کار تولیدی پرسود

امروزه صنعت تولید، رشد چشمگیری داشته است و اگر با همین سرعت پیش برود آینده درخشانی برای صنعت تولیدی خواهیم داشت. اگر می‌خواهید از این پتانسیل رشد در صنعت استفاده کنید، پیشنهاد ما به شما آن است که اگر شرایط لازم را دارید، اقدام به راه اندازی کار تولیدی کنید.

با توجه به سیاست های جدیدی که پدید آمده میتوان با برنامه ریزی دقیق، استارت یک تولیدی پرسود را زد و با توجه به پتانسیل خوبی که برای تبلیغات در فضای مجازی و البته فروش داخلی وجود دارد کسب درآمد خوبی از این راه داشت. بسیاری از تولیدی هایی که بصورت مقطعی کار خود را شروع کرده و بعد از مدتی به پایان رساندند در حالی که در آخر بدهکار شدند به دلیل عدم برنامه ریزی دقیق و عدم حضور به موقع و درست در فضای مجازی و تبلیغات در آن بود.

معمولاً راه اندازی کار تولیدی پرسود می‌تواند در 2 مقیاس صورت بگیرد که عبارت‌اند از:

 •  کسب و کار تولیدی کوچک
 • کسب و کار تولیدی بزرگ

کار تولیدی، از جمله کارهایی است که فرد می‌تواند به عنوان کار در منزل یک محصولی را تولید و آن را به بازار عرضه کند.

اما باید توجه داشته باشید که وقتی شروع به راه اندازی کسب و کار تولیدی جدید می‌کنید، لازم است سرمایه اولیه به اندازه کافی داشته باشید و همچنین سعی کنید محصولاتی تولید کنید که میزان خرید و فروش آن زیاد باشد. در کل اگر به دنبال شغل زود بازده هستید، پیشنهاد می‌کنیم کار تولیدی انجام دهید.

کار تولیدی با سرمایه کم در ایران

باید توجه داشته باشید که کار تولیدی را در ابتدای امر سعی کنید در مقیاس کوچک و بهتر است از خانه خود شروع کنید تا بتوانید به راحتی به سوددهی بالایی دست یابید.

حال اگر به دنبال کسب درآمد راحت و به طور کل کار تولیدی پرسود اما با سرمایه کم در ایران هستید، می‌توانید کارهای زیر را شروع کنید:

 • ساخت شمع‌های لوکس
 • تولیدی پوشاک
 • پرورش زنبور عسل
 • ساخت وسایل کادویی
 • تولید محصولات چرمی
 • نانوایی

لازم به ذکر است که این ایده‌های کسب و کار مستقل از محدودیت‌های جغرافیایی و شرایط بازار است؛ یعنی این مشاغل در هر کجای دنیا چه در ایران چه در خارج از کشور جواب می‌دهند.

ساخت شمع‌های لو‌کس

جالب است بدانید طبق آمارهای گرفته شده نشان می‌دهد که ما روزانه 5 میلیارد تومان شمع مصرف می‌کنیم که بخشی از آن در داخل و مابقی از خارج از کشور به ایران صادر می‌شود؛ بنابراین می‌توان با توجه به همین نکته به میزان اهمیت، علاقه و جایگاه شمع در میان مردم ایران پی برد و از آن به عنوان یک ایده کسب و کار پرسود استفاده کرد.

مسلماً هر میزان سرمایه اولیه بیشتر باشد می‌توان به کسب درآمد بیشتری هم دست یافت؛ اما شما می‌توانید با راه اندازی کسب و کار کوچک خود در محیط خانه اقدام به یک کار تولیدی پرسود کنید که در درازمدت نتیجه مطلوبی دارد.

لازم به ذکر است که بدانید تولید شمع‌های لوکس در محیط خانه نیاز به مجوزهای رسمی ندارد.

تولیدی پوشاک

تولیدی پوشاک

امروزه بازار مد و لباس در حال تنوع و دگرگونی است و همین عامل سبب شده همه اقشار جامعه به سمت تنوع در لباس روی آورند. به همین دلیل می‌توان گفت که صنعت لباس می‌تواند در ایران از سوددهی بالایی برخوردار باشد.

بنابراین اگر شما سرمایه کافی برای راه اندازی تولیدی پوشاک دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم با تولید لباس با کیفیت بالا در کنار زیبایی و طراحی منحصر به فرد موجب شوید که در عرصه رقابت از رقبای خود پیشه بگیرید و همچنین یک کار تولیدی پرسودی داشته باشید.

پرورش زنبور عسل

یکی از جمله مشاغل تولیدی کم سرمایه، پرورش زنبور عسل است؛ یعنی تنها کافی است شما یک سرمایه اندکی داشته باشید تا بتوانید در این عرصه فعالیت خود را شروع کنید و پس از مدت کوتاهی به سوددهی برسید، به همین دلیل می‌توان گفت که پرورش زنبورعسل کار تولیدی پرسود به شمار می‌آید.

همان طور که می‌دانید این روزها مردم دسترسی به عسل خوب برایشان بسیار سخت است. در نتیجه شما می‌توانید با تولید و عرضه عسل خوب و با کیفیت علاوه بر جذب مشتری و پایداری آنان، سبب پیشی گرفتن خود در بازار رقابتی از رقبای خود شوید.

ساخت وسایل کادویی

ساخت وسایل کادویی را می‌توان یکی از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان معرفی کرد. در این فعالیت لازم به سرمایه گذاری زیاد نیست و همچنین از تنوع کاری بالایی هم برخوردار است.

جالب است بدانید که بسیاری از هنرمندان مثل نقاشان، خطاطان و … هنرهای خود را از این طریق به فروش می‌رسانند؛ یعنی با تولید محصولات خلاقانه به عنوان کادو، کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنند. مثل شمع سازی، تولید عروسک، ساخت جعبه و … همگی جزء این مشاغل هستند.

تولید محصولات چرمی

تولید محصولات چرمی امروزه بیشتر از قبل طرفدار پیدا کرده است؛ به طوری که فروش این تولیدات اغلب علاوه بر داخل کشور، به علت علاقه مندی زیاد به کشورهای مجاور هم صادر می‌شود. همان طور که می‌دانید در ایران یادگیری و دسترسی به مواد اولیه برای چرم دوزی بسیار آسان است؛ بنابراین اگر شما حتی آگاهی نسبت به این شغل ندارید تنها با گذراندن کلاس های چرم دوزی از طریق آن برای خود کار تولیدی پرسود را شروع کنید.

نانوایی

همان طور که می‌دانید نان جزء یکی از غلات جدایی ناپذیر سفره انسان هاست که همواره تقاضا برای آن در تمام نقاط جهان به وفور است. همچنین لازم است بدانید که در تولید نان نیاز به مهارت‌های پیشرفته و سرمایه زیادی نیست. فرد می‌تواند با آموزش‌های ابتدایی و با حداکثر سرمایه، این کار تولیدی را راه اندازی کند.

جالب است بدانید که امروزه تعداد نانوایی‌ها بالا رفته و در این میان تعدادی از نانواها در یک اقدام ابتکارانه برای فروش بیشتر دست به خلاقیت‌هایی زدند؛ یعنی در کنار نان شروع به پخت انواع نان قندی‌های مناسب با ذائقه افراد ناحیه خود کردند که همین عامل باعث افزایش سوددهی آنان شده است.

نکات مهم در راه اندازی کار تولیدی پرسود

باید بدانید که در تمام مشاغلی که گفته شد در یک سری موارد به ثبت کار قانونی و شرکتی نیاز دارید.

شروع کار تولیدی یک ایده کسب و کار بسیار پرسودی است، اما باید همواره برای موفقیت در این عرصه به موارد زیر نیازمندید:

 1. تلاش کافی
 2. برنامه ریزی دقیق
 3. سرمایه اولیه

قبل از راه اندازی کسب و کار خود ابتدا اقدامات گفته شده را انجام و سپس پا در این عرصه قرار دهید تا به سوددهی بالایی دست یابید.

جمع بندی

سعی کردیم تعدادی از کارهای تولیدی پرسود را به شما معرفی کنیم. کارهایی که می‌تواند به عنوان شغل خانگی برای آقایان و زنان و با سرمایه گذاری اندکی هم راه اندازی شوند.

اگر شما قصد راه اندازی یک کار تولیدی پرسود و اصولی را دارید می‌توانید با مراجعه به سایت گاسی وب در مورد آن اطلاعات کافی را بدست آورید.

برای شروع کار تولیدی نیاز به مجوز است؟

بله برای شروع کار باید مجوزهای لازم را کسب کنید چون از آن تاریخ به بعد شما قسمتی از بخش تولید در آن شهر و شهرستان خواهید بود و در اقتصاد، ترافیک و بسیاری از مسائل شهری تاثیر گذار خواهید بود که با اخذ مجوز با خیال راحت به کارتان ادامه خواهید داد.

چه مقدار سرمایه برای راه اندازی یک تولیدی نیاز است؟

این بستگی به نوع کسب و کارتان دارد مثلا برای یک تولیدی لباس نیاز به مکان، خرید چرخ خیاطی و سردوز و نخ و کلیه لوازم دارد که امروزه برای یک تولیدی البسه برای هزینه ها غیر از مکان، بیش از 50 میلیون تومان باید خرج کرد و این یکی از تولیدی های کم خرج محسوب می شود. در مورد تولیدی های دیگر هزینه ها ممکن است بیشتر شود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *