کسب و کار آنلاین در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام شاید در ابتدای کار این پلتفرم یک شوخی بزرگ به‌حساب می‌آمد. ولی اکنون هستند کسانی که درآمد از کسب و کار آنلاین در اینستاگرام را تبدیل به یک واقعیت شیرین و رؤیایی دست‌یافتنی تبدیل کرده‌اند. کسانی که با رعایت ساده‌ترین نکات و با انجام کارهایی بسیار عادی و روزمره از این پلتفرم اجتماعی میلیاردی درامد دارند. اگر شما هم به فکر کسب درآمد از اینستاگرام هستید با ما همراه باشید.

امروزه کسب و کار آنلاین در اینستاگرام باعث شده تا نیروی کار فیزیکی کمتری حاضر باشند تا در کارخانه ها و شیفت های نگهبانی کار کنند زیرا کار آنلاین در اینستاگرام این مزیت فوق العاده را دارد که بتوان بدون محدودیت زمانی و مکانی براحتی در منزل امور محوله را انجام دهید و اگر خود یک پیج اینستاگرام داشته باشید که درآمد اینستاگرامی مستقل داشته باشید، میتوان گفت بهترین و با آرامش ترین کار در ایران را داشته و از آن کسب درآمد بی دردسری خواهید داشت.

توی اینستاگرام چه کاری رو شروع کنم؟

شما در اینستاگرام سری به صفحه‌های پربازدید بزنید و از آن‌ها نرخ تبلیغات را بپرسید و یا برای یک پیج پربازدید تولید محتوا کنید و یا هر کار دیگری! ایده‌های بسیار جالبی وجود دارد که اگر به مرحله اجرا دربیایند از هرکدام می‌توان به‌اندازه حقوق 10 کارمند در یک سال ماهیانه درآمد داشت. اگر باور نمی‌کنید این مقاله را از دست ندهید. ( اینستاگرام را جدی بگیرید! نه برای تفریح بلکه برای کاسبی )

افرادی که فکر اقتصادی دارند و از هر فرصتی برای درآمدزایی استفاده می‌کنند، می‌دانند که اینستاگرام چه گنج گران‌بهایی برای کسب و کارها است. پلتفرمی که شاید یک شبکه اجتماعی باشد، ولی به‌مانند یک بازارچه آنلاین است که فرصت شغلی را برای صداها نه بلکه هزاران نفر ایجاد کرده است.

کسب درآمد از اینستاگرام شایعه یا واقعیت؟

شاید تعجب کنید! البته حق هم دارید. همیشه به ما گفته‌اند نابرده رنج گنج میسر نشود! مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد! شاید فکر کنید که همیشه باید برای پولدار شدن تلاش زیادی کنید. ولی هیچ‌کس به ما یاد نداده که هدفمند تلاش کنیم یا هوشمندانه تلاش کنیم. قرار نیست هرکسی که روزی 10 ساعت کار می‌کند را آدم پرتلاشی بدانیم و کسی که برای مثال 2-3 ساعت کار می‌کند را تنبل و بی‌کار بدانیم. بهتر بدانیم هرکدام از این افراد چه‌کار می‌کنند و وقت گران‌بهای خود را چگونه می‌گذرانند. گاهی زیادی کار کردن نشانه موفقیت نیست!

دوره جامع آموزش اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام هم همین است. هستند کسانی که روزی 2 ساعت زمان می‌گذارند و در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت می‌کنند و به‌اندازه حقوق 1 سال یک کارمند معمولی (که روزی 10 -12 ساعت کار می‌کند) در یک ماه درآمد دارند.

فقط کافی است پلن درستی برای درآمدزایی از پروفایل اینستاگرام خود داشته باشیم تا ببینیم که چگونه سیل اسکانس به‌طرف ما جاری می‌شود و قرق در پول و ثروت و خوشبختی خواهیم شد.

چگونه کسب و کار آنلاین در اینستاگرام راه اندازی کنیم؟

شاید این سؤالی باشد که افراد زیادی در پی پاسخ آن هستند. خصوصاً افرادی که به دنبال کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه هستند. فقط کافی است آموزش درآمد از اینستاگرام به صورت رایگان و کسب و کار در اینستاگرام دنبال کنید تا متوجه شوید این پلتفرم آنلاین چه پتانسیل‌ها برای کسب درامد ندارد!

روش‌های زیادی وجود دارد برای درآمدزایی! اگر شما برای مثال یک عکاس هستید، می‌توانید با آموزش عکاسی و یا فروش عکس‌های استوک در پیج خود و همچنین دریافت سفارش از مشتریان آنلاین درآمد داشته باشید. حتی بیشتر از درامد یک آتلیه!

یا اگر شما یک پزشک هستید و به دنبال جذب مخاطب بیشتر و شناخته شدن بیشتر هستید، می‌توانید با یک پیج روزمرگی و درواقع بلاگری و همچنین آموزش نکات کاربردی پزشکی به مخاطبین خود و پاسخ به سؤالات آن‌ها، خود را بیشتر از پیش معرفی کنید.

ایده های کسب و کار آنلاین در اینستاگرام

ایده های کسب و کار آنلاین در اینستاگرام

درآمد از اینستاگرام هم می‌تواند آسان باشد (مثل آب خوردن) و هم می‌تواند مشکل باشد (مثل هوا کردن آپولو!) این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم چه کنیم و کدام را انتخاب کنیم. وقتی کاری را بر بستر این شبکه اجتماعی شروع می‌کنیم درواقع در حال راه اندازی پیج کسب و کار در اینستاگرام هستیم. حالا این کسب و کار می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد.

حالا که باور کردید که درآمدزایی از اینستاگرام شایعه نیست، وقت آن است که ایده‌های زیادی را برای راه اندازی پیج کسب و کار اینستاگرام مرور کنیم. گاهی هر ایده و یا چند ایده می‌تواند متناسب با شرایط یک نفر باشد. شما باید ببینید که چه مهارتی دارید و یا چه حیطه‌ای را دنبال می‌کنید تا بتوانید از این ایده‌ها مؤثرتر و بهتر استفاده کنید.

فروش کالا و خدمات

یکی از روش‌های درآمد از اینستاگرام و کسب و کار آنلاین در اینستاگرام، فروش است. اینستاگرام امروزه تبدیل به یک ویترین آنلاین شده است. ویترینی که در یک پاساژ شلوغ و پررفت‌وآمد قرار دارد و مقابل چشم میلیون‌ها نفر قرار دارد. حتی اگر کسب و کار فیزیکی شما ازنظر جغرافیایی در مکانی قرار داشته باشد که به‌اصطلاح پاخور خوبی نداشته باشد شما به‌راحتی می‌توانید با راه اندازی یک صفحه در اینستاگرام پاخور مغازه خود را بهبود دهید.

فروش کالا و خدمات یکی از معمول‌ترین روش‌های درآمدزایی از اینستاگرام است. کار سختی هم در پیش ندارید. به‌راحتی یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید و عکس محصولات خود را در صفحه خود قرار داده و ضمن نوشتن توضیحات (کپشن) مناسب و گذاشتن هشتگ مناسب به جذب مشتری می‌پردازید.

فروش خدمات هم تقریباً به همین رویه انجام می‌شود. منتها شما باید در مورد خدماتی که انجام می‌دهید محتوای هدفمند و فیلم و عکس مناسب و مرتبط با کار خود قرار دهید و ضمن توضیح دادن آن به مشتری خود اطمینان دهید که خدمات شما از بقیه رقبا متمایزتر است.

البته کسب درآمد از اینستاگرام به این طریق آسان است ولی لازم است تا طریقه درست آن را فرابگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را بیشتر تبلیغ کنید. برای این کار می‌توانید آموزش رایگان کسب و کار در اینستاگرام را فرابگیرید تا بتوانید بهتر و مؤثرتر عمل کنید و بازدهی بیشتری داشته باشید.

درآمد از تبلیغات

یکی دیگر از روش‌های درآمدزایی از اینستاگرام تبلیغات است. دنیای تبلیغات این‌قدر پهناور و وسیع است که به بسیاری از حیطه‌ها و زمینه‌ها داخل شده است. درواقع هر کسب و کاری فارغ از نوع آن نیاز به تبلیغ دارد. یک پزشک متخصص، یک مهندس کامپیوتر، یک بازاریاب، یک پیج فروش کالا، پیج فروش خدمات و… نیاز دارد که دیده شود. وقتی قرار باشد از صفر پیج کاری خود را شروع کنید نیاز به تبلیغات دارید تا دیده شوید و به‌قول‌معروف “روی غلطک بیفتید”.

مشاغل آنلاین در اینستاگرام در کنار ایده های جدیدی که در حال ظهور است پتانسیل درآمدی بالایی دارند. همین تبلیغات هم اصول خود را دارد وگرنه به‌جای کسب درآمد باید ضرر هم بدهید! درآمد تبلیغات در اینستاگرام بسیار زیاد است که اصول خودش را دارد. پس نیاز است که بیاموزید چطور و به چه پیج­هایی تبلیغات دهید و این تبلیغ باید چطور باشد که دنبال کننده‌های شما و درنهایت خریدار شما افزایش پیدا کند.

اما چطور می‌شود با کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات ثروتمند شد؟ فقط باید تولید محتوا کنید. تولید محتوایی جذاب و کاربرپسند! در این صورت دنبال کننده‌ها، خود شما و کسب و کار آنلاین شما در اینستاگرام را پیدا می‌کنند و می‌شوند مخاطب پروپاقرص شما! همین تولید محتوای اصولی نیاز به آموزش دارد. برای یادگیری اصول تولید محتوا و درامد از تبلیغات در اینستاگرام می‌توانید پیج ها و یا سایت کسب درآمد از اینستاگرام را مطالعه کنید و این موضوع را بهتر درک کنید.

ادمین پیج

هر پیجی صرف‌نظر از اینکه تبلیغاتی باشد و یا فروش کالا و یا خدمات نیاز دارد که به‌درستی اداره شود. اداره درست کسب و کار آنلاین در اینستاگرام یعنی تولید محتوا، کپشن نویسی، هشتگ گذاری، استوری گذاشتن منظم، جواب دادن به دایرکت­ها و کامنت­ها است و در صورت اداره درست پیج، پیج می‌تواند به درآمدزایی برسد.

البته گاهی صاحب پیج برای اینکه کار اداره پیج منظم‌تر باشد، برای تولید محتوا نیروی جدید استخدام می‌کنند و وظایف ادمین اینستاگرام را مشخص میکند. در این صورت یک گرافیست و یا عکاس و یا موشن گرافیست این وظیفه را انجام می‌دهد که البته خود یک زمینه برای کسب درامد است.

بلاگری

بلاگری در اینستاگرام

یکی دیگر از روش‌های درآمدزایی از اینستاگرام بلاگری است. بلاگ درواقع مخفف کلمه web-log است که اساساً به معنای گزارش‌های چیزی در وب است. وبلاگ که در دهه 1990 ایجاد شد، در دهه 2000 به یک اصطلاح محبوب تبدیل شد و از آن زمان به بعد محبوبیت پیدا کرد. با رشد سریع کسب و کار آنلاین در اینستاگرام و اینفلوئنسر مارکتینگ، تمامی افرادی که گوشی هوشمند دارند، خود را یک اینفلوئنسر می‌دانند.

بلاگرهای اینستاگرام یا همان تاثیرگذاران افرادی هستند که در صفحه خود از روزمرگی‌ها، علایق، کار و زندگی خود عکس و فیلم و متن می‌گذارند و درآمد بلاگر اینستاگرام نیز بسیار خوب است و این محتواها می‌توانند برای افراد مختلف جذاب و موردعلاقه باشد.

بلاگری ازجمله روش‌های بی‌دردسر و آسان کسب درآمد از اینستاگرام است. هرچند که این زمینه هم نیاز دارد که دائم یک گوشی در دست داشته باشیم و از همه زندگی و خانواده خود فیلم و عکس بگیریم تا نظر مخاطب خود را جذب کنیم.

بلاگرها از طریق تبلیغات و یا فروش خدمات و محصولات دیگر خود کسب درامد می‌کنند.

تولید محتوا

هرچند که اینستاگرام ابزاری برای نشان دادن عکس و فیلم‌های کوتاه است؛ ولی محتوا در اینستاگرام شامل چهار فرمت، صوت، تصویر، ویدئو و متن است. این چهار فرمت هرکدام باید در جای خود وجود داشته باشند تا یک پیج برای مخاطب و یا مخاطبان گیرا و جذاب باشد. کسب درآمد از تولید محتوا در اینستاگرام به یکی از رایج ترین روش های درآمدزایی تبدیل شده است که کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در کسب درآمد هستند.

افرادی که برای این شبکه اجتماعی تولید محتوا می‌کنند می‌توانند گرافیست، فیلم‌بردار، عکاس، موشن گرافیست و یا نویسنده باشند. این افراد می‌توانند به‌صورت مستقل برای فروش خدمات خود کار کنند و یا علاوه بر آن برای پیج­های دیگر محتوا تولید کنند.

نتیجه‌گیری

راه اندازی کسب و کار آنلاین در اینستاگرام میتواند توسط هر شخصی صورت بگیرد و محدودیتی وجود ندارد. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب و پرطرفدار در همه جای دنیا است. شبکه‌ای که از آن برای اشتراک‌گذاری عکس و فیلم از آن استفاده می‌شود. شاید برخی افراد به جنبه‌های تفریحی آن بیشتر توجه داشته باشند و هستند در این میان افرادی که میلیاردی از آن کسب درامد می‌کنند.

کسب درامد از اینستاگرام بدون سرمایه رؤیایی است که امروزه به‌آسانی محقق شده است و فقط کافی است یک هنر، مهارت و یا حرفه خاصی بلد باشی تا به‌اصطلاح پل پارو کنی!

آیا آینده اینستاگرام تضمین شده است؟

هیچ چیز در آینده تضمین شده نیست و اینستاگرام هم زمانی دارد و با پیشرفت علم و تکنولوژی جای خود را به دیگری خواهد داد اما این ما هستیم که باید از این عمر با ارزش استفاده کرده و از بروز ترین برنامه ها و امکانات به وقت خودش بهترین بهره را ببریم.

برای یادگیری اصول کار درست با اینستاگرام چکار باید کرد؟

باید دوره های آموزش اینستاگرام را ببینید و بگذرانید و با دنبال کردن پیج های آموزشی از آخرین الگوریتم ها و امکانات اینستاگرام با خبر باشید. یکی از بهترین دوره ها برای یادگیری روش پولسازی در اینستاگرام دوره معجزه اینستاگرام گاسی وب است که با ارتباط با ما می توانید این دوره را تهیه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *