کسب درآمد از طریق تایپ در منزل

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال کسب درآمد از اینترنت با حداقل سرمایه و کمترین مهارت هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید. امروزه به علت شیوع بیماری کرونا، بسیاری از افراد به دنبال کسب درآمد از اینترنت در منزل هستند که می‌توان گفت یکی از راه‌های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر، تایپ کردن است. در این روش یعنی کسب درآمد از طریق تایپ در منزل”، فرد با در اختیار داشتن یک کامیپوتر و با استفاده از مهارت حداقلی تایپ کردن ،خود می‌تواند یک کسب و کار اینترنتی در منزل داشته باشد. در حقیقت این روش قابلیت یادگیری آسانی را دارد؛ زیرا به این صورت است که هرچقدر فرد تمرین کند مهارت او در تایپ کردن بیشتر می‌شود.

 بسیاری افراد به علت دغدغه بسیار و نداشتن وقت کافی، به دنبال فردی هستند تا کار تایپ را انجام دهد. مثل دانشجویان که به دنبال فردی برای تایپ مقاله یا پروژه‌های خود هستند.

اما بسیاری از افراد وقتی صحبت از ‌کسب درآمد از طریق تایپ کردن می‌شود، تصور می‌کنند که فرد فقط با تایپ کردن سر و کار دارد. در حالی که شغل تایپ کردن انواع مختلفی دارد و با آشنایی به انواع آن می‌توانید کسب درامد راحتی در منزل داشته باشید.

5 سایت برای کسب درآمد از طریق تایپ در منزل

سایت برای کسب درآمد تایپ

در توضیحاتی که تا کنون در مورد انواع مختلف کارهای تایپی گفته شد، افراد برای موفقیت و کسب درآمد زیاد از تایپ کردن، باید سعی کنند کاری را انتخاب کنند که در آن مهارت و توانایی بیشتری دارند.

امروزه سایت‌های بسیار زیادی وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید کار مورد نظر خودتان را پیدا کنید و یا با ثبت‌نام در سایت‌های مثل سایت انجام میدم یا پونیشا می‌توانید کاری ‌که با مهارت‌های شما سازگاری داشته باشد برایتان منظور می‌شود.

البته توجه داشته باشید اگر به دنبال سایتی هستید که با درخواست کار به آن‌ها می‌توانید درآمدهای زیادی داشته باشید، باید بدانید که معمولاً رنج قیمتی فعالیت تایپ کردن در تمام سایت‌ها یکسان است.

همچنین از جمله سایت‌هایی که می‌توانید از طریق آن کسب درآمد تایپی داشته باشید:

 • سایت تایپایران
 • سایت تایپسرا
 • سایت پارسکدرز

تایپایران (typpeiran.com)

از جمله سایت‌هایی که می‌توان از طریق آن سفارش پروژه تایپ گرفت، سایت تایپایران است که به عنوان اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تایپ در ایران است‌.

سایت تایپایران به طور آنلاین درخواست سفارشات را دریافت می‌کند. همچنین به علت برون‌سپاری پروژه‌ها به صورت آزاد باعث شده برای بسیاری افراد طالب کار تایپ، به صورت دورکاری، کسب و کار اینترنتی ایجاد کند. آن هم با سهولت تنها استفاده از یک کامپیوتر آن هم در هر زمان و هر مکانی که خود افراد تمایل به کار دارند.

طبق آمارهای گرفته شده، سایت تایپایران با انجام فرایندهای مناسب و طراحی سازه‌های کاربردی و با وجود بازار رقابتی بیش از 90 درصد پروژه‌های ثبت را با بیش از ده میلیون صفحه را با موفقیت به پایان برسانند.

تایپسرا (typesara.com)

تایپسرا هم به عنوان یکی از سایت‌هایی است که فرد می‌تواند از آن پروژه دریافت کند و یک درآمد اینترنتی در منزل داشته باشد.

در حقیقت در سایت تایپسرا افراد زیادی به عنوان تایپیست‌های حرفه‌ای فعالیت می‌کنند که به عنوان فریلنسر می‌باشند که بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی می‌توانند پروژه‌هایی که تمایل به انجام آن‌ها را دارند، به صورت روزانه دریافت کنند. این کار را با گرفتن سفارش تایپ در تایپسرا انجام می‌دهند.

یکی از مزیت‌های سایت تایپسرا این است که وقتی شما برای انجام پروژه تایپی خود به دنبال تایپیست حرفه‌ای می‌گردید، ممکن است با مراجعه به 10 مرکز تایپ تنها با تعدادی تایپست حرفه‌ای آشنا شوید. این درحالی است که در سایت تایپسرا چند هزار متخصص تایپیست و متعهد روبه رو شوید.

پونیشا (ponisha.ir)

پونیشا به عنوان سایتی است که کارآفرین و فریلنسر را در ایران به هم وصل می‌کند.

در حقیقت سایت پونیشا این بستر را فراهم کرده که هر فعالیت را به صورت آنلاین که می‌خواهید انجام و یا تحویل دهید را از طریق این سایت انجام دهید.

اگر به دنبال کسب موفقیت در سایت پونیشا هستید، به طوری که یک کار آسان با درآمد مطلوبی داشته باشید، باید سعی کنید:

 1. مهارت‌های خود را افزایش دهید.
 2. ترسی در کار نداشته باشید.
 3. نمونه کارهای خوب ثبت کنید.
 4. با هر کارفرما کار نکنید.
 5. دقت خود را در مطالعه بالا ببرید.

انجام میدم (anjammidam.com)

اگر شما قصد کار در منزل با کمترین امکانات و سرمایه را دارید، می‌توانید با استفاده از شغل تایپ کردن، به کسب درآمد از انجام میدم را داشته باشید.

سایت انجام میدم را می‌توان به عنوان ویترینی برای ارائه خدمات در نظر گرفت که از تعدادی کارشناسان حرفه‌ای و متخصص در زمینه آی تی تشکیل شده است.

در نتیجه، افراد با توجه به مهارت و استعدادهای خود می‌توانند از سایت انجام میدم به عنوان یک کار اینترنتی در منزل کسب درآمد مطلوبی داشته باشند.

از جمله خدمات این سایت را می‌توان:

 1. تایپ کردن
 2. تولید محتوا
 3. طراحی گرافیکی
 4. و غیره اشاره کرد.

پارسکدرز (parscoders.com)

این سایت یکی از قدیمی‌ترین استارتاپ های ایرانی است که به عنوان بازار کار آنلاین، افراد می‌توانند از سراسر جهان در آن فعالیت و کسب درآمد مطلوبی را داشته باشند.

یکی از ویژگی‌های بارز این سایت که آن را نسبت به سایت‌های دیگر متمایز می‌کند، نوع فعالیت است؛ یعنی به این صورت که این سایت با سیستم گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می‌کند و کارفرما بعد از اطمینان از صحت پروژه وجه را آزاد می‌کند.

باید توجه داشته باشید که تمام مراحل تائید پروژه و … رایگان است و فقط این سایت درصدی از پروژه‌های که با موفقیت به پایان رسیده‌اند را دریافت می‌کند.

جمع بندی

در این آموزش به کسب درآمد از طریق تایپ در منزل پرداختیم و با انواع مختلف تایپ در منزل آشنا شدیم.

باید توجه داشته باشید که کسب درآمد از اینترنت با استفاده از تایپ کردن یک روش بسیار ساده و در عین حال مختلف است که بهتر است افراد با توجه به توانایی و استعدادهای که دارند، در بخش‌های مختلف آن فعالیت داشته باشند تا درآمد قابل قبولی را کسب کنند.

امیدوارم آموزش‌های داده شده در این مقاله برای شما عزیزان سودمند واقع گردد.

1/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *