چگونه در اینستاگرام پولدار شویم؟

چطور در اینستاگرام پولدار شویم؟ چنانچه قصد دارید تا در اینستاگرام یک پیج پولساز راه اندازی کنید و کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشید، باید مراحل راه را به‌درستی آموزش ببینید تا برای رسیدن به درآمد به مشکل برنخورید. زمانی که شما یک پکیج یا دوره آموزش اینستاگرام برای پول درآوردن از اینستاگرام را پشت سر بگذرانید، قادر خواهید بود تا باتجربه بیشتر به سمت تولید محتوا به‌صورت حرفه‌ای در اینستاگرام و رقابت با رقبای هم حوزه کسب و کار خود بروید.

شاید زمانی که در دوران شیرین کودکی و حتی نوجوانی بودیم و در شادی ها و بازیهای دوران کودکی و نوجوانی غرق بودیم، کسی به فکر پولسازی اینترنتی برای خود نبود و این که امروز با خود می گوییم چگونه در اینستاگرام پولدار شویم، در آن دوران بدلیل نبود امکانات و اینترنت پرسرعت و برنامه های کاربردی موبایلی موجود نبود. حال که این امکان برای همگان فراهم شده، چه خوب که بتوانیم نهایت استفاده را از این امکانات داشته باشیم و روزی حسرت این روزها را نخوریم.

دوره جامع آموزش اینستاگرام

هرچند ممکن است که پیج­های زیادی مشابه با شما فعالیت کنند؛ اما هیچ محدودیتی وجود ندارد و تازه‌واردان در فضای اینستاگرام هم میتوانند با استراتژی مناسب، درآمدزایی از اپلیکیشن اینستاگرام داشته باشند. ایده های پولساز اینستاگرام زیادی در حال نمایان شدن در اینستاگرام است که از کودکان گرفته تا بزرگسالان در همان زمینه‌هایی که مهارت و تخصص دارند، در حال کسب درآمد هستند تا پولدار شوند.

گاسی وب در ادامه مراحل رسیدن به بهترین پیج برای کسب درآمد را برای شما معرفی و بررسی میکند تا بادانشی کامل به سمت پولدار شدن از طریق اینستاگرام بروید.

مرحله اول: دیدن فیلم آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

پشت سر گذاشتن یک دوره کسب درآمد از اینستاگرام که توسط شرکت‌های معتبر و افراد موفق تولید شده است، به شما کمک میکند تا به‌صورت اصولی و قدرتمند در اینستاگرام شروع به کار کنید. مشاهده کردن فیلم آموزش درآمد از اینستاگرام دانش شما را درزمینهٔ بازاریابی در اینستاگرام، نحوه فروش محصولات و خدمات افزایش میدهد. بهتر است تا قبل از راه اندازی پیج در اینستاگرام به‌خوبی آموزش ببینید و با یادگیری کامل، از اصول درآمدزایی از اینستاگرام و الگوریتم اینستاگرام آشنایی پیدا کنید.

معمولاً فیلم‌های زیادی به‌صورت رایگان در سطح اینترنت وجود دارد که کامل نیستند و همه موارد را مطرح نکرده‌اند. برای اینکه به فردی پولدار تبدیل شوید، باید از افراد موفق در حوزه خود الگو بگیرید؛ سپس قادر خواهید بود تا همانند آن‌ها پول دربیاورید و فالوور زیادی را جذب پیج کاری کنید. هر شخصی که در اینستاگرام فالوور زیادی دارد، نتیجه تمرین، آموزش و تکرار است که باعث موفقیت و پولدار شدن آن شخص شده است. با توجه به راهکارها و ترفندهایی که برای کسب درآمد از اینستاگرام یاد میگیرید، این امکان فراهم میشود تا در حوزه خود به بهترین تبدیل شوید.

مرحله دوم: انتخاب استراتژی مناسب

این‌که در ابتدای راه مشخص کنید که به دنبال چیزی هستید و چرا میخواهید یک کسب و کار در اینستاگرام راه اندازی کنید، بسیار حائز اهمیت است. زمانیکه کسب و کاری دارای استراتژی مناسب باشد، با توجه به برنامه‌ریزی که انجام داده است، سریع‌تر میتواند به اهدافی که مشخص کرده است برسد.

شما باید برای تولید محتوا که یکی از عوامل موفقیت پیج در اینستاگرام و افزایش فالوور است، استراتژی صحیح بچینید. پیجی به موفقیت میرسد که برنامه‌ریزی برای تولید محتوا و تبلیغات داشته باشد و با استفاده از استراتژی درست، شروع قدرتمند داشته باشد. همه موارد باید طبق اصول چیده شود تا با رعایت تمام نکات، بتواند به‌وسیله پیج کسب و کار خود در اینستاگرام پولدار شد.

مرحله سوم: راه اندازی بهترین پیج برای کسب درآمد

پیجی میتواند با کسب درآمد از اینستاگرام به موفقیت برسد که نکات مهم برای رشد کسب و کار را رعایت کند؛ به‌عنوان‌مثال، عکس پروفایل یکی از مهم‌ترین ابزارها برای جذب فالوور است؛ زیرا اولین چیزی که هر فردی با مراجعه به پیج اینستاگرام میبیند، عکس پروفایل است. سپس باید یک بیو مناسب در مورد کسب و کار خود در پیج بنویسید تا مخاطبان در صورت مشاهده پیج، از نحوه فعالیت شما اطلاع پیدا کنند.

متن باید به‌صورت تأثیرگذار باشد و از نحوه فعالیت، آموزش‌هایی که قرار میدهید و خدماتی که ارائه میدهید باید باشد. برای تبدیل‌شدن به یک پیج خوب برای کسب درآمد، باید تولید محتوا به‌صورت منظم و اصولی داشته باشید؛ زیرا محتوا مهم‌ترین ابزاری است که باعث میشود تا از طریق اینستاگرام پولدار شوید و بتوانید زندگی راحتی برای خود بسازید. علاوه بر محتوا، باید تبلیغات در پیج­های هم حوزه خود انجام دهید؛ زیرا تبلیغات باعث میشود تا در کمترین زمان ممکن فالوور پیج خود را به‌صورت کاملاً هدفمند افزایش دهید.

برای تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین پیج در حوزه کاری خودتان، باید اولویت اصلی شما رفع نیازهای مخاطبان باشد تا بتوانید اعتماد آن‌ها را نسبت به خودتان جلب کنید. با توجه به این‌که کاربران به کسب و کار شما اعتماد دارند، باعث میشود تا با پست و استوری که قرار میدهید تعامل برقرار کنند که همین کار باعث میشود پست و استوری در اکسپلور و هشتگ­ها به افرادی که شما را دنبال نمیکنند هم به نمایش دربیاید.

مرحله چهارم: تولید محتوا در اینستاگرام

پول درآوردن از اینستاگرام

تولیدکننده محتوا پیج اینستاگرام باید خلاق باشد تا با ایده‌های نو که در پست و استوری اجرا میکند، مخاطب را راضی نگه دارد. دلیل اصلی موفق شدن پیج­های بزرگ این است که محتوای هدفمند و ارزشمند در جهت رفع نیازهای کاربران منتشر کرده‌اند که توانسته­اند از طریق پیچ کاری پولدار شوند. محتوای پیج اینستاگرام خود را جدی بگیرید؛ زیرا اگر محتوا به‌صورت منظم و باکیفیت خوب ارائه نشود، علاوه بر این‌که مانع از رشد کسب و کار در اینستاگرام میشود، بلکه سابقه کاری شما را نیز خراب میکند.

همان‌طور که متوجه شدید، رعایت اصول تولید محتوا پیش را از صفر به صد خواهد رساند؛ چون محتوا قدرت فوق‌العاده‌ای در پیشرفته کسب و کار در اینستاگرام دارد. تولید محتوا در اینستاگرام به‌صورت حرفه‌ای، نیازمند این است که آموزش صحیح برای تولید کردن محتوای تصویری و ویدیویی ببینید تا تأثیرگذاری بیشتری بر روی فالوورهای پیج داشته باشید.

مرحله پنجم: بازاریابی در اینستاگرام

برای جذب فالوور واقعی و قرار گرفتن در بین بهترین‌های حوزه خود، باید بازاریابی در اینستاگرام را آموزش ببینید تا با یادگیری این موضوع، مدیریت بهتری بر روی پیج کسب و کار خود در اپلیکیشن اینستاگرام داشته باشید. زمانی که اینستاگرام مارکتینگ را بلد باشید، بسیاری از هزینه‌های شما کاهش پیدا میکند و راحت‌تر برای رشد پیج اینستاگرام خود برنامه‌ریزی انجام میدهید.

شما که قرار است در پیج خود محصول به فروش برسانید و یا خدمات مختلفی را درزمینهٔ کاری خودتان ارائه دهید، باید مشتری جذب کنید که بازاریابی در اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد که به فروش بیشتری از طریق برنامه رایگان اینستاگرام برسید تا به فردی پولدار تبدیل شوید.

مرحله ششم: تبلیغات در اینستاگرام

حال که تمام مراحل را پشت سر گذرانده‌اید، نوبت تبلیغات در اینستاگرام رسیده است تا کسب و کار خودتان را به دیگران معرفی کنید. تبلیغات، نیازمند هزینه است و این هزینه زمانی که یک پیج خوب راه اندازی کرده باشید، به درآمد تبدیل خواهد شد و کاربران به مشتری پیج شما تبدیل میشوند. هر پیچی برای ارتقای کسب و کار اینترنتی باید تبلیغات انجام دهد.

بهترین مکان برای تبلیغات اینستاگرام، همان پیج مرتبط با حوزه کاری شما است؛ زیرا مخاطبانی که در آن پیچ‌ها وجود دارند حتماً علاقه دارند تا پیج شما را نیز فالو کنند. البته زمانی که پیج شما دارای فالوور زیاد باشد، از طریق درآمد تبلیغات در اینستاگرام نیز میتوانید پولدار شوید و به فردی ثروتمند تبدیل شوید.

شما با انجام مراحل گفته‌شده، قادر خواهید بود تا بهترین پیج برای کسب درآمد از اینستاگرام را داشته باشید که گاسی وب در این راه به شما کمک میکند تا در کنار بزرگان حوزه کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام قرار بگیرید.

با چه تعداد از فالوور میتونم تو اینستا کسب درآمد داشته باشم؟

اینستاگرام مکانیست مجازی اما با واقعیت فرقی نمی کند چون افراد واقعی با درخواست های واقعی در آن وجود دارد. هر چقدر فالوور واقعی داشته باشید و از فالوور فیک استفاده نکنید زودتر به درآمد واقعی خواهید رسید. حتی با 500 یا 1000 نفر فالوور واقعی کسب درآمدتان شروع خواهد شد.

چند بار تبلیغ اینستاگرامی زدم ولی فالوور زیادی نگرفتم و فروش خاصی نداشتم؛ دلیلش چیه؟

برای تبلیغ در اینستاگرام باید پیج مدنظر را بمدت چند روز زیر نظر داشته باشید و از افرادی که در آن پیج تبلیغ زده اند از میزان رضایتشان بپرسید و نکته مهم اینکه تبلیغات شما باید در پیج هایی باشد که به کسب و کار و خدمات تان مرتبط باشد. البته که همیشه هم اینطور نیست ولی غالب زمان ها باید در پیج های مرتبط با فالوور واقعی تبلیغ کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *