بیشترین درآمد از اینستاگرام

بیشترین درآمد از اینستاگرام در بین ما ایرانی ها، متعلق به افراد بلاگر، واینر و سلبریتی است که در ادامه به افراد مشهور که درآمد میلیاردی از اینستاگرام دارند اشاره میکنیم. با توجه به گسترش کسب و کار در اینستاگرام، از نوجوانان گرفته تا صاحبان کسب و کار، به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام هستند تا بتوانند بیشترین درآمد از اینستاگرام را به دست بیاورند. به دلیل فالوور زیادی که این افراد دارند، به عنوان پولدارترین اشخاص در اینستاگرام شناخته میشوند.

به نظرتان پردرآمدترین سلبریتی های ایران الان که یه اینجا رسیده اند آیا بصورت شانسی بوده؟ قطعاً اینطور نیست و یکی از مهم ترین کارهایی که شاید برای اکثر ما سخت به نظر می رسد و ما را از شروع به بسیاری از کارها باز می دارد، ریسک کردن است. آنها فقط ریسک کردند و بعد از آن که در ریسک کردنشان موفق شدند، با قوت به کار خود ادامه دادند. آنها از تبلیغ جذاب برای خود استفاده کردند و از اینکه در برابر دیگران قضاوت می شوند نترسیدند و نتیجه گرفتند.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

هر کسی که فالوور بیشتری داشته باشد، مطمئناً درآمد بالاتری نیز خواهد داشت. لیست افراد مشهور که دارای درآمد میلیاردی از اینستاگرام هستند را در ادامه این مقاله از سایت گاسی وب آماده کرده ایم تا با این افراد آشنایی پیدا کنید. در سال جاری به دلیل بیماری کرونا مخاطبان اینستاگرام در کشور ایران بیشتر از قبل شد تا اینستاگرام به عنوان پرطرفدارترین شبکه اجتماعی پولساز برای صاحبان کسب و کار و افراد مختلف با هر مهارتی تبدیل شود.

معمولاً افراد مختلف با تولید ویدیو های جذاب آموزشی و طنز مخاطبان پیج خود را افزایش میدهند و با افزایش فالوور اینستاگرامب، سعی میکنند از طریق تبلیغات، فروش محصولات دیجیتالی و فیزیکی و یا ارائه خدمات، به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازند و بیشترین درآمد را از اینستاگرام کسب کنند.

درآمد سلبریتی های اینستاگرام چقدر است؟

درآمد سلبریتی های اینستاگرام

میزان درآمد سلبریتی ها از اینستاگرام با توجه به تعداد فالوور واقعی که دارند و تعداد تبلیغاتی که در پیج خود منتشر میکنند، میتواند متفاوت باشد. بیشتر افرادی که درآمد زیادی در برنامه اینستاگرام دارند، آقایان هستند؛ ولی خانم های زیادی هم هستند که از این روش در حال درآمدزایی از اینستاگرام هستند. به عنوان مثال، آقای حسن ریوندی با ۱۷ میلیون فالوور که برای پیج خود کسب کرده است، درآمد حداقل دو میلیارد در ماه میتواند از طریق تبلیغات داشته باشد. این شخص در پیج خود کلیپ های طنز منتشر میکند. این مورد تنها نمونه کوچک از افرادی است که در حال پول پارو کردن از اینستاگرام هستند.

اگر شما نیز قصد دارید تا بیشترین درآمد از اینستاگرام را داشته باشید، باید با آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام گاسی وب همراه باشید تا با اصول پول درآوردن از اینستاگرام آشنایی پیدا کنید. البته سلبریتی هایی که مخاطبان خاصی را به عنوان دنبال کننده دارند، تبلیغات زیادی را دریافت میکنند؛ زیرا بازدهی بیشتری برای آگهی دهنده خواهد داشت.

لیست افرادی که بیشترین درآمد از اینستاگرام را دارند:

افراد مشهور با درآمد بالا در اینستاگرام میزان درآمد از اینستاگرام در ماه
حسن ریوندی 3,200,000,000 تومان
محمد امین کریم پور 3,050,000,000 تومان
صدف بیوتی 2,700,000,000 تومان
مستر تیستر 1,500,000,000 تومان
میلاد قاسمی خواه 2,200,000,000 تومان
علی صبوری 1,900,000,000 تومان

درآمد ماهیانه افراد مشهور در اینستاگرام که طبق لیست مشخص شده است، بین ۱ تا ۳ میلیارد میباشد. این سلبریتی ها که دارای بیشترین درآمد از اینستاگرام هستند، فالوور بسیار بالایی نیز دارند که همین امر باعث افزایش درآمد آنها شده است. معمولاً این اشخاص و امثال این افراد با درآمد تبلیغات در اینستاگرام توانسته اند به فردی ثروتمند در ایران تبدیل شوند و زندگی راحتی را برای خود و خانواده خود مهیا کنند.

بالاترین درآمد از اینستاگرام را افرادی مثل این اشخاص به دست می آورند که شخصیتی برونگرا دارند و توانسته‌اند به جلوی دوربین بیایند و مهارت خود را به معرض نمایش بگذارند و به پردرآمدترین پیج در اینستاگرام تبدیل شوند. در ایران افراد زیادی در اینستاگرام با راه اندازی کسب و کار اینترنتی مثل بلاگری در اینستاگرام، واینر شدن و مشهور شدن توانسته اند با کسب درآمد از اینستاگرام، مخاطبان زیادی را جمع آوری کنند؛ زیرا درآمد بلاگر اینستاگرام به دلیل نحوه ارائه خدمات و فروش انواع محصولات بالا است.

افرادی که در لیست بالا معرفی کردیم، دارای بیشترین درآمد از اینستاگرام هستند که معمولاً به ازای هر تبلیغی که در پیج خود قرار میدهند، مبلغ بالایی را دریافت میکنند. کسب و کارهای مختلف اینستاگرامی نیز به دلیل مخاطبان زیادی که این پیج ها را دنبال میکنند، به سراغ تبلیغات در پیج های بزرگ این چنینی میروند. برای کسب درآمد از اینستاگرام شما نیز باید به خوبی آموزش ببینید؛ به همین جهت، با گاسی وب همراه باشید و از مقالات منتشر شده در سایت نهایت بهره را ببرید. اگر هم میخواهید حرفه ای کسب و کار اینترنتی خود را در اینستاگرام راه اندازی کنید، باید از دوره کسب درآمد از اینستاگرام گاسی وب که بهترین دوره آموزشی در ایران است استفاده کنید تا از ترفند ها و روش های اصولی افزایش فالوور و درآمد آشنایی کاملی پیدا کنید و به بهترین پیج برای کسب درآمد تبدیل شوید.

چطور میتوان با سلبریتی ها ارتباط گرفت؟

با توجه به اینکه این افراد سرشان بسیار شلوغ است، افرادی را استخدام می کنند تا کارهای ارتباطی با ایشان و مدیریت صفحه های اینستاگرامی شان را انجام دهند. راه ارتباط با این افراد توسط رابط ها انجام میشود.

چطور ماهیانه 100 میلیون تومان درآمد داشته باشم؟

برای هر کاری باید برنامه ریزی و کار دقیق و مستمر انجام شود. تصور اینکه کار در اینستاگرام بدلیل فیزیکی نبودن کار، آسان است، کاملاً غلط بوده بلکه شاید در بعضی مواقع باید بیشتر زمان یک روزتان را به تولید محتوای باکیفیت اختصاص دهید. بعد از مدتی کار دقیق و درست همگام با الگوریتم های اینستاگرام، متوجه پیشرفت خود و کسب درآمد چندین میلیونی خود می شوید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *