کسب درآمد از کامپیوتر

پیشرفت تکنولوژی و گستردگی شبکه‌های اجتماعی جمعی، سبب شده که افراد برای درآمدزایی بیشتر در این فضای اینترنتی جمعی فعالیت کنند که در این میان افرادی هستند که می‌خواهند با کسب و کار خانگی به کسب درآمدهای زیاد بپردازند؛ بنابراین به “کسب درآمد از کامپیوتر” روی می‌آوردند. در این فعالیت فرد می‌تواند تنها با استفاده از یک کامپیوتر و اغلب اوقات در محیط خانه با سرمایه‌های بسیار اندک، به کسب درآمد از اینترنت بپردازد.

کسب درآمد از کامپیوتر را میتوان یکی از شغل های لاکچری دانست زیرا فردی که از این راه مشغول به کسب درآمد است دارای رزومه پربار و با تجربه است. اگر بتوانید وقت کافی را برای یادگیری کار با کامپیوتر بگذارید و هدف خود را با مشورت از افراد کار کشته و با مطابق با علاقه خود مشخص کنید قطعاً بعد از مدتی به کسب درآمدی خواهید رسید که رضایت تان را به صورت ویژه جلب خواهد کرد. فردی که پول درآوردن با کامپیوتر را بلد باشد، در زندگی به موفقیت های بزرگ می رسد.

از جمله مزایای کسب و کار اینترنتی از طریق کسب درآمد از کامپیوتر عبارت‌اند از:

 • عدم محدودیت‌های زمانی
 • عدم محدودیت مکانی
 • عدم نیاز به سرمایه‌های کلان
 • پهنای وسیع ارتباطات
 • تنوع مشاغل

همچنین باید توجه داشته باشید که انجام فعالیت در هر زمینه‌ای نیاز به تخصص و مهارت‌های خاصی است که افراد برای موفقیت در کسب درآمد اینترنتی خود باید در آن‌ها گام بردارند.

لازم است بدانید که در کسب درآمد از کامپیوتر اولین تخصصی که فرد لازم است با آن آشنایی داشته باشد و یا آن را باید یاد بگیرد، طریقه کار با کامپیوتر است.

از جمله ایده‌هایی برای کسب درآمد از کامپیوتر وجود دارد که عبارت‌اند از:

 1. آموزش آنلاین
 2. آشپزی
 3. خیاطی
 4. ارائه خدمات تبلیغات
 5. تبلیغ نویسی
 6. کسب درآمد با پشتیبانی سایت
 7. ساخت محصولات دست‌ساز و فروش آن‌ها به صورت آنلاین

آیا برای کسب درآمد از کامپیوتر باید سرمایه زیادی داشت؟

همان طور که میدانید برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر همانند سایر کسب و کارهای اینترنتی، فرد می‌تواند با سرمایه بسیار اندک و یا حتی بدون سرمایه و تنها با داشتن یک کامپیوتر و یا لب تاپ، در خانه به کسب درآمدهای مناسبی برسد‌.

امروزه بسیاری افراد به کسب درآمد از کامپیوتر مشغول می‌باشند؛ زیرا لازم نیست در ابتدای کار سرمایه‌های کلانی را صرف اجاره یک ملک و یا ثبت یک شرکت کنند.

نمونه‌ای از این کسب و کارهای موفق را می‌توان کارآفرینان موفق دانست که در ابتدا با سرمایه‌های اندک خود توانسته‌اند عنوان کارآفرینان برتر را به خود بگیرند.

می‌توان گفت که در کل برای کسب درآمد از کامپیوتر لازم به سرمایه‌های کلان نیست و در ابتدا یک کامپیوتر مورد نیاز است؛ ولی برای انجام تخصصی در یک زمینه‌ی خاص، به تجهیزات مورد نیاز خورد احتیاج دارد؛ مثلاً در کسب درآمد از طریق برنامه‌نویسی به تجهیزات خاصی نیاز نیست؛ ولی در کسب درآمد از طریق آموزش آنلاین نیاز به دوربین، ضبط کننده صدا و غیره نیاز است که فراهم کردن این تجهیزات سبب بهبود کیفیت کار می‌شود.

 اما باید بدانید که چه بسا افرادی هم هستند که بدون هیچ سرمایه‌ای تنها با تکیه بر تخصص‌های ذاتی خود، با کار در خانه با کامپیوتر توانسته‌اند به سرمایه‌های کلانی دست بیابند.

بهترین ایده ­های کسب درآمد با کامپیوتر

باید بدانید که ایده‌های کسب درآمد از کامپیوتر بسیار زیاد و متنوع است و مهم‌ترین نکته در راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی وجود دارد، علاقه فرد است؛ یعنی فرد باید ایده‌هایی که به آن علاقه دارد را انتخاب و در آن فعالیت کند.

حال می‌خواهیم شما را با ایده‌های پولسازی با اینترنت و همچنین کسب درآمد از رایانه شخصی آشنا کنیم که عبارت‌اند از:

 • کسب درآمد در منزل با فروش اطلاعات
 • راه اندازی خدمات اینستاگرام
 • کسب درآمد از طریق تلگرام
 • کسب درآمد از طریق فریلنسری
 • سیستم همکاری در فروش
 • و بسیاری از ایده‌های دیگر است.

کسب درآمد از اینستاگرام

امروزه روش‌های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر بیشمار است که یکی از آن­ها را می‌توان کسب درآمد از اینستاگرام نام برد. در روش درآمد از اینستاگرام، شما می‌توانید با راه اندازی پیج شخصی، محصولات مختلف خود و یا محصولات سایر برندها را برای فروش در پیج خود قرار دهید و یا پیجی را راه اندازی کنید که با استفاده از قبول سفارشات، تبلیغات برای سایر برندها کسب درآمد کنید.

بنابراین می‌توان گفت برای درآمدزایی از اینستاگرام روش‌های زیادی وجود دارد که برای پول درآوردن از اینستاگرام باید ابتدا پیج خود را راه اندازی کنید و سپس با جمع آوری فالوور بیشتر برای پیج خود، موجب شناخته شدن و برتری پیچ خود شوید.

همین امر خود سبب ایجاد کسب و کار در اینستاگرام می‌شود. به این صورت که بسیاری از برندها برای تبلیغ محصولات خود جذب صفحاتی می‌شوند که بالاترین فالوور را داشته باشند.

حتماً برایتان پیش آمده که وقتی وارد صفحه اینستاگرام می‌شوید، بسیاری از بلاگرهای معروف و شناخته شده رو می‌بینید که در کنار نمایش روزمرگی‌های زندگی خود، عکس و فیلم، شروع به تبلیغ و معرفی برندهایی از قبیل کیف، کفش، لوازم‌آرایشی و غیره می­کنند که در مقابل درصدی را از صاحبان برندها دریافت می‌کنند که به این صورت کسب درآمد می‌کنند.

در کل می‌توان گفت که امروز اینستاگرام به عنوان کانون اصلی برای بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی شناخته شده است؛ زیرا با شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، سبب شده که افراد بسیاری از فعالیت‌های خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام دهند که در میان آن اینستاگرام به عنوان یکی از بهترین ایده پولساز اینترنتی شناخته شده است که طرفداران بسیاری دارد.

کسب درآمد از تلگرام

همان طور که می‌دانید، تلگرام به عنوان یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است که توانسته جایگاه بسیار بالایی در میان ایرانیان داشته باشد.

طریقه کار با این روش: کافی است با نصب اپلیکیشن روی گوشی خود و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برنامه، وارد این شبکه اجتماعی شوید.

باید توجه داشته باشید که علت علاقه‌مندی به کسب و کار اینترنتی در تلگرام به علت موارد زیر است:

 • دسترسی آسانی به این برنامه
 • وجود ربات‌های همه‌کاره
 • پشتیبانی از زبان فارسی ‌

این‌ها همه سندی بر اثبات آن است که تلگرام به عنوان یک کسب و کار اینترنتی پولساز است که چه بسا بسیاری از افراد توانسته‌اند با استفاده از آن درآمدهای میلیاردی کسب کنند.

اگر به دنبال کسب درآمد از تلگرام هستید، باید بدانید که لازم نیست سایت راه اندازی کنید؛ بلکه می‌توانید با تشکیل یک کانال تلگرامی مانند اینستاگرام، از طریق تبلیغات و یا فروش محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی اقدام کنید.

ناگفته نماند که برای کسب درآمد از کامپیوتر لازمه اساسی، داشتن صبر است؛ زیرا بسیاری از کسب و کارها در ابتدا سبب سوددهی نمی‌شوند و نیاز به طی ‌کردن مدت زمانی است.

کسب درآمد از یوتیوب

یوتیوب از جمله کسب و کارهای اینترنتی است که با وجود تحریم‌های بسیار، توانسته باز طرفداران خود را داشته باشد. شاید برایتان جای سؤال باشد که علت این همه طرفدار با وجود تحریم‌ها چیست؟ باید بدانید که یوتیوب به علت محاسبه و پرداخت درآمدها به صورت دلار به کاربران ایرانی خود، علاوه بر علاقه‌مندی، سبب ایجاد درآمدزایی بالا را برای آن‌ها فراهم کرده است.

اگر شما قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارید، باید بدانید که در ابتدا شرایطی را باید داشته باشید و آن هم این است که شما حداقل 1000 مشترک و 4000 ساعت فیلم نمایش داده باشید.

علاقه‌مندان برای فعالیت در یوتیوب بسیار زیاد می‌باشند. در یوتیوب به علت تولید محتوای ویدیویی بالا، سبب ایجاد رقابت بین کاربران خود می‌شود؛ بنابراین برای درآمدزایی بالا از یوتیوب، باید با برنامه‌ریزی و تولید محتوای ویدیویی ناب از سایر رقبای خود پیشه بگیرید.

کسب درآمد با تولید ویدئوهای آموزشی

امروزه کسب درآمد با استفاده از تولید ویدئوهای ناب و اطلاعاتی، رونق بسیار زیادی یافته است؛ زیرا به علت شیوع بیماری کرونا و فاصله‌گذاری اجتماعی، سبب شده که بسیاری از کلاس‌ها به صورت آنلاین و یا در قالب ویدئوهای آموزشی برگزار شوند که این خود به معنایی درآمدزایی بالا است.

شاید برایتان سؤال مطرح شود که از جمله مزیت‌های ویدئوهای آموزشی در مقایسه با کلاس‌های حضوری که مدرسان ایجاد می‌کند در چیست؟! در حقیقت می‌توان علت برتری ویدئوهای آموزشی را این‌گونه بیان کرد که:

 • در انرژی و زمان صرفه‌جویی می‌شود.
 • محدوده تبلیغات بیشتر و گسترده‌تر است.
 • اعلام نظرات بیشتر که در نتیجه سبب می‌شود که مدرسان از بازخورد کار خود مطلع شوند.

امروزه بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی از طریق ویدئوهای آموزشی برای خود کسب درآمد می‌کنند. به این صورت که در پیج اینستاگرامی خود با گذاشتن قسمت‌هایی از آموزش کلاس‌های مثل خیاطی، زبان، طراحی و غیره سبب جذب مخاطبان خود می‌شوند و در پستی مبنی بر اینکه کسانی که خواهان دریافت ویدیوهای آموزشی هستند، با پرداخت فلان مبلغ می‌توانند فایل مربوط به آموزش را دریافت کنند که در حقیقت از این روش کسب درآمد می‌کنند.

کسب درآمد از کامپیوتر با طراحی لوگو

امروزه بسیاری افراد علاقه‌مند به کسب درآمد از کامپیوتر به علت درآمدزایی بالای طراحی لوگو با گذراندن دوره‌های مشخص، به صورت حرفه‌ای به کار طراحی لوگو در محیط منزل می‌پردازند.

در حقیقت، با وجود گستردگی که در عرصه تکنولوژی و کامپیوتر صورت گرفته، اما هر روز نیاز به طراحی گرافیکی قابل مشاهده است؛ بنابراین می‌توان گفت که در هر کسب و کار اینترنتی نیاز به گرافیست از الزامات است که با توجه به این مطالب می‌توان نتیجه گرفت که گرافیست و یا کسانی که کار طراحی لوگو رو انجام می‌دهند هیچ‌گاه بیکار نخواهند بود.

درآمد گرافیست با توجه به نوع پروژه‌ای که دریافت می‌کند متمایز است.

جمع بندی

همان طور که در این مقاله مشاهده کردید، ما تمام سعی و تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با انواع روش‌های کسب درآمد از کامپیوتر در محیط منزل آشنا سازیم.

اما باید توجه داشته باشید که لازمه موفقیت در هر کسب و کاری، به‌کارگیری تمام تلاش و مهارت‌های فردی و اعمال فعالیت در زمینه‌ای که فرد در آن تخصص کافی دارد است.

امیدوارم که این مقاله توانسته باشد شما را در انتخاب بهترین کسب و کار اینترنتی با کامپیوتر یاری کرده باشد.

برای کسب درآمد خانگی با کامپیوتر چه مهارت‌هایی لازم است؟

همان طور که میدانید در کسب و کارهای اینترنتی بسیاری افراد با هر میزان مهارت و استعدادی می‌توانند فعالیت داشته باشند. چه بسا افرادی هستند که در هیچ زمینه‌ای تخصص ندارند. این به آن معنا نیست که نمی‌توانند در کسب و کار اینترنتی فعالیت کنند. مثلاً در کار تایپ کردن، فقط کافی است فرد در زمینه‌ی تایپ آشنایی اندکی داشته باشد؛ بنابراین می‌تواند با استفاده از آن به کسب درآمد از کامپیوتر در منزل بپردازند.
بنابراین، اگر افراد با استفاده از مهارت‌های خود در زمینه‌هایی که در آن استعداد و تخصص کافی دارند گام بردارند، می‌توان گفت درصد موفقیت آن‌ها در این عرصه که به دنبال خود سبب کسب درآمدهای بالا هم می‌شود را در پی دارد.

چه کارهایی در کسب درآمد از کامپیوتر پولسازتر است؟

هر کاری که در آن مهارت اجرای درست داشته باشید برایتان پولسازی می کند. طراحان وبسایت، سئوکاران و پشتیبانان وب سایت نمونه بارزی از پولسازی با کامپیوتر هستند. البته نمونه های متنوع دیگری وجود دارد که در مقالات گاسی وب با آن آشنا می شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *