان

ایده کسب و کار اینترنتی

ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای کودکان در سطح اینترنت وجود دارد. معمولاً بهتر است کودکی که به حوزه خاصی علاقه دارد، به همان حوزه برود و فعالیت کند و کسب و کار خود را در اینترنت راه اندازی کند. کودکان برای رسیدن به موفقیت نیاز به پشتیبانی پدر و مادر دارند و پدران و مادران باید کمک کنند تا ایده های پولساز را به فرزندان یاد بدهند و آموزش بدهند.

درآمدزایی از طریق اینترنت برای کودکان بسیار لذت بخش و شیرین است. سختی های این کار را نیز باید به آنها توضیح دهید تا تلاش خود را برای رسیدن به درآمد بالاتر زیاد کنند. با راه اندازی کسب و کار آنلاین برای کودکان با آنها می آموزید را برای خود شغل اینترنتی ثابت فراهم کرده و به شما افتخار می کنند. 

فروش کاردستی و آثار هنری

کودکان علاقه دارند تا کاردستی بسازند و هنر خود را به نمایش بگذارند. آنها معمولا درسی در مدرسه دارند و معلم به آنها می‌گوید که کاردستی بسازید، آنها نیز با ساختن این کاردستی‌ها اگر با خلاقیت و ایده جدیدتر ساخته شود، می‌تواند جمع کند و به فروش برساند. پدر یا مادر می‌تواند از طریق پیج اینستاگرام یا راه اندازی سایت محصولاتی که کودکان تولید می‌کنند را به فروش برسانند.

این روش هم یکی از بهترین راه‌های راه اندازی کار در منزل برای کودکان است. کاردستی و محصولات هنری می‌تواند برای کودک جذاب باشد و وقتی درآمد حاصل از فروش محصولات دست ساز خودش را ببیند، بسیار علاقه‌مند به توسعه کار می‌شود.

کاشت نهال و فروش اینترنتی

افرادی که حیاط یا باغ دارند می‌توانند بذر یا نهال خریداری کنند و پرورش دهند و با تکثیر آنها به فروش انبوه برسانند. این مدل از کسب و کار اینترنتی برای کودکان بسیار جذاب است. حال و هوای کودکان با این روش رو به راه می‌شود. کاشت نهال یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که روی روحیه کودکان تأثیر مثبتی می‌گذارد.

مراحل کاشت نهال جهت آموزش:

 1. آماده سازی زمین
 2. آماده سازی چاله
 3. آماده سازی نهال
 4. عمل پرالیناژ
 5. انجام کاشت نهال

فروش نهال می‌تواند درآمد خوبی را به همراه داشته باشد. انواع بذر نهال، گل‌ها و گیاهان تزئینی وجود دارد که مردم دوست دارند در خانه خود قرار دهند و بسیاری از آنها به صورت اینترنتی خرید نهال را انجام می‌دهند. این حال باید هر روز مراقبت شود و نیاز به آبیاری روزانه دارد و کودکان باید با این اصول باغداری آشنایی تکامل پیدا کنند.

ترجمه یا نوشتن کتاب

کودکان می‌توانند کتاب‌های داستانی بنویسند و به کمک پدر و مادر خود آنها را به چاپ برسانند و به صورت اینترنتی به فروش برسانند. کودکان می‌توانند مقالات خارجی را ترجمه کنند و از گوگل ترنسلیت کمک بگیرند و سایت‌های محتوا محور راه اندازی کنند.

با توجه به علاقه زیاد کودکان به کتاب داستان می‌تواند این روش کسب و کار اینترنتی خوب برای کودکان باشد. درآمدزایی از طریق فروش اینترنتی کتاب‌های ساخته شده می‌تواند درآمد بالایی را به همراه داشته باشد. این فروش می‌تواند از طریق تلگرام، اینستاگرام و سایت‌های فروش کتاب باشد.

کسب درآمد از بلاگری اینستاگرام

بلاگر اینستاگرام

بلاگری اگر این روزها بسیار زیاد شده است. هر کسی در هر زمینه ای که از می‌تواند در مورد کسب و کار خود بلاگری کند. بلاگری کودکان در زمینه آموزش های کاربردی موبایل زیاد شده است. کودکان می توانند در اینستاگرام پیج راه‌اندازی کنند و در بندهای مختلف نرم افزاری را آموزش دهند. این مدل طرفداران زیادی در اینستاگرام دارد و می‌تواند کسب درآمد از اینستاگرام را انجام دهند.

انواع بلاگر اینستاگرام:

 • فشن بلاگر
 • بلاگر غذا
 • بلاگر بیوتی
 • بلاگر آموزشی
 • بلاگر اقتصادی
 • بلاگر طنز

همچنین می توانند اگر در زمینه آموزش اینستاگرام فعالیت می کنند، بعد از افزایش فالوور پیج یک دوره کامل آموزش کسب درآمد از اینستاگرام را نیز تولید کند و به صورت اینترنتی به فروش برسانند. ایده های کسب و کار اینترنتی برای کودکان زیاد است و اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی است که فضای مهیا ساخته است و کودکان به کسب درآمد بپردازند.

در پایان

کسب و کار اینترنتی برای کودکان بسیار جذاب است و می تواند آنها از نظر مالی بی نیاز کند. اگر می خواهید که فرزندانتان در آینده از نظر مالی تامین باشند، برای کودکان خود کسب و کار در اینترنت راه اندازی کنید.

 

چگونه کودکان را برای کسب درآمد در خانه علاقه مند کنیم؟

باید نمونه‌های موفق کودکان در زمینه کسب و کار اینترنتی را به آنها نشان دهید تا الگو بگیرند. کسب و کار اینترنتی در منزل برای کودکان آن‌قدر حائز اهمیت است که خیلی از کودکان به این سمت آمده اند تا درآمد کسب کنند.

آیا واقعا امکان موفقیت و رسیدن به درآمد برای کودکان وجود دارد؟

اگر چه در این راه ممکن است شکست بخورد، ولی شما باید به آنها امید بدهید تا ادامه راه را با قدرت ادامه دهند و به سمت موفقیت حرکت کند.

4.5/5 - (13 امتیاز)

6 دیدگاه

 • سلام من 13 سالمه اشغال جمع میکنم تازه گوشی خریدم میخواستم ببینم میتونم با گوشی پول در بیارم تورو جون مادرتون اگه میتونید کمکم کنید

  • كاملا مشخصه كه دارى يه داستان علكى سر هم ميكني كه فقط راهنمايي بگيرى من از اين جور ادم ها خيلى بدم مياد ولى در كل اره ميتونى

 • متاسفانه مطالبتون کاملا کلی گویی هست و از متون خارجی ترجمه شده که در ایران کاربرد ندارند.بعنوان مثال شما بخوبی باید بدانید که در پارک‌ها و اماکن عمومی تنها شهرداری می تواند نهال بکارد نه کودکان .
  لطفا مطالب مفیدتر و با توجه به جامعه خودمون را بگذارید.

 • سلام دختر من 7سالش وعلاقه زیادی به کاردستی داره خواستم ببینم چجوری میشه هم کاردستی درست کرد وهم درآمدزایی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *