کسب درآمد دلاری از اینستاگرام

همان طور که میدانید پیشرفت تکنولوژی سبب ایجاد کسب و کار آنلاین در اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را فراهم کرد؛ به طوری که امروزه افراد برای کسب درآمد از اینستاگرام هم استفاده می‌کنند. به طوری که امروزه ایده‌های بسیار زیادی برای پول درآوردن از اینستاگرام و کسب درآمد دلاری از اینستاگرام دغدغه بسیاری از افراد فعال در این شبکه اجتماعی شده است. طبق بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد ۵۰ میلیون حساب اینستاگرامی در ایران وجود دارد که دلیل خوبی بر محبوبیت و طرفداری این شبکه اجتماعی است.

زمانی که کسب و کارها رونق بسیار کمتری نسبت الان داشت و آن زمانی که کسب و کارهای اینترنتی جان نگرفته بودند بسیاری از افراد در فقر و بیکاری با بسیاری از مشکلات دست و پنجه نرم می کردند. حال که این فضای بسیار موثر و پولساز برای تک تک افراد فراهم شده می توان با یک برنامه ریزی دقیق و کار منظم در فضای مجازی، براحتی شناخته شد و از آن کسب درآمدهای بالایی نیز به دست آورد. در بین کسب و کارهای اینترنتی، اینستاگرام نقش پر رنگ تری دارد.

اما به یاد داشته باشید که برای موفقیت در هر عرصه‌ای، باید فرد با توجه به مهارت‌های که دارد در عرصه‌ای فعالیت کند که با توانایی‌های او سازگاری داشته باشد. شاید برایتان سؤال مطرح شود که دلیل این همه طرفداری از شبکه اجتماعی اینستاگرام توسط کاربران چیست؟ اما باید بدانید که اینستاگرام به دلیل موارد زیر است:

 • دسترسی راحت
 • گستردگی فعالیت‌های کاری و ارتباطات
 • امکان فعالیت برای تمام طبقات
 • عدم سرمایه‌گذاری کلان

دوره جامع آموزش اینستاگرام

افراد از روش‌های بسیار مختلفی به کسب درآمد دلاری از اینستاگرام می‌پردازند که از یکی از آن‌ها تبلیغات است که در این روش فرد بدون هیچ سرمایه‌ای می‌تواند تنها با تبلیغ آن محصول در پیج خود، به کسب درآمد بپردازد.

انواع کسب درآمد از اینستاگرام

به علت گستردگی این شبکه اجتماعی و تنوع بسیار زیاد فعالیت‌ها و کسب و کارها در آن، سبب شده که عرصه را برای انجام فعالیت‌های مختلف برای افراد باز بگذارد؛ به طوری که افراد با وجود عدم سرمایه اولیه هم می‌توانند کسب درآمد دلاری از اینستاگرام داشته باشند که از جمله روش‌های درآمدزایی از اینستاگرام عبارت‌اند از:

روش گرفتن تبلیغات روی پیج: به این صورت که افراد با گرفتن سفارش تبلیغات از سایر شرکت‌ها، موظف می‌شوند طبق یک قرارداد مشخص با گرفتن مبلغی، محصول آن شرکت را در پیج خود تبلیغ کنند.

همکاری در فروش: در این نوع فعالیت فرد با بستن قرارداد بین یک شرکت مشخص، موظف می‌شود که با معرفی محصولات یک شرکت و خرید توسط فالوورهای پیج خود درصدی را از فروش دریافت می‌کند.

فروش محصولات به صورت فیزیکی یا دیجیتال: در این روش فرد خود به طور مستقیم شروع به فروش محصولات فیزیکی و یا دیجیتالی خود در پیج شخصی خود می‌شود.

مشارکت با برندها: باید توجه داشته باشید که پول درآوردن از اینستاگرام از این روش بسیار دشوار است؛ ولی اگر بتواند فرد درآمد کسب کند، می‌توان گفت که دارای درآمد ایده آل و ثابتی خواهد داشت. در این فعالیت، برندها با برگزاری کمپین‌ها، افراد و پیج هایی را انتخاب می‌کنند که با اهداف و ایده‌های برند خود هم سو باشند.

اما به یاد داشته باشید که عامل بسیار مهم برای کسب درآمد دلاری از اینستاگرام، داشتن فالوور بالا است. امروزه سایت‌های مختلفی مبنی بر فروش فالوور هم وجود دارد که باعث تسریع در روند کسب درآمد دلاری از اینستاگرام را فراهم می‌کند.

مزیت روش کسب درآمد دلاری از اینستاگرام

حال این سؤال مطرح می‌شود که اگر شما به دنبال کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی هستید، کسب درآمد ریالی به واحد ایران را انتخاب می‌کنید یا کسب درآمد دلاری؟

طبیعتاً شما به دنبال کسب سود و درآمد بالایی هستید؛ بنابراین کسب درآمد دلاری را به خاطر مزیت‌های بسیار زیادی از جمله سبب موفقیت شما می‌شود را انتخاب می‌کنید.

طبق بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد که به دلیل شرایط ارزی کشور و متغیر بودن قیمت‌ها و میزان درآمدها نسبت به تغییرات ارز، بهترین گزینه برای کسب درآمد دلاری از اینستاگرام است‌. به همین دلیل است که افراد همواره به دنبال ایده‌های پولساز اینستاگرام می‌باشند؛ اما این تنها مزیت کسب درآمد دلاری از اینستاگرام نیست؛ بلکه مزیت‌های دیگری هم وجود دارد که از جمله می‌توان به:

 • افزایش روز به روز قیمت نرخ ارز در بازارهای جهانی
 • دوندگی و مشکلات کمتر کسب درآمد دلاری
 • درآمدزایی بیشتر نرخ ارز نسبت به واحد پولی ایران
 • ارتباط و تعامل بین‌المللی با سایر کسب و کارها
 • عدم نیاز به کار و فعالیت زیاد در آن
 • توانایی انجام انواع معاملات ارزی به علت درآمد های دلاری
 • استحکام و پایداری بیشتر کسب درآمد دلاری نسبت به سایر کسب درآمد های ریالی
 • امکان خرید محصولات از سایر برندها و شرکت‌های خارجی بدون پرداخت هزینه اضافی
 • امکان باز کردن حساب در کشورهای مختلف
 • ایجاد صرافی‌های آنلاین

این مواردی که بیان شد تنها بخشی از مزیت‌های کسب درآمد دلاری است و این‌ها خود دلیل کافی برای نشان دادن کسب درآمد بالا و مقرون به صرفه بودن کسب درآمد دلاری نسبت به سایر کسب و کارها است.

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام در ایران چگونه است؟

همان طور که همه شما آگاه هستید، امروزه اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین کسب و کارهای اجتماعی است که در چند سال اخیر رشد چشمگیری پیدا کرده است؛ به خصوص در میان مردم ایران.

با ‌توجه به محاسبه آمار و ارقام، نشان می‌دهد که اینستاگرام به عنوان کانون اصلی برای کسب درآمد دلاری در ایران است و به همین دلیل است که امروزه اینستاگرام به عنوان محیطی برای کسب درآمد دلاری برای مردم ایران شناخته شده است؛ به طوری که افراد بسیاری در آن به فعالیت می‌پردازند. در حقیقت، در این شبکه اجتماعی شغل های اینستاگرامی پولساز بسیاری یافت می‌شود و روش‌های مختلفی هم برای رسیدن به این درآمد دلاری وجود دارد که افراد باید بر اساس تخصص و مهارت‌های که دارند، در این عرصه‌ها فعالیت کنند تا به هدف اصلی خود که همان کسب درآمد بالا و اوج موفقیت است برسند.

حال می‌خواهیم شما را با ۲ نمونه از عالی‌ترین روش‌های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام در ایران آشنا کنیم.

 1. دریافت تتر در قبال آموزش‌های اینستاگرامی
 2. دریافت کارمزد در ازای ارائه خدمات ارزی (پرسونال برندینگ)

که در ادامه مقاله به توضیح مفصل هر کدام می‌پردازیم تا شما را در انتخاب بهترین روش یاری کند.

دریافت تتر در قبال آموزش‌های اینستاگرامی

امروزه یکی از روش‌های رایج کسب درآمد از اینستاگرام از طریق آموزش است. به این صورت که فرد با ایده برای راه اندازی پیج اینستاگرام از طریق آموزش دادن افراد مختلف می‌تواند در مقابل از آن‌ها مبلغی را دریافت کند. این به معنای سود حاصل از فعالیت آموزش است که افراد از این روش شناخته می‌شوند.

لازم به ذکر است که درآمدهای دریافتی از اینستاگرام لازم نیست که همیشه به صورت اسکناس باشد؛ بلکه بسیاری از افراد هستند که در قبال آموزش دادن یک سری درخواست‌های را از طرف مقابل خود درخواست می‌کنند که یک مورد را می‌توان ارز دیجیتال بیان کرد.

شاید برایتان سؤال مطرح شود که ارز دیجیتال چیست؟! باید بدانید که ارز دیجیتال همان در حقیقت پول نقد اسکناس در فضای کسب و کار اینستاگرامی است و به دلیل ارزش متفاوت هر نرخ ارز، افراد می‌توانند با در اختیار داشتن آن‌ها معاملات مختلفی را انجام دهند و کسب درآمد خوبی داشته باشند.

از جمله یکی از ارزهای دیجیتال که در سال‌های اخیر رشد چشمگیری داشته است، تتر است که بخاطر پشتوانه قوی که دارد، انتخاب بسیاری از سرمایه‌گذاران است که به دنبال کسب سود بلندمدت بسیار عالی هستند.

جالب است بدانید که اگر در مقابل آموزش‌های خود ارز دیجیتال مثل تتر دریافت کنید، می‌توانید به راحتی درآمد خود را به دلار چنج کنید و همچنین سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال بسیار سودآورتر از ارزهای مثل ریالی است.

مثلاً اگر فرد در زمینه ادیت فیلم و عکس، طراحی مهارت داشته باشد، می‌تواند با آماده کردن پکیج آموزش‌های خود در اختیار افراد جویای آموزش در مقابل آن ارز دیجیتال تتر دریافت کند.

دریافت کارمزد در ازای ارائه خدمات ارزی (پرسونال برندینگ)

از جمله روش‌های کسب درآمد دلاری از اینستاگرام، انجام خدمات ارزی و دریافت کارمزد از مشتریان است.

اگر با شرایط سیاسی و مالی کشور ایران آشنایی و اطلاعات کافی داشته باشید، متوجه می‌شوید که کشور ایران با محدودیت‌های خدمات بانکی مواجه است و همین عامل باعث شده که بسیاری از افراد که در ایران جویای تراکنش‌های بین‌المللی هستند، با مشکل مواجه شوند و به اجبار برای حل شدن مشکل خود سراغ افرادی می‌روند که از آن‌ها کارمزد دریافت می‌کنند.

اینستاگرام مارکتینگ محیطی را برای فعالیت افراد مختلف فراهم کرده که بتوانند در هر جای دنیا با هم مبادله و خرید و فروش داشته باشند. همین عامل سبب می‌شود که افراد ساکن ایران به علت مبادله با خارج از کشور نیاز به خدمات ارزی پیدا می‌کنند که از جمله خدمات ارزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خرید محصولات از فروشگاه‌های خارج کشور
 • دریافت و پرداخت حواله‌های ارزی
 • انتقال پول از داخل ایران به بانک‌های خارج ایران

همچنین توجه داشته باشید که برای راه اندازی پیج خدمات ارزی اینستاگرام، لازم است بازار هدف خود را مشخص کنید تا با اطلاعات کافی در این عرصه فعالیت داشته باشید و جذب فالوور زیادی انجام دهید؛ زیرا مشتریان سودآور شما همین افرادی می‌باشند که با خارج از کشور در ارتباط هستند و برای انتقال و جابه‌جایی پول به سراغ شما می‌آیند.

به همین دلیل، افراد فعال در اینستاگرام به واسطه کسب و کارهای خود و یا شرایط زندگی خود، نیاز به افرادی دارند که این فعالیت‌ها را انجام دهند و از این رو ایده های پولساز اینستاگرام شما می‌توانید با کسب مهارت‌های در این زمینه و با کسب اعتبار و انجام فعالیت‌های خلاقانه، اقدام به برند سازی برای خود و راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینستاگرام صاحب کسب کار دلاری پرسودی بر خود باشید.

جمع بندی

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با روش‌های صفر تا صد کسب درآمد دلاری از اینستاگرام آشنا سازیم.

همان طور که در می­دانید، امروزه اینستاگرام به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین محیط‌ها برای تمام افراد از سراسر دنیا است که فرد می‌تواند با هر میزان سرمایه‌ای در آن فعالیت داشته باشد.

کسب درآمد دلاری از اینستاگرام امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین محیط برای کاربران ایرانی است؛ زیرا درآمد دلاری نسبت به درآمد ریالی ارزش بیشتری دارد؛ بنابراین اگر شما هم به کسب سود و درآمد بالا هستید کسب درآمد دلاری از اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

آیا بدون داشتن سرمایه اولیه می توان در اینستاگرام به موفقیت رسید؟

از مزیت های اصلی اینستاگرام که اینقدر در ایزان طرفدار پیدا کرده به دلیل آن است که برای شروع کسب و کار اینستاگرامی نیاز به سرمایه نیست و براحتی با یک موبایل می توانید شروع به کار و تولید محتوا کرده یا مدیریت پیج را شروع کنید.

چقدر می توان به کسب درامد از اینستاگرام دل بست؟

در همین لحظه که شما این متن را می خوانید و در حال تصمیم گیری برای ورود به کسب و کار اینستاگرامی می شوید بسیاری از افراد عادی هستند که چندین سال است در اینستاگرام مشغول به فعالیت و کسب درامد دلاری و ریالی از اینستاگرام هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *