ابزارهای پشتیبانی و چت آنلاین

یکی از راه‌های افزایش تعامل در سایت و ایجاد اطمینان کاربر از سایت، گفت و گوی زنده درون سایت است که باعث می‌شود مشتری از اعتبار سایت اطمینان خاطر داشته باشد. نرم افزارهای چت زنده، مدیریت، سازماندهی و پاسخگویی به درخواست‌های فروش و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. پشتیبانی سایت سلامت و صحت عملکرد قسمت‌های مختلف وب سایت را تضمین می‌کند. راه اندازی فروشگاه اینترنتی و چت آنلاین برای پشتیبان سایت ممکن است فرآیندی پیچیده به نظر برسد، اما خوشبختانه آسان‌تر و سریع‌تر از آن چیزی است که تصور می‌شود.

ابزارهای پشتیبانی و چت آنلاین برای سایت

ابزارهای پشتیبان سایت و چت آنلاین این امکان را می‌دهند که پشتیبان سایت خیلی سریع و راحت با بازدید کننده‌های سایت خود ارتباط برقرار کند. اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی که یک چت آنلاین برای سایت ایجاد می‌کند، قطعاً افزایش روند فروش سایت است. از وظایف پشتیبان سایت پاسخگویی به موقع و رفع سریع مشکلات مشتریان است. ویژگی‌های ابزارهای پشتیبانی و چت آنلاین وب سایت به صورت ذیل است.

  • افزایش فروش
  • کاهش هزینه‌ها
  • مزیت رقابتی
  • حل سریع و راحت مشکلات
  • برقراری ارتباط و جلب اعتماد

سیستم پشتیبانی آنلاین رایچت

رایچت یکی از نرم افزارهای کاربردی، سیستم پشتیبانی آنلاین سایت است. هدف این نرم افزار کمک به رشد کسب و کار اینترنتی و به وجود آوردن یک رابطه‌ی دوستانه به دنبال ارتباط زنده بازدیدکنندگان با پشتیبان سایت است. نرم افزار رایچت بر روی هر سیستمی قابل نصب است. با نصب این نرم افزار کاربردی پاسخ گویی های طولانی مدت و کسل کننده از بین می‌رود و جایگزین مناسبی برای تیکتینگ و فرم تماس با ما است و هم چنین با ارسال پیام‌های هوشمند مانع از ترک کاربران از سایت می‌شود.

افزونه پشتیبانی آنلاین گفتینو

بسیاری از سایت‌های خدماتی و فروشگاهی و شرکتی برای این که بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن با کاربران ارتباط برقرار کنند و آن‌ها را به صورت آنی و آنلاین راهنمایی کنند، بر روی سایت‌های خود سیستم چت پشتیبان آنلاین نصب می‌کنند تا اگر کاربران سایت با مشکل مواجه شدند، در کمترین زمان ممکن آن را برطرف کنند که به همین منظور می‌توان به نرم افزار پشتیبانی آنلاین گفتینو اشاره کرد. این سرویس ایرانی یکی دیگر از گزینه‌های بسیار خوب برای چت آنلاین و پشتیبان سایت است. این نرم افزار از تمامی گوشی‌های هوشمند پشتیبانی می‌کند.

چت آنلاین با ریتین

نرم افزار ریتین اولین سرویس ایرانی چت آنلاین است و یکی از مؤثرترین ابزارهایی است که به واسطه آن پشتیبان سایت این امکان را دارد که با مشتریان خود تعامل بیشتری داشته باشد و همین طور امکان گفت و گوی دو طرفه و همزمان را با مشتریان فراهم می‌کند. هم چنین به مدت 14 روز می‌توان به صورت رایگان از این نرم افزار چت آنلاین استفاده کرد. بسته‌های نرم افزار چت آنلاین ریتین نسبت به نرم افزارهای رایچت و گفتینو بیشتر است و شامل موارد زیر است.

  • بسته رایگان
  • استارتاپی
  • پایه
  • حرفه‌ای
  • تجاری و سازمانی

چت آنلاین در سایت Live person

این سرویس برای کسب و کارهایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که از فعالیت بسیار بالایی برخوردار هستند، با این نرم افزار در حالت آفلاین نیز می‌توان به سؤالات مشتریان پاسخ داد. این سرویس به راحتی نصب می‌شود و پیچیدگی خاصی ندارد. با این سرویس می‌توان مخاطبانی که پایم داده‌اند را ذخیره کرد و برند شرکت را به نمایش گذاشت.

سرویس چت آنلاین Live chat

این افزونه از بهترین سرویس‌های چت آنلاین است. با این افزونه می‌توان بدون وصل شدن به پیشخوان ورد پرس با مشتریان ارتباط برقرار کرد. بهترین ویژگی سرویس چت آنلاین Live chat سرعت بالای آن است و تجربه کاربری بهتری را نسبت به سایر نرم افزارهای چت آنلاین ارائه می‌دهد.

جمع بندی

با توجه به توضیحات بالا در همه کسب و کارها با ارزش‌ترین دارایی مشتریان هستند به همین دلیل ابزارهای پشتیبانی و چت آنلاین یکی از فوق العاده ترین روش‌هایی است که می‌توان با پیاده سازی در وب سایت اعتماد و رضایت کاربران را به دست آورد؛ بنابراین شرکت پشتیبانی سایت مجموعه گاسی وب در صورت بروز هرگونه مشکل در زمینه وب سایت کسب و کارهای اینترنتی در خدمت همراهان گرامی است و هم چنین برای مشاوره رایگان با پشتیبانی تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *