کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

همان طور که می‌دانید گسترش و پیشرفت تکنولوژی و همچنین توسعه شبکه‌های اجتماعی، باعث شد بسیاری از افراد به کسب درآمد از اینترنت جذب بیشتری شوند. با توسعه روزافزون تکنولوژی و فعالیت بیشتر مردم در این عرصه، باعث پیدایش انواع مختلفی از کسب و کارها شده است که یکی از آنها کسب درآمد از ارزهای دیجیتال است که افراد با توجه به مهارت و توانایی‌های فردی خود در آن‌ها فعالیت می‌کنند.

وقتی که در دهه هشتاد، کسب درآمد از ارزهای دیجیتال در اوایل کار خود به سر می برد و هنوز آنچنان قیمتی نداشت، افرادی که با این کار آشنایی داشتند مقدار زیادی از این ارز را خریداری کرده و همان افراد امروزه که قیمت این ارزهای دیجیتال به شکل ناباورانه ای بالا رفته از افراد میلیاردر محسوب می شوند. 

همچنین می‌توان گفت که دورهای مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد: مانند دوره های آموزشی کسب درآمد از اینترنت سایت گاسی وب، دوره‌های درآمد از ارز دیجیتال با سایت مختلف، دوره‌های کسب درآمد از طریق دیجی کالا.

در حقیقت کسب درآمد از ارزهای دیجیتال از نظر سرمایه‌گذاری امروزه دغدغه بسیاری از صاحبان کسب و کارها شده است؛ زیرا معتقد هستند که از طریق پول درآوردن از ارزهای دیجیتال می‌توان میلیاردر شد.

جالب است بدانید که به اندازه تعداد انسان‌های روی کره زمین راه برای پول درآوردن آنلاین از ارزهای دیجیتال وجود دارد. فقط لازم است فرد طریقه استفاده از آن‌ها را بیاموزد.

معرفی بهترین روش‌های عملی کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

پول درآوردن از ارز دیجیتال

همان گونه که می‌دانید، کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به عنوان یکی از شغل های پردرآمد در عرصه‌ی کسب و کار اینترنتی است که امروزه طرفداران بی‌شماری پیدا کرده است.

حال می‌خواهیم شما را با بهترین روش‌های عملی پول درآوردن از ارزهای دیجیتال آشنا کنیم.

 1. روش اول: خرید و هولد کردن
 2. روش دوم: معامله‌گردی و تریدینگ
 3. روش سوم: سپرده‌گذاری
 4. روش چهارم: برنامه‌نویسی در حوزه بلاکچین

لازم است بدانید که برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی از طریق ارزهای دیجیتال، لازم است فرد به ترتیب گفته شده از این روش‌ها استفاده و همچنین با به‌کارگیری تمام مهارت‌ها و تلاش‌های خود در این عرصه گام بردارد. ما سعی کردیم برای آشنایی بهتر شما با هر کدام از روش‌های عملی برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، در ادامه مقاله به توضیح مفصل هر کدام بپردازیم.

خرید و هولد کردن

اولین روش از کسب درآمد از ارزهای دیجیتال خرید و هولد کردن است که به معنای خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال است که یکی از روش‌های رایج پول درآوردن از ارزهای دیجیتال است.

از جمله ویژگی‌های خرید و هولد کردن آن است که:

 • نیاز داشتن به سرمایه اولیه
 • میزان ریسک‌پذیری کم
 • دست‌یابی به بازدهی زیاد

همان طور که می‌دانید در کسب درآمد از بورس فرد با خرید سهامی از یک شرکت، بعد از کسب سود، دوباره آن را فروخته و سهام شرکت دیگر را خریداری می‌کند و در واقع می‌توان گفت ارزهای دیجیتال هم به نوعی به همین صورت است. فرد با خرید یکی ارزهای دیجیتال سپس بعد از افزایش قیمت، آن را فروخته و به راحتی پول نقد به دستش می‌رسد.

در خرید و هولدی کردن، مهم‌ترین نکته‌ای که اهمیت دارد شناسایی پرپتانسیل ترین کوین‌ها است.

وقتی که تمایل پیدا کردید تا از راه خرید و نگهداری ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا در یکی از 10 ارزهای دیجیتال بهتر مثل:

 • بیت کوین
 • ریپل
 • لایت کوین
 • ترون
 • و غیره سرمایه‌گذاری کنید.

معامله‌گردی و تریدینگ

اگر شما سابقه و تجربه استفاده از معامله‌گردی و تریدینگ در بازار را دارید، می‌توان گفت این روش بهترین راه برای پول درآوردن از ارزهای دیجیتال برای شما است،‌ آن هم با بالاترین درآمد ممکن است.

یعنی برای موفقیت در این راه، فرد باید علاوه بر دقت کافی و داشتن تجربه متوسط، همچنین باید وقت معینی برای بررسی چارت‌های قیمت به صورت روزانه و مداوم داشته باشد. در غیر این صورت، بهتر است از روش‌های دیگری برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال استفاده کرد.

همچنین برای کار در روش معامله‌گردی در صرافی‌ها، باید با شیوه‌ی فعالیت صرافی‌های خارجی آشنایی داشته باشید. همین عامل در حقیقت سبب موفقیت شما در درآمدزایی از ارزهای دیجیتال می‌شود.

باید توجه داشته باشید که برای استفاده از روش معامله‌گردی و تریدینگ، لازم فرد سرمایه اولیه کافی داشته باشد تا بتواند در این عرصه فعالیت کند. این در حالی است که میزان ریسک فعالیت در این روش نسبت به روش خرید و هولدی کردن بیشتر است؛ ولی جالب است بدانید که میزان بازدهی در این روش بالا است که همین عامل باعث جذب بیشتر کاربران را به خود ایجاد کرده است.

سپرده‌گذاری

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، سپرده‌گذاری است. این روش به عنوان یکی از کسب و کار اینترنتی در منزل هم محسوب می‌شود.

در حقیقت سپرده‌گذاری به عنوان یک استراتژی بلندمدتی محسوب می‌شود که بیشتر برای خرید و نگهداری رمز ارزهایی با آینده درخشان از آن‌ها استفاده می‌شود.

پیشنهاد ما به شما این است که برای اینکه بتوانید از این روش بهترین بهره و استفاده را ببرید، نیاز است با مطالعه بر روی رمز ارزها اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید به همین منظور می‌توانید با بررسی بر روی سایت coinmarketcap و نمودار بیت کوین و آلت کوین در چند سال اخیر، بهترین ارزهای دیجیتال را برای سپرده‌گذاری انتخاب کنید.

جالب است بدانید که رمز ارزهایی در کوتاه‌مدت ناپایدار هستند، اما با گذشت زمان می‌توانند پتانسیل بسیار بالایی برای رشد داشته باشند و با توجه به همین نکات، می‌توان برای رسیدن سپرده‌گذاری ناب گام برداشت.

برنامه‌نویسی در حوزه بلاکچین

در این روش به علت گسترش استفاده کاربران از بلاکچین، سبب رونق استفاده از برنامه‌نویسی و انواع زبان‌های برنامه‌نویسی شد که این خود باعث افزایش درآمد به عنوان کار در منزل شناخته شد.

در حقیقت در این روش برای برنامه نویسان به عنوان نوعی کار در اینترنت محسوب می‌شود که روز به روز بازار کار و تقاضا برای افراد متخصص در این عرصه بیشتر می‌شود؛ بنابراین با توجه به دریافت میزان اهمیت برنامه‌نویسی، شما کاربران می‌توانید با استفاده از یادگیری برنامه‌نویسی بلاکچین و با تولید نوعی نرم‌افزارهای غیرمتمرکز، برنامه ریزی برای آینده شغلی خود داشته باشید.

جالب است بدانید که این روش برای افرادی که تمایل به اقامت در کشورهای موردنظر خود را دارند گزینه‌ای بسیار خوب و کاربردی است.

شاید برایتان سؤال مطرح شود که برای شروع کار در استفاده از این روش باید چه کاری کرد؟ شما در ابتدا نیاز است با برنامه‌نویسی آشنایی داشته باشید که لازم است برای یادگیری برنامه‌نویسی بلاکچین، با مفاهیم پایه‌ای برنامه‌نویسی آشنایی داشته باشید و یک زبان سطح بالا را هم انتخاب کنید و شروع به آموزش دیدن کنید.

همچنین باید بدانید که در برنامه‌نویسی در حوزه بلاکچین انواع مختلف زبان برنامه‌نویسی وجود دارد که بسته به نوع پروژه‌ای که انتخاب می‌کنید متفاوت است.

چگونه از بیت کوین کسب درآمد کنیم؟

 امروزه پیشرفت تکنولوژی سبب شده که کسب درآمد از طریق بیت کوین به دلیل سودآوری بالا آن، بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

در حقیقت می‌توان گفت که بیت کوین نوعی ارز دیجیتال است که در معاملات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بیت کوین به عنوان یک محیط امن برای معاملات مالی به وجود آمده است که مهم‌ترین هدف آن در حقیقت ایجاد محیط مناسب و ایمن برای انتقال و ذخیره پول و سرمایه افراد است.

همان طور که گفته شد، ارزهای دیجیتال بسیار زیادی در سطح جهان وجود دارد که توجه به بیت کوین بیشتر از سایر ارزها است. شاید برایتان سؤال مطرح شود که دلیل این همه توجه و جلب توجه کاربران نسبت به بیت کوین به چه دلیل است! باید بدانید که مهم‌ترین دلیل آن قابلیت تبدیل شدن سریع و آسان ارزهای فیات مثل دلار و یورو است.

جالب است بدانید که بیت کوین در هر زمانی قابلیت تبدیل شدن به پول نقد را دارد.

حال می‌خواهیم شما را با بهترین روش‌های کسب درآمد از طریق بیت کوین آشنا سازیم که عبارت‌اند از:

 • ساخت کمپین امضا در انجمن بیت کوین تاک
 • تریدر – معامله‌گر کسب درآمد از بیت کوین
 • وبلاگ نویسی در حوزه بیت کوین و ارزهای دیجیتال
 • فروش محصولات و خدمات مربوطه

جمع بندی

ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با روش‌های پول درآوردن از ارز دیجیتال آشنا سازیم. جالب است بدانید که یکی از مزیت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل خاصیت تحریم ناپذیری که دارند، این است که همین عامل سبب شده که بسیاری از افراد برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال از یکدیگر سبقت بگیرند.

همچنین باید توجه داشته باشید که ارزش بیت کوین بسیار بالا است و اگر بتوانید توانایی و مهارت خود را در این شاخه بالا ببرید می‌توانید از آن درآمد خوبی داشته باشید

امیدوارم که این مقاله برای شما مطلوب واقع شده باشد.

بهترین زمان برای شروع کسب و کار در ارز دیجیتال چه زمانی است؟

وقتی آموزش های لازم در این کار را دیدید، در اولین فرصت، با مشورت کار خود را شروع کنید و با احتیاط ولی اهل ریسک باشید تا زودتر موفق شوید.

کسب درآمد از ارز دیجیتال بدون سرمایه هم امکان‌پذیر است؟ چگونه؟

باید بدانید که در ابتدای شکل‌گیری ارزهای دیجیتال، بیت کوین برای آشنایی بیشتر مردم شاید در ابتدا به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار می‌گرفت، اما رفته رفته با بالا رفتن جایگاه بیت کوین و ارزشمند شدن آن در میان کاربران، سبب شد که دیگر به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار نگیرد.
اما باید بدانید که استفاده از هر کدام از روش‌های ارز دیجیتال در بعضی موارد نیاز به سرمایه ندارد و در مقابل هم بعضی روش‌ها در آن نیاز به سرمایه اولیه است. 
حال می‌خواهیم شما را با ۲ روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال که نیاز به سرمایه اولیه ندارد و بلکه می‌توان با اطمینان گفته شود که درآمد در آن از سایر روش‌ها بیشتر است آشنا کنیم.
روش اول کسب درآمد: شرکت در کمپین‌های Bounty
روش دوم کسب درآمد: دریافت پورسانت بابت معرفی lco

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *